Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Rádió

2007.04.14. 23:39

efer írta:
vaszarig írta:
efer írta:
vaszarig írta:
admin írta:a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)


egy kábel mindenképpen kell, ami az LCM-be megy. vagy azt is kaptál hozzá?


Két kábelt kaptam, a rádióét és a MID-ét. Arra gondoltam, hogy a kábelek színei alapján át tudom tenni az eredeti csatlakozóból vagy te mire gondoltál?


nem tudom, hogy jól értem-e: kábelkötegről levágott csatlakozókat kaptál? ha igen, azokra nem lesz szükséged. a rádiónak ugyanaz a csatlakozója, a mid-ét meg ne mtudod mihez hozzákötni, ha előtte nem volt benne mid. ha jól emlékszem ez az a kábel, ami a mid-ből az lcm-be megy. ez nincs azokba gépekben, amikben egyrészes business vagy sima reverse rds rádió van.
ha komplett kábelköteget kaptál (amire a rádió esetében kicsi esélyt látok, de hátha...), akkor nincs probléma.

ha nem így van, akkor nem tudom hogy... :D


Jól látod, mármint, hogy csak a kötegből levágott csonkokat kaptam. Akkor ezek szerint mégsem fogom tudni betenni? :( Ha jól láttam, nekem egyrészes Reverse RDS 2 Variációm van. Ezek szerint akkor mégis kell még vennem vmilyen kábelt hozzá? Honnét tudnék olyat szerezni? Illetve az még lehet menne, csak akkor ezt ki tudja bekötni nekem? Vagy menne nekem is? :) Köszi a gyors válaszokat amúgy. Ja, és akkor mostmár biztosra mondhatom,h megvan a kicsike. Tegnap hoztam el! :):)

Re: Rádió

2007.04.15. 13:46

vaszarig írta:
efer írta:
vaszarig írta:
efer írta:
vaszarig írta:
admin írta:a letöltések nél van egy beépitési leírás és kábel cikszám is van benne.Elméletileg programozás nélkül is kéne meni de a leírás ból ezt metudod.


Köszi a választ! Megnézem. A gyári csatlakozókat a srác elküldte nekem, mivel úgy vágták ki az autóból a két egységet! :)
Szerintem akkor a hétvégén be is teszem! :)


egy kábel mindenképpen kell, ami az LCM-be megy. vagy azt is kaptál hozzá?


Két kábelt kaptam, a rádióét és a MID-ét. Arra gondoltam, hogy a kábelek színei alapján át tudom tenni az eredeti csatlakozóból vagy te mire gondoltál?


nem tudom, hogy jól értem-e: kábelkötegről levágott csatlakozókat kaptál? ha igen, azokra nem lesz szükséged. a rádiónak ugyanaz a csatlakozója, a mid-ét meg ne mtudod mihez hozzákötni, ha előtte nem volt benne mid. ha jól emlékszem ez az a kábel, ami a mid-ből az lcm-be megy. ez nincs azokba gépekben, amikben egyrészes business vagy sima reverse rds rádió van.
ha komplett kábelköteget kaptál (amire a rádió esetében kicsi esélyt látok, de hátha...), akkor nincs probléma.

ha nem így van, akkor nem tudom hogy... :D


Jól látod, mármint, hogy csak a kötegből levágott csonkokat kaptam. Akkor ezek szerint mégsem fogom tudni betenni? :( Ha jól láttam, nekem egyrészes Reverse RDS 2 Variációm van. Ezek szerint akkor mégis kell még vennem vmilyen kábelt hozzá? Honnét tudnék olyat szerezni? Illetve az még lehet menne, csak akkor ezt ki tudja bekötni nekem? Vagy menne nekem is? :) Köszi a gyors válaszokat amúgy. Ja, és akkor mostmár biztosra mondhatom,h megvan a kicsike. Tegnap hoztam el! :):)


gratula a vashoz!
a mid beszerelésőről van egy leírás a letöltések között. abban benne van a kábel gyári száma is. itt többen vannak, akik tudnak alkatrészügyben segíteni ,és beszerzik. a leírásban benne van az is, hogyan kell bekötni a kábelt, egy kis tehetséggel magad is meg tudod csinálni. ja: az ára sem vészes, 6-7ezer, ha jól emlékszem.
röviden ennyi. :D

Re: Rádió

2007.04.15. 20:52

gratula a vashoz!
a mid beszerelésőről van egy leírás a letöltések között. abban benne van a kábel gyári száma is. itt többen vannak, akik tudnak alkatrészügyben segíteni ,és beszerzik. a leírásban benne van az is, hogyan kell bekötni a kábelt, egy kis tehetséggel magad is meg tudod csinálni. ja: az ára sem vészes, 6-7ezer, ha jól emlékszem.
röviden ennyi. :D[/quote]

Szia! Köszi szépen. Kerestem már, de nem találtam. Esetleg el tudnád küldeni nekem, ha megvan neked?

Re: Rádió

2007.04.15. 20:58

vaszarig írta:gratula a vashoz!
a mid beszerelésőről van egy leírás a letöltések között. abban benne van a kábel gyári száma is. itt többen vannak, akik tudnak alkatrészügyben segíteni ,és beszerzik. a leírásban benne van az is, hogyan kell bekötni a kábelt, egy kis tehetséggel magad is meg tudod csinálni. ja: az ára sem vészes, 6-7ezer, ha jól emlékszem.
röviden ennyi. :D


Szia! Köszi szépen. Kerestem már, de nem találtam. Esetleg el tudnád küldeni nekem, ha megvan neked?[/quote]

http://www.e39.hu/modules.php?name=Down ... etit&lid=9

Re: Rádió

2007.04.15. 22:13

admin írta:
vaszarig írta:gratula a vashoz!
a mid beszerelésőről van egy leírás a letöltések között. abban benne van a kábel gyári száma is. itt többen vannak, akik tudnak alkatrészügyben segíteni ,és beszerzik. a leírásban benne van az is, hogyan kell bekötni a kábelt, egy kis tehetséggel magad is meg tudod csinálni. ja: az ára sem vészes, 6-7ezer, ha jól emlékszem.
röviden ennyi. :D


Szia! Köszi szépen. Kerestem már, de nem találtam. Esetleg el tudnád küldeni nekem, ha megvan neked?


http://www.e39.hu/modules.php?name=Down ... etit&lid=9[/quote]

Köszi. Ezt már néztem én is, de a következő választ kapom, mikor beütöm a számokat és elkezdődne a letöltés: URL hiba, Nem megfelelő az url. Ilyenkor mi a teendő? Esetleg vkinek megvan letöltve? Elküldené nekem?:)

Re: Rádió

2007.04.15. 22:55

vaszarig írta:
admin írta:
vaszarig írta:gratula a vashoz!
a mid beszerelésőről van egy leírás a letöltések között. abban benne van a kábel gyári száma is. itt többen vannak, akik tudnak alkatrészügyben segíteni ,és beszerzik. a leírásban benne van az is, hogyan kell bekötni a kábelt, egy kis tehetséggel magad is meg tudod csinálni. ja: az ára sem vészes, 6-7ezer, ha jól emlékszem.
röviden ennyi. :D


Szia! Köszi szépen. Kerestem már, de nem találtam. Esetleg el tudnád küldeni nekem, ha megvan neked?


http://www.e39.hu/modules.php?name=Down ... etit&lid=9


Köszi. Ezt már néztem én is, de a következő választ kapom, mikor beütöm a számokat és elkezdődne a letöltés: URL hiba, Nem megfelelő az url. Ilyenkor mi a teendő? Esetleg vkinek megvan letöltve? Elküldené nekem?:)[/quote]

Bocsi tényleg nem volt jó!Most már jó csak IE-vel töltsd mert tüzróka nem letölti hanem megnyitja és csak kódsor leszbelőle.

Re: Rádió

2007.04.16. 07:52

Köszi! Megvan, lejött! :D
Áttanulmányozom, aztán majd meglátjuk!
Ja, még valami, gyerekek, naon pöpec ez az oldal! Szinte semmit nem tudtam eddig a Bömbikről, de most, hogy olvasgatom a fórumokat, kész bayerische technik maister leszek! :D :P :drive

2007.04.16. 12:40

Majd elfelejtettem, tudna vki nekem ilyen kábelt szerezni? Aki igen, írjon privit, vagy keressen msn-en. Köszi

Re: Rádió

2007.04.16. 18:22

vaszarig írta:Köszi! Megvan, lejött! :D
Áttanulmányozom, aztán majd meglátjuk!
Ja, még valami, gyerekek, naon pöpec ez az oldal! Szinte semmit nem tudtam eddig a Bömbikről, de most, hogy olvasgatom a fórumokat, kész bayerische technik maister leszek! :D :P :drive

Köszönjük az elismerést :oops:

2007.04.16. 18:24

vaszarig írta:Majd elfelejtettem, tudna vki nekem ilyen kábelt szerezni? Aki igen, írjon privit, vagy keressen msn-en. Köszi

Bármelyik BMW márkaszervizbe kapsz.Vagy keresdmeg Rhantost ő is foglalkozik ilyenel lehet olcsóban tud.

2007.04.16. 18:35

admin írta:
vaszarig írta:Majd elfelejtettem, tudna vki nekem ilyen kábelt szerezni? Aki igen, írjon privit, vagy keressen msn-en. Köszi

Bármelyik BMW márkaszervizbe kapsz.Vagy keresdmeg Rhantost ő is foglalkozik ilyenel lehet olcsóban tud.


Oks.Köszi az infót!

E39 cd tárat keresek

2007.04.18. 19:04

Hello!
E39-hez keresek cd tárat('97-es évj.)!
Ha vki tud segíteni ,nagyon megköszönném.
tel.:06/30 859-9950
email:dorgacs@citromail.hu
Előre is köszi!

2007.05.05. 13:29

Egy pici segítséget szeretnék kérni! Business RDS /kétrészes/ kazettás részét lehet CD-re cserélni?? Vagy lehet tárat vezérelni róla?? Melyik a jobb megoldás :?: :?: Maxi

2007.05.05. 21:30

Maxi írta:Egy pici segítséget szeretnék kérni! Business RDS /kétrészes/ kazettás részét lehet CD-re cserélni?? Vagy lehet tárat vezérelni róla?? Melyik a jobb megoldás :?: :?: Maxi

Szerintem mind a kető lehetséges.A tár valamivel töbre jönki de több cd is férbele :lol:

Rádió HIBA

2007.05.06. 20:35

Sziasztok !

Hiba : Ma d.e. elindultam Szolnokra és a rádióm bemondta az unalmast, ki és be kapcsolt magától folyamatosan addíg míg le nem értem ( 16:9 ). Visszaúton semmi baja nem volt nem kapcsolgatott ki és be . D.u ismét mentem a géppel és megint kezte . A kérdésem az lenne, hogy valakivel előfordult-e már , ha igen akkor mi volt rá a megoldás.

üdv.: TiNo

Re: Rádió HIBA

2007.05.06. 23:52

TiNo írta:Sziasztok !

Hiba : Ma d.e. elindultam Szolnokra és a rádióm bemondta az unalmast, ki és be kapcsolt magától folyamatosan addíg míg le nem értem ( 16:9 ). Visszaúton semmi baja nem volt nem kapcsolgatott ki és be . D.u ismét mentem a géppel és megint kezte . A kérdésem az lenne, hogy valakivel előfordult-e már , ha igen akkor mi volt rá a megoldás.

üdv.: TiNo


Azthiszem dcs73-nak is ez volt a gondja, szerintem keresd fel priviben!! :)

2007.05.07. 19:05

Köszi Admin !!! :D Még átgondolom :roll: Maxi

2008.04.03. 20:08

Sziasztok! :help:

No a sok fórum olvasástól engem is elkapott az átépítési láz! :)
Most egy Business IRIS van a vasban CD tárral, de ha minden igaz, holnap hoznak egy MID-et CD fejegységgel.
Ahogy most végigolvastam a hozzászólásokat, lehet, hogy programoztatnom nem kell, de a kábelre biztos szükségem lesz, mert nem kétrészes. Mivel tudom, hogy itt sokan foglalkoztok alkatrésszel is, szeretném megkérdezni, hogy kinek van ilyen kábele eladó (Pest környékén). Illetve aki már átalakította a sajátját, azoktól minden további még nem elhangzott jótanácsot köszönök szépen előre is! :sör:

Brumi

2008.04.03. 21:47

Sziasztok! Kovetkezo az abra: amikor megvettem a BMW-m nem ellenoriztem es utolag bosszusaggal vettem tudomasul, hogy nem adta meg a belgiumi kereskedo a radio biztonsagi kodjat :cry: Megvan a "radiopass BMW" kartyam de nincs rairva a 4 szamjegyu kod a safety nr-hoz. Van valakinek otlete hogy honnan lehetne megszerezni??? Erdeklodtem a markaszerviznel de nem biztattak. Meg nincs gond, de ha valamikor szuksegem lenne ra... jobb megelozni a kellemetlen pillanatot!
Elore is koszonom!
Levi.

2008.04.03. 22:08

jut eszembe 16/9 MK 4-es navival van szerelve.
Hozzászólás küldése

VigLink badge