* *
Pontos idő: 2026.06.12. 00:29

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]



Blog hivatkozásai

Blog adatok
24Összes bejegyzés
16Összes hozzászólás

Blogok keresése


Kategória Blogok 
BMW Garázs

Itt a tagok bemutathatják saját autójukat.

1

BMW-s élmények

BMW által átélt élmények beszámolók

2

BMW felújítások építések

BMW felújítások építések dokumentálása

2


 [ 50 Blogbejegyzések ]  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
Hírfolyam Véletlenszerű Blogbejegyzések
Kipufogó leömlő repedések Szerző: kzolee Dátum: 2015.06.24. 15:55
140 ezer km után ismét megadta magát a kipuff leömlő. Pár horrorisztikus kép róla. :lol:

Az 1-es hengernél a tőben eltörést már hallani is lehetett, szép cicegő hangja volt. Igazából elég jól megúszták a motortérben a műanyagok, egy kábelterelgető kis műanyagbizbasz olvadt meg egyedül.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[ Folytatva ]

E38 vízfogyás és porlasztócsúcs problémák Szerző: H.Pál Dátum: 2014.01.20. 11:41
Sziasztok!
Most regisztráltam a fórumra hogy elmondjam hogy jártam!
Vettem 2012-ben egy 1999-es 730d-t!Nagyon tettszett a formája tekintélyes nagy autó,biztonságos kényelmes és egy volt kollégám elmondása szerint(nagy 3000-es motor mi baja lehet????)tehát elkezdtem keresgélni a neten a 730d-k között!Láttam széthajtottat,töröttet,volt amelyiknek a belseje volt leélve és végül megtaláltam azt amelyiket kerestem!!!!(akkor úgy hittem!!!)!szép esztétikai állapotban volt kívül belül és amotorja is szépen járt azonnal megtetszett és meg is vettem!
Tehát hazahoztuk az autót elkezdtem vele autózni a környéken és mikor megálltam vele az összes víz kijött a kiegyenlítő tartályból és éjszaka mindig megszólalt a riasztója!!!na mondom jól kezdődik!:( hívtam is a kereskedőt és azonnal visszautalt 30 ezret mondva hogy lehet hengerfejes és az futja!Nem tudom hogy hol élt de én úgy voltam vele hogy mindegy majd megcsinálom!
Elvittem egy jó nevű Nagy BMW Mágushoz aki azt mondták hogy nagyon ért a BMW-hez...

[ Folytatva ]

tavaszi kávézás? Szerző: kicsidigo Dátum: 2015.02.01. 08:26
Sziasztok!

Én teljesen új vagyok ebben a klubban, sőt, igazából a BMW gazda klubban is. Én motorozok már 11 éve, és imádom a motoros találkozókat. Arra gondoltam, hogy Február vége felé, Március eleje körül, össze gurulhatnánk egy jó kávéra, üdítőre, menüre, beszélgetni egy kicsit, vagy valami hasonló. Soha nem voltam még autós találkozón, meg csak 1-2 E39-es cimborám van.

E39 Manuális ülés hosszanti állítás Szerző: Haminda Dátum: 2014.06.07. 14:10
A probléma tehát az, hogy a manuális ülésem előre-hátra szaladgál önkényesen (mármint a gyorsulás/fékezés hatására)
A megoldás szerintem nem tökéletes, magát a bovdent kellene majd állítanom, de egyelőre ennyire jutottam.

Tehát ülések ki, állítóoldal felőli borítás le (30 torx, és egy műanyag pöcök amit én beletörtem :facepalm: )

Hogy ezután szabadon mozgathassuk a bovdent, ki kell szabadítani a helyéről
Kép

Ez a szerkezet felelős a sínekben való mozgás megakadályozásáért.
A képen jól látható a vájat a piros műanyagban. Ebben a pozícióban, szabadon csúszkált fel-alá az ülésem
Kép

A következő képeken pedig próbáltam a megfelelő mélységben beengedni a piros frászt a...

[ Folytatva ]

E60/61 szervíz intervallum nullázás Szerző: kzolee Dátum: 2015.05.19. 08:27
A mai napon megvolt az olajcsere, többek közt.

A szervíz intervallum nullázást a következő módon lehet végrehajtani:

1. A gyújtáskapcsolót a 2-es állásba kell fordítani (rá kell adni a gyújtást)

2. A BC gomb nyomogatásával a kijelzőn a dátumnak kell megjelenni:

Kép

3. A napi számláló nullázó gombját addig kell nyomva tartani, míg megjelenik egy kis háromszög benne felkiáltójellel:

Kép

4. Ezután lehet kiválasztani a kinullázandó szervízt.

5. Ha kiválasztottuk, ismét nyomva kell tartani a napi számláló nullázó gombját, míg meg nem jelenik a RESET? felirat:

Kép

6. Ezután elengedni, majd újra nyomva tartani...

[ Folytatva ]

 [ 50 Blogbejegyzések ]  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
A blogot User Blog Mod © EXreaction támogatja

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator