Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.09.11. 12:30

Labi írta:Sziasztok!

Egy kellemetlen jelenségre lettem figyelmes!!! Ha tudtok, kérlek segítsetek!
Nos ez a jelenség már másodjára fordult elő és ijesztő egy kicsit! ......bezárom az autót és mikor használnám újra a gomb nyomására nem nyit ki.....nyomkodom ezerrel, bal, jobb kézzel, fejen állva, ima közben, vagy sírva ....de nem! Azt ha úgy gondolja kinyitja egy 5 perc múlva! Mi lehet ez??? Merül az elem??? Én úgy tudom, hogy erre figyelmeztet a BC!!??? Vagy nem????

Ötlet?

Köszi,

Labi


Hello Labi!

Már nekem is volt ilyen tapasztalatom a vassal,hogy nem nyit ki...:(
De én olyankor azt szoktam csinálni,hogy hátramegyek és a csomagtartózárba berakom a kúlcsot és mechanikusan nyitom ki az autót!!! igaz akkor el kezdd villogni "riasztani" de
utánna egyből veszi a kulcson a gombokat..:) Nekem ez a módszerem.. 8)
Nekem kb másfél éve volt cserélve asszem két gombelem "3v-osak" de nem rég kiirta,hogy
Key battery.....


üdv.strobi.

2007.09.11. 12:48

Igen 3V-os gombelem kell bele, 2016-os a száma, én most cseréltem, hasonló gondok miatt :)

2007.09.11. 14:47

Köszi fiúk!

Strobi a kinyitási praktikát köszi!! Ha legközelebb előfordul, legalább tudok vmit csinálni és nem lezek olyan bamba!! 8)

amúgy az elemek bárhol beszerezhetőek?? ....ha nem akkor veszek egyet, hogy legyen a kocsiban, ha majd szólna a Vas!!

Üdv,

Labi

2007.09.11. 20:02

Labi írta:Köszi fiúk!

Strobi a kinyitási praktikát köszi!! Ha legközelebb előfordul, legalább tudok vmit csinálni és nem lezek olyan bamba!! 8)

amúgy az elemek bárhol beszerezhetőek?? ....ha nem akkor veszek egyet, hogy legyen a kocsiban, ha majd szólna a Vas!!

Üdv,

Labi


Hello Labi.

Szerintem bármelyik órásnál be tudod szerezni az emlittett gombelemeket...:)

2007.09.11. 20:34

strobi írta:
Labi írta:Köszi fiúk!

Strobi a kinyitási praktikát köszi!! Ha legközelebb előfordul, legalább tudok vmit csinálni és nem lezek olyan bamba!! 8)

amúgy az elemek bárhol beszerezhetőek?? ....ha nem akkor veszek egyet, hogy legyen a kocsiban, ha majd szólna a Vas!!

Üdv,

Labi


Hello Labi.

Szerintem bármelyik órásnál be tudod szerezni az emlittett gombelemeket...:)



Olvastam valahol, hogy az elemcserénél nem kell sokat tökölni a régi kévétele és az újbetétele között, ha jól melékszem valami 10-15 mp-et írtak - merthogy különben elfelejtheti a kulcs az EWS-hez tártolt indítójelet. Amíg nem tudtam halál nyugalommal cserélgettem én is elemet. Azóta kicsit igyekszem.:) Persze lehet, hogy nem teljesen így van, de mindenesetre jó rá figyelni, mert azért lehet benne valami.

2007.09.13. 18:40

stuckart írta:Nos, hozzáértő ember úgy magyarázta, hogy bizonyos helyeken, ahol nincs megfelelő hálózati rádiós zavarszűrés, a kulcs távirányítója által kibocsátott jeleket leárnyékolhatja, befolyásolhatja. Ilyenkor van a nem-működés...


Pl: Szabadság-hegyi tévéadó tövében 96-os évjáratú 7-est nem lehetett távirányítással zárni/élesíteni, csak kicsit odébb... :?

Kulcs

2007.09.30. 10:09

Császtok!

Most vettem az új kulcsott a gépsasb 2napja de nem működik a távirányitással a nyitás-zárás vmi oasmit mondtak h felkell h töltődjön vagy nem tom nem naon vágom a témát vki segítsen pls.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Kulcs

2007.09.30. 13:10

Apriliaman írta:Császtok!

Most vettem az új kulcsott a gépsasb 2napja de nem működik a távirányitással a nyitás-zárás vmi oasmit mondtak h felkell h töltődjön vagy nem tom nem naon vágom a témát vki segítsen pls.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Az új kulcsok már akksisak és nem elemesek! Ezért használni kell őket, és attól töltődnek! HAsználd felváltva majd a későbbiekben a kettőt!

