Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Kulcs hangolás

2016.06.16. 10:27

Akkor mitől indítana ha az immót nem is kódolták?


Szabi46 írta:
peu írta:
Szabi46 írta:Most lett nekem is kész a kínai kulcsom (rombusz) marása és tanítása, de mégsem indítja az autót. Központi zárat szépen működteti de indulni nem indul. Szétszedtem a kulcsházat, nekem bele van ragasztva vagy valami nagyon erősen fogja oda azt a kis chipet, nem tudom kimozdítani a helyéről se. Levettem azért a kulcsház egyik felét úgy is próbáltam indítani de úgy sem indult.[/quo

Valamit rosszul csinálta mester.

A kódolás csak úgy történt, hogy gyújtás 5x ráad/levesz majd a nyitó gomb nyomvatartása közben 3x gyorsan megnyomtam a záró gombot mind a 2 kulcsomon és azóta nyit zár a kínai kulcs is. De gondolom ez nem elég akkor neki, valami komolyabb beavatkozás kell neki....?!

Re: Kulcs hangolás

2016.06.16. 12:37

Ezt nem tudtam, hogyan működik. Keresnem kell szakit a környéken

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

Re: Kulcs hangolás

2016.06.27. 22:42

Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a céget kulcsmásolás ügyben?

http://www.autokulcsmasolo.hu/autokulcs-motorkulcs

Re: Kulcs hangolás

2016.07.05. 13:59

Sziasztok!

S.O.S kulcs programozásban/klónozásban jártas szakit keresek Miskolc környékéről.
A donor és a nyers kulcs adott.
Minden megoldás érdekel.
/esetleg a találkozóra fog jönni hozzáértő?
természetesen nem kívánom ingyen a szakmunkát... /
:roll:

Re: Kulcs hangolás

2016.08.07. 12:50

Az mi a szartól lehet, hogy 5-ből 1 alkalommal nem tudom bezárni a kocsit a távirányítós kulccsal? :roll:
Nyitni minden alkalommal rendesen tudom, de ez a bezárás dolog néhány napja szarakodik.
Ha viszont bezárom kulccsal, és utána azonnal kinyitom, akkor zárni is tudom szintén távirányítóval. :shock:
E46 és rombuszkulcs.

Re: Kulcs hangolás

2016.08.10. 22:56

kovessyroli írta:Az mi a szartól lehet, hogy 5-ből 1 alkalommal nem tudom bezárni a kocsit a távirányítós kulccsal? :roll:
Nyitni minden alkalommal rendesen tudom, de ez a bezárás dolog néhány napja szarakodik.
Ha viszont bezárom kulccsal, és utána azonnal kinyitom, akkor zárni is tudom szintén távirányítóval. :shock:
E46 és rombuszkulcs.



Szia,

Én off autónál vettem észre, ami még nincs egy éves, ugyan ez. Napi használatban van, évi 40.000 km-el.
Szerintem a napkitörések miatt van :shock: , de a szervíz még ennyit sem tudott hozzátenni...
Passz...
Egy biztos, az E39-nél a feltöltés arányában működött a mi esetünkben, és ott az is előfordult, hogy bezárta a riasztóval, de a fizikai zárat nem húzta be, bezzeg nyitáskor ugyan úgy visszajelzett az index, és nyitásra mégis beriasztott...
Azóta nem volt ilyen, így nem igazán értem én sem...
Talán köze volt ahhoz, hogy az előző tulaj nem egyformán használta a kulcsokat és lemerült...

Papi

Re: Kulcs hangolás

2016.08.11. 15:49

kovessyroli írta:Az mi a szartól lehet, hogy 5-ből 1 alkalommal nem tudom bezárni a kocsit a távirányítós kulccsal? :roll:
Nyitni minden alkalommal rendesen tudom, de ez a bezárás dolog néhány napja szarakodik.
Ha viszont bezárom kulccsal, és utána azonnal kinyitom, akkor zárni is tudom szintén távirányítóval. :shock:
E46 és rombuszkulcs.


Ha még nem gondoltál rá:
Merül az elem. Azaz az aksi, a rombusz kulcs már aksis.
Minden távirányító, nem a cask a BMW, úgy van tervezve, hogy a nyitás kevesebb áramot vegyen fel, így nyitni még nyit, de zárni már lehet, hogy nem tud. Sajna ezekben a rombusz kulcsokban csak forrasztással lehet cserélni az aksit, ha nem elemes.

Re: Kulcs hangolás

2016.09.25. 18:54

Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Re: Kulcs hangolás

2016.09.25. 20:25

zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Egyet kellene visszaolvasni...

Tapatalk

Re: Kulcs hangolás

2016.09.26. 07:14

barbrady írta:
zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Egyet kellene visszaolvasni...

Tapatalk

a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi

Re: Kulcs hangolás

2016.09.26. 08:17

zsolti325i írta:a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi



Típus alapján könnyebb lenne, de biztos van megfelelő az ebayen is.
Itt valahol leírtam típus szerint, forrás szerint.
Van itthon is, 1000 Ft körüli áron azonnal megvehető.

Re: Kulcs hangolás

2016.09.26. 18:33

zsolti325i írta:
barbrady írta:
zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Egyet kellene visszaolvasni...

Tapatalk

a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi

Kínai akksi egy fruttit sem ér! Van itthon 1-2 db, tapasztalat.

Re: Kulcs hangolás

2016.09.26. 20:13

Gallaca írta:
zsolti325i írta:
barbrady írta:
zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Egyet kellene visszaolvasni...

Tapatalk

a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi

Kínai akksi egy fruttit sem ér! Van itthon 1-2 db, tapasztalat.

nagyszerű,valamiért sejtettem. hol érdemes megvenni? tudnátok ajanlani valamit?köszi

Re: Kulcs hangolás

2016.09.26. 20:55

zsolti325i írta:
Gallaca írta:
zsolti325i írta:
barbrady írta:
zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

Egyet kellene visszaolvasni...

Tapatalk

a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi

Kínai akksi egy fruttit sem ér! Van itthon 1-2 db, tapasztalat.

nagyszerű,valamiért sejtettem. hol érdemes megvenni? tudnátok ajanlani valamit?köszi

Pl:
https://www.conrad.hu/hu/gombakku-vl-20 ... 51325.html Van több fajta.

Re: Kulcs hangolás

2016.09.29. 06:46

zsolti325i írta:
Gallaca írta:
zsolti325i írta:
barbrady írta:
zsolti325i írta:Sziasztok
vettem egy 2002es 39et.volna olyan problémám hogy a kulcs gombnyomásra nem működteti a központit. azt hallottam hogy elem csere megolja a problémát.de ebben már nem elem van.ilyenkor mi a megoldás? köszi :roll:

a kodolás az nem sikerült,akkor gondolom oda az aku. az ebayen találtam aksit, amit ott árulnak az használható? köszi

Kínai akksi egy fruttit sem ér! Van itthon 1-2 db, tapasztalat.

nagyszerű,valamiért sejtettem. hol érdemes megvenni? tudnátok ajanlani valamit?köszi

Pl:
https://www.conrad.hu/hu/gombakku-vl-20 ... 51325.html Van több fajta.

köszönöm a segitséget,megrendelem

Re: Kulcs hangolás

2016.10.13. 11:22

Sziasztok!

Néhány napja nem tudom távirányítóval nyitni - zárni az autót, csak mechanikusan. Előtte semmi probléma nem volt vele. Kérdésem, hogyha az újrahangolással kezdeném az orvoslást, azt meg tudom -e otthon csinálni, esetleg laptoppal, vagy mindenképpen márkaszerviz segítsége szükséges a hangoláshoz?

Köszönöm!

Re: Kulcs hangolás

2016.10.13. 13:29

Egér írta:Sziasztok!

Néhány napja nem tudom távirányítóval nyitni - zárni az autót, csak mechanikusan. Előtte semmi probléma nem volt vele. Kérdésem, hogyha az újrahangolással kezdeném az orvoslást, azt meg tudom -e otthon csinálni, esetleg laptoppal, vagy mindenképpen márkaszerviz segítsége szükséges a hangoláshoz?

Köszönöm!


Otthon is meg tudod csinálni magadnak, azonban valszeg a kulcsban lévő elem adta meg magát.

Re: Kulcs hangolás

2016.10.23. 15:31

Az a problémám, hogy csak egy kulcs van a kocsihoz, és szeretnék tartalékot.
A gyári még nem a rombusz kulcs.
Vehetek hozzá rombusz kulcsot utángyártottat ha a szár és immo chip stimmel csak nem fogja tölteni, vagy maradjak a jelenlegi verziónál?

Re: Kulcs hangolás

2016.10.23. 18:06

WASPZotya írta:Az a problémám, hogy csak egy kulcs van a kocsihoz, és szeretnék tartalékot.
A gyári még nem a rombusz kulcs.
Vehetek hozzá rombusz kulcsot utángyártottat ha a szár és immo chip stimmel csak nem fogja tölteni, vagy maradjak a jelenlegi verziónál?

Keresd Gallaca klubtársat és megoldja neked.

Re: Kulcs hangolás

2017.01.12. 18:58

Üdv.
Rendelnék kulcsot (Ebay), én úgy tudom az a jobbik fajta amiben váltani lehet a két freqvencia között 314/433 eddig oké is csak most találtam egy olyat is ami 868Mhz-es, most akkor melyik a jó szerintetek?
Hozzászólás küldése

VigLink badge