Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

2010.08.29. 10:22

Simi itt vannak a képek Sopron

Ez a kép Labi-nak készült mert a barátja van rajta :lol: Remélem kitalálja ki az :o
Kép

2010.08.29. 10:36

Köszi a képfelrakást Laci!! :wink: Ki nyerte a tombolát?

2010.08.29. 10:46

Maxi írta:Köszi a képfelrakást Laci!! :wink: Ki nyerte a tombolát?
Sajnos egyikőnk se :cry: Egy csajszi a hármas klubból meg egy srác azt nem ismerem.

2010.08.29. 10:55

Viper írta: (valaki törölte azt is)

Nem törölte senki :!: Csak a képfeltöltés szarakodik és hol látszik a kép hol meg nem.De a hozászolásodban ott van a link.

2010.08.29. 10:56

8O Ki ez? A Pákítóó? :lol:

Köszönjük Laci bácsi! A képek nagyon jók!!!
:taps:
Ez a Kismaxi kocsija?

Kép

A szöszi a kedvencem!

Kép
:hányás

Kép
Ez +mehet a Girls&BMW-topicba :lol:

Köszönjük!!!
:taps: :taps: :taps:

2010.08.29. 11:00

simi64 írta:8O Ki ez? A Pákítóó? :lol:

Köszönjük Laci bácsi! A képek nagyon jók!!!
:taps:
Ez a Kismaxi kocsija?



A szöszi a kedvencem!

Köszönjük!!!
:taps: :taps: :taps:

Igen a Kis maxié.A képeket meg neki köszönd mert ő csinálta.

2010.08.29. 11:03

Igen Simi,a fiam autója. Én utas voltam és söröztem!! :sör: Csak sajnos Admin,Apa...stb vezettek,ők üdítőztek!

2010.08.29. 11:47

apa írta:Nem utolsó sorban a szombathelyi DRIFT-es fiúk is kitettek magukért,még mindig az orromban érzem az égett gumi szagát,a szemem tele van gumi törmelékkel.

:franko:
Róluk meg csak annyit, hogy nyugodtan példaképpé választhatja Őket bárki:
Teljesen normális hétköznapi emberek (Gergő, Bálint), akik a közúti forgalomban még csak a látszatát sem keltik, hogy milyen "tökös legények". Teljesen nyugis, törvénytisztelő polgárok, akiknek a szívük helyén ez: :bmw van. Ráadásul hozzáértő, jó szakemberek is! Tisztelet érte! Az Ő agyukat egyetlenegy Buzukis sem tudja felhúzni (közúton) lakott területen. Kiegyensúlyozott, nyugodt emberek (ellentétben a Simivel, akit az 0000-sok mindig kóstolgatnak) tojás a gázpedál és a talp között! :lol:
:taps:

2010.08.29. 12:22

Maxi írta:Igen Simi,a fiam autója. Én utas voltam és söröztem!! :sör: Csak sajnos Admin,Apa...stb vezettek,ők üdítőztek!


Még szerencse,hogy ilyen volt a felállás ami a gk.vezetőket illeti,mert lehet hogy mi is úgy jártunk volna mint azok a fiatal osztrák suhancok,egyik pillanatban a kukát
rúgták fel,másikban meg az asztal borult,mi lehet hogy azt a transzportert is fel
borítottuk volna amihez a sátoruk volt kikötve,egyébként a VW volt a kocsmájuk,temérdek pia volt felhalmozva benne.Lehet hogy így jártunk volna Maxi?
Újabb téma,mi az oka hogy a BMW-s feleségek nem vezetnek BMW-t,ez derült ki az asszonykák beszélgetéséből.

2010.08.29. 12:26

Kopasz be is ült a Bálint mellé! Egy élménnyel gazdagodott! :drive Aki teheti próbálja ki :wink: valóban élvezetes!!

2010.08.29. 12:31

simi64 írta:
Viper írta:
apa írta:
simi64 írta:Még ma lesznek képek, Főnök?
Várjuk ám! :wink:

Mommmmá meg ki itt a főnök? :lol:


Simi ha tőlem várod a képeket (maximum a tacskóm főnöke vagyok) 6db készült, 5db a kutyáról, azt az egyet meg már láttad. (valaki törölte azt is)
Fényképező gépem alacsony akku töltöttsége miatt nem tudtam többet gyártani. Ha gondolod valami kutya topicra felrakom. :lol:
Majd ma pótlom. Még nem késő elindulni, hívj fel ha jössz. Jó idő van!

Itt csak 1 Főnök van :arrow: ADMIN!
Azt mondtátok, a Laci csinált többet is. :roll:


Na végre hogy elárultad és hogy személyesen is megismerhettem,sztem hasonlít
a kisfiára,nem gondoljátok.Mi is fényképeztünk, csak a technikai tudásunk oly csekély a számítógépezés terén,hogy meg sem próbáljuk,meg ne is kezdje senki elmagyarázni,úgy sem fog menni. :lol:

2010.08.29. 12:47

Apa! Valóban a sógorok több sört láttak mint BMW-t!!! :lol: Ők valóban bulizni jönnek át.Amikor a 35.-ik sógor emelgette a felnit azért az már unalmas volt!! :lol: Szóltam is Adminnak hogy le kellene zárni a határt mert még kedvet kapnak a többiek is! :lol: :lol: Amúgy igazuk van- haverok-buli-pi.a- :bmw

2010.08.29. 12:52

apa írta:Na végre hogy elárultad és hogy személyesen is megismerhettem,sztem hasonlít
a kisfiára,

:lol:
Jó, hogy a kisfiát előbb ismerhetted, de szerintem akkor sem Ő hasonlít a fiára, hanem a kisfia hasonlít Rá :D nem? :lol:

2010.08.29. 12:56

Maxi írta:Apa! Valóban a sógorok több sört láttak mint BMW-t!!! :lol: Ők valóban bulizni jönnek át.Amikor a 35.-ik sógor emelgette a felnit azért az már unalmas volt!! :lol: Szóltam is Adminnak hogy le kellene zárni a határt mert még kedvet kapnak a többiek is! :lol: :lol: Amúgy igazuk van- haverok-buli-pi.a- :bmw


Még ha csak sört ittak volna,de ittak Wiskit és Vodka volt a kísérő,erre ment a sör :lol:
Azt nem láttam amikor felnit emelgettek és rajta volt az autó is? :lol:
Lepke szóhasználatával élve:ezek tudnak élni,de ki tudja meddig

2010.08.29. 12:58

simi64 írta:
apa írta:Na végre hogy elárultad és hogy személyesen is megismerhettem,sztem hasonlít
a kisfiára,

:lol:
Jó, hogy a kisfiát előbb ismerhetted, de szerintem akkor sem Ő hasonlít a fiára, hanem a kisfia hasonlít Rá :D nem? :lol:

Látom azért veszed a lapot. :lol: :lol:

2010.08.29. 13:00

apa írta:Azt nem láttam amikor felnit emelgettek és rajta volt az autó is? :lol:

Azért nem láttad mert már akkor haza mentetek :lol: Egy alufelnit kelet kitartani magad előtt nyújtott kézzel és ki meddig bírja.

2010.08.29. 14:04

admin írta:
apa írta:Azt nem láttam amikor felnit emelgettek és rajta volt az autó is? :lol:

Azért nem láttad mert már akkor haza mentetek :lol: Egy alufelnit kelet kitartani magad előtt nyújtott kézzel és ki meddig bírja.


El tudom képzelni,olyan állapotban mire lehettek képesek. :lol:

2010.08.29. 17:01

admin írta:Simi itt vannak a képek Sopron

Ez a kép Labi-nak készült mert a barátja van rajta :lol: Remélem kitalálja ki az :o
Kép

Helo
Jók ezek a Találkozós képek
Mennyi aútó volt :?: :?: :?:
üdv zoli

2010.08.29. 17:13

lepke írta:
admin írta:Simi itt vannak a képek Sopron

Ez a kép Labi-nak készült mert a barátja van rajta :lol: Remélem kitalálja ki az :o
Kép

Helo
Jók ezek a Találkozós képek
Mennyi aútó volt :?: :?: :?:
üdv zoli


Nyugi nekem van jópár, írtam már Imconak a tárhely miatt!

2010.08.29. 20:19

simi64 írta:8O Ki ez? A Pákítóó? :lol:

Köszönjük Laci bácsi! A képek nagyon jók!!!
:taps:
Ez a Kismaxi kocsija?


Kép
:hányás


Köszönjük!!!
:taps: :taps: :taps:




Szerintem annyira nem szar a felnim így néz ki az e46omon a 10x20"
Kép
Téma lezárva

VigLink badge