Ha jól emlékszem az okosak valami ilyesmit mondtak régebben erre a témára! :wink:

2007.09.30. 14:18

Nem kell ezeket újrakódolni??!!

2007.10.30. 21:20

nekem is fennáll ez a nyomorult hiba h néha cseszik nyitni zárni a gomb nyomkodására.
megmértem a kulcsot és ad ki magábol rádiofrekvenciás jeleket ugyhogy a hiba nem az adoban van.
valoszinü h helyes az a feltevés h a távirányito frekvenciáján vagy a környékén egy másmilyen ado müködik és ez elnyomhatja a kis 10-20 miliwattos a kulcsunkat.
pontos frekvenciát nem tudtam mérni a kulcson mert összevissza ugrált a müszerem. a kulcs jele is pici volt és a müszerre is hatással lehetett az "erösebb adó"
majd még szétszedem akulcsot és ugy fogom megmérni a jelet h direktbe vezetem be a frekvencia méröbe.
ha lesz adat a frekiröl akkor már utána lehet járni milyen cég vagy ki a fene rádiozik a kulcsaink sávjában.
sőt, ha engedély nélkül ad valaki akkor legálisan ki is lehet pucolni a sávbol.

2007.12.14. 22:09

csao nekem az a problémám hogy el tunt az egyik kulcs valahopl ithon nem tallaljuk hol tudnak hozá masikat szerezni?

2007.12.14. 23:20

orban10 írta:csao nekem az a problémám hogy el tunt az egyik kulcs valahopl ithon nem tallaljuk hol tudnak hozá masikat szerezni?


Hello!
Legjobb lenne előkeríteni.BMW márkaszervízben lehet csináltatni.Kb.40e Ft az ára.Az elhagyott kulcsot letíltják.(a kocsi indításgátló rendszerében)

2007.12.14. 23:21

40 ezer egy új kulcs?Nekem most volt szándékomban csináltatni eggyet, de azthiszem most meggondoltam magam :D

2007.12.14. 23:32

Hero írta:40 ezer egy új kulcs?Nekem most volt szándékomban csináltatni eggyet, de azthiszem most meggondoltam magam :D


Talán 37e Ft-ból is megúszható...változó :)Előző tulaj csak az egyik kulcsot használta,szal
van egy jól kinéző kulcs,amit én használok :)

2007.12.14. 23:37

Hát akkor elkezdek gyüjteni rá, egyszer csak összejön, de ennyiért kulcsot hmm :roll:

2007.12.14. 23:39

Anti520i írta:
Hero írta:40 ezer egy új kulcs?Nekem most volt szándékomban csináltatni eggyet, de azthiszem most meggondoltam magam :D


Talán 37e Ft-ból is megúszható...változó :)Előző tulaj csak az egyik kulcsot használta,szal
van egy jól kinéző kulcs,amit én használok :)


én 50-ről tudok, legalábbis ezt vágták a fejemhez amikor eladtam a régi ötösom és az új tulaj rendelt egy pótkulcsot....

én mondtam neki, hogy örüljön, hogy egyet adok, amikor én vettem akkor egy sem volt hozzá, a csomagtartóban találtam meg bezárva azt ami csodák csodájára indította a verdát......(hitelből visszavett kocsi volt......)

2007.12.14. 23:41

Sajna nem úgy működik,hogy bemégy mondjuk a Mister Minit-be és lemásoltatod :D :D
Asszem nekem is kell majd egy.

2007.12.14. 23:45

Kiváncsi lettem volna a képére....."én mondtam neki, hogy örüljön, hogy egyet adok, amikor én vettem akkor egy sem volt hozzá" gondolom szóhoz sem jutott 8O
Valaki csináltatott kulcsot,kb. két hónapja és ő írta valahova,hogy kb.40e Ft.

2007.12.14. 23:53

Anti520i írta:Kiváncsi lettem volna a képére....."én mondtam neki, hogy örüljön, hogy egyet adok, amikor én vettem akkor egy sem volt hozzá" gondolom szóhoz sem jutott 8O
Valaki csináltatott kulcsot,kb. két hónapja és ő írta valahova,hogy kb.40e Ft.


természetesen viccelődtem vele, de nem mondom , hogy örült neki....1.5 millért vett egy 525tds-t jó állapotban, nagyon nem reklamálhatott a kulcs miatt

2007.12.15. 09:04

ST Michael, BMW szervízben 170 euróba kerül a kulcs! Tehát 40e ft-környéki a mutatvány!Sajnos nekem is csak 1+2 kulcsom van ..
Hozzászólás küldése

VigLink badge