Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.24. 23:15

Labi írta:
admin írta:
Labi írta:A sofőr is jelentkezik :facepalm: :mrgreen: ...az időpont szinte mindegy.... este lesz, ráérek :doglotlo:

Ez az igazi beszéd!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2


:franko:

a kaja egyébként jó volt, csak kevés és bazi lassan hozták ki. :neutral: ....szerény véleményem szerint.

Te ez nem hizlalda:)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.24. 23:30

Nem szeretem ha éhes maradok! :mrgreen: ...még jó hogy nem ittam rá, mert akkor még kötözködtem is volna :mrgreen:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Labi az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.25. 02:46

MChris írta:
BMWMuller írta:
MChris írta:
admin írta:Közeledik az év vége és ne az legyen hogy későnlett eldöntve a dolog ezért kérdezem legyen-e megtartva az 5.-ik évzáró party?
Meg mikor?


Sent from my iPhone using Tapatalk 2


jó lenne ha lenne :D

fel akarok menni Levivel első körben:

LeviM5
MChris


Ha Ti is jöttök, mi is megyünk. Tavaly is sok jó arc volt. Egyébként hol lenne a helyszín? Tombolába beszállunk.


mehetünk elöbb,kezdhetünk náltok :) közös átvonulás :wink:


Részemről teljesen jó, sőt valami jó kis piát is tudok prezentálni. Balinak meg lesz behűtve névreszólóan Heineken.

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.25. 02:56

apa írta:
admin írta:Mi legyen a dátum?

2013.12.7 dec 24-et ekkor kell ledolgozni.
2013.12.14 Szabad nap.
2013.12.21 dec 27-et kell ledolgozni.

Mondjuk úgy is este van a buli.De a vidéki tag gondolom munka után nem indul el.Ezért a 14 lenne a célszerü.Döntsétek el! Csinálok egy szavazást ha lehet kérni csak az szavazzon aki el is jön nagy valószínűséggel!!



Bizony,jó,hogy este van a buli! :lol: Mi nagy valószínűséggel ott lennénk ha 7.-én lenne megrendezve azért mert minden hónap első hétvégén vagyunk otthon. Innen vidékről elég nehéz lenne odaérni,talán mikor már mindenki emelkedett hangulatban lenne és a tombolát is kisorsolnátok. :mrgreen:


Szerintem a 21-ét nem nagyon kellene erőltetni, mindenhol ilyenkor vannak a céges évzáró bulik, pl. nálunk is. Az már majdnem karácsony.

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.25. 07:13

admin írta:Te ez nem hizlalda:)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ha már inni nem iszik, legalább enni had egyen! :lol:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.25. 07:14

Labi írta:Nem szeretem ha éhes maradok! :mrgreen: ...még jó hogy nem ittam rá, mert akkor még kötözködtem is volna :mrgreen:


A rendőrrel is a szentendrein. :lol:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 17:35

Herli dévidddzon mindenkinek, 8)

Úgy veszem észre 10-est lőttem a kaja minőségének taglalásával... Ha bárki azt mondja hogy a kaja jó volt akkor el kellene invitáljam magamhoz és ugyanazt a menüsort tálalni elé, hogy értse miről beszélek!
Ha már nagyon megnézitek milyen autót választotok, akkor jó lenne ha azzal is ilyen vehemenciával foglalkoznátok mit fogyasztotok!!
De végül is mindegy mert nem a kaja a fő vonzereje ennek a kis ünnepségnek. :sör:

Amennyiben lesznek tombola felajánlások, kérlek azt gyűjtsétek aztán a helyszínen átveszem ideiglenes megőrzésre. :hangos:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 17:59

Fazer írta:Ha már nagyon megnézitek milyen autót választotok, akkor jó lenne ha azzal is ilyen vehemenciával foglalkoznátok mit fogyasztotok!!


Off autoból! :lol: :lol: :lol: :wink:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 19:32

Imco írta:
Labi írta:Nem szeretem ha éhes maradok! :mrgreen: ...még jó hogy nem ittam rá, mert akkor még kötözködtem is volna :mrgreen:


A rendőrrel is a szentendrein. :lol:


Ezt a sztorit nem egy embernek meséltem el! :franko: :taps:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 19:33

Imco írta:
admin írta:Te ez nem hizlalda:)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ha már inni nem iszik, legalább enni had egyen! :lol:

Ha a kvóta marad, akkor tied a pia, enyém kaja! :mrgreen:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 19:36

Fazer írta:Herli dévidddzon mindenkinek, 8)

Úgy veszem észre 10-est lőttem a kaja minőségének taglalásával... Ha bárki azt mondja hogy a kaja jó volt akkor el kellene invitáljam magamhoz és ugyanazt a menüsort tálalni elé, hogy értse miről beszélek!
Ha már nagyon megnézitek milyen autót választotok, akkor jó lenne ha azzal is ilyen vehemenciával foglalkoznátok mit fogyasztotok!!
De végül is mindegy mert nem a kaja a fő vonzereje ennek a kis ünnepségnek. :sör:

Amennyiben lesznek tombola felajánlások, kérlek azt gyűjtsétek aztán a helyszínen átveszem ideiglenes megőrzésre. :hangos:


Azt hiszem nem találnánk olyan helyet, ami felvenné az otthoni koszttal a versenyt, ...és még olcsói is legyen ....és meg is tűrjenek minket! :mrgreen: ....jó ez ahogy van, ha pedig éhesek vagyunk eszünk. ...arra meg pont jó. :D

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 20:28

Annyi pénzért nem tudom hogy mit vártok mi teljesen jól éreztük magunkat! Egyszerű nagyszerű! Ennyi!

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 20:31

Annyi pénzért nem tudom hogy mit vártok mi teljesen jól éreztük magunkat! Egyszerű nagyszerű! Ennyi!

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.26. 22:19

Labi írta:
Fazer írta:Herli dévidddzon mindenkinek, 8)

Úgy veszem észre 10-est lőttem a kaja minőségének taglalásával... Ha bárki azt mondja hogy a kaja jó volt akkor el kellene invitáljam magamhoz és ugyanazt a menüsort tálalni elé, hogy értse miről beszélek!
Ha már nagyon megnézitek milyen autót választotok, akkor jó lenne ha azzal is ilyen vehemenciával foglalkoznátok mit fogyasztotok!!
De végül is mindegy mert nem a kaja a fő vonzereje ennek a kis ünnepségnek. :sör:

Amennyiben lesznek tombola felajánlások, kérlek azt gyűjtsétek aztán a helyszínen átveszem ideiglenes megőrzésre. :hangos:


Azt hiszem nem találnánk olyan helyet, ami felvenné az otthoni koszttal a versenyt, ...és még olcsói is legyen ....és meg is tűrjenek minket! :mrgreen: ....jó ez ahogy van, ha pedig éhesek vagyunk eszünk. ...arra meg pont jó. :D

Főleg hogy a terembérletet se kérnek!

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.27. 11:04

admin írta:
Labi írta:
Fazer írta:Herli dévidddzon mindenkinek, 8)

Úgy veszem észre 10-est lőttem a kaja minőségének taglalásával... Ha bárki azt mondja hogy a kaja jó volt akkor el kellene invitáljam magamhoz és ugyanazt a menüsort tálalni elé, hogy értse miről beszélek!
Ha már nagyon megnézitek milyen autót választotok, akkor jó lenne ha azzal is ilyen vehemenciával foglalkoznátok mit fogyasztotok!!
De végül is mindegy mert nem a kaja a fő vonzereje ennek a kis ünnepségnek. :sör:

Amennyiben lesznek tombola felajánlások, kérlek azt gyűjtsétek aztán a helyszínen átveszem ideiglenes megőrzésre. :hangos:


Azt hiszem nem találnánk olyan helyet, ami felvenné az otthoni koszttal a versenyt, ...és még olcsói is legyen ....és meg is tűrjenek minket! :mrgreen: ....jó ez ahogy van, ha pedig éhesek vagyunk eszünk. ...arra meg pont jó. :D

Főleg hogy a terembérletet se kérnek!

Helo
Budapesti viszonylatban elég nehéz találni olyan helyet ahol ennyi pénzből kilehet hozni a dolgokat
Ingyenes parkolás akár 100-autónak is, terembérlet nincs, a vidékieknek helyben a szállás (( csak pár lépcsőt kell megmászni :facepalm: )) megfelelő tisztaság és kiszolgálás,
Akkor el kellene dönteni hogy személyenként mennyi az az összeg amit rá tudunk szánni és az alapján lehet a vacsora mennyiségén és minőségén változtatni... DE MINÉL HAMARABB

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: cichlidszsolt
Értékelés: 4.76%

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.29. 15:45

Helo
A tulajdonos ez küldte át

Szia Zoli!

A következő menüre gondoltam:

Szokásos húsleves

svédasztalon:
kemencében sült csülök velesült burgonyával.
Libalakoma: sült libacomb, libamáj, párolt káposzta tört burgonya
Musztáng tekercs / füstölt sajttal, póréhagymával töltött pulykamell.
köretek, savanyúságok

éjfélkor a szokásos fasírt


4.500.ért?

Üdvözlettel:

Tricskó Csaba
Musztáng Vendéglő és Panzió
Tel:0630-9494-787
www.musztangvendeglo.hu
e-mail:info@musztangvendeglo.hu
Facebook: http://www.facebook.com/MusztangVendeglo

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.29. 16:05

Hmmmm...szerintem jól hangzik! :franko:
Már csak a mennyiség a kérdés! Jusson bőven, akkor részemről mehet ennyiért.
:zaba

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.29. 16:32

Nem egyszerűbb ha mindenki azt rendel amit akar gondolom van étlapjuk!Vegetáriánus mit eszik?pl; Nekem rántott sajt,rantott gomba pl; :franko:

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.29. 16:40

cichlidszsolt írta:Nem egyszerűbb ha mindenki azt rendel amit akar gondolom van étlapjuk!Vegetáriánus mit eszik?pl; Nekem rántott sajt,rantott gomba pl; :franko:

akkor beúszik a konyha és sose kapod meg a vacsit, elméletileg

Re: Hóparty- V. -(2013-as-év-bucsuztató)

2013.10.29. 17:30

Gabesz81 írta:
cichlidszsolt írta:Nem egyszerűbb ha mindenki azt rendel amit akar gondolom van étlapjuk!Vegetáriánus mit eszik?pl; Nekem rántott sajt,rantott gomba pl; :franko:

akkor beúszik a konyha és sose kapod meg a vacsit, elméletileg

Itt a pont!!

Gondold el 40-50 ember leadja a rendelést akkor mikor fogsz enni?

De szerintem az megoldható hogy ilyen vega cucc is kerüljön közzé.
Téma lezárva

VigLink badge