Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Multi kormány

2014.04.17. 20:13

dirtydog87 írta:Egy kis előtte-utána :)

Kép
Kép

István ez már valami!!!
Úgy irigyellek! :mrgreen: Egy ilyen kormányt szeretnék én is csak nálam az beépités nem lesz egyszerű.....99-es autóba..... :( :facepalm:

Re: Multi kormány

2014.04.17. 21:09

Tomi.i írta:
dirtydog87 írta:Egy kis előtte-utána :)

Kép
Kép

István ez már valami!!!
Úgy irigyellek! :mrgreen: Egy ilyen kormányt szeretnék én is csak nálam az beépités nem lesz egyszerű.....99-es autóba..... :( :facepalm:

99/3 hó-tól egyszerű.

Re: Multi kormány

2014.04.18. 15:02

Ezt rhantos írta annó:
"99/03 után már két fokozatú a légzsák, és a kormányoszlopra van szerelve a szalagkábel gyűrű. Ezeknél nem kell már gyűrűt cserélni, mert szerencsére csak egyfélét gyártottak beőle. Ráadásul elektromos a gázpedál is, itt is csak a 3 szál vezeték kell a multihoz."

Tehát jól értelmezem,hogy nekem nem kell átvezetőt cserélni?

Re: Multi kormány

2014.04.18. 15:08

Sajna 99.01.havi az autom...... :doglotlo:

Multi kormány

2014.04.18. 15:18

Padre540 írta:Ezt rhantos írta annó:
"99/03 után már két fokozatú a légzsák, és a kormányoszlopra van szerelve a szalagkábel gyűrű. Ezeknél nem kell már gyűrűt cserélni, mert szerencsére csak egyfélét gyártottak beőle. Ráadásul elektromos a gázpedál is, itt is csak a 3 szál vezeték kell a multihoz."

Tehát jól értelmezem,hogy nekem nem kell átvezetőt cserélni?
jól! Legkönnyebben úgy állapíthatod meg, hogy megnézed a bajuszkapcsoló tövét. Ha nem gumibizbasz van ott, hanem gömb a forgáspontnál, akkor nyert ügyed van. Akkor már kétindítós. Az új gyűrűből csak egy fajta van.

Re: Multi kormány

2014.04.18. 18:21

Gallaca írta:jól! Legkönnyebben úgy állapíthatod meg, hogy megnézed a bajuszkapcsoló tövét. Ha nem gumibizbasz van ott, hanem gömb a forgáspontnál, akkor nyert ügyed van. Akkor már kétindítós. Az új gyűrűből csak egy fajta van.


Abban biztos voltam hogy 2 indítós (2001),csak a gyűrű volt kérdéses.Ma meg is érkezett,nem vesztegettem az időt fel is raktam,holnap Qwerti művész úr beköti. :roker:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Padre540 az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Multi kormány

2014.04.18. 21:11

Padre540 írta:Qwerti művész úr beköti. :roker:


:taps:
Király lesz! ... utána még wc-re is tempomattal fogsz járni... :mrgreen: :nyelves:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Zo78 az itt látható tagok köszönték meg: Padre540
Értékelés: 4.76%

Re: Multi kormány

2014.04.18. 22:37

Zo78 írta:
Padre540 írta:Qwerti művész úr beköti. :roker:


:taps:
Király lesz! ... utána még wc-re is tempomattal fogsz járni... :mrgreen: :nyelves:


Mindenki magabol indul ki...hihihihihihi.... ;)

Re: Multi kormány

2014.04.19. 09:40

Bummer írta:
Zo78 írta:
Padre540 írta:Qwerti művész úr beköti. :roker:


:taps:
Király lesz! ... utána még wc-re is tempomattal fogsz járni... :mrgreen: :nyelves:


Mindenki magabol indul ki...hihihihihihi.... ;)


Talált! :facepalm:

Re: Multi kormány

2014.04.19. 19:39

Zo78 írta:
Padre540 írta:Qwerti művész úr beköti. :roker:


:taps:
Király lesz! ... utána még wc-re is tempomattal fogsz járni... :mrgreen: :nyelves:


Nem is nyomkodta, csak amikor mondtam neki. :lol: :lol: :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Qwerti az itt látható tagok köszönték meg: Padre540
Értékelés: 4.76%

Re: Multi kormány

2014.04.19. 20:02

Qwerti írta:
Nem is nyomkodta, csak amikor mondtam neki. :lol: :lol: :lol:


Ez nem normális dolog,hogy 1 óra múlva hoztad az autót hogy kész vagy. :facepalm: :D
Még időm se volt felfogni.

Re: Multi kormány

2014.04.20. 00:20

Bummer írta:
jlaci74 írta:
Bummer írta:
dirtydog87 írta:Egy kis előtte-utána :)

[img]http://kepfeltoltes.hu/140417/fot__1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[img]http://kepfeltoltes.hu/140417/fot__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Mar csak valami szep bor belso kellene bele ;D


...ezt hallja meg hamoriarpi ... :mrgreen:


Weeeehehee...mondok en cifrabbat is...

Mar 2 hete nincs fent hatul a mudflap nevu ocsmanysag...mostmar olyan igazi limuzin formaja lett :D :D :D

Uh elodo sorba kerul ha el olyan pervi akinek kell ;)

Én újonnan vettem előre-hátra annak idején. Nem M pakettes, normál méretű kerekeken gördülő szedánon nagyon jól mutat. Közlekedésbiztonság szempontjából is kiváló a termék. :wink:
Nem lett volna szabad downgradingelned a gépet... :(

Re: Multi kormány

2014.04.20. 00:25

Bummer írta:
Mar csak valami szep bor belso kellene bele ;D

Isten őrizz azt a tökéletes, kényelmes szövetet kivenni abból az autóból :!:

Re: Multi kormány

2014.04.20. 00:25

hamoriarpi írta:
Bummer írta:
jlaci74 írta:
Bummer írta:
dirtydog87 írta:Egy kis előtte-utána :)

[img]http://kepfeltoltes.hu/140417/fot__1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[img]http://kepfeltoltes.hu/140417/fot__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Mar csak valami szep bor belso kellene bele ;D


...ezt hallja meg hamoriarpi ... :mrgreen:


Weeeehehee...mondok en cifrabbat is...

Mar 2 hete nincs fent hatul a mudflap nevu ocsmanysag...mostmar olyan igazi limuzin formaja lett :D :D :D

Uh elodo sorba kerul ha el olyan pervi akinek kell ;)

Én újonnan vettem előre-hátra annak idején. Nem M pakettes, normál méretű kerekeken gördülő szedánon nagyon jól mutat. Közlekedésbiztonság szempontjából is kiváló a termék. :wink:
Nem lett volna szabad downgradingelned a gépet... :(


Megertem, de nem ertek egyet...bar izles tekinteteben meg vitazni sem erdemes...en keptelen voltam tovabb nezni...

Olyan volt a latvany mint egy noi terdharisnya...60 felett okes de alatta "lekonyito" ;)

Re: Multi kormány

2014.04.20. 00:27

hamoriarpi írta:
Bummer írta:
Mar csak valami szep bor belso kellene bele ;D

Isten őrizz azt a tökéletes, kényelmes szövetet kivenni abból az autóból :!:


Kiveve, ha egy popomasszirozos, gerinctamaszos, futheto/hutheto sport contour ulest teszel be, ami olyan finom puha mint egy noi tompor... :D

Re: Multi kormány

2014.04.27. 18:55

Sziasztok!
98 as 25tds be belehet szerelni a tempomatot?
ha igen akkor esetleg valaki tudja is hogy hogyan?

Re: Multi kormány

2014.04.27. 20:02

csabi525tds írta:Sziasztok!
98 as 25tds be belehet szerelni a tempomatot?
ha igen akkor esetleg valaki tudja is hogy hogyan?

Egy multikormány kell és 3 vezetéket bekötni. A kormánynál az évjáratra figyelj, nem mindegyik kompatibilis egymással. A tippek-trükkökben találsz segítséget.

Tapatalk

Re: Multi kormány

2014.04.28. 09:10

csabi525tds írta:Sziasztok!
98 as 25tds be belehet szerelni a tempomatot?
ha igen akkor esetleg valaki tudja is hogy hogyan?

Tudtommal sokkal nagyobb macera,mint faceliftes autók esetében, de megoldható. Viszont az is hozzá tartozik a történethez,hogy nem csupán 3 vezeték bekötéséről van szó.

Re: Multi kormány

2014.04.28. 09:40

dirtydog87 írta:
csabi525tds írta:Sziasztok!
98 as 25tds be belehet szerelni a tempomatot?
ha igen akkor esetleg valaki tudja is hogy hogyan?

Tudtommal sokkal nagyobb macera,mint faceliftes autók esetében, de megoldható. Viszont az is hozzá tartozik a történethez,hogy nem csupán 3 vezeték bekötéséről van szó.

Nem face, hanem 99.márciustól kell csak 3 vezeték már és kész is.Az előttiek már kicsit problémásak

Re: Multi kormány

2014.04.28. 22:25

Schnitzer írta:
dirtydog87 írta:
csabi525tds írta:Sziasztok!
98 as 25tds be belehet szerelni a tempomatot?
ha igen akkor esetleg valaki tudja is hogy hogyan?

Tudtommal sokkal nagyobb macera,mint faceliftes autók esetében, de megoldható. Viszont az is hozzá tartozik a történethez,hogy nem csupán 3 vezeték bekötéséről van szó.

Nem face, hanem 99.márciustól kell csak 3 vezeték már és kész is.Az előttiek már kicsit problémásak



Akkor valaki esetleg tudna részletesebb leírást /segítséget adni,mert sokkal okosabb most nem lettem.
köszi :shock:
Hozzászólás küldése

VigLink badge