Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: felnit keresek

2015.07.13. 13:45

Sziasztok,

Keresnék 1 vagy 2 darab Stlying 32, 8x17, ET20-as felnit. Pótkeréknek kellene.
Ha valakinek van elfekvőben, vagy tud olyat akinek van, kérem jelezze :)

Üdv, István

Re: felnit keresek

2015.08.18. 18:34

üdv! F10 re kereseünk a szériához kiadott gyári 18 as felnigarnitúrát!csak patika állapotú jöhet szóba!
viberen :30 661 978 hét

Re: felnit keresek

2015.09.02. 12:50

Sziasztok!

Keresek 1 db Styling 66 8" széles felnit

Üdv.:Bandi

Re: felnit keresek

2015.09.10. 12:29

Üdv!
Egy barátom keres e61-re pótkereket,csak nincs itt regisztrálva.
Ha valakinek lenne,kérem nekem jelezze.
Szombathely környéke előnyben.

Re: felnit keresek

2015.11.22. 13:49

Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát (csak felnit), 17 colos méretben: imádom ezt a felnit, Morello barátom E39-esén is ilyen van, bár neki 18 colos, de azt én nagynak érzem, nekem elég lenne a 17-es is. (most Styling 48 van a nyári gumihoz, 16 colos méretben) :)
(a kép illusztráció)

Kép

Ez egy távlati terv, de ha valakinek lenne kedvező áron, akkor lehet már most megvalósítanám. :)
U.I: tudom, hogy danhawk kolléga épp ilyet árul 18 colban, de mint már mondottam, nekem az nagy lenne. :roll:

Re: felnit keresek

2015.11.22. 15:46

FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát (csak felnit), 17 colos méretben: imádom ezt a felnit, Morello barátom E39-esén is ilyen van, bár neki 18 colos, de azt én nagynak érzem, nekem elég lenne a 17-es is. (most Styling 48 van a nyári gumihoz, 16 colos méretben) :)
(a kép illusztráció)

Kép

Ez egy távlati terv, de ha valakinek lenne kedvező áron, akkor lehet már most megvalósítanám. :)
U.I: tudom, hogy danhawk kolléga épp ilyet árul 18 colban, de mint már mondottam, nekem az nagy lenne. :roll:

Én is ilyenre vadászok már egy ideje, kétszélesben. Eddig egyet szettet találtam Kerepesen, de olyan ramaty állapotban volt, hogy inkább otthagytam. Egyszélesben több hirdetést is találtam, de résen kell lenni hamar elkapkodják őket.

Re: felnit keresek

2015.11.22. 20:55

rockolo77 írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát (csak felnit), 17 colos méretben: imádom ezt a felnit, Morello barátom E39-esén is ilyen van, bár neki 18 colos, de azt én nagynak érzem, nekem elég lenne a 17-es is. (most Styling 48 van a nyári gumihoz, 16 colos méretben) :)
(a kép illusztráció)

Kép

Ez egy távlati terv, de ha valakinek lenne kedvező áron, akkor lehet már most megvalósítanám. :)
U.I: tudom, hogy danhawk kolléga épp ilyet árul 18 colban, de mint már mondottam, nekem az nagy lenne. :roll:

Én is ilyenre vadászok már egy ideje, kétszélesben. Eddig egyet szettet találtam Kerepesen, de olyan ramaty állapotban volt, hogy inkább otthagytam. Egyszélesben több hirdetést is találtam, de résen kell lenni hamar elkapkodják őket.

Pár hirdetést én is találtam, viszonyítási alapként a német ebay-en találhatóakat vettem, amihez képest kis hazánkban bődületesen drágán árulják őket, pl. 62e Ft/db áron. :shock: :roll:

Re: felnit keresek

2015.11.24. 15:40

A német ebayen vannak jónak kinéző 17 colos Styling 42-es felniszettek: nincs valaki, aki beszéli a német nyelvet, gyakran jár Németországba és tudna segíteni? :)
Engem a gumi nem érdekel, mert majd tavasszal veszek rá újjat, csak a felnire fájna a fogam. :P
Természetesen nem ingyen kérném a segítséget.

Re: felnit keresek

2015.11.27. 20:26

FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát (csak felnit), 17 colos méretben: imádom ezt a felnit, Morello barátom E39-esén is ilyen van, bár neki 18 colos, de azt én nagynak érzem, nekem elég lenne a 17-es is. (most Styling 48 van a nyári gumihoz, 16 colos méretben) :)
(a kép illusztráció)

Kép

Ez egy távlati terv, de ha valakinek lenne kedvező áron, akkor lehet már most megvalósítanám. :)
U.I: tudom, hogy danhawk kolléga épp ilyet árul 18 colban, de mint már mondottam, nekem az nagy lenne. :roll:


Jó gumival jó futóművel nem sok különbség van 17" és 18" között. Ha erre jársz felpróbálhatod őket.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ezt a hozzászólást a szerzőnek danhawk az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: felnit keresek

2015.12.19. 13:06

FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát (csak felnit), 17 colos méretben: imádom ezt a felnit, Morello barátom E39-esén is ilyen van, bár neki 18 colos, de azt én nagynak érzem, nekem elég lenne a 17-es is. (most Styling 48 van a nyári gumihoz, 16 colos méretben) :)
(a kép illusztráció)

Kép

Ez egy távlati terv, de ha valakinek lenne kedvező áron, akkor lehet már most megvalósítanám. :)
U.I: tudom, hogy danhawk kolléga épp ilyet árul 18 colban, de mint már mondottam, nekem az nagy lenne. :roll:

Távlati terv PIPA, ugyanis megjöttek a kicsikék Németországból. :P :D

Kép
Kép

Styling 48 szett is elkelt, a most érkezett felnik peremeit meg kell csináltatnom, és csodaszépek lesznek. :)

Re: felnit keresek

2015.12.21. 14:26

Sziasztok!

Jó állapotú Styling 48 felniket keresek!

Itt elérhető vagyok bármikor pm-ben, vagy: zsolt.danko87@gmail pont com

A mostani Styling 135-öket cserélném, ha ilyenre vágysz, csere is szóbajöhet. :franko:

Re: felnit keresek

2015.12.22. 16:45

FuReady írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát

Styling 48 szett is elkelt, a most érkezett felnik peremeit meg kell csináltatnom, és csodaszépek lesznek. :)


Gratula!
Egyforma szélesek?
Ha nem titok elárulod mennyiben álltak meg itthon?

Ezt a hozzászólást a szerzőnek rockolo77 az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: felnit keresek

2015.12.22. 16:47

Az egyik legszebb darab a palettán :-)

Tapatalk-kal küldve az én D6503-el

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: felnit keresek

2015.12.22. 21:43

rockolo77 írta:
FuReady írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát

Styling 48 szett is elkelt, a most érkezett felnik peremeit meg kell csináltatnom, és csodaszépek lesznek. :)


Gratula!
Egyforma szélesek?
Ha nem titok elárulod mennyiben álltak meg itthon?

Köszi. :)
Igen, egyforma szélesek, hatalmas mázlim volt, mert nem Magyarországon találtam, hanem Németországban, az ebay-en. :)
Csak érdeklődés szintjén ráírtam az eladóra, hogy megoldható-e a szállításuk.
Erre visszaírta angolul, hogy igen, és ha lenne további kérdésem, nyugodtan tegyem fel magyarul, mert ő amúgy magyar. :D :D
Gyári 17 colosokat árult eldobós gumikkal 430 Euro-ért, és ha ebben a formában vettem volna meg, plusz 120 Euro lett volna a szállítás.
De megírtam neki, hogy engem a gumi nem érdekel, csak a felni, erre hatalmas meglepetésemre, gumik nélkül csak a felnit szállítási költséggel együtt megkaptam 400 Euro-ért. :lol:
Magyarországon ugyanilyen 17-es felniszettet felújítva 60e/db áron találtam az egyik oldalon, ahhoz képest (ha a szállítási költséget nem számoljuk, amiből ugyancsak sikerült faragni, mivel 20 Euro/felni formájában lett intézve, 4 külön dobozban) 25e/db áron jutottam hozzájuk. :)

Re: felnit keresek

2015.12.22. 22:31

FuReady írta:
rockolo77 írta:
FuReady írta:
FuReady írta:Sziasztok!

Keresek Styling 42-es felni garnitúrát

Styling 48 szett is elkelt, a most érkezett felnik peremeit meg kell csináltatnom, és csodaszépek lesznek. :)


Gratula!
Egyforma szélesek?
Ha nem titok elárulod mennyiben álltak meg itthon?

Köszi. :)
Igen, egyforma szélesek, hatalmas mázlim volt, mert nem Magyarországon találtam, hanem Németországban, az ebay-en. :)
Csak érdeklődés szintjén ráírtam az eladóra, hogy megoldható-e a szállításuk.
Erre visszaírta angolul, hogy igen, és ha lenne további kérdésem, nyugodtan tegyem fel magyarul, mert ő amúgy magyar. :D :D
Gyári 17 colosokat árult eldobós gumikkal 430 Euro-ért, és ha ebben a formában vettem volna meg, plusz 120 Euro lett volna a szállítás.
De megírtam neki, hogy engem a gumi nem érdekel, csak a felni, erre hatalmas meglepetésemre, gumik nélkül csak a felnit szállítási költséggel együtt megkaptam 400 Euro-ért. :lol:
Magyarországon ugyanilyen 17-es felniszettet felújítva 60e/db áron találtam az egyik oldalon, ahhoz képest (ha a szállítási költséget nem számoljuk) 25e/db áron jutottam hozzájuk. :)

További sok sikert hozzájuk!
Kicsit már bánom, hogy nem voltam határozottabb egy évvel ezelőtt, emberünk 80 ropit kért a hibátlan állapotú szettért, miután rájött, hogy nem lesz jó az inszigniára...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek rockolo77 az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%

Re: felnit keresek

2016.03.28. 23:34

Sziasztok.

Még mindíg keresek Styling 65 felnit
Csak gyári, és 2 széles .

Felújításra szoruló is jöhet. Külföldi hirdetés is érdekel!

Aki sikeresen segít vendégem egy üveg Italra :)

Re: felnit keresek

2016.04.13. 20:23

Sziasztok!

Megvételre keresek Styling 66 garnitúrát.
Csak kétszéles ,javításmentes érdekel, akár gumikkal (235/45-255/40)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: felnit keresek

2016.04.14. 09:50

kanyobence írta:Sziasztok.

Még mindíg keresek Styling 65 felnit
Csak gyári, és 2 széles .

Felújításra szoruló is jöhet. Külföldi hirdetés is érdekel!

Aki sikeresen segít vendégem egy üveg Italra :)

Amit keresel felnit most raktak fel a facere a Bmw felni adok veszek budapest csoportba David Varga Orvos rakta fel remelem segitetem :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek rockerekhu az itt látható tagok köszönték meg: kanyobence
Értékelés: 4.76%

Re: felnit keresek

2016.04.20. 21:48

Sziasztok!
BMW Styling 5 v2 középrészt avagy felniközepet keresek…
Zsolt

Re: felnit keresek

2016.11.06. 22:47

Sziasztok.
Remelem,olvassa valaki... :)
Keresek 1db 16" styling 48 e39 felnit. Gumi nem kell ra, csak legyen jo a felni. Nem kell karc mentes, de ne kelljen szegyellni, ha felkerul es legyen kor alaku :)
Koszonom!
Hozzászólás küldése

VigLink badge