Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E39 Telefon

2016.05.02. 06:33

tulivagyok írta:Domino kártyával is megy? De az a baj hogy nem tudom hogy melyik oldalt van a sim kartya érzékelője

Igen, domino is jó.

Alul van az érintkező az aljzatban, a telefon modul pedig a csomagtartóban (sedán esetén a bal hátsó rekeszben fent).

Asus Z00AD

Re: E39 Telefon

2016.05.02. 08:33

F_E_K_ írta: a telefon modul pedig a csomagtartóban (sedán esetén a bal hátsó rekeszben fent).

Asus Z00AD

Touringba is.

Re: E39 Telefon

2017.04.09. 12:33

Halihó!

Enyhén offtopik, hiszen nem e39 hanem e90-es probléma, de mivel ez esetben a széria nem annyira számít, így remélem megbocsátható. :D
Nem működik a bluetooth a kocsiban. A menüben ugyan feljön a telefon opció, de csak két vonal jelenik meg _ _ . Hiába nyomok rá semmi sem történik.
Rutinos róka lévén, rádugtam a DIS-t és kivallattam. Azt mondja nincs kommunikáció a modullal. Nosza, csomagtartó felpattint, modul lecsekkol. Létezik, ott ül a helyén, gyári csavarokkal, látszik még senki sem piszkálta. Bimmer fórumon olvasgatva kiszereltem, szétszereltem, "meghőlégfújtam", de még mindig semmi. Dobálóztak még szoftverfrissítéssel, újraprogramozással, akkusaru levételével és hát végső esetben modul cserével.
Gyanítom rám ez utóbbi vár, de ha van esetleg más ötlet, gondolat, szívesen veszem. Esetleg ha a bontós kollégáknál lenne egy jól működő a polcon, akkor az is érdekel. Cikkszám: 84 21 6 975173 01

Re: E39 Telefon

2017.04.09. 12:39

Jerry írta:Halihó!

Enyhén offtopik, hiszen nem e39 hanem e90-es probléma, de mivel ez esetben a széria nem annyira számít, így remélem megbocsátható. :D
Nem működik a bluetooth a kocsiban. A menüben ugyan feljön a telefon opció, de csak két vonal jelenik meg _ _ . Hiába nyomok rá semmi sem történik.
Rutinos róka lévén, rádugtam a DIS-t és kivallattam. Azt mondja nincs kommunikáció a modullal. Nosza, csomagtartó felpattint, modul lecsekkol. Létezik, ott ül a helyén, gyári csavarokkal, látszik még senki sem piszkálta. Bimmer fórumon olvasgatva kiszereltem, szétszereltem, "meghőlégfújtam", de még mindig semmi. Dobálóztak még szoftverfrissítéssel, újraprogramozással, akkusaru levételével és hát végső esetben modul cserével.
Gyanítom rám ez utóbbi vár, de ha van esetleg más ötlet, gondolat, szívesen veszem. Esetleg ha a bontós kollégáknál lenne egy jól működő a polcon, akkor az is érdekel. Cikkszám: 84 21 6 975173 01

Nekem a hatosban el volt párologva a CD-tár, ezért meg volt szakítva a MOST optikai kör, akkor volt hasonló para. Miután pótoltam, minden helyreállt.

Re: E39 Telefon

2017.04.09. 13:03

Gallaca írta:
Jerry írta:Halihó!

Enyhén offtopik, hiszen nem e39 hanem e90-es probléma, de mivel ez esetben a széria nem annyira számít, így remélem megbocsátható. :D
Nem működik a bluetooth a kocsiban. A menüben ugyan feljön a telefon opció, de csak két vonal jelenik meg _ _ . Hiába nyomok rá semmi sem történik.
Rutinos róka lévén, rádugtam a DIS-t és kivallattam. Azt mondja nincs kommunikáció a modullal. Nosza, csomagtartó felpattint, modul lecsekkol. Létezik, ott ül a helyén, gyári csavarokkal, látszik még senki sem piszkálta. Bimmer fórumon olvasgatva kiszereltem, szétszereltem, "meghőlégfújtam", de még mindig semmi. Dobálóztak még szoftverfrissítéssel, újraprogramozással, akkusaru levételével és hát végső esetben modul cserével.
Gyanítom rám ez utóbbi vár, de ha van esetleg más ötlet, gondolat, szívesen veszem. Esetleg ha a bontós kollégáknál lenne egy jól működő a polcon, akkor az is érdekel. Cikkszám: 84 21 6 975173 01

Nekem a hatosban el volt párologva a CD-tár, ezért meg volt szakítva a MOST optikai kör, akkor volt hasonló para. Miután pótoltam, minden helyreállt.

Gyanús. Nekem is a MOST-ra panaszkodik. CD tárat nem próbáltam még, lehet itt is ez van. Csak a rádió vagy az AUX szokott szólni. Na akkor holnap megnézem. Ma már csak fekvés, alvás.
Köszi a tippet.

Re: E39 Telefon

2017.04.18. 08:09

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy ha a kocsiban van gyárilag BT-s telefon, a könyöklőből kivettem a gyári kapcsolót (amivel párosítani lehet), diaggal lehetséges a telefonnal történő párosítás?

Ha teszek be a a kocsiba egy BT-s aux adaptert, amiről zenét szeretnék hallgatni, az esetleg zavarhatja a telefont, vagy teljesen más frekvencián megy?

Köszönöm.

Re: E39 Telefon

2017.04.18. 08:57

hali,

az mitol lehet, hogy ha parositok telot, par mp utan ledobja? tobb telefonnal is probaltam.

jol remlik, hogy erre azt olvastam, hogy akkor csinalja, ha tul sok telo van "tarolva" benne, es csak torolni kell oket? ha igen, hogyan?

jobb lenne, mintha a bt modult kene cserelni..:)

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Re: E39 Telefon

2017.08.08. 21:00

Sziasztok!

Sikerült végre szereznem az autómba egy siemens bit2-es telefont ( gyárilag is ez volt benne ,csak persze "elkallódott" az évek során,az eject box is törött volt) Tettem bele egy telenoros kártyát a navin engedi a pin kódot stb,de nem tudok hívást kezdeményezni,a kézibeszélőn csak a suche basis felirat jelenik meg.

Melyik szolgáltató kártyáját eszi meg,vagy valami más lehet a hiba,használ esetleg ilyet még valaki?

Re: E39 Telefon

2017.08.21. 13:41

Malcolm írta:Sziasztok!

Sikerült végre szereznem az autómba egy siemens bit2-es telefont ( gyárilag is ez volt benne ,csak persze "elkallódott" az évek során,az eject box is törött volt) Tettem bele egy telenoros kártyát a navin engedi a pin kódot stb,de nem tudok hívást kezdeményezni,a kézibeszélőn csak a suche basis felirat jelenik meg.

Melyik szolgáltató kártyáját eszi meg,vagy valami más lehet a hiba,használ esetleg ilyet még valaki?



Helló Vodással sem megy. Tartok tőle nem tudja feldolgozni az új SIM kártya formátumokat. 2000-es évek eleje óta sokat változott.

Re: E39 Telefon

2017.08.22. 06:56

Malcolm írta:Sziasztok!

Sikerült végre szereznem az autómba egy siemens bit2-es telefont ( gyárilag is ez volt benne ,csak persze "elkallódott" az évek során,az eject box is törött volt) Tettem bele egy telenoros kártyát a navin engedi a pin kódot stb,de nem tudok hívást kezdeményezni,a kézibeszélőn csak a suche basis felirat jelenik meg.

Melyik szolgáltató kártyáját eszi meg,vagy valami más lehet a hiba,használ esetleg ilyet még valaki?

Én kipróbáltam annak idején az összes szolgáltatót, a legtöbb már leépítette azt a frekvenciát, amin a BMW telefon működne, így már csak a TELEKOM-ot vagy a Lidl-ben kapható Blue Mobile kártyát szereti a készülék.

Re: E39 Telefon

2017.10.14. 01:02

Sziasztok! Új vagyok a klubban, lenne egy kérdésem a hozzáértők felé. Adott egy 530i, 2003. §6 forgalomba helyezéssel. A BT rendszerrel gyűlt meg a bajom. Az ULF modulom jó, tudoma kódját is, párosítani is sikerült, de a Samsung Galaxy S8-assal nem stabil a kapcsolat. Ledobálja a telefont, pedig látja a telefonkönyvet is, de csak elindítja a hívást. Kicsengeni nem akar, ha hívom a telefonom, nem csörög, se kép-se hang. Én már a hangnak is örülnék....
Szóval miért nem stabil a kapcsolat? Próbáltam már törölni az ező készülékeket, az sem segített. Korábban S4-essel jó volt. Cimborám 2003-as 525D-je még Iphone 6-ossal is megy szépen.. Javaslatokat várok tisztelettel. Köszönöm!

Re: E39 Telefon

2017.10.14. 14:25

Orsy2101 írta:Sziasztok! Új vagyok a klubban, lenne egy kérdésem a hozzáértők felé. Adott egy 530i, 2003. §6 forgalomba helyezéssel. A BT rendszerrel gyűlt meg a bajom. Az ULF modulom jó, tudoma kódját is, párosítani is sikerült, de a Samsung Galaxy S8-assal nem stabil a kapcsolat. Ledobálja a telefont, pedig látja a telefonkönyvet is, de csak elindítja a hívást. Kicsengeni nem akar, ha hívom a telefonom, nem csörög, se kép-se hang. Én már a hangnak is örülnék....
Szóval miért nem stabil a kapcsolat? Próbáltam már törölni az ező készülékeket, az sem segített. Korábban S4-essel jó volt. Cimborám 2003-as 525D-je még Iphone 6-ossal is megy szépen.. Javaslatokat várok tisztelettel. Köszönöm!

Android... válogatós belőle. Ifonnal mindegyik ment eddig, mindegyikkel.

Re: E39 Telefon

2017.10.14. 21:02

A fene a pofáját... Akkor esélytelen?

Re: E39 Telefon

2017.10.15. 07:52

Orsy2101 írta:A fene a pofáját... Akkor esélytelen?


Szia,

Sajnos igen esélytelen androiddal.

Iphonnal tökéletesen megy.

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog

Re: E39 Telefon

2017.10.15. 11:47

Parduc írta:
Orsy2101 írta:A fene a pofáját... Akkor esélytelen?


Szia,

Sajnos igen esélytelen androiddal.

Iphonnal tökéletesen megy.

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog


Tudom, a feleségem viszont nem osztja a nézetet... :)

Re: E39 Telefon

2017.10.16. 20:53

Parduc írta:
Orsy2101 írta:A fene a pofáját... Akkor esélytelen?


Szia,

Sajnos igen esélytelen androiddal.

Iphonnal tökéletesen megy.

Üdv


A világ a Nők és a BMW körül forog
Sziasztok!

Én mindig is androiddal használtam, a különböző típusoknál csak a hangerő volt eltérő, tapasztalataim szerint az összes Huawei halkabb, Samsung mindig jó volt. Mondjuk S8-at nem próbáltam.
Üdv.
Odus

Tapatalkkal küldve az én VTR-L29 eszközömről

Re: E39 Telefon

2017.10.17. 01:07

Odus, akkor én mit csinálok rosszul? Vagy mi ment tönkre? Régebben ment S4-essel. most már szzal se...

Re: E39 Telefon

2017.10.17. 13:45

FuReady írta:
Malcolm írta:Sziasztok!

Sikerült végre szereznem az autómba egy siemens bit2-es telefont ( gyárilag is ez volt benne ,csak persze "elkallódott" az évek során,az eject box is törött volt) Tettem bele egy telenoros kártyát a navin engedi a pin kódot stb,de nem tudok hívást kezdeményezni,a kézibeszélőn csak a suche basis felirat jelenik meg.

Melyik szolgáltató kártyáját eszi meg,vagy valami más lehet a hiba,használ esetleg ilyet még valaki?

Én kipróbáltam annak idején az összes szolgáltatót, a legtöbb már leépítette azt a frekvenciát, amin a BMW telefon működne, így már csak a TELEKOM-ot vagy a Lidl-ben kapható Blue Mobile kártyát szereti a készülék.


Én is ezzel bajlódok. A Blue Mobil-nál azt írja ki mindig, hogy "Wrong PIN number" - nem jó a PIN. Mi lehet ennek az oka? Ha tudja valaki, megköszönném!

Re: E39 Telefon

2017.10.17. 13:51

Pekka írta:
FuReady írta:
Malcolm írta:Sziasztok!

Sikerült végre szereznem az autómba egy siemens bit2-es telefont ( gyárilag is ez volt benne ,csak persze "elkallódott" az évek során,az eject box is törött volt) Tettem bele egy telenoros kártyát a navin engedi a pin kódot stb,de nem tudok hívást kezdeményezni,a kézibeszélőn csak a suche basis felirat jelenik meg.

Melyik szolgáltató kártyáját eszi meg,vagy valami más lehet a hiba,használ esetleg ilyet még valaki?

Én kipróbáltam annak idején az összes szolgáltatót, a legtöbb már leépítette azt a frekvenciát, amin a BMW telefon működne, így már csak a TELEKOM-ot vagy a Lidl-ben kapható Blue Mobile kártyát szereti a készülék.


Én is ezzel bajlódok. A Blue Mobil-nál azt írja ki mindig, hogy "Wrong PIN number" - nem jó a PIN. Mi lehet ennek az oka? Ha tudja valaki, megköszönném!

Először bele kell raknod egy sima telefonba, és ott deaktiválni a PIN kód védelmet. Ezután nem fog panaszkodni a kódra szerintem.

Re: E39 Telefon

2017.10.17. 14:09

Orsy2101 írta:Odus, akkor én mit csinálok rosszul? Vagy mi ment tönkre? Régebben ment S4-essel. most már szzal se...

Sajnos nem tudom. Az is lehet, hogy elromlott. Ha van valakinek egy kölcsön, azzal ki lehetne próbálni.
Hozzászólás küldése

VigLink badge