Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.25. 09:03

apa írta:
Szkubi-ka írta:Na szóval volt egy kis CSAK ÚGY.
Az idő nem volt épp optimális,de azért elmentünk Gántra a búcsúba és ha már ott voltunk megnéztük LaciR1-éket is.És egy pár kép
Lőttem is egy szívet és egy kanalas rakodó gépet
Kép
Imi is lőtt,hmm az eredmény...ööö izé ööö
Kép
a többiek nézték
Kép
Mindenki lőtt kicsik-nagyok
Kép
amikor nem nyílik a dodgem ajtó
Kép
ringen
Kép
Imi alias Apa
Kép
Kép
elég jól lehetett csúúúszkálni a vizes pálya miatt
Kép
a résztvevők Apa-ZoliE39-LaciR1-és jó magam és persze Kedves család tagok
Kép
és amiről lemaradtatok :nyelves: :nyelves: :nyelves:
Kép


Gondoltam,hogy nem bírod megállni,hogy még a mai nap, meg ne oszd velünk örömeinket.
Azt hiszem,kell nekem egy olyan szemüveg amivel közelre és távolra is egyaránt látok,ha nem volt rajtam,homályosan láttam a puska nézőkéjét és az irányzékot,a pálcika éles volt,ha feltettem,fordított volt a helyzet,nem láttam a pálcikát. :lol: Így van ez,majd ti is megtudjátok,aki nem tud úszni ne másszon fára.............. :wink: Mindenesetre jól éreztük magunkat veletek és kösz a képeket.Mi az az utolsó fotó a 3 géppel?


Ici - pici off ebbe a topicba, de nekem tetszik! :franko: Kié az E60? Apa meg lecserélte a felniket télire 8O

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.25. 13:03

Dehogy cseréltem,nem tudod a rendszámomat?
Én télen, már elő sem veszem a vasat,megyek az off al,jó az nekem! :lol: :franko:

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.25. 13:43

apa írta:Dehogy cseréltem,nem tudod a rendszámomat?
Én télen, már elő sem veszem a vasat,megyek az off al,jó az nekem! :lol: :franko:


Na aki autót keres, az majd az apáét vegye meg! :franko: (de nem hiszem, hogy eldaja :D )

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.25. 18:11

apa írta:
Géppisztoly az hatásos lett volna,lehetett volna vele tisztogatni a céllövöldések között is,el sem hibáztam volna,jó egy gépet is lőttem volna magamnak a másik mellé. :lol: Spontán jött az ötlet,meg nem is tudtam,hogy van náluk fényképezőgép,észre se vettem,hogy készültek képek,csak a játékkal voltam elfoglalva,Emese neheztelt is érte. :lol: Ha legközelebb indulunk,felhívunk és te is velünk tarthatsz,ha van kedved. :lol: :wink: :mrgreen:


Az AK-47 nek van SZAVA, bárkinek a kezében is van :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kiara az itt látható tagok köszönték meg: tanktaz
Értékelés: 4.76%

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.25. 18:19

kiara írta:
apa írta:
Géppisztoly az hatásos lett volna,lehetett volna vele tisztogatni a céllövöldések között is,el sem hibáztam volna,jó egy gépet is lőttem volna magamnak a másik mellé. :lol: Spontán jött az ötlet,meg nem is tudtam,hogy van náluk fényképezőgép,észre se vettem,hogy készültek képek,csak a játékkal voltam elfoglalva,Emese neheztelt is érte. :lol: Ha legközelebb indulunk,felhívunk és te is velünk tarthatsz,ha van kedved. :lol: :wink: :mrgreen:


Az AK-47 nek van SZAVA, bárkinek a kezében is van :D


Apának nincs téli... minek hisz úgysem használja télen :)
Kiara ez jó videó :)) Én nem adtam volna a majom kezébe az tuti :D

Re: III. nyugati "Westbimmers" találkozó - csak úgy :)

2011.10.31. 17:17

Zoli E39 írta:
kiara írta:
apa írta:
Géppisztoly az hatásos lett volna,lehetett volna vele tisztogatni a céllövöldések között is,el sem hibáztam volna,jó egy gépet is lőttem volna magamnak a másik mellé. :lol: Spontán jött az ötlet,meg nem is tudtam,hogy van náluk fényképezőgép,észre se vettem,hogy készültek képek,csak a játékkal voltam elfoglalva,Emese neheztelt is érte. :lol: Ha legközelebb indulunk,felhívunk és te is velünk tarthatsz,ha van kedved. :lol: :wink: :mrgreen:


Az AK-47 nek van SZAVA, bárkinek a kezében is van :D


Apának nincs téli... minek hisz úgysem használja télen :)
Kiara ez jó videó :)) Én nem adtam volna a majom kezébe az tuti :D


Tévedsz Zoli,apa-nak van téli,de csak akkor teszi fel,ha hideg van,meg ha sokan ülünk az autóba. :lol:
Téma lezárva

VigLink badge