Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 16:04

Ma bexenonoztatom a belteret.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 16:19

hamoriarpi írta:Ma bexenonoztatom a belteret.


Én meg ha történik még valami, akkor bexanaxozok.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kovessyroli az itt látható tagok köszönték meg: dreizwanzig
Értékelés: 4.76%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 16:19

hamoriarpi írta:Ma bexenonoztatom a belteret.

Ha ózont írtál volna, akkor szinte érteném is mit csináltatsz, így viszont - legalábbis számomra - némi magyarázatra szorul ez a mondat.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 16:44

Elvittem Baluhoz bőrtisztításra, aztán komplett beltér lett belőle. :wink:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 17:23

hamoriarpi írta:Elvittem Baluhoz bőrtisztításra, aztán komplett beltér lett belőle. :wink:

:facepalm: Így már világos.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 18:43

PeterE39 írta:
hamoriarpi írta:Ma bexenonoztatom a belteret.

Ha ózont írtál volna, akkor szinte érteném is mit csináltatsz, így viszont - legalábbis számomra - némi magyarázatra szorul ez a mondat.

Talán én vagyok a probléma forrása a ráboldolok kifejezéssel! :D

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 19:58

:hehe

Hülyék! Kiköptem a sört!

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.02. 21:49

kzolee írta::hehe

Hülyék! Kiköptem a sört!

Balu biztosan nem :mrgreen: :facepalm:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.04. 20:56

ELADÓ

Van egy garnitúra 70%-os C-s nyári gumiszettem gyári lemezfelnin.

VW T5-ön volt.

4DB Firestone Vanhawk 215/65 R16 C 109R

Privátban elértek, BP-en segítek célba juttatni ha kell. Fórumtagnak felnistől 55k.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.05. 22:01

48 perccel ezelőtt
Sziasztok van egy Bmw 525 tdsem automata váltót cseréltem de az jelenség hogy nem vált 3 ba csakha D böl behuzom 3 ba és Visza húzom D be akkor vált válaszokat előre is köszönöm

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.06. 02:30

Bmw 525 tds írta:48 perccel ezelőtt
Sziasztok van egy Bmw 525 tdsem automata váltót cseréltem de az jelenség hogy nem vált 3 ba csakha D böl behuzom 3 ba és Visza húzom D be akkor vált válaszokat előre is köszönöm

rossz a váltód,amit beraktál... :wink:

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.06. 14:40

Bmw 525 tds írta:48 perccel ezelőtt
Sziasztok van egy Bmw 525 tdsem automata váltót cseréltem de az jelenség hogy nem vált 3 ba csakha D böl behuzom 3 ba és Visza húzom D be akkor vált válaszokat előre is köszönöm



 ! MChris írta:
Következő 1 hétben gondold át miért kell valamit 6 topikba is be írni! Utána a szívesen látunk ha fórum szabályzatot el olvasod és be is tartod!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek MChris az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.07. 10:52

Hello Genf!
Kép


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Ezt a hozzászólást a szerzőnek habonynorbi az itt látható tagok köszönték meg: 2 dreizwanzig, F_E_K_
Értékelés: 9.52%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.07. 16:01

sziasztok,

Kaptam egy ilyen tasak Nano Energizert. Valakinek van róla bármiféle véleménye?

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.07. 16:55

....és ha már 5-ös....

Kép


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Ezt a hozzászólást a szerzőnek habonynorbi az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.07. 18:20

atesz155 írta:sziasztok,

Kaptam egy ilyen tasak Nano Energizert. Valakinek van róla bármiféle véleménye?


http://totalcar.hu/egester/2017/03/02/egester_244/

:nono:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek attila94 az itt látható tagok köszönték meg: atesz155
Értékelés: 4.76%

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.19. 20:07

Sziasztok!

Keresek jó állapotú géptető szigetelést és a képen látható gumitömítést.
Felniszett is kellene. 18-as style 32, BBS style 42 vagy Rondell 0058 érdekelne.


Kép

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.19. 20:35

Juhi990 írta:Sziasztok!

Keresek jó állapotú géptető szigetelést és a képen látható gumitömítést.
Felniszett is kellene. 18-as style 32, BBS style 42 vagy Rondell 0058 érdekelne.


Pontosan erre való az alkatrész kereső téma.

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.19. 23:08

kzolee írta:
Juhi990 írta:Sziasztok!

Keresek jó állapotú géptető szigetelést és a képen látható gumitömítést.
Felniszett is kellene. 18-as style 32, BBS style 42 vagy Rondell 0058 érdekelne.


Pontosan erre való az alkatrész kereső téma.

Bizony, bizony! Ez már a mindenbe nem fér bele! ;) :)

Re: Minden, amit mondani akarsz...

2017.03.20. 19:10

Muszáj kiírnom magamból... :(
Ma elvittük egy vevőjelölttel itt Dunakeszin egy szakihoz (nem akarok nevet írni) az 540i-t. Kiderült, hogy a szelepfedél tömítést egy budakalászi szervíz pasztával rakta vissza. Szaki szerint ez főbenjáró bűn. Én nem tudom, nem értek hozzá, bár tény, hogy gyárilag nincs ott paszta. Bár a szervó olaj tartályt és csöveit kicseréltettem, most alulról levéve a motorvédőt, találtunk pár csövet, amin olajfolyások vannak. Sajnos ez igaz, nem sikerült még az összes létező csövet kicserélni a motortérben.
Megrángatták a futóművet, stabpálcát mondták meg még valamit, hogy cserés, bár hozzáteszem, hogy a futóműnek semmi hangja nincs a legszarabb utakon sem és nem is mászkál az úton a kocsi, de nyilván ő a szaki, elhiszem, bár 1 hónappal ezelőtt nem tudom, miért nem vette észre a másik műhely...
A kocsi hátulján 230-300 mikron rétegvastagságot mérve, mondta a szaki, hogy itt azért van gitt bőven. Tény, hogy ott lehetett javítva, de azért a 0.1mm többletvastagságot nem nevezném agyon gitteltnek, de biztos én vagyok tudatlan és rommá volt törve az autóm valamikor...
Na és ezután jött a diagnosztika. Szakértőnk gépre dugta az autót, és az első megállapítása, hogy a kocsi alvázszáma nem egyezik a forgalmiban lévővel. Végül kiderült, hogy az utolsó 7 jegy az ugyanaz, csak amit a kocsiból kiolvasott, ott van még előtte egy csomó nulla. Nem tudta megmondani egyértelműen, hogy miért lehet ez, még nem találkozott ilyennel. Majd jött az amit a legkevésbé vársz egy autószerelő műhelyben, a szakértőnk 40 percig távdiagolta az autót, ugyanis valaki telefonon mondta neki, hogy mikor mire kattintson a laptopon. Végül még szeretett volna csinálni egy vanos tesztet, de a teszt megkezdése előtti képernyőn -48 fokot írt a laptopja hűtővíz hőmérsékletre, ezért nem csinálta meg, mondván ezt a hibát először ki kell javítani. Kérdeztem, az hogy lehet, hogy a titkos menüben megnézve mutatja rendesen a vízhőfokot, csak a laptopján nem? Erre nem tudott mit mondani, ed szerinte valószínűleg az autóban rossz valami...

De a kegyelemdöfést a végén kaptam a vevőjelölttől, aki megkérdezte a szakit, hogy mennyi pénzből lehetne ebből AUTÓT CSINÁLNI! Erre szakink azt mondta, hogy nem tudja, mivel a vanos tesztet nem tudta megcsinálni, és hát nem tudja hogy jól rakták e össze a vezérlést az előző műhelyben, ő meg még életében 2x ment 40i-vel, úgyhogy nem is nagyon van összehasonlítási alapja, hogy hogyan kellene mennie ennek az autónak.

Eddig abban a hitben éltem, hogy van egy ritka jó állapotú autóm, aminek megadok mindent, amit kér, de ezek szerint csak ámítottam magam. :(

Bocs a panaszkodásért, csak hihetetlenül szarul esett ez az egész...:(
Hozzászólás küldése

VigLink badge