Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2006.06.07. 18:18

Azoknak akik jelszint átalakitót használnak azért nincs ilyen problémájuk mert a jelátalakitókbe van épitve egy szürő is.
De holnap meglesz elméletileg az átalakitóim és kiderül,hogy miujság.

2006.06.07. 21:19

admin írta:Azoknak akik jelszint átalakitót használnak azért nincs ilyen problémájuk mert a jelátalakitókbe van épitve egy szürő is.
De holnap meglesz elméletileg az átalakitóim és kiderül,hogy miujság.



Admin,
Anno a Mondeomban hangszoro kimenet volt erősítőre kötve, arról hajtottam első hangszórókat plusz mélyládát, nekem sem zúgott egyáltalán. Pedig egy gagyi daewoo erősítő volt. A magnó Blaupunkt volt.

Sepi

2006.06.08. 22:03

Ma bekerült 2db jelszint átalakitó és megszüntek a mindenféle zajok :D

Mostmár szuper.

2006.08.30. 02:12

admin írta:Tegnap beszereltem az erősitőt és a ládát és az első hangszórókat is róla hajtom.Csak egybaj van,hogy járómotornál benne van a generátor zaj.Milehet a hiba oka?
Várom a tippeket.


-Legelső kérdés,hogy milyen fejegységre kötötted rá?
-Hol megy el az rca kábel?
-Az rca mellett megy el a tápkábeled is?

2006.08.30. 10:35

Janika_86 írta:
admin írta:Tegnap beszereltem az erősitőt és a ládát és az első hangszórókat is róla hajtom.Csak egybaj van,hogy járómotornál benne van a generátor zaj.Milehet a hiba oka?
Várom a tippeket.


-Legelső kérdés,hogy milyen fejegységre kötötted rá?
-Hol megy el az rca kábel?
-Az rca mellett megy el a tápkábeled is?


Nekem is gondom volt a generátor zajjal. Sajna ekövettem azt a pocakos hibát, hogy a tápkábel melett húztam hátra az rca-t. Aztán kaptam a jó tanácsot, hogy ha lehet kb. 30 cm-er távolságot betartva vezetékeljek a tápkábeloktól. Ezt betarva megszünt a zümi!

2006.08.30. 19:06

Janika_86 írta:
admin írta:Tegnap beszereltem az erősitőt és a ládát és az első hangszórókat is róla hajtom.Csak egybaj van,hogy járómotornál benne van a generátor zaj.Milehet a hiba oka?
Várom a tippeket.


-Legelső kérdés,hogy milyen fejegységre kötötted rá?
-Hol megy el az rca kábel?
-Az rca mellett megy el a tápkábeled is?


Szia!

Nekem egy bussines CD van benne.E mögé került be a két jelátalakitó mert mind a négycsatornát használom.Ja még előre huztam a két hangszóró kábelt is mert az elsőket is hajtom az erősitőről.A bal oldalon megy végik a küszöben a gyári kábel csatornába.
A táp kábelek a jobb oldalon menek legalábis a vastagabak.

2006.08.30. 19:34

Egyenlőre nekem is business cd-rca jel átalkítóval működik a dolog :)
Megteheted akkormég azt,hogy az rca-tól mindent külön választassz,hogy csak a 2 rca menjen egymás mellett,semmi más.Mondjuk a bal küszöb alatt,minden másmeg a jobb alatt.Ha így sem működne,akkor kellene beszerezni egy zajszűrőt.

http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=keres&S=3&GY=0&AKAT=156&TXT=
:wink:

2006.08.30. 20:24

admin írta:Ma bekerült 2db jelszint átalakitó és megszüntek a mindenféle zajok :D

Mostmár szuper.


Nekem már rég nincs gondom vele!!

