Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E39 Telefon

2015.05.28. 13:23

Meg mondom férfiasan ,nem tudom.
ezzel vettem az autót és már akkor is így viselkedett.
De szeretném ha normálisan működne, ha már van.

Re: E39 Telefon

2015.05.28. 20:21

hallo,segítsetek már, egy picit,ugyebár nekem a régi fajta telom van a kocsiba,hiába teszem a kártyát akárhova se kép se hang :cry:

semmi reakció,a menübe látom fehéren,de hiába kattintok rá nem csinál semmit,nem is világit a telefon gombja se,hátúl néztem minden a helyén van,bekakát volna a modul?

bezzeg az a rohadt német hangvezérlés műxik :mrgreen: vmi szőke nöi hang cváncigól :lol: :lol: :lol:

Re: E39 Telefon

2015.05.28. 22:28

kopasze-28 írta:hallo,segítsetek már, egy picit,ugyebár nekem a régi fajta telom van a kocsiba,hiába teszem a kártyát akárhova se kép se hang :cry:

semmi reakció,a menübe látom fehéren,de hiába kattintok rá nem csinál semmit,nem is világit a telefon gombja se,hátúl néztem minden a helyén van,bekakát volna a modul?

bezzeg az a rohadt német hangvezérlés műxik :mrgreen: vmi szőke nöi hang cváncigól

Bizti helyén van?

Re: E39 Telefon

2015.05.29. 09:18

admin írta:
kopasze-28 írta:hallo,segítsetek már, egy picit,ugyebár nekem a régi fajta telom van a kocsiba,hiába teszem a kártyát akárhova se kép se hang :cry:

semmi reakció,a menübe látom fehéren,de hiába kattintok rá nem csinál semmit,nem is világit a telefon gombja se,hátúl néztem minden a helyén van,bekakát volna a modul?

bezzeg az a rohadt német hangvezérlés műxik :mrgreen: vmi szőke nöi hang cváncigól

Bizti helyén van?

jobb hátúl van a csomiba ugye?ugy rémlik h igen

Re: E39 Telefon

2015.05.29. 09:40

kopasze-28 írta:
admin írta:
kopasze-28 írta:hallo,segítsetek már, egy picit,ugyebár nekem a régi fajta telom van a kocsiba,hiába teszem a kártyát akárhova se kép se hang :cry:

semmi reakció,a menübe látom fehéren,de hiába kattintok rá nem csinál semmit,nem is világit a telefon gombja se,hátúl néztem minden a helyén van,bekakát volna a modul?

bezzeg az a rohadt német hangvezérlés műxik :mrgreen: vmi szőke nöi hang cváncigól

Bizti helyén van?

jobb hátúl van a csomiba ugye?ugy rémlik h igen

Igren ott van.

Re: E39 Telefon

2015.05.31. 11:00

Hosszas keresgélés után kiderült, hogy a telefon önálló életet él, a kijelző lezárt, órák óta álló autónál is bekapcsolt és felvett kb. 0.3A-t. A telefont most nem használom, kártya sincs benne. A kesztyűtartóban lévő biztosítékait (43-44) lehúzva sem változott a helyzet, csak a kagyló csatlakozójának kihúzása segített. A csomagtartót még nem néztem. Hogyan kell "szabályosan" kiiktatni a használaton kívüli telefont? Van ötletetek az önjárás okának kiderítéséhez?

Re: E39 Telefon

2015.06.02. 07:43

admin írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Lehet, hogy h.lye kérdés lesz, de bevállalom: van az autómban egy ilyen
  • S629A Autotelefon D-Netz mit Kartenleser vorne Car telephone (GSM) w card reader, front

Ha tegyük fel, elmegyek az egyik mobil szolgáltatóhoz, és veszek bele egy feltöltőkártyás SIM kártyát, működni fog-e? :D
Tudom, van a társkártya, de egyes helyeken megszüntették érdektelenség miatt, nekem pedig az is jó lenne, ha pl. átirányítom a hívásokat a mobilomról az autóra.

Elméletileg működnie kell.Csak ne törd ki a nagy kártyából a simet.Vagy hátul a vezérlőbe vagy elől a kagyló alá kell a kártya.

