Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2008.10.19. 21:49

Nekem a 6os hengeren lévő trafó műanyag burkolata okozott hasonlót. Állítólag elég cserélni a műanyag véget, én vettem egy komplett trafót bontottan 10 ropiért.

Nálam azért hagyott ki csak néha a henger, mert egy nagyon apró lyuk volt csak a borításon.

Triviális probléma, nem tudom, ilyesmit néztek-e a szerelők.

Üdv
Zsolt

2008.11.09. 23:49

Sziasztok!
Nekem nem rég volt a kormányzárral problémám.És miközbe szreltük lemerült az aksi feltöltöttem visszaraktam de most nem működik az elektromos űlés és a kormánymagsasság állítás.Nem tudjátok hogy mi lehet a probléma?Aki tud segíteni az annak előre is köszi :help:

2008.11.10. 09:20

Marc528i írta:Sziasztok!
Nekem nem rég volt a kormányzárral problémám.És miközbe szreltük lemerült az aksi feltöltöttem visszaraktam de most nem működik az elektromos űlés és a kormánymagsasság állítás.Nem tudjátok hogy mi lehet a probléma?Aki tud segíteni az annak előre is köszi :help:


Csak egy ötlet, de szerintem próbáld ki a nagyresetet.
Várom a szakik megerősítését :)

2009.02.15. 19:32

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:

2009.02.15. 19:38

simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Na afölött a 45db biztositék felett kellene, hogy legyen egy papir becsúztatva amin "dojcs-ul"
lenne rajta,hogy melyik biztinek mi a szerepe...

2009.02.15. 19:41

simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Esetleg megoldható,de kellene a tied mert van eltérés a "sorozaton belül"
Német vagy angol a listád?

2009.02.15. 19:48

simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


esetleg ez:

Sicherungsbelegung

2009.02.15. 19:49

MChris írta:
simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Esetleg megoldható,de kellene a tied mert van eltérés a "sorozaton belül"
Német vagy angol a listád?

A csomiban lévő biztiház mellett ott van a papír, de nem német, mégcsak nem is angol, hanem:
italiano. De elöl nem találok semmit. Mi kellene? Utolsó 7 karakter?

2009.02.15. 19:51

simi64 írta:
MChris írta:
simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Esetleg megoldható,de kellene a tied mert van eltérés a "sorozaton belül"
Német vagy angol a listád?

A csomiban lévő biztiház mellett ott van a papír, de nem német, mégcsak nem is angol, hanem:
italiano. De elöl nem találok semmit. Mi kellene? Utolsó 7 karakter?


Küldtem elsőt ami angol,nézek egy hátsót is angolban,ha angolban se jó akkor nézd össze kb jó-e és akkor megcsonálom magyarban

2009.02.15. 20:07

MChris írta:
simi64 írta:
MChris írta:
simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Esetleg megoldható,de kellene a tied mert van eltérés a "sorozaton belül"
Német vagy angol a listád?

A csomiban lévő biztiház mellett ott van a papír, de nem német, mégcsak nem is angol, hanem:
italiano. De elöl nem találok semmit. Mi kellene? Utolsó 7 karakter?


Küldtem elsőt ami angol,nézek egy hátsót is angolban,ha angolban se jó akkor nézd össze kb jó-e és akkor megcsonálom magyarban

Köszönet Uraim, mindenkinek! :franko:
Egyébként németet küldtél Chris, (ami tökéletesen megfelel) igaz 528i és én olajos vagyok, de összehasonlítva Eferével ugyan olyannak bizonyul.
Királyok vagytok! :taps:

2009.02.15. 20:40

simi64 írta:
MChris írta:
simi64 írta:
MChris írta:
simi64 írta:Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy leírja, melyik bizti micsoda? A kesztyűtartó fölött lévő biztosítéktáblára gondolok. Nekem ott van 45 db különböző amperszámú biztosíték.
Lövésem sincs! :roll: :oops:


Esetleg megoldható,de kellene a tied mert van eltérés a "sorozaton belül"
Német vagy angol a listád?

A csomiban lévő biztiház mellett ott van a papír, de nem német, mégcsak nem is angol, hanem:
italiano. De elöl nem találok semmit. Mi kellene? Utolsó 7 karakter?


Küldtem elsőt ami angol,nézek egy hátsót is angolban,ha angolban se jó akkor nézd össze kb jó-e és akkor megcsonálom magyarban

Köszönet Uraim, mindenkinek! :franko:
Egyébként németet küldtél Chris, (ami tökéletesen megfelel) igaz 528i és én olajos vagyok, de összehasonlítva Eferével ugyan olyannak bizonyul.
Királyok vagytok! :taps:


Szívesen! amit először küldtem (kesztyűtartós) az angol volt :wink:

Itt van hátha kell másnak is!

Kép

2009.02.15. 21:05

MChris írta:
Szívesen! amit először küldtem (kesztyűtartós) az angol volt :wink:

Itt van hátha kell másnak is!

Kép



Chris ha annyira unatkozol akkor akár feltehetnéd magyarositva is... :oops:
Én beszél kicsit angol... :oops:
thanx... :lol:

2009.02.15. 23:03

strobi írta:
MChris írta:
Szívesen! amit először küldtem (kesztyűtartós) az angol volt :wink:

Itt van hátha kell másnak is!

Kép



Chris ha annyira unatkozol akkor akár feltehetnéd magyarositva is... :oops:
Én beszél kicsit angol... :oops:
thanx... :lol:


Elküldtem a "magyart" max kell másnak is akkor átküldöm Adminnak mert excelbe irtam meg. (nem vagyok képszerkesztő mester :oops: )

2009.02.15. 23:53

MChris írta:
strobi írta:
MChris írta:
Szívesen! amit először küldtem (kesztyűtartós) az angol volt :wink:

Itt van hátha kell másnak is!

Kép



Chris ha annyira unatkozol akkor akár feltehetnéd magyarositva is... :oops:
Én beszél kicsit angol... :oops:
thanx... :lol:


Elküldtem a "magyart" max kell másnak is akkor átküldöm Adminnak mert excelbe irtam meg. (nem vagyok képszerkesztő mester :oops: )

Köszönnyük!
Azért az fontos lenne, hogy az ilyen infok itt megjelenjenek!
Erre való a fórum! :wink:

2009.02.16. 00:01

simi64 írta:
MChris írta:
strobi írta:
MChris írta:
Szívesen! amit először küldtem (kesztyűtartós) az angol volt :wink:

Itt van hátha kell másnak is!

Kép



Chris ha annyira unatkozol akkor akár feltehetnéd magyarositva is... :oops:
Én beszél kicsit angol... :oops:
thanx... :lol:


Elküldtem a "magyart" max kell másnak is akkor átküldöm Adminnak mert excelbe irtam meg. (nem vagyok képszerkesztő mester :oops: )

Köszönnyük!
Azért az fontos lenne, hogy az ilyen infok itt megjelenjenek!
Erre való a fórum! :wink:


Átküldtem Adminnak ha jóváhagyja akkor felkerül az letöltésekhez,németet meghagyom Jacksonnak az nem menni nekem se :oops:

2009.02.16. 00:07

MChris írta:Átküldtem Adminnak ha jóváhagyja akkor felkerül az letöltésekhez,németet meghagyom Jacksonnak az nem menni nekem se :oops:


Tessék igy készül a pletyka, hogy tudok németül. Naaaajn pedig német cégnél dolgozok, de le ugatom őket ha nem angolul szól hozzám.

Jackson, aki csak angolul tud és jóban van a szomszédban lévő német-angol kereszt tolmácsokkal

2009.02.16. 00:21

jackson írta:
MChris írta:Átküldtem Adminnak ha jóváhagyja akkor felkerül az letöltésekhez,németet meghagyom Jacksonnak az nem menni nekem se :oops:


Tessék igy készül a pletyka, hogy tudok németül. Naaaajn pedig német cégnél dolgozok, de le ugatom őket ha nem angolul szól hozzám.

Jackson, aki csak angolul tud és jóban van a szomszédban lévő német-angol kereszt tolmácsokkal

A nácikat várhatod, hogy megszólaljanak akár angolul, akár franciául. Én is német cégnél dolgozom. Nekik az első idegen nyelv az angol, vagy a francia lehetne! Az én főnököm is inkább magyarul mondja, mégha hibásan is, de így jobban érzi magát!(történelmi múlt).
Egyébként meg igazuk van:
2 világháborút vesztettek, és még most is ŐK diktálnak!

2009.02.16. 00:30

Akkor itt egy kooperáció terméke :!: :!:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: pedrov
Értékelés: 4.76%

2009.02.16. 00:39

admin írta:Akkor itt egy kooperáció terméke :!: :!:

Kép

Köszönjük Laci! :wink:
:taps:

2009.02.18. 10:28

Sziasztok!

Ujabb furcsa elektromos problémám lépett fel a minap, délután hazaérve a melóból leparkolom az autom bemegyek a lakásba minden OK, kb.1-2 óra mulva ránézek az autóra hát a Jobb Első Reflektorom Világit, mi a manó hisz a lámpát lekapcsoltam, nosza kimegyek az utóhoz tényleg ég de csak az az Egy semmi más se hátul a piros helyzetjelzőm, beülök beinditom az autót, kapcsolgatom a fényszórókat, csak égve marad a jobb első reflektorom, megnéztem a csatlakozókat minden OK, a kesztyütartóban lévő biztositékokat egyenként kihuzzogattam Mégem Aludt ki a Refim, hát ez mi a szösz lehet, Valakinek valmi tipp vagy ötlete van :?: :idea: :?:
Ugy oldottam meg egyenlőre a dolgot hogy lehuztam a csatit a lámpáról igy most nem világit, de ezen kivül minden tökéletesen müködik az autón :!:
Hozzászólás küldése

VigLink badge