2006.08.31. 20:47

ÉN NEM ÉRTELEK TITEKET!!!
ELŐSZÖR AZT KELL ELDÖNTENI, MILYEN ZENÉT HALLGATTOK!?
AHOZ AMI A RÁDIÓBAN MEGY, ÖREGAPÁM SZOKOL ELEMES RÁDIÓJA IS TÖKÉLETES:)
AZ ÉN AUTÓMBAN PEDIG 1 EREDETI CD JÓL BEÁLLÍTVA, A TORZÍTÁS HATÁRÁN ÚGY SZÓL, HOGY NÉHA MÉG BENTMARADOK A KOCSIBAN VÉGIGHALLGATNI, AZTÁN FELVISZEM A CD-T, DE AZ MÁR NEM AZ IGAZI...
JÓ, HOGY OKOSKODOK, DE NEM TUDOM AZ ENYÉMBEN MELYIK SZINTÜ VAN???PFF..AZT SE TUDOM HÁNY SZORÓ...ÖÖÖ ASSZEM 8, VAGY..NEMTOM..
ANNYIRA ROSSZ NÁLATOK???
ÉN UGYAN 1 FILLÉRT SE FOGOK RÁ KÖLTENI (PEDIG VOLT IDŐ, HOGY NAPI 7-8 ÓRÁT HALLGATTAM ZENÉT)...
HA DR DRE-T TÁMAD KEDVEM ÜVÖLTENI, ÚGY HOGY FELHÚZOTT ABLAKNÁL IS ODANÉZZENEK 40-50 MÉTERRŐL KÖLCSÖNKÉREM ISMERŐSÖM POLO-JÁT:) Ő KÖLTÖTT RÁ....

2006.08.31. 21:12

szakerto írta:ÉN NEM ÉRTELEK TITEKET!!!
ELŐSZÖR AZT KELL ELDÖNTENI, MILYEN ZENÉT HALLGATTOK!?
AHOZ AMI A RÁDIÓBAN MEGY, ÖREGAPÁM SZOKOL ELEMES RÁDIÓJA IS TÖKÉLETES:)
AZ ÉN AUTÓMBAN PEDIG 1 EREDETI CD JÓL BEÁLLÍTVA, A TORZÍTÁS HATÁRÁN ÚGY SZÓL, HOGY NÉHA MÉG BENTMARADOK A KOCSIBAN VÉGIGHALLGATNI, AZTÁN FELVISZEM A CD-T, DE AZ MÁR NEM AZ IGAZI...
JÓ, HOGY OKOSKODOK, DE NEM TUDOM AZ ENYÉMBEN MELYIK SZINTÜ VAN???PFF..AZT SE TUDOM HÁNY SZORÓ...ÖÖÖ ASSZEM 8, VAGY..NEMTOM..
ANNYIRA ROSSZ NÁLATOK???
ÉN UGYAN 1 FILLÉRT SE FOGOK RÁ KÖLTENI (PEDIG VOLT IDŐ, HOGY NAPI 7-8 ÓRÁT HALLGATTAM ZENÉT)...
HA DR DRE-T TÁMAD KEDVEM ÜVÖLTENI, ÚGY HOGY FELHÚZOTT ABLAKNÁL IS ODANÉZZENEK 40-50 MÉTERRŐL KÖLCSÖNKÉREM ISMERŐSÖM POLO-JÁT:) Ő KÖLTÖTT RÁ....

én sem panaszkodom,asszem 12 hangszoró van és cd-vel jó.
a 99-es passatomban deh-p7300 pionner van macaudio komponens hangszorokkal,az mondjuk szépen szól ,de sajnos nem tudom áttenni igy ha tombolni akkarok azzal megyek :lol:

2006.08.31. 21:26

Gyári Nokia hangszórók :hányás

kukába velük!

Még kettő sajnos az enyémben is NOKIA. Nemsokáig :twisted:

2006.09.01. 02:02

Ígérem nektek...

A következő E39 talin ott leszek,és megmutatom,mitől hifi egy HIFI! :wink:

2006.10.28. 12:32

sziaszok. Segitséget kérek.Van egy 520 asom amiben IRIS radiomagno volt és kicsereltem egy MID CDre aminek a hi fi része müködik rendesen programozás nélkül, vizsont a MIDre levö BC nem. Az autóban kicsi BC van piktogramos cseck controllal. Erre van megoldás hogy a MIDre levö nagy BC müködjön?

Elöre is köszönöm.

2006.10.28. 16:07

ilias írta:sziaszok. Segitséget kérek.Van egy 520 asom amiben IRIS radiomagno volt és kicsereltem egy MID CDre aminek a hi fi része müködik rendesen programozás nélkül, vizsont a MIDre levö BC nem. Az autóban kicsi BC van piktogramos cseck controllal. Erre van megoldás hogy a MIDre levö nagy BC müködjön?

Elöre is köszönöm.

Szerintem nincs!Nekem Midem volt és most 16:9 de semi bord infó nem jelenik meg.Igy valószinü óracsoport csere lesz mert aban van benne a bc.

2006.10.28. 21:27

admin írta:
ilias írta:sziaszok. Segitséget kérek.Van egy 520 asom amiben IRIS radiomagno volt és kicsereltem egy MID CDre aminek a hi fi része müködik rendesen programozás nélkül, vizsont a MIDre levö BC nem. Az autóban kicsi BC van piktogramos cseck controllal. Erre van megoldás hogy a MIDre levö nagy BC müködjön?

Elöre is köszönöm.

Szerintem nincs!Nekem Midem volt és most 16:9 de semi bord infó nem jelenik meg.Igy valószinü óracsoport csere lesz mert aban van benne a bc.


Igen, igen. Nekem is azt mondták, ha cserélek mid-re vagy 16:9-re akkor órát is cserélnem kell.

2006.10.28. 22:03

Sepi írta:
admin írta:
ilias írta:sziaszok. Segitséget kérek.Van egy 520 asom amiben IRIS radiomagno volt és kicsereltem egy MID CDre aminek a hi fi része müködik rendesen programozás nélkül, vizsont a MIDre levö BC nem. Az autóban kicsi BC van piktogramos cseck controllal. Erre van megoldás hogy a MIDre levö nagy BC müködjön?

Elöre is köszönöm.

Szerintem nincs!Nekem Midem volt és most 16:9 de semi bord infó nem jelenik meg.Igy valószinü óracsoport csere lesz mert aban van benne a bc.


Igen, igen. Nekem is azt mondták, ha cserélek mid-re vagy 16:9-re akkor órát is cserélnem kell.
Nem kötelező csak akkor jópár funkció nem mükszik!

2006.11.02. 17:44

Nekem most Navi Professional van és gondolkoztam hogyan kellen megoldani a cd-t a kocsiban, mert hát magam sem értem miért csinálták kazettásra a 16:9-es navit. Öcsém most fog hozni nekem iPod Videot 30Gb-ot (http://www.apple.hu/hun/apple/hardware/ipod/) az USA-ból (50eFt) és ehez még megveszem a cd-tár simulátort (http://www.digichip.hu/product.html#connects2), állítólag a kormányról való vezérlés is megmarad. A hangminőségre majd kíváncsi leszek.

2006.11.02. 22:25

Steven530d írta:Nekem most Navi Professional van és gondolkoztam hogyan kellen megoldani a cd-t a kocsiban, mert hát magam sem értem miért csinálták kazettásra a 16:9-es navit. Öcsém most fog hozni nekem iPod Videot 30Gb-ot (http://www.apple.hu/hun/apple/hardware/ipod/) az USA-ból (50eFt) és ehez még megveszem a cd-tár simulátort (http://www.digichip.hu/product.html#connects2), állítólag a kormányról való vezérlés is megmarad. A hangminőségre majd kíváncsi leszek.

Azthiszem Gye tagunk azt nyilatkozta hogy nincs elájulva a minőségétől.

2006.11.02. 22:55

Mármint az ipod hangminősége vagy maga a cd-tár szimulátor?
Az iPodot mindenhol csak dícsérik hangja miatt. Mondjuk én nem vagyok amúgy se egy audiophil. :roll:

2006.11.04. 21:26

Admin!

Képek között láttam amiket feltöttél,mikor szerelted be a másik első szetted!Mekkora csipogót raktál be az eredeti helyére?Mekkora az eredeti?És hogyan rögzítetted? :?:
Hozzászólás küldése

VigLink badge