Sikerült a hadművelet, működik a telefon, ráadásul magyar a menüje, így nagyjából meg tudtam nézni a beállítási lehetőségeket. :)
Viszont lennének kérdéseim: elvileg Motorola V50 van a kocsiban (gúgli képek alapján), de sehol nem találok hozzá leírást, tudna valaki segíteni nekem? :)
Illetve a teszthívásnál, kihangosítva a hívó félnél elvileg halk a hang, ezzel lehet valamit kezdeni, vagy hangosan beszélgessek mindenkivel az autótelefonon? :D
Hol van maga a mikrofon amúgy?

Ezt a hozzászólást a szerzőnek FuReady az itt látható tagok köszönték meg: 2 admin, odus
Értékelés: 9.52%

Re: E39 Telefon

2015.06.02. 10:14

FuReady írta:
admin írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Lehet, hogy h.lye kérdés lesz, de bevállalom: van az autómban egy ilyen
  • S629A Autotelefon D-Netz mit Kartenleser vorne Car telephone (GSM) w card reader, front

Ha tegyük fel, elmegyek az egyik mobil szolgáltatóhoz, és veszek bele egy feltöltőkártyás SIM kártyát, működni fog-e? :D
Tudom, van a társkártya, de egyes helyeken megszüntették érdektelenség miatt, nekem pedig az is jó lenne, ha pl. átirányítom a hívásokat a mobilomról az autóra.

Elméletileg működnie kell.Csak ne törd ki a nagy kártyából a simet.Vagy hátul a vezérlőbe vagy elől a kagyló alá kell a kártya.

Sikerült a hadművelet, működik a telefon, ráadásul magyar a menüje, így nagyjából meg tudtam nézni a beállítási lehetőségeket. :)
Viszont lennének kérdéseim: elvileg Motorola V50 van a kocsiban (gúgli képek alapján), de sehol nem találok hozzá leírást, tudna valaki segíteni nekem? :)
Illetve a teszthívásnál, kihangosítva a hívó félnél elvileg halk a hang, ezzel lehet valamit kezdeni, vagy hangosan beszélgessek mindenkivel az autótelefonon? :D
Hol van maga a mikrofon amúgy?

A tetőkárpitban a világítás panel melett.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Telefon

2015.06.02. 22:15

odus írta:
FuReady írta:
admin írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Lehet, hogy h.lye kérdés lesz, de bevállalom: van az autómban egy ilyen
  • S629A Autotelefon D-Netz mit Kartenleser vorne Car telephone (GSM) w card reader, front

Ha tegyük fel, elmegyek az egyik mobil szolgáltatóhoz, és veszek bele egy feltöltőkártyás SIM kártyát, működni fog-e? :D
Tudom, van a társkártya, de egyes helyeken megszüntették érdektelenség miatt, nekem pedig az is jó lenne, ha pl. átirányítom a hívásokat a mobilomról az autóra.

Elméletileg működnie kell.Csak ne törd ki a nagy kártyából a simet.Vagy hátul a vezérlőbe vagy elől a kagyló alá kell a kártya.

Sikerült a hadművelet, működik a telefon, ráadásul magyar a menüje, így nagyjából meg tudtam nézni a beállítási lehetőségeket. :)
Viszont lennének kérdéseim: elvileg Motorola V50 van a kocsiban (gúgli képek alapján), de sehol nem találok hozzá leírást, tudna valaki segíteni nekem? :)
Illetve a teszthívásnál, kihangosítva a hívó félnél elvileg halk a hang, ezzel lehet valamit kezdeni, vagy hangosan beszélgessek mindenkivel az autótelefonon? :D
Hol van maga a mikrofon amúgy?

A tetőkárpitban a világítás panel melett.

És volt belőle több verzió,mert valamelyik pont ilyen tüneteket produkált.

Re: E39 Telefon

2015.06.02. 22:46

FuReady írta: elvileg Motorola V50 van a kocsiban (gúgli képek alapján), de sehol nem találok hozzá leírást, tudna valaki segíteni nekem? :)

Ebbe van egy V50 elméletileg.

Telefon

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: E39 Telefon

2015.07.03. 15:02

Tegnap frissult a telefonom szoftvere 5.1.1 android kerult ra (samsung galaxy sII, cyanogenmod szoftverrel). Azota gond nelkul mukodik a bluetooth telefonalas, nem bontja a kapcsolatot, mint a 4.x-es androidokkal. A dolig hatulutoje, hogy ez meg egy nem stabil verzio, sok a gond vele az sII-n, hiaba volt 3 frissites 24 oran belul, sok minden nem mukodik (pl eltunt a bongeszo, ebay app, messenger es raadasul a google play services sem mukodik, nehogy megprobalhassam ujra telepiteni az elozoeket). Adok neki meg 24 orat, hatha megoldjak a gondokat, ha nem, akkor visszaterek a regebbi androidra es maradok kihangositas nelkul

Re: E39 Telefon

2015.07.04. 11:14

morv írta:Tegnap frissult a telefonom szoftvere 5.1.1 android kerult ra (samsung galaxy sII, cyanogenmod szoftverrel). Azota gond nelkul mukodik a bluetooth telefonalas, nem bontja a kapcsolatot, mint a 4.x-es androidokkal. A dolig hatulutoje, hogy ez meg egy nem stabil verzio, sok a gond vele az sII-n, hiaba volt 3 frissites 24 oran belul, sok minden nem mukodik (pl eltunt a bongeszo, ebay app, messenger es raadasul a google play services sem mukodik, nehogy megprobalhassam ujra telepiteni az elozoeket). Adok neki meg 24 orat, hatha megoldjak a gondokat, ha nem, akkor visszaterek a regebbi androidra es maradok kihangositas nelkul

Nekem S4 mini-vel gond nélkül megy (4.4.2).

Re: E39 Telefon

2015.07.06. 20:23

ULF modul ha valakit esetleg érdekelne.

http://racing-bazar.hu/utcai/szemelyaut ... _934552_02

Re: E39 Telefon

2015.07.06. 20:25

Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Re: E39 Telefon

2015.07.06. 20:35

szarvasdavid írta:Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Minden bizonnyal! Azért még egy ULF modul után szétnézhetsz a csomiban! :)

Hátha! -bár micky nélkül az sem megy.

Re: E39 Telefon

2015.07.06. 20:36

Imco írta:
szarvasdavid írta:Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Minden bizonnyal! Azért még egy ULF modul után szétnézhetsz a csomiban! :)

Hátha! -bár micky nélkül az sem megy.

Marmint hogy van e ULF modul hatul, ugy hogy kozben nincs mikrofonom? :))))

Re: E39 Telefon

2015.07.06. 22:38

szarvasdavid írta:Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Táp kábelköteg,telefon kábelköteg,mikrofon,Bluetooth antenna,ejektbox,ulf.Ez a teljes csomag ami kell de el lehet hagyni az ejektboxot....

Re: E39 Telefon

2015.07.07. 04:58

admin írta:
szarvasdavid írta:Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Táp kábelköteg,telefon kábelköteg,mikrofon,Bluetooth antenna,ejektbox,ulf.Ez a teljes csomag ami kell de el lehet hagyni az ejektboxot....

Nameg nem árt, ha BM54 rádiómodul van, mert emlékeim szerint BM24-gyel voltak gondok kihangosítás téren.

Re: E39 Telefon

2015.07.07. 15:00

PeterE39 írta:
admin írta:
szarvasdavid írta:Telefon elokeszites nincs nekem.

MkIV nagy navim van, telefon gomb van rajta, de a konyokloben nincs telefon, tetokarpitban nincs mikrofon.

Ezek szerint ehhez kellene venni meg par dolgot, hogy mukodjon?

Táp kábelköteg,telefon kábelköteg,mikrofon,Bluetooth antenna,ejektbox,ulf.Ez a teljes csomag ami kell de el lehet hagyni az ejektboxot....

Nameg nem árt, ha BM54 rádiómodul van, mert emlékeim szerint BM24-gyel voltak gondok kihangosítás téren.

Ja igen.Vagy BM24+DSP

Re: E39 Telefon

2015.07.22. 18:42

Iphone 4s -el működik a mi kihangosítónk? Mert a mostani N8 -al nem.
Hozzászólás küldése

VigLink badge