* *
Pontos idő: 2026.06.12. 00:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]



Blog hivatkozásai

Blog adatok
24Összes bejegyzés
16Összes hozzászólás

Blogok keresése


Kategória Blogok 
BMW Garázs

Itt a tagok bemutathatják saját autójukat.

1

BMW-s élmények

BMW által átélt élmények beszámolók

2

BMW felújítások építések

BMW felújítások építések dokumentálása

2


 [ 50 Blogbejegyzések ]  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Hírfolyam Véletlenszerű Blogbejegyzések
DPF-katasztrófa Szerző: hamoriarpi Dátum: 2013.08.10. 14:52
Az autó napok óta érezhetően gyengébbé és gyengébbé vált. Gázreakciói kezdtek olyanok lenni, mintha a gázpedál jeladója morse-távírón keresztül egy Kamcsatkán lévő DDE-vel tartana kapcsolatot. Kezdetben a melegnek tudtam be és egy relatíve kis coolernek. Múlt csütörtökön viszont éreztem, hogy nagyobb gond van. Reggeli indítás után a mélygarázs rámpáján alig tudtam vele felvánszorogni. Aznap még elmentem dolgozni, majd haza. A Fillér utca és a Gábor Áron megmászása is komoly akadályt jelentett.
Hívtam Muhaatit, aki már a telefonban pedzegette, hogy DPF-gyanús a történet.
Érkezésem után rácsattintottuk a KTS-t (a saját K+D-Can kábelem telepítésére még mindig nem volt elég időm). DDE-ben 8 hiba. Mind DPF. Hőszenzor áramkör szakadás, túlnyomások minden szinten. Hibatörlés, tesztkör, majd újabb diag. Minden hiba visszaírva.
Élő adatokban néztünk egy alapjárati, majd egy terhelt ellennyomást.
Alapjárat: 282 mBar (20-ig jó) ...

[ Folytatva ]

Bemutatkozás Szerző: Krizsix Dátum: 2013.12.08. 13:00
Mindenkit Üdvözlök!
Örömömre szolgál, hogy ilyen klub is működik és ebbe a klubba regisztrálhattam, közétek!
A Kubesch Attila barátomtól tudtam meg, hogy az E39-es BMW tulajdonosoknak van egy szuper közössége!
Beszélgettünk a klubról és említette, hogy most szombaton lesz egy közös vacsorával egybekötött eszmecsere és ismerkedés!
Amennyiben ez lehetséges akkor szeretnék én is részt venni ezen a vacsorán!
Természetesen a saját előfoglalási költségeket kifizetem!
Kérlek írjatok, ha még van lehetőség a csatlakozásra! A feltételkel! Köszönöm!

Magamról csak annyit!
A nevem Krizsanovics László Budapesten lakom, épületgépészeti kivitelezésekkel és lakásfelújításokkal foglalkozom.

Tavaly a születésnapomra leptem meg magamat egy csodálatos autóval akit családtagként kezelek! : ) E 39 525 D FEKETE 2001 12 havi :bmw
De szerintem az e-féle degenerációm biztos nem riaszt el benneteket sem! : )

Idén májusban sajnos nagyon so...

[ Folytatva ]

E46 330XD - Black devil Szerző: PapaBoss Dátum: 2013.09.10. 14:14
5 a 1-ből5 a 2-ből5 a 3-ből5 a 4-ből5 a 5-ből
Az új szerelmem. Immár együtt :franko:

330XD :wink:

Kép

E61 30d vélemények, élmények gyűjteménye :-D Szerző: Labi Dátum: 2013.03.17. 13:27
Na, ha már blog, összeszedtem [...

[ Folytatva ]

16:9 Navi, aftermarket összegzés Szerző: kanyobence Dátum: 2013.09.17. 21:52
Gondolkozom egy 16:9 fejegység beszerelésén. Egyenlőre még csak infót gyűjtök, nézelődöm, keresem a megfelelőt.
a gyári 16:9-es rendszert azért nem választom, mert beszerelése körülményes, szaktudást igényel, sok idő, és 2013 technikai fejlettségi szintjét kicsit sem üti meg, és 100 ezer ft felett lenne bőven az ára. Ennyiért gondolom jogosan vár el az ember versenyképes tudást a technikától.
(ha 100% gyárit akarnék persze hogy a gyárit vennék, ezt itt le is zárom)

Keresgélés után Admin által linkelt darabot vettem szemügyre és olvasgattam.

Eonon D5124F

Ez egy nagyon jól leutánozza a gyári kinézetet, és a tudása sem rossz. Akár Navigálni is tud, igaz az feláras, bár lehet, hogy ügyesebbek IGO-t is varázsolnának rá, ami már elég korrekt. Multimédia terén hozza a szintet amit elvárok, bár a felhasználói felület elsőre nem f...

[ Folytatva ]

 [ 50 Blogbejegyzések ]  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
A blogot User Blog Mod © EXreaction támogatja

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator