Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.03.12. 13:22

Z_atek írta:Elképzelhető, hogy cserélem a nyári gumikat, persze ez nagy ban függ a beszerzési ártól.
Egyenlőre ezeket nézegetem és némelyikről már írtatok véleményt is:
- Goodyear Excellence Y

- Dunlop Sp Sport 2000E Y

- Dunlop Sp Sport MaxX Y

- Michelin Primacy HP W

- Michelin Pilot Sport PS2 Y

- Continental SportContact 2 W

- Continental SportContact 3 Y

Vélemények ezeket illetően, esetleg olcsó beszerzési lehetőség?

Ha még is csere lesz, akkor lesz 4db Goodyear Eagle F1-es gumim eladó, 235/45ZR17-es méretben.

Ja, a fent keresett gumik közül is a 235/45-öt nézegetem. (de lehet, hogy 235/40 erre már nem emlékszem, nincs kedvem előszedni, elraktam őket télire :roll: )


Nekem most Continental SC 2 van fent!
Nem rossz gumi, de az első 2-3 ezer km-en elvoltam keseredve!
Előtte Michelin Pilot Sport PS2 volt! Ez volt életem legjobb gumija!
De mostanra a contit is megszerettem!

2007.03.12. 13:33

Z_atek írta:Elképzelhető, hogy cserélem a nyári gumikat, persze ez nagy ban függ a beszerzési ártól.
Egyenlőre ezeket nézegetem és némelyikről már írtatok véleményt is:
- Goodyear Excellence Y

- Dunlop Sp Sport 2000E Y

- Dunlop Sp Sport MaxX Y

- Michelin Primacy HP W

- Michelin Pilot Sport PS2 Y

- Continental SportContact 2 W

- Continental SportContact 3 Y

Vélemények ezeket illetően, esetleg olcsó beszerzési lehetőség?

Ha még is csere lesz, akkor lesz 4db Goodyear Eagle F1-es gumim eladó, 235/45ZR17-es méretben.

Ja, a fent keresett gumik közül is a 235/45-öt nézegetem. (de lehet, hogy 235/40 erre már nem emlékszem, nincs kedvem előszedni, elraktam őket télire :roll: )


Szia.

Nekem Csepelen van egy gumisom eddig még mindíg ő mondta a legjobb árakat ha téli ha nyári kellett.Ha gondolod megadom a számát és elmondod neki,hogy mi kellene és milyen méretben.Szerintem tud segíteni a problémádon :)

Üdv:Attila-999

2007.03.12. 14:06

kbhont

Köszi szépen!

Több embertől hallottam már, hogy a Michelin Pilot Sport PS2 nem rossz választás.
Miért döntöttél még is a Continentál mellett?

2007.03.12. 14:09

Z_atek írta:kbhont

Köszi szépen!

Több embertől hallottam már, hogy a Michelin Pilot Sport PS2 nem rossz választás.
Miért döntöttél még is a Continentál mellett?


A beszerzési határideje rövidebb, az ára pedig barátibb volt akkor!

2007.03.12. 14:12

kbhont írta:
Z_atek írta:kbhont

Köszi szépen!

Több embertől hallottam már, hogy a Michelin Pilot Sport PS2 nem rossz választás.
Miért döntöttél még is a Continentál mellett?


A beszerzési határideje rövidebb, az ára pedig barátibb volt akkor!


Köszi szépen!
Nem egy utolsó szempont :lol:

2007.03.12. 14:12

Attila-999

Küldtem privit.

2007.03.12. 15:04

Dunlop sportot ne.. szerintem. Nekem az van. :cry:

2007.03.12. 15:12

Norbi525tds írta:Dunlop sportot ne.. szerintem. Nekem az van. :cry:


Szerintem nagyon kemény gumi! Viszont sokáig jó!

2007.03.12. 15:28

Most akkor sport v. kemény? :-)
Valahogy többet vártam egy 255-östől. Bátyámnak ugyanez van continentálban és ég és föld. Pedig az sem egy Michelin..:-(

2007.03.12. 15:38

Norbi525tds írta:Most akkor sport v. kemény? :-)
Valahogy többet vártam egy 255-östől. Bátyámnak ugyanez van continentálban és ég és föld. Pedig az sem egy Michelin..:-(


A kérdés, tökéletes!
Bár, ugy néz ki, hogy relatív!
Suzukiban is van sport, csak nem szabad arra használni, mert nem arra tervezték!!!! :lol: :D

2007.03.12. 15:57

Nekem most Cinti van fenn, énmeg ilyet nem vennék mégegyszer, kinek mi a jó és a vezetési stilusához megfelelő...
Nekem ezelőtt Bridgestone volt, na az király gumi :) volt..... :D

2007.03.12. 16:08

Én is most nézegetek nyári gumit a 17"-os felnieimre, az eddigi 235/45 helyett 245/45-öst (E60-as méret). Ár/érték arányban nekem Good year-t, vagy a Dunlop-ot ajánlották. Azt mondják hogy a Dunlop többet megy el, csak kérdés, hogy milyen áron... :? Mint ahogy ezt már írtátok is.

2007.03.12. 16:42

A Donlop tényleg ennyire szar? Nekem az van fennt (Sport 2000 vagy mi) és annyira rossznak nem tűnik. Vagy csak nem volt még rendes gumim?

Korábbi off autómon conti premium contact volt. Az se volt rossz.

bytheway: miről ismerkszik meg a jó gumi?

2007.03.12. 17:03

Hi All.

Nekem Uniroyal Rain Sport 1 van fent 245/40/17-es méretben.Eddig nem volt vele bajom és vizes úton kifejezetten jól tapad.Hasonló a mintázata a Goodyear Eagle F1-el de szerintem csendesebb.

2007.03.12. 17:08

efer írta:A Donlop tényleg ennyire szar? Nekem az van fennt (Sport 2000 vagy mi) és annyira rossznak nem tűnik. Vagy csak nem volt még rendes gumim?

Korábbi off autómon conti premium contact volt. Az se volt rossz.

bytheway: miről ismerkszik meg a jó gumi?


Jó kérdés... Ez is olyan kompromisszumos dolog sztem, ha vaj puha, nagyon jól tapad, nem tudod ebben a méretben szinte megnyikkantani, de kuva hamar elkopik. Ha meg kicsit keményebb, tovább biri, csak ne kelljen vele, nagyon száguldani. Persze ha driftelni akarsz, ez a jobb.
Jó tudom ez sarkos vélemény, és a jó guminak mind a kettő elvárásnak meg kell felelnie, de az nehezen összehozható.

Télleg milyen a Dunlop?

2007.03.12. 19:26

Hi!

Nekem MIchelin pilot sport van "v" mintáju,nekem nagyon bejött 255/40R17-es méretben hibátlan tapadású!!! :wink:

2007.03.12. 20:41

mentoslaci írta:Hi!

Nekem MIchelin pilot sport van "v" mintáju,nekem nagyon bejött 255/40R17-es méretben hibátlan tapadású!!! :wink:


Ezt elhiszem, mert már én is próbáltam! Nagyon jó! :franko:

2007.03.12. 20:46

Nálam Yokohama nemtommi 235/45r17 van, volt a tavalyi szezonban. Kereken 40e km-ert bírt és drótig kopott. Puha jól tapadó halk guma, de f... kivan az évenkénti minden tavasszal új gumivétellel. Mennyit bír egy gumi nálatok? Én megyek mint állat ez tény, a kanyarok a kedvencem.

Ja! viszont meglepett hogy néha igencsak belevágtam egykét kátyúba szegényt azthittem hogy ott rögtön kampec, de nem, mégcsak szálszakadás sem, vajpuhán siklott nagy tempónál is.
Árát megérte és párszor autóm és magam épségét is megmentette :-)

2007.03.12. 23:46

Hmm én eddig összesen mentem 50 ezret majdnem 3 év alatt, egyszer cseréltem gumit bridgestonnal vettem meg azzal még elment olyan 25 ezret utánna hátul tükör lett, ugye ki kellett próbálni, viszont kanyarban az új continental gumik sokkal rosszabbak, hajózik velük az autó de nagyon, felettébb nem tetszik, a kanyarsebességem legalább 20 de lehet 30 km/h is esett!
Egyszerűen hiába menne a kocsi a gumi nem birja és csak megy az orra kifelé....

Szóval én bevásároltam egyébként méret 205/65 R16, nem egy széles gumi, de nem is eszik sokat!! :lol:

Majd majd az új felni....De arra sem kell 245 nél szélesebb..

2007.03.13. 12:38

Nekem is Dunlop sport 2000 van- nem túl kopós fajta. De minek van fent 255-ös, ha nem tapad? :?
Mentem elötte F1-el, hát ég és föld... csak egy baja van: hangosabb.
A következő tuti Michelin pilot sport lesz. Már volt kissebb méretben, olyan mint a villamos. :-)
Hozzászólás küldése

VigLink badge