Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 17:51

Klubtársunk, akinek Szabiék segítettek a Mátrakörnél Pásztó-Hasznoson, vele tudjuk mi lett, haza tudott jutni épségben az autóval?

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 18:14

Jó volt nagyon minden,csak a zene Volt halk,és unalmas. De majd jövőre.

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 18:19

Hali!
Szuper volt a találkozó :taps: :taps: :taps:

Köszönet Bencének és a szervezőknek minden elismerést megérdemelnek.

Nagy szerencse a Mátra körnél csak a rövidebb szakasz volt, mert a hosszabbnál még mindig a hegyen lennénk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jövőre elég csak a Pásztó kör is
Papival megint nem sikerült találkoznom :evil:

Még egy szösszenet lemaradt... Elnézést kérek az NxE 3x9 rendszámú klubtagtól hogy a hegyen majdnem sikerült beleszaladnom, a parkolóban kerestem a kocsinál de már nem találtam meg.

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 18:20

weritas írta:Jó volt nagyon minden,csak a zene Volt halk,és unalmas. De majd jövőre.

Mit szerettél volna, mond?

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 18:26

weritas írta:Jó volt nagyon minden,csak a zene Volt halk,és unalmas. De majd jövőre.

Nekem néha sok is volt a volume, alig értettük egymás szavát a napernyők alatt.
Szerintem ez nem az a "buli" ahol ordítania kéne a tuctucnak!

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 18:57

bendegúz írta:
weritas írta:Jó volt nagyon minden,csak a zene Volt halk,és unalmas. De majd jövőre.

Mit szerettél volna, mond?

Hogy valaki elárulja, hogy ez nem AZ a találkozó!

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 19:03

lepke írta:Hali!
Szuper volt a találkozó :taps: :taps: :taps:

Köszönet Bencének és a szervezőknek minden elismerést megérdemelnek.

Nagy szerencse a Mátra körnél csak a rövidebb szakasz volt, mert a hosszabbnál még mindig a hegyen lennénk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jövőre elég csak a Pásztó kör is
Papival megint nem sikerült találkoznom :evil:

Még egy szösszenet lemaradt... Elnézést kérek az NxE 3x9 rendszámú klubtagtól hogy a hegyen majdnem sikerült beleszaladnom, a parkolóban kerestem a kocsinál de már nem találtam meg.


Nem kell ezért elnézést kérni, szerencsére nem lett gond belőle, ilyen volt a forgalmi helyzet :)
Korrekt dolog egyébként, köszönöm. Egyre jobban tetszik közétek tartozni :D

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 19:36

Sziasztok!

Csatlakoznék én is az előttem szólókhoz. Nagyon jól éreztük magunkat mi is. Kicsit tartottam,hogy milyen lesz de kellemesen csalódtam! Nagyon jó volt ennyi szebbnél szebb E39-et látni és főleg az,hogy nem ment a fikázás stb. jó "kis" csapat ez és örülök,hogy tagja lehetek és hogy pár klubtagot személyesen is megismertem! Bencének meg hatalmas gratula,hogy ilyen fasza találkozót sikerült össze hozni!! :franko: :taps: Jövőre csak még jobb lesz szerintem! Szóval köszönöm ezt a szombati napot nektek!!! :taps:

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 20:01

Sziasztok!
Szeretnénk mi is csatlakozni az előttünk szólókhoz,nagy-nagy köszönet a szervezőknek,hatalmas munka lehetett... :franko: Köszönjük Bencének a levezénylést,profi volt. Sok szép autót láttunk,kicsit irigykedtem is.... Ha esetleg lett volna legidősebb szép autó kategória,ott lett volna némi esélyünk :oops:
Jól éreztük magunkat,jók voltak a játékok. Lehetne esetleg jövőre elmebajnokság is-némi ellensúly gyanánt a fizikai erőt igénylő próbákhoz-,mutassuk meg,hogy nem csak erősek vagyunk mi is és az autóink is,hanem okosak is!
Köszönet a LOW&HIGH versenyben nekem segítő márkatársaknak is,nélkülük nem sikerült volna a második hely a LOW kategóriában....
Esetleg lehetne verbuválni a klubtagokból egy alkalmi zenekart néhány nóta erejéig,biztosan siker lenne,ilyen sem nagyon lehet máshol.. Én dobolgatok,ha van gitáros,basszeros,billentyűs,énekes aspiráns,gondolkodhatunk esetleg rajta. Szigorúan amatőr alapon persze.... :roker:

Még egyszer köszönünk mindent,minden jót Mindenkinek,VISZLÁT!!!

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 20:34

Sajnos nagyon lefárasztott a kerékcsere és a többi erőpróba, ezért megpattantam a low/high előtt, pedig jó lett volna a vonuláson még részt venni. Idén is remekül sikerült, köszi Bence, és persze a szervezőknek is hála. Azt még megemlíteném, hogy itthon vettem észre, hogy hatósági jelzéssel való visszaélés esete forog fenn. Elől fentmaradt a yoda mester rendszámom...

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 20:52

Minden rendben volt, köszi Bence és csapata!
Örülök, hogy találkoztam néhány klubtaggal, akikkel eddig csak itt a gép előtt volt kapcsolatom, most már van arcuk is. :franko:
Kösz KissGSV-nek a diagot!
Ne legyen hangosabb a zene jövőre? :doglotlo:

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 22:02

A tavalyi kimaradt, ennek is csak a fele fért bele, de már haladok. :facepalm: :D

Remek volt a szervezés, finom az étel, hideg a sör, szépek a kocsik, nem is nagyon kell más egy jó hétvégéhez.

Jövőre már én is beállok a szépségversenybe, már bánom hogy most kihagytam

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 22:30

Gallaca írta:
bendegúz írta:
weritas írta:Jó volt nagyon minden,csak a zene Volt halk,és unalmas. De majd jövőre.

Mit szerettél volna, mond?

Hogy valaki elárulja, hogy ez nem AZ a találkozó!

Ja, kicsit hiányoltam is a topless táncoslányokat, ahogy két csípőrisza közt lemossák az autókat.
De majd jövőre. :facepalm:

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 22:49

Nekünk ez volt az első autós találkozónk, ezért kíváncsian vártuk milyen lesz. Nos nem kellett csalódnunk semmiben, elejétől végéig jól össze volt rakva minden, úgyhogy nagy taps a lebonyólító társaságnak ès persze a főszervezőnek, Bencének. Egyet sajnálok, hogy nagyon kevés klubtagot tudok beazonosítani, mert leginkább a lencsén keresztül néztem az eseményeket, persze majd a felvételek alapján javul a helyzet. Ez még azzal a hátránnyal is járt, hogy keveset beszèlgettem a jelen levőkkel, de majd jövőre :)
Videóval igyekszem, de egy biztos, nagyon kellemes emlék marad!!!

Norbi-528iA

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.07.31. 22:49

Nekünk ez volt az első autós találkozónk, ezért kíváncsian vártuk milyen lesz. Nos nem kellett csalódnunk semmiben, elejétől végéig jól össze volt rakva minden, úgyhogy nagy taps a lebonyólító társaságnak ès persze a főszervezőnek, Bencének. Egyet sajnálok, hogy nagyon kevés klubtagot tudok beazonosítani, mert leginkább a lencsén keresztül néztem az eseményeket, persze majd a felvételek alapján javul a helyzet. Ez még azzal a hátránnyal is járt, hogy keveset beszèlgettem a jelen levőkkel, de majd jövőre :)
Videóval igyekszem, de egy biztos, nagyon kellemes emlék marad!!!

Norbi-528iA

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.08.01. 00:14

Papi írta:Klubtársunk, akinek Szabiék segítettek a Mátrakörnél Pásztó-Hasznoson, vele tudjuk mi lett, haza tudott jutni épségben az autóval?

Szerintem igen :roll:
Jó volt Bence.Jól megszervezed idén is :taps:

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.08.01. 10:06

Papi írta:Klubtársunk, akinek Szabiék segítettek a Mátrakörnél Pásztó-Hasznoson, vele tudjuk mi lett, haza tudott jutni épségben az autóval?


Igen, megérkeztünk Pestre, nem nyomtam neki, még most is rajta van a drót, stabilan tart. Holnap megy kipufogóshoz a gép. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ezer hála Mindenkinek, aki segített.

Peti

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.08.01. 10:36

Külön köszönet a szervező brigádnak, hogy így szombat délután felkutattak nekem egy gumist, aki megjavította a defektemet! Örülök hogy ott Pásztón meg tudtuk oldani és nem kellett pótkeréken hazagurulnom...;)

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.08.01. 10:50

Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Ez a Mátra kör jó volt nagyon. :) Szerencsére nem voltak velünk gyerekek így lehetett néha lendületesebben kanyarodni .:)
Köszönet a szervezőknek mindenért. Megmondom őszintén nem hittem volna, hogy ilyen jól sikerül tartani a menetrendet. Le a kalappal Bence. Ezt nagyon jól kitaláltad. :taps:
Mi is nagyon várjuk a videókat/képeket. Telefonnal csak egy röpke felvételt csináltunk a vonulásról és a Mátra körről. Szóval csak fejben vannak meg a dolgok. :P
Jövőre lehet elérem az félmillió kilométert. Megpróbálom úgy megoldani, hogy pont a talin forduljon át. :) Már beírtam a naptárba az időpontot. :D

Gorcsev

Re: II. E39 Klub Találkozó Pásztó 2016.07.30.

2016.08.01. 17:02

Hali!

Nekünk is nagyon tetszett a találkozó, jó volt a szervezés meg minden.
Talán a mátrai kör volt hosszú azt lehetne rövidebbre venni.
Jövőre is ott a helyünk, addigra kicsit formába hozom a kicsikét, megnézzük az "ilyenből" mi sül ki, csak Schnitzer győzze alkatrésszel :) :roker:
Téma lezárva

VigLink badge