Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

ELLOPTÁK!!!

2007.10.13. 02:56

Az autólopásnál csak a családi tragédia rosszabb.


Bömbölö
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bombolo 2008.01.06. 00:56-kor.

Re: ELLOPTÁK!!!

2007.10.13. 07:53

Számod, rendszám elmentve- ha bármit látok a XXII.ker-ben és környékén, azonnal hívlak! Én az összes bömit megszoktam nézni a legapróbb részletekig! A hátsó M-es lökös felfog tünni! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mate 2007.10.13. 22:34-kor.

2007.10.13. 09:10

Ne álljon fel többet "neki", aki lenyulta! :twisted:
Figyelni fogjuk! :!: :!: :!:

2007.10.13. 09:41

A XII. ker is felügyelet alatt lesz!!! :evil:

2007.10.13. 09:43

RÉSZVÉTEM:(
honnan vitték el?

2007.10.13. 09:46

pappkari írta:RÉSZVÉTEM:(
honnan vitték el?


Köszönöm mindenkinek. XI. ker Beregszász útról vitték el. Talán még altatják valahol, bár kicsi az esély...

2007.10.13. 09:52

felirtam, és beraktam a kocsiba a cetlit figyelni fogjuk
csak legyen meg a rohadék,meg a kocsi is

2007.10.13. 22:09

a geci kurva anyját az ilyennek. szakadna meg ott ahol van.

budakeszit, XII. kerület déli részét, és a II kerületet figyelem.

2007.10.14. 16:50

HI!
Részvétem!

XIV.X. XVIII. ker figyelve ,ismerős BMW guruk ráállítva! + A bontósoknak is szóltam!

2007.10.14. 19:03

Szia
Hogy vittek el? Volt kulcsuk, vagy trailer, vagy feltortek vhogy?
Most nalam is beindult a para, mert nem messze tortent ez tolem.
Reszvetem.

2007.10.14. 20:30

Bombolo írta:
pappkari írta:RÉSZVÉTEM:(
honnan vitték el?


Köszönöm mindenkinek. XI. ker Beregszász útról vitték el. Talán még altatják valahol, bár kicsi az esély...

Nem tán az asszonyod bömije volt?Őszinte részvétem.

2007.10.14. 22:45

amiket én hallottam az alapján vagy altatják még valahol, vagy kamionra rakták és már nincs a közelben. de az utóbbit nehéz kivitelezni.

2007.10.14. 23:14

Énis beszállok a nézelődésben, igaz pesten csak 5 napot vagyok a többit az alföldön, de hátha csoda történik, bár uton meglátni kicsi az esély, de hátha! 8O

2007.10.30. 18:29

Én is a közelben lakom, bár örzöttben a verda.
Figyelni fogom én is.
Esetleg megírhatnád a számod. Ha olvassák ezek is kis pöcörők, talán ők is hínak.
Tényleg őszinte részvét...

2007.10.30. 20:49

itt mozgok csepelen, ha meglátom beutalom a vezetöt az intenzivre...

2007.10.30. 21:03

Sziasztok!

Egy ideig én is azt hittem, hogy az autó lopás mindenkivel előfordulhat, csak velünk nem. Kinek kell egy kisteherautó….:) 1,5 éves volt mikor elvitték. Ekkor még azt gondoltuk, hogy semmi gond, mert van-volt Casco. A rendőrség elkezdett nyomozni. Nem tudom pontosan, de 2 vagy 3 hónap után zárnak le egy ügyet és utána megy a biztosítóhoz, ami megint egy hónap. Jahhh… :lol: A rendőrség lezárta az ügyet majdnem egy év után. Ezután jött a biztosító. Vártunk-vártunk, de semmi válasz. Kiderült, hogy a biztosító nem fizet addig, amíg be nem vizsgálja a kulcsokat, de kulcs a rendőrségen. Ők meg nem adhatják ki! Rendőrség persze nem vizsgáltatja be mert „úgysem ér az semmit”. Itt jött a csiki-csuki. Egyik nem fizet, mert másik nem adja ki. Hónapokon keresztül telefonálgatunk, leveleztünk. Nagy nehezen több mint fél év után végre megkaptuk a kulcsokat. Ekkor már persze a biztosító elutasított minket a bevizsgálás hiánya miatt..... újra kérelem beadás, majd nagy nehezen fizettek. Eltelt majdnem 2 év! Az új ár kb. 40%-t kaptuk meg. Ez nagyon jónak számít… benne maradt a forgalmi és ilyenkor még gondatlanság miatt 10-30%-ig le is vontak az összegből. Nagyon örültünk, hogy fizettek. Már nem reménykedtünk benne…..

Ez egy munkaautó volt. A köcsögök azt lopják el pár 100.000 forintért, amivel dolgozna az ember. 2 évig várj a pénzedre, hogy vegyél egy másik munkaeszközt? Valami használtabbat persze azért az árért...

Nem gyanúsítás, de előtte volt gondunk a kulcsokkal. Akkor szerviz adott garanciába + kulcsot is a rossz helyett + bekérte az immó kódkártyáját is. Nem gyanús? Ez elmondtam a rendőröknek is, de különösebben nem érdekelte őket, mert mikor a következő alkalommal is elregéltem ugyanezt, minta akkor hallotta volna először.

Akkor megfogadtam, hogy soha nem lesz új autóm. Mert ha reggel kimész az utcára már nem biztos, hogy ott lesz a verda.... ami persze nem két havi kereset....

2007.10.30. 21:28

Minden együttérzésem a tiéd és sorstársaidé!
Ilyenkor örülök csak,hogy falun lakom,ahol mindenki ismer mindenkit,és ha idegen bukkan fel egyből felfigyelnek rá.
Sajnos,míg városban laktam velem is történt hasonló,bár nekem "csak" a felniket lopták le az előző járgyányról.

2007.11.20. 23:43

admin írta:sonofspeed

Hol tart az ügy :?: :?:


Szia!

Az ügy ott tart, hogy kb. 2 hónap után a rendőrség lezárta a nyomozást (a kulcsokat le kellett adni a biztosítónak vizsgálatra, nekem meg volt mind a 4). Utána törzskönyv átkérés vmelyik okmányirodába (1-2hét), majd forgalmi kivonás. Mindeféle papírok összegyűjtése és leadása a biztosítónak. Pár hét múlva ígérték, hogy megkapom a határozatot: egyeltalán fizet-e a biztosító és ha igen, mennyit. Nem hivatalos infó, hogy kb. első lépésben úgy a felét akarják majd kifizetni, mint amire számítottam... Eurotax árban felejtő a GPS, NAVI stb. így a 4M körüli autó egyből 3,275-öt ér (ez egyezik a Wallisnál általam lekért Eurotax árral). Igaz, volt kiegészítő cascom erre is, de azt meg a CascoClub bas*ta el, az külön történet lesz.. Aztán ezek után levonnak mindenfélét (pl. Németországból behozott autó és szerintük te a x-ik tulaj vagy - mínusz 3kiló, az autó műszaki előtt állt (melyik kocsi nem áll előtte, hisz 1-2 évenként vinni kell) - mínusz 1kiló és ha majd a hivatalos papírt megkapom, kiderül, hogy még mit, a lényeg, hogy szerintük marad kb. 2,7M, amiből levonják a 10% önrészt és marad úgy 2,4M a 4M-t érő autómból. Na, ezek után majd jön a bank is és a végén örülhetek, ha nem nekem kell még fizetnem...
Azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyit ér a casco, ha még azt is beleszámolná az ember, ha pl. pár év használat után lopják el a gépet és ez idő alatt mennyit csenget be nekik az 'ügyfelük'...

Rohadna meg az a köcsög, amelyik elvitte..!

2007.11.20. 23:50

sonofspeed írta:
admin írta:sonofspeed

Hol tart az ügy :?: :?:


Szia!

Az ügy ott tart, hogy kb. 2 hónap után a rendőrség lezárta a nyomozást (a kulcsokat le kellett adni a biztosítónak vizsgálatra, nekem meg volt mind a 4). Utána törzskönyv átkérés vmelyik okmányirodába (1-2hét), majd forgalmi kivonás. Mindeféle papírok összegyűjtése és leadása a biztosítónak. Pár hét múlva ígérték, hogy megkapom a határozatot: egyeltalán fizet-e a biztosító és ha igen, mennyit. Nem hivatalos infó, hogy kb. első lépésben úgy a felét akarják majd kifizetni, mint amire számítottam... Eurotax árban felejtő a GPS, NAVI stb. így a 4M körüli autó egyből 3,275-öt ér (ez egyezik a Wallisnál általam lekért Eurotax árral). Igaz, volt kiegészítő cascom erre is, de azt meg a CascoClub bas*ta el, az külön történet lesz.. Aztán ezek után levonnak mindenfélét (pl. Németországból behozott autó és szerintük te a x-ik tulaj vagy - mínusz 3kiló, az autó műszaki előtt állt (melyik kocsi nem áll előtte, hisz 1-2 évenként vinni kell) - mínusz 1kiló és ha majd a hivatalos papírt megkapom, kiderül, hogy még mit, a lényeg, hogy szerintük marad kb. 2,7M, amiből levonják a 10% önrészt és marad úgy 2,4M a 4M-t érő autómból. Na, ezek után majd jön a bank is és a végén örülhetek, ha nem nekem kell még fizetnem...
Azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyit ér a casco, ha még azt is beleszámolná az ember, ha pl. pár év használat után lopják el a gépet és ez idő alatt mennyit csenget be nekik az 'ügyfelük'...

Rohadna meg az a köcsög, amelyik elvitte..!


:hányás

Hát így már elgondolkodtató a casco... :evil:

2007.11.20. 23:58

sonofspeed írta:
admin írta:sonofspeed

Hol tart az ügy :?: :?:


Szia!

Az ügy ott tart, hogy kb. 2 hónap után a rendőrség lezárta a nyomozást (a kulcsokat le kellett adni a biztosítónak vizsgálatra, nekem meg volt mind a 4). Utána törzskönyv átkérés vmelyik okmányirodába (1-2hét), majd forgalmi kivonás. Mindeféle papírok összegyűjtése és leadása a biztosítónak. Pár hét múlva ígérték, hogy megkapom a határozatot: egyeltalán fizet-e a biztosító és ha igen, mennyit. Nem hivatalos infó, hogy kb. első lépésben úgy a felét akarják majd kifizetni, mint amire számítottam... Eurotax árban felejtő a GPS, NAVI stb. így a 4M körüli autó egyből 3,275-öt ér (ez egyezik a Wallisnál általam lekért Eurotax árral). Igaz, volt kiegészítő cascom erre is, de azt meg a CascoClub bas*ta el, az külön történet lesz.. Aztán ezek után levonnak mindenfélét (pl. Németországból behozott autó és szerintük te a x-ik tulaj vagy - mínusz 3kiló, az autó műszaki előtt állt (melyik kocsi nem áll előtte, hisz 1-2 évenként vinni kell) - mínusz 1kiló és ha majd a hivatalos papírt megkapom, kiderül, hogy még mit, a lényeg, hogy szerintük marad kb. 2,7M, amiből levonják a 10% önrészt és marad úgy 2,4M a 4M-t érő autómból. Na, ezek után majd jön a bank is és a végén örülhetek, ha nem nekem kell még fizetnem...
Azért érdemes elgondolkodni, hogy mennyit ér a casco, ha még azt is beleszámolná az ember, ha pl. pár év használat után lopják el a gépet és ez idő alatt mennyit csenget be nekik az 'ügyfelük'...

Rohadna meg az a köcsög, amelyik elvitte..!

Szia!

Hát nem valami fényes!Mi az hogy az eurotax nem ismer navit meg ilyeneket?
Hozzászólás küldése

VigLink badge