* *
Pontos idő: 2026.06.12. 07:27

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]



Blog hivatkozásai

Blog adatok
24Összes bejegyzés
16Összes hozzászólás

Blogok keresése


Kategória Blogok 
BMW Garázs

Itt a tagok bemutathatják saját autójukat.

1

BMW-s élmények

BMW által átélt élmények beszámolók

2

BMW felújítások építések

BMW felújítások építések dokumentálása

2


 [ 50 Blogbejegyzések ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Hírfolyam Véletlenszerű Blogbejegyzések
E38 vízfogyás és porlasztócsúcs problémák Szerző: H.Pál Dátum: 2014.01.20. 11:41
Sziasztok!
Most regisztráltam a fórumra hogy elmondjam hogy jártam!
Vettem 2012-ben egy 1999-es 730d-t!Nagyon tettszett a formája tekintélyes nagy autó,biztonságos kényelmes és egy volt kollégám elmondása szerint(nagy 3000-es motor mi baja lehet????)tehát elkezdtem keresgélni a neten a 730d-k között!Láttam széthajtottat,töröttet,volt amelyiknek a belseje volt leélve és végül megtaláltam azt amelyiket kerestem!!!!(akkor úgy hittem!!!)!szép esztétikai állapotban volt kívül belül és amotorja is szépen járt azonnal megtetszett és meg is vettem!
Tehát hazahoztuk az autót elkezdtem vele autózni a környéken és mikor megálltam vele az összes víz kijött a kiegyenlítő tartályból és éjszaka mindig megszólalt a riasztója!!!na mondom jól kezdődik!:( hívtam is a kereskedőt és azonnal visszautalt 30 ezret mondva hogy lehet hengerfejes és az futja!Nem tudom hogy hol élt de én úgy voltam vele hogy mindegy majd megcsinálom!
Elvittem egy jó nevű Nagy BMW Mágushoz aki azt mondták hogy nagyon ért a BMW-hez...

[ Folytatva ]

184Le motor átalakítás 193Le-re. Szerző: Gallaca Dátum: 2013.09.07. 21:56
Üdv!
Kibontottam a motorhoz a faceliftesítő szettet. 8) Indulhat a project. Már unatkoztam. :D
Kép
Kicsit csaltam, mert a motorvezérlő-EWS kombó már benne van az autóban, így odatettem a régit. :) A hozzávaló kipufogórendszer pedig még a bontás helyén.
Előrebocsátom, hogy ez az egész project csak azért indult el, mert csak egy kulcsom volt a vashoz, és ez nem valami biztonságos. Így hát vettem egy kulcsszettet, zárakkal, motorvezérlővel, EWS-el. A régi motorvezérlőre viszont nem tudtuk rákódolni házilag az új EWS-t a kulcsokkal, így elindult bennem a kisördög, és továbbgondoltam...
Kis küszködés, WDS nyálazás után, és eg...

[ Folytatva ]

BMW DRIVE@WORK Tesztvezetés Szerző: kanyobence Dátum: 2014.06.14. 22:44
BMW DRIVE@WORK
2014.06.13.


Sziasztok.

Akkor tartanék egy élménybeszámolót a DRIVE@WORK nevű rendezvényről.

Először is szeretném megköszönni a tájékoztatást, és az ajánlást Jackson-nak. KÖSZÖNÖM!

Kép

Kezdeném a legelején. a http://WWW.BMW.HU weboldalon sikeresen foglaltam 2 időpontot 2 különböző BMW modellre.

Elsőnek a 3-as széria egyik érdekessége, a Gran Turismo került kiválasztásra

Másodiknak már gondoltam a jövőre és a 5-ös széria Touring változatára esett a választásom.

A 2 tesztelt autó

Kép

A tesztnapom elég korán, és picit messze kezdő...


[ Folytatva ]

Porlasztók faggatása padon, bemérés, felújítás, kódolás Szerző: hamoriarpi Dátum: 2013.09.01. 15:31
Utolsó előtti programpontnak szántam a porlasztók diagnosztikai vizsgálatát. Korrekciós értékeket figyelmen kívül hagytam, mivel azok semmilyen információt nem adnak a porlasztók állapotáról. Csak abban segítenek ezek a számok, ha pl. magas résolaj miatt melegen nem indul egy motor, akkor pontosan rá lehet bökni a bűnösre. Saját korrekcióim 0 körüliek voltak. Motor egyenletesen járt. Ami miatt kiszedettem minden porlasztót az egy enyhe, alig hallható becsörrenés volt, ami alapjáraton klímát kapcsolva, illetve az autót D-be rakva volt hallható.

2 műhely jött szóba:
Bosch Kecel
Dieselspecial Nagysáp

204d1NagyMiki egyértelmű és kifejezett ajánlása alapján a 2. műhelyre került a választás. ifj. Nagy István (Steef) főműsoridőben a BMW Budapest Motors szerelőgárdáját erősíti, így nagy tapasztalattal rendelkezik a márkát illetően. Saját műhelyük, családi vállakozás, kifejezetten porlasztók és adagolók szervizelésére specializálódott. Biztos voltam benne, hogy azt fogom kapni, amit szeretnék....

[ Folytatva ]

BMW xDrive Live Tour 2013 Szerző: bmw520ds Dátum: 2013.03.10. 21:27
BMW xDrive Live Tour 2013

Meghívást kaptam erre a nekem ismeretlen dolognak a megtekintésére, testközelből való megismerésére, próbájára a nyíregyházi MAG3 jóvoltából. Tárnok Attila barátom fülei jól szuperálnak, mert kérésemre hogy egyszer mutasson meg egy F10 50d-t testközelből, sajnos nem tud lehetőséget biztosítani, de itt a remek alkalom, ha gondolom, láthatom közelről!

Regisztráció, visszaigazolás.

Gondolkoztam, vajon mit tudhat egy xDrive, egyáltalán létszükség-e a flaszteron? Mert ugye terepjárásra nem igen használja az ember, mert a futómű és a fényezés amortizálódik hamar! De mennyiben más csúszós utakon mint a standard hajtáslánc? Mert a hagyományos hátsókerék hajtás jobb volt, nekünk meg ez jutott, mint a Lada is a hetvenes évektől sorra ontotta! :lol:

A Skoda 120, ugye a hagyományos hátsókerék hajtással remekül elboldogult, mert motor volt a hajtás felett súlynak, viszont, a kor...

[ Folytatva ]

 [ 50 Blogbejegyzések ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: Baidu [Spider]


cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
A blogot User Blog Mod © EXreaction támogatja

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator