Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 18:33

bendegúz írta:Nézd már meg Árpi mennyi köszit kapott,csak a miheztartás végett.
Egyébként meg 20D-re ekkora kereket? :facepalm:

A miheztartás végett, ez a "válasz" érdemben nulla. Nem érdekel, hol-mennyit kapott. Ezek csak megjegyzések, amik nem érdekelnek.
Attól, hogy nekem az adatlapomon 20d van, még nem biztos, hogy arra kell.
A miheztartás végett.

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 18:51

Akkor javítsd ki az adatlapodat, vagy inkább töröld magad mind jobban járunk.
Nem nagyon szeretjük az ilyen "nagyarcokat".
Egyébként meg a majom és a banán esete jut eszembe, ha mond ez neked valamit!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: 2 Gallaca, SvidronyA
Értékelés: 9.52%

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 20:12

bendegúz írta:Akkor javítsd ki az adatlapodat, vagy inkább töröld magad mind jobban járunk.
Nem nagyon szeretjük az ilyen "nagyarcokat".
Egyébként meg a majom és a banán esete jut eszembe, ha mond ez neked valamit!

Na lenyugodtam. Holnap rákérdek az ismerősömnél mennyiért tud.

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 20:48

egate írta:A miheztartás végett, ez a "válasz" érdemben nulla. Nem érdekel, hol-mennyit kapott. Ezek csak megjegyzések, amik nem érdekelnek.
Attól, hogy nekem az adatlapomon 20d van, még nem biztos, hogy arra kell.
A miheztartás végett.

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: Jerry
Értékelés: 4.76%

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 20:52

SvidronyA írta:
egate írta:A miheztartás végett, ez a "válasz" érdemben nulla. Nem érdekel, hol-mennyit kapott. Ezek csak megjegyzések, amik nem érdekelnek.
Attól, hogy nekem az adatlapomon 20d van, még nem biztos, hogy arra kell.
A miheztartás végett.

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare.

Kicsit összekeveredtek a hozzászólások.
Ezt meg műveletlenségem okán nem értem,és nincs kedvem guglizni sem,úgyhogy ha nem gond magyarul is. :kösz

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 21:02

bendegúz írta:
SvidronyA írta:
egate írta:A miheztartás végett, ez a "válasz" érdemben nulla. Nem érdekel, hol-mennyit kapott. Ezek csak megjegyzések, amik nem érdekelnek.
Attól, hogy nekem az adatlapomon 20d van, még nem biztos, hogy arra kell.
A miheztartás végett.

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare.

Kicsit összekeveredtek a hozzászólások.
Ezt meg műveletlenségem okán nem értem,és nincs kedvem guglizni sem,úgyhogy ha nem gond magyarul is. :kösz

"Bármely ember tévedhet; egyedül az ostoba tart ki tévedése mellett." (Cicero)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 21:07

Adminlacika!
Légyszíves tedd rendbe ezeket a hozzászólásokat,mert így nagyon félreértelmezhető ki mit is mondott. :kösz

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 21:12

Egyébként a megkeveredett hsz.-ek közül kinek szólt ez az amúgy tetszetős irodalmi hsz.

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 21:23

bendegúz írta:Egyébként a megkeveredett hsz.-ek közül kinek szólt ez az amúgy tetszetős irodalmi hsz.

Annak a T. klubtársnak, aki felzaklatott.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: Nyárigumi

2015.05.06. 22:20

bendegúz írta:
bendegúz írta:Akkor javítsd ki az adatlapodat, vagy inkább töröld magad mind jobban járunk.
Nem nagyon szeretjük az ilyen "nagyarcokat".
Egyébként meg a majom és a banán esete jut eszembe, ha mond ez neked valamit!

Na lenyugodtam. Holnap rákérdek az ismerősömnél mennyiért tud.

Kár a kérdésért! "Ignore" gomb!

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 11:32

bendegúz írta:Adminlacika!
Légyszíves tedd rendbe ezeket a hozzászólásokat,mert így nagyon félreértelmezhető ki mit is mondott. :kösz

Ha már ilyen paprikás a hangulat, megkérdezhetem, hogy miért Adminnak, vagy azoknak a nyomorult moderátoroknak kell mindig kifésülni a hozzászólásokat?!
Nem lenne egyszerűbb odafigyelni, amikor idéztek?!
:boxing

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 19:48

Jerry írta:
bendegúz írta:Adminlacika!
Légyszíves tedd rendbe ezeket a hozzászólásokat,mert így nagyon félreértelmezhető ki mit is mondott. :kösz

Ha már ilyen paprikás a hangulat, megkérdezhetem, hogy miért Adminnak, vagy azoknak a nyomorult moderátoroknak kell mindig kifésülni a hozzászólásokat?!
Nem lenne egyszerűbb odafigyelni, amikor idéztek?!
:boxing

Bocs,de nem én kevertem össze.
Elnézést a kérésért.
Köszi a rendrakást Jerry!

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 20:37

egate írta:Sziasztok!
Új gumik beszerzésében tud valaki segíteni? Természetesen a neten található árak alatt.
Ami kellene: 2db 235/40r18 és 2db 265/35r18.
Kínai gumik nem érdekelnek, csakis normál minőségűek.
Előre is köszönöm!

Na akkor.
235/40 18:....... 265/35 18:
KUMHO ku39 : 35 500 .... 42 500
FALKEN mfs2e914 : 36 500 .... 47 000
TOYO proxes: 36 500 .... 43 500
HANKOOK : 45 500 .... 53 500
A többi 60 felett.
Csá.
A gumit felnit kínál rovatot nézd meg, pont ilyen gumikat árul egy kolléga,jónak tűnik ha még megvan.

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 20:45

bendegúz írta:
egate írta:Sziasztok!
Új gumik beszerzésében tud valaki segíteni? Természetesen a neten található árak alatt.
Ami kellene: 2db 235/40r18 és 2db 265/35r18.
Kínai gumik nem érdekelnek, csakis normál minőségűek.
Előre is köszönöm!

Na akkor.
235/40 18:....... 265/35 18:
KUMHO ku39 : 35 500 .... 42 500
FALKEN mfs2e914 : 36 500 .... 47 000
TOYO proxes: 36 500 .... 43 500
HANKOOK : 45 500 .... 53 500
A többi 60 felett.
Csá.

Én 225/55 R16 95W Conti PremiumContact 5 garnitúrát vettem, gyári partnertől +2 év garival, darabja 46k-ba került. Számlával, legálisan :!:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 20:47

SvidronyA írta:
bendegúz írta:
egate írta:Sziasztok!
Új gumik beszerzésében tud valaki segíteni? Természetesen a neten található árak alatt.
Ami kellene: 2db 235/40r18 és 2db 265/35r18.
Kínai gumik nem érdekelnek, csakis normál minőségűek.
Előre is köszönöm!

Na akkor.
235/40 18:....... 265/35 18:
KUMHO ku39 : 35 500 .... 42 500
FALKEN mfs2e914 : 36 500 .... 47 000
TOYO proxes: 36 500 .... 43 500
HANKOOK : 45 500 .... 53 500
A többi 60 felett.
Csá.

Én 225/55 R16 95W Conti PremiumContact 5 garnitúrát vettem, gyári partnertől +2 év garival, darabja 46k-ba került. Legálisan :!:

Öt garnitúrát :shock: Minek? :D
Ezek ezért nem azok a méretek.

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 21:12

bendegúz írta:
SvidronyA írta:Én 225/55 R16 95W Conti PremiumContact 5 garnitúrát vettem, gyári partnertől +2 év garival, darabja 46k-ba került. Legálisan :!:

Öt garnitúrát :shock: Minek? :D


Nagy a család tezsvírem! :lol: :lol:

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 21:32

bendegúz írta:
SvidronyA írta:
bendegúz írta:
egate írta:Sziasztok!
Új gumik beszerzésében tud valaki segíteni? Természetesen a neten található árak alatt.
Ami kellene: 2db 235/40r18 és 2db 265/35r18.
Kínai gumik nem érdekelnek, csakis normál minőségűek.
Előre is köszönöm!

Na akkor.
235/40 18:....... 265/35 18:
KUMHO ku39 : 35 500 .... 42 500
FALKEN mfs2e914 : 36 500 .... 47 000
TOYO proxes: 36 500 .... 43 500
HANKOOK : 45 500 .... 53 500
A többi 60 felett.
Csá.

Én 225/55 R16 95W Conti PremiumContact 5 garnitúrát vettem, gyári partnertől +2 év garival, darabja 46k-ba került. Legálisan :!:

Öt garnitúrát :shock: Minek? :D
Ezek ezért nem azok a méretek.


Tudod, a fentiekben leírt hétköznapi méretekkel egyszerűbben lehet megtervezni a pesti viszonyokhoz idomuló (öt tengelyes) lánctalpassá átalakítást :mrgreen: Nomeg csúnya, és ciki, ha a széles gumi kilóg oldalvást a lánctalpból :nyelves:

Re: Nyárigumi

2015.05.07. 22:07

SvidronyA írta:
bendegúz írta:
SvidronyA írta:
bendegúz írta:
egate írta:Sziasztok!
Új gumik beszerzésében tud valaki segíteni? Természetesen a neten található árak alatt.
Ami kellene: 2db 235/40r18 és 2db 265/35r18.
Kínai gumik nem érdekelnek, csakis normál minőségűek.
Előre is köszönöm!

Na akkor.
235/40 18:....... 265/35 18:
KUMHO ku39 : 35 500 .... 42 500
FALKEN mfs2e914 : 36 500 .... 47 000
TOYO proxes: 36 500 .... 43 500
HANKOOK : 45 500 .... 53 500
A többi 60 felett.
Csá.

Én 225/55 R16 95W Conti PremiumContact 5 garnitúrát vettem, gyári partnertől +2 év garival, darabja 46k-ba került. Legálisan :!:

Öt garnitúrát :shock: Minek? :D
Ezek ezért nem azok a méretek.


Tudod, a fentiekben leírt hétköznapi méretekkel egyszerűbben lehet megtervezni a pesti viszonyokhoz idomuló (öt tengelyes) lánctalpassá átalakítást :mrgreen: Nomeg csúnya, és ciki, ha a széles gumi kilóg oldalvást a lánctalpból :nyelves:

:taps: :franko:

Re: Nyárigumi

2015.05.08. 12:33

Globális válasz mindenkinek.
Nem akarom senkinek a hozzászólását idézni.
Először is egy egyszerű kérdésssel/kéréssel fordultam a tisztelt fórumozó társakhoz. Úgy látom, eléggé felkavart mindenkit és jöttek a jobbnál jobb, érdemben megfogalmazott válaszok.
Nem értem, miért nem lehet tovább lépni, ha nem érdekel, vagy nem tudsz segíteni. A fórumok szerintem azért vannak, hogy az ott lévők segítsék egymást, ahogy tudják.
És akkor en vagyok a köcsög, mert fel mertem tenni egy kérdést. Meg mit akarok a 20d-vel, meg ha nem is azom van javítsam át, vagy egyenesen töröljem magam. Másra nem is kereshetek semmit, csak és kizárólag arra, ami az adatlapomon van. Itt azért megjegyezném, hogy 20d-n volt ekkora gumi és tökéletes volt.
Egyébként meg szép hozzáállás.
Úgy látom, ha nem tartozol bele itt a nagy és menő bmw körbe, akkor jobb, ha odébb állsz.
Amikor regisztráltam magam, már figyelmeztettek, hogy vigyázzak ezzel a fórummal. Akkor azt mondtam, hogy nem érdekel ki-mit mond,majd látom, hogy mi van itt. Sajnos nem tévedtek.
Még csak árakat sem írtam, hogy mennyiért szeretnék venni, mindjárt megkaptam, amit láthattok is.
Egyébként meg köszönöm annak, aki érdembentudott válaszolni!
A többiektől meg elnézést kérek, hogy felzaklattam a "fórumotokat".
Lehet megfogadom a tanácsodat, és törlöm innen magam.
További jó fórumozást!
Szép napot mindenkinek!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek egate az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: Nyárigumi

2015.05.08. 13:50

egate írta:Globális válasz mindenkinek.
Nem akarom senkinek a hozzászólását idézni.
Először is egy egyszerű kérdésssel/kéréssel fordultam a tisztelt fórumozó társakhoz. Úgy látom, eléggé felkavart mindenkit és jöttek a jobbnál jobb, érdemben megfogalmazott válaszok.
Nem értem, miért nem lehet tovább lépni, ha nem érdekel, vagy nem tudsz segíteni. A fórumok szerintem azért vannak, hogy az ott lévők segítsék egymást, ahogy tudják.
És akkor en vagyok a köcsög, mert fel mertem tenni egy kérdést. Meg mit akarok a 20d-vel, meg ha nem is azom van javítsam át, vagy egyenesen töröljem magam. Másra nem is kereshetek semmit, csak és kizárólag arra, ami az adatlapomon van. Itt azért megjegyezném, hogy 20d-n volt ekkora gumi és tökéletes volt.
Egyébként meg szép hozzáállás.
Úgy látom, ha nem tartozol bele itt a nagy és menő bmw körbe, akkor jobb, ha odébb állsz.
Amikor regisztráltam magam, már figyelmeztettek, hogy vigyázzak ezzel a fórummal. Akkor azt mondtam, hogy nem érdekel ki-mit mond,majd látom, hogy mi van itt. Sajnos nem tévedtek.
Még csak árakat sem írtam, hogy mennyiért szeretnék venni, mindjárt megkaptam, amit láthattok is.
Egyébként meg köszönöm annak, aki érdembentudott válaszolni!
A többiektől meg elnézést kérek, hogy felzaklattam a "fórumotokat".
Lehet megfogadom a tanácsodat, és törlöm innen magam.
További jó fórumozást!
Szép napot mindenkinek!


Offtopic:
Jómagam, mint az adatlapomon is látszik, még fél éve sincs, hogy beregeltem ide, tehát később, mint Te, egy pici 20i-vel. Hülyébbnél hülyébb kérdéseimre nagy türelemmel, készséggel válaszolt "a nagy és menő BMW kör", továbbá a kicsi és nem menő EGYARÁNT :!: Ellenben én is, magamhoz mérten hozzátettem, amit tudtam eme remek közösség részére. Végezetül, de nem utolsó sorban, ez idő alatt többet tanultam INNEN, mintha az összes eddig megjelent szakirodalmat keresztül-kasul végigolvastam volna, mivel a segítségek jobbára tapasztalati tényeken alapulnak (a kanapéfizikusok fantazmagóriái helyett) ráadásul BARÁTSÁGOK is kialakuló félben vannak :!:
Ha pedig tapasztalataid birtokában úgy látod jónak, hát menj csak; mi -engedelmeddel- maradunk.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: 4 bendegúz, Gallaca, Haminda, hamoriarpi
Értékelés: 19.05%
Hozzászólás küldése

VigLink badge