Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.04.12. 19:50

Sziasztok.
Sajnos továbra is lefullad az autóm. 530i Touring automata. A jelenség, hogy melegen, ha leállítom az autót és rögtön újra indítom elindulásnál illetve N-ben is vagy P-ben adok egy enyhe gázt és lefullad. Nem mindig, de sokszor és amikor ez a jelenség jelentkezik a a váltás sem tökéletes. Nehezebben vált el és kicsit lomha is. Eddig a kartel szellőztetést és a hozzá tartozó szelepeket csöveket cseréltük illetve ami körülötte volt kitisztítottuk. Légtömegmérőt, üzemanyag pumpát, olajat és szűrőket plusz a gyertyákat lecseréltem. Van még valami tovabbi ötletetek mi lehet a gond? Vagy Benzin gyufa??

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.04.13. 19:34

Sziasztok.
Egy olyan gond jelentkezett hogy menet kozben ki gyulladt a toltesvisszajelzo lampa es nem alszik el de az auto indul. Generátor meg halt vajon es aksirol menne?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.04.14. 23:10

Janika13 írta:Sziasztok.
Egy olyan gond jelentkezett hogy menet kozben ki gyulladt a toltesvisszajelzo lampa es nem alszik el de az auto indul. Generátor meg halt vajon es aksirol menne?

Ha nem is generátor de a toltesed valamitől oda lett szerintem.
Sima mérőmüszerrel le lehet mérni járo motornál aksinál, 14V körül van ha jol tölt.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.04.18. 19:52

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni.
525D Touring 2003. Azt szeretném megtudni,hogy az elsó rugó milyen szinű,és mennyi pöttyel van jelölve?
És még egy.: Az M-futómű miben külömbözik a normáltól? Csak a rugó más? És normál rugó betehető-e az M-es helyére?
Köszönöm

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.04.18. 20:20

akela írta:Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni.
525D Touring 2003. Azt szeretném megtudni,hogy az elsó rugó milyen szinű,és mennyi pöttyel van jelölve?
És még egy.: Az M-futómű miben külömbözik a normáltól? Csak a rugó más? És normál rugó betehető-e az M-es helyére?
Köszönöm


Amiről tudok: rugó, lengéscsillapító, stabilizátor rúd

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.05. 18:37

Sziasztok valaki nem tud veletlen sos be sedan e 39 vonohorgot kompletten?

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.05. 21:49

Janika13 írta:Sziasztok valaki nem tud veletlen sos be sedan e 39 vonohorgot kompletten?

nekünk van,írj pü-t :wink:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.10. 22:53

Sziasztok markatarsaim!
Remlem tudtok segiteni,hogy ez mit takar!
2 dik hengersor üzemanyag adagolas hatarertek szabalyozas
1 hengersor uzemanyag adagolas hatarertek szabalyozas
2 dik hengersor uzemanyag adagolas megengedett tartomany tullepve(ugyan ez az 1 es hengernel)
2 dik hengersor katalizator utani oxigen szenzor nincs jel.
2 dik hengersor uzemanyag adagolas megengedett tartomany tullepve
Mi lehet a problema?
Elore is koszonom

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.11. 07:56

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Sürgősen szükségem lenne egy gyári BMW főtengely jeladóra. Hol és mennyiért lehetne leggyorsabban hozzájutni?
Köszönöm!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.11. 10:48

novi68 írta:Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Sürgősen szükségem lenne egy gyári BMW főtengely jeladóra. Hol és mennyiért lehetne leggyorsabban hozzájutni?
Köszönöm!

ha ki írnád hogy mihez(dízel-benzin?évjárat?....több infót"
addig sem árat,sem azt hogy hol....nem tudja senki megmondani" :twisted:

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.11. 10:58

Schnitzer írta:
novi68 írta:Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Sürgősen szükségem lenne egy gyári BMW főtengely jeladóra. Hol és mennyiért lehetne leggyorsabban hozzájutni?
Köszönöm!

ha ki írnád hogy mihez(dízel-benzin?évjárat?....több infót"
addig sem árat,sem azt hogy hol....nem tudja senki megmondani" :twisted:

Szia,

Elnézést,ha félreérthető voltam..Természetesen a profilomban szereplő autóról van szó. '96-os E39 528i BMW VIN:BR18609

Csak gyári és új jöhetne szóba .

Köszönöm!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.11. 22:30

novi68 írta:
Schnitzer írta:
novi68 írta:Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Sürgősen szükségem lenne egy gyári BMW főtengely jeladóra. Hol és mennyiért lehetne leggyorsabban hozzájutni?
Köszönöm!

ha ki írnád hogy mihez(dízel-benzin?évjárat?....több infót"
addig sem árat,sem azt hogy hol....nem tudja senki megmondani" :twisted:

Szia,

Elnézést,ha félreérthető voltam..Természetesen a profilomban szereplő autóról van szó. '96-os E39 528i BMW VIN:BR18609

Csak gyári és új jöhetne szóba .

Köszönöm!

Szia! Br. 40e ft kb. keddre lenne meg. Amúgy http://www.kekfeher.hu

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: novi68
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.15. 14:51

Sziasztok!e39 525d touring gàzadàsra elkezd ràngatni az autó,nem mindig csinàlja van hogy igen van hogy egy darabig nem mitől lehet ez a jelensèg?Vàlaszokat előre is köszönöm!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.27. 07:51

Üdv!

Lenne egy kérdésem:
Nekem ugyan újdonság, de lehet annak aki sokat használja a kocsit, ismerős jelenség. (2015. nov.-óta :arrow: 1460km)
Mégpedig három pittyenés hang.
Nem tudom kötni semmihez, hogy mi válthatja ki, a gépkocsi gong hangszórója adja ki elöl, nem a hátsó.
A kijelző semmit nem ír ki, járó motornál, álló motornál, nyitott ajtónál, zárt ajtónál, becsatolt és kicsatolt övnél, meghatározhatatlan időközönként jelentkezik.
Olyan, mintha valami figyelmeztető lenne, de nem olyan típusú három gong-pitty, mint amikor a fényszóró bekapcsolva marad a gyújtás levétele után, hanem kicsit más hangtónus.
Mi lehet ez?

Köszi!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.27. 08:29

Bandi1978 írta:Üdv!

Lenne egy kérdésem:
Nekem ugyan újdonság, de lehet annak aki sokat használja a kocsit, ismerős jelenség. (2015. nov.-óta :arrow: 1460km)
Mégpedig három pittyenés hang.
Nem tudom kötni semmihez, hogy mi válthatja ki, a gépkocsi gong hangszórója adja ki elöl, nem a hátsó.
A kijelző semmit nem ír ki, járó motornál, álló motornál, nyitott ajtónál, zárt ajtónál, becsatolt és kicsatolt övnél, meghatározhatatlan időközönként jelentkezik.
Olyan, mintha valami figyelmeztető lenne, de nem olyan típusú három gong-pitty, mint amikor a fényszóró bekapcsolva marad a gyújtás levétele után, hanem kicsit más hangtónus.
Mi lehet ez?

Köszi!


Nem állítgattál el valamit mostanában? Nekem akkor volt hasonló, amikor anno beállítottam az órát és bepipáltam a "hour memo" opciót. Utána hármat gongolt időközönként. Aztán rájöttem, hogy minden óra 59. percében gongol. Aztán nézegettem a menüt és akkor láttam, hogy pipa. Kivettem a pipát és helyre állt a rend :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: Bandi1978
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.27. 10:27

leslie írta:
Bandi1978 írta:Lenne egy kérdésem:...


Nem állítgattál el valamit mostanában? Nekem akkor volt hasonló, amikor anno beállítottam az órát és bepipáltam a "hour memo" opciót. Utána hármat gongolt időközönként. Aztán rájöttem, hogy minden óra 59. percében gongol. Aztán nézegettem a menüt és akkor láttam, hogy pipa. Kivettem a pipát és helyre állt a rend :D

Most, hogy írod ezt, tényleg 59-kor volt gong legutóbb mikor rápillantottam a kijelzőkre, hogy mi lehet.
Sőt, valóban állítgattam.
Beállítottam barnára a monitort, mert jobban megy a fabetéthez (szerintem), és átállítottam (3 év után...) angolra a menüt, mert az jobban megy, mint a német, meg az éjszakai módot kikapcsoltam.
Meg még pár dolgot.
Akkor ott lehet a gond, amit írtál.
Meg is nézem.
Köszi!

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.30. 22:37

Sziasztok. Volt mar rola szo de érdemleges valaszt nem kaptam. Szoval a 2002 530d be ha van gyári bluetooth akkor a telomat miert nem tudom csatlakoztatni ?gari telo nincs meg.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.30. 22:38

Sziasztok. Volt mar rola szo de érdemleges valaszt nem kaptam. Szoval a 2002 530d be ha van gyári bluetooth akkor a telomat miert nem tudom csatlakoztatni ?gari telo nincs meg.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.31. 00:21

Janika13 írta:Sziasztok. Volt mar rola szo de érdemleges valaszt nem kaptam. Szoval a 2002 530d be ha van gyári bluetooth akkor a telomat miert nem tudom csatlakoztatni ?gari telo nincs meg.

Ha gyári teló van benne, akkor azért. Gondolom BIT2, ez csak a kézibeszélőhöz használatos kapcsolat. Ha Bluetooth kihangosító van benne, rendszerint nincs telefon, csak "vályú" a teló helyén. De aztán bármi IS lehet.

Re: Kérdések-válaszok E39-ről?

2019.05.31. 16:07

Gallaca írta:
Janika13 írta:Sziasztok. Volt mar rola szo de érdemleges valaszt nem kaptam. Szoval a 2002 530d be ha van gyári bluetooth akkor a telomat miert nem tudom csatlakoztatni ?gari telo nincs meg.

Ha gyári teló van benne, akkor azért. Gondolom BIT2, ez csak a kézibeszélőhöz használatos kapcsolat. Ha Bluetooth kihangosító van benne, rendszerint nincs telefon, csak "vályú" a teló helyén. De aztán bármi IS lehet.

Szia, nekem van gyári vezeték nélküli telefon az autóban, és össze tudom vele hangolni a saját (Samsung S7) telefonomat, igaz, csak inpa-n keresztül sikerült anno, de működik.
Hozzászólás küldése

VigLink badge