Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2010.11.03. 13:07

Üdv!

Ezzel az idézgetéssel nem lehetne valamit csinálni?
Elég zavaró, hogy egy hosszabb beszélgetés alatt, akár több képernyőnyi idézet is megelőz egy új hozzászólást.
Másrészt meg valaki véletlen beletöröl, és borul az egész, aztán lehet találgatni, hogy ki írt és mit.

Pl. lehetne úgy, hogy mindig csak az utolsó hozzászólást idézze, amire válaszolok.
Az OFF Renault fórumon úgy csinálja, hogy automatikusan törli az előző hozzászólás idézett részét, és csak azt idézi bele az enyémbe.

Így megy: KÉP

Üdv

2010.11.03. 18:38

tibi666 írta:Üdv!

Ezzel az idézgetéssel nem lehetne valamit csinálni?
Elég zavaró, hogy egy hosszabb beszélgetés alatt, akár több képernyőnyi idézet is megelőz egy új hozzászólást.
Másrészt meg valaki véletlen beletöröl, és borul az egész, aztán lehet találgatni, hogy ki írt és mit.

Pl. lehetne úgy, hogy mindig csak az utolsó hozzászólást idézze, amire válaszolok.
Az OFF Renault fórumon úgy csinálja, hogy automatikusan törli az előző hozzászólás idézett részét, és csak azt idézi bele az enyémbe.

Így megy: KÉP

Üdv

Az egy teljesen más fórum motor :!: Minden emberi lustaságra nem lehet új programot írni.Egyes emberek arra lusták hogy megnézzék hova írnak ebből van az igazi káosz.

2010.11.03. 18:42

admin írta:
tibi666 írta:Üdv!

Ezzel az idézgetéssel nem lehetne valamit csinálni?
Elég zavaró, hogy egy hosszabb beszélgetés alatt, akár több képernyőnyi idézet is megelőz egy új hozzászólást.
Másrészt meg valaki véletlen beletöröl, és borul az egész, aztán lehet találgatni, hogy ki írt és mit.

Pl. lehetne úgy, hogy mindig csak az utolsó hozzászólást idézze, amire válaszolok.
Az OFF Renault fórumon úgy csinálja, hogy automatikusan törli az előző hozzászólás idézett részét, és csak azt idézi bele az enyémbe.

Így megy: KÉP

Üdv

Az egy teljesen más fórum motor :!: Minden emberi lustaságra nem lehet új programot írni.Egyes emberek arra lusták hogy megnézzék hova írnak ebből van az igazi káosz.


Akkor szankcionáld kegyetlenül a rosszul idézgetőket. :D :lol:

2010.11.03. 19:42

tibi666 írta:
admin írta:
tibi666 írta:Üdv!

Ezzel az idézgetéssel nem lehetne valamit csinálni?
Elég zavaró, hogy egy hosszabb beszélgetés alatt, akár több képernyőnyi idézet is megelőz egy új hozzászólást.
Másrészt meg valaki véletlen beletöröl, és borul az egész, aztán lehet találgatni, hogy ki írt és mit.

Pl. lehetne úgy, hogy mindig csak az utolsó hozzászólást idézze, amire válaszolok.
Az OFF Renault fórumon úgy csinálja, hogy automatikusan törli az előző hozzászólás idézett részét, és csak azt idézi bele az enyémbe.

Így megy: KÉP

Üdv

Az egy teljesen más fórum motor :!: Minden emberi lustaságra nem lehet új programot írni.Egyes emberek arra lusták hogy megnézzék hova írnak ebből van az igazi káosz.

Szoktam javítgatni a hibás idézeteket ha már baromira nem tetszik.
Akkor szankcionáld kegyetlenül a rosszul idézgetőket. :D :lol:
Szoktam javítgatni de isten se győzné :!:

újonc

2010.11.14. 11:05

sziasztok én teljes mértékben támogatom a tag díjat és szerintem bőven lehetne 2-3 ezer huf a tag díj mert hát emberek nem sizuki-t vezetünk hanem BMW-t tehát ha bmw van szerintem évi fölös 3 ezer is 4ever e39 :D

Re: újonc

2010.11.14. 11:13

guszto01 írta:sziasztok én teljes mértékben támogatom a tag díjat és szerintem bőven lehetne 2-3 ezer huf a tag díj mert hát emberek nem sizuki-t vezetünk hanem BMW-t tehát ha bmw van szerintem évi fölös 3 ezer is 4ever e39 :D


Én inkább azt támogatnám, hogy írjál rendesen: használd az írásjeleket, stb....

hmm

2010.11.14. 11:17

nem értem mi a problémád azzal hogy így írok NINCS a szabályzatban hogy kötelező a hozzászólásokban az írásjel de javíts ki ha tévedek

Re: hmm

2010.11.14. 11:27

guszto01 írta:nem értem mi a problémád azzal hogy így írok NINCS a szabályzatban hogy kötelező a hozzászólásokban az írásjel de javíts ki ha tévedek


Örülök, hogy ilyen hozzászólásokkal porrá alázod magad, így nem nekem kell megtennem. :wink:

Arra mindenesetre felkészülhetsz, hogy sokan át fogják ugrani a segítségkéréseidet is, mert nem azért járunk a fórumra, hogy dekódoljunk, és magyart magyarra fordítsunk, majd még utána segítsünk is egy olyan embernek, aki annyival sem tisztel meg minket, hogy érthetően és viszonylagos helyességgel fogalmazzon.

Igényesség kérdése az egész. A stílus maga az ember, úgyhogy te bemutatkoztál. :wink:

hmm

2010.11.14. 11:35

örülök neki hogy ennyire jó emberismerő vagy és megállapítod az embert ezzel az erővel a kutyámat is megnézhetted volna és azt írnád hogy amilyen a kutya olyan a gazdája 1 biztos tőled nem kérek segítséget ha többi klubtag is így gondolkozik ahogy te(NEM VALÓSZÍNŰ) hát akkor elhagyom az oldalt és remélem helyettem valami szépen író tizenéves hülye gyerek kérdezget minden nap valamit OKOSSÁGOT tőled neked is szép napot MESTER

2010.11.14. 12:08

Nem kéne egymásra megjegyzéseket tenni.
Sokan vagyunk sokfélék.
Mindenkinek vannak szokásai amin nehezen tud, vagy nem is akar változtatni.

2010.11.14. 14:45

Végre egy kis vita! Mindig csak az az unalmas béjemvé! :)

A viccen kívül: Én is úgy tanultam még anno /~15éve/, hogy fórumon mindent lehet.
Csak az szarvashibákat kell helyesen írni, mert az ciki hibásan.

Na de! A többiek /fórum társak, tesók, márkatársak, kollégák, stb./ iránti tisztelet megköveteli az olvashatóságra való törekvést! Ez egy tagolatlan, írásjelek nélküli írásban nem igazán jelentkezik. A kommunikációs nehézségekről, netiketről, és más fórum szabályzat felett álló dologról nem beszélnék.

1 napos tagsággal kerülném a konfrontációt mert árt a népszerűségemnek!
A fórum pedig jó szándékról, segítőkészségről szól!

Szerintem...

2010.11.14. 16:16

Imco, ahogy te írod mindjárt máshogy néz ki a dolog és tudomásul veszem, és persze törekszem az írás tudásom fejlesztésére. De ahogy a másik srác írta, ne vicceljünk már egymással ez nem így megy és ha ezért a népszerűségemnek az árt, hogy nem hagyom hogy ilyen formátumban oktassanak akkor kedves fórum társak lehet, hogy nem nekem való az oldal. Szerintem mind 1, hogy 1 vagy 100 napja vagyok itt, normális hangnemben kell az emberhez szólni, nem úgy mint 1 hülye gyerekhez ezzel lezártam a vitát amit NEM ÉN OKOZTAM és remélem a mostani írásom mindenkinek kielégítő!!

2010.11.14. 17:14

guszto01 írta:Imco, ahogy te írod mindjárt máshogy néz ki a dolog és tudomásul veszem, és persze törekszem az írás tudásom fejlesztésére. De ahogy a másik srác írta, ne vicceljünk már egymással ez nem így megy és ha ezért a népszerűségemnek az árt, hogy nem hagyom hogy ilyen formátumban oktassanak akkor kedves fórum társak lehet, hogy nem nekem való az oldal. Szerintem mind 1, hogy 1 vagy 100 napja vagyok itt, normális hangnemben kell az emberhez szólni, nem úgy mint 1 hülye gyerekhez ezzel lezártam a vitát amit NEM ÉN OKOZTAM és remélem a mostani írásom mindenkinek kielégítő!!


Na, látod, hogy megy rendesen is az írás? Akkor ezentúl ne legyél egy trehány igénytelen senki, hanem írj így, és mindenki szeretni fog. :) Még én is.

2010.11.14. 17:34

tibi666 írta: Még én is.


Az alap meg van hozzá! :lol:

2010.11.14. 18:16

tibi666 írta:
guszto01 írta:Imco, ahogy te írod mindjárt máshogy néz ki a dolog és tudomásul veszem, és persze törekszem az írás tudásom fejlesztésére. De ahogy a másik srác írta, ne vicceljünk már egymással ez nem így megy és ha ezért a népszerűségemnek az árt, hogy nem hagyom hogy ilyen formátumban oktassanak akkor kedves fórum társak lehet, hogy nem nekem való az oldal. Szerintem mind 1, hogy 1 vagy 100 napja vagyok itt, normális hangnemben kell az emberhez szólni, nem úgy mint 1 hülye gyerekhez ezzel lezártam a vitát amit NEM ÉN OKOZTAM és remélem a mostani írásom mindenkinek kielégítő!!


Na, látod, hogy megy rendesen is az írás? Akkor ezentúl ne legyél egy trehány igénytelen senki, hanem írj így, és mindenki szeretni fog. :) Még én is.



Azt gondolom, hogy neked meg nincs jogod becsmérelni valakit, aki gyengébb helyesírással van megáldva.
Viszont ha Te rá szóltál, engedd meg hogy én meg rád a Kulturáltság miatt.
Köszi

2010.11.14. 18:41

Celtic írta:
tibi666 írta:
guszto01 írta:Imco, ahogy te írod mindjárt máshogy néz ki a dolog és tudomásul veszem, és persze törekszem az írás tudásom fejlesztésére. De ahogy a másik srác írta, ne vicceljünk már egymással ez nem így megy és ha ezért a népszerűségemnek az árt, hogy nem hagyom hogy ilyen formátumban oktassanak akkor kedves fórum társak lehet, hogy nem nekem való az oldal. Szerintem mind 1, hogy 1 vagy 100 napja vagyok itt, normális hangnemben kell az emberhez szólni, nem úgy mint 1 hülye gyerekhez ezzel lezártam a vitát amit NEM ÉN OKOZTAM és remélem a mostani írásom mindenkinek kielégítő!!


Na, látod, hogy megy rendesen is az írás? Akkor ezentúl ne legyél egy trehány igénytelen senki, hanem írj így, és mindenki szeretni fog. :) Még én is.



Azt gondolom, hogy neked meg nincs jogod becsmérelni valakit, aki gyengébb helyesírással van megáldva.
Viszont ha Te rá szóltál, engedd meg hogy én meg rád a Kulturáltság miatt.
Köszi


Menj már, millió meg egy ellenőrző program létezik. Böngészőkbe beépítve is. Az nem helyesírási nem tudás, hogy se nagybetű, se pont, se vessző....
Ezek után, vadi új tagként bejön egy elsüllyedt topikba, és bebüfögi a maga módján, hogy szerinte legyen tagdíj. Jóhogy kiveri a biztosítékot.

Na mindegy. Én próbáltam szólni a hülye idézgetési rendszer miatt is, azt is eredménytelen, próbáltam szólni a kicsit igényesebb hozzászólásokért is, úgy látszik, hogy ez nem mindenkit érdekel. Akkor fejtsetek kódot. :) ha ezentúl én is így írok majd akkor senkit nem fog zavarni mennyivel gyorsabb hogy nem használok írásjelet tényleg akár 5 másodpercet is megspóroltam így csak a lúzerek írnak rendesen meg a köcsög tibi666

Ui: természetesen a kulturáltsággal kapcsolatban igazad van. Majd máskor igyekszem visszafogni magam.

2010.11.14. 20:32

tibi666 írta:
Celtic írta:
tibi666 írta:
guszto01 írta:Imco, ahogy te írod mindjárt máshogy néz ki a dolog és tudomásul veszem, és persze törekszem az írás tudásom fejlesztésére. De ahogy a másik srác írta, ne vicceljünk már egymással ez nem így megy és ha ezért a népszerűségemnek az árt, hogy nem hagyom hogy ilyen formátumban oktassanak akkor kedves fórum társak lehet, hogy nem nekem való az oldal. Szerintem mind 1, hogy 1 vagy 100 napja vagyok itt, normális hangnemben kell az emberhez szólni, nem úgy mint 1 hülye gyerekhez ezzel lezártam a vitát amit NEM ÉN OKOZTAM és remélem a mostani írásom mindenkinek kielégítő!!


Na, látod, hogy megy rendesen is az írás? Akkor ezentúl ne legyél egy trehány igénytelen senki, hanem írj így, és mindenki szeretni fog. :) Még én is.



Azt gondolom, hogy neked meg nincs jogod becsmérelni valakit, aki gyengébb helyesírással van megáldva.
Viszont ha Te rá szóltál, engedd meg hogy én meg rád a Kulturáltság miatt.
Köszi


Menj már, millió meg egy ellenőrző program létezik. Böngészőkbe beépítve is. Az nem helyesírási nem tudás, hogy se nagybetű, se pont, se vessző....
Ezek után, vadi új tagként bejön egy elsüllyedt topikba, és bebüfögi a maga módján, hogy szerinte legyen tagdíj. Jóhogy kiveri a biztosítékot.

Na mindegy. Én próbáltam szólni a hülye idézgetési rendszer miatt is, azt is eredménytelen, próbáltam szólni a kicsit igényesebb hozzászólásokért is, úgy látszik, hogy ez nem mindenkit érdekel. Akkor fejtsetek kódot. :) ha ezentúl én is így írok majd akkor senkit nem fog zavarni mennyivel gyorsabb hogy nem használok írásjelet tényleg akár 5 másodpercet is megspóroltam így csak a lúzerek írnak rendesen meg a köcsög tibi666

Ui: természetesen a kulturáltsággal kapcsolatban igazad van. Majd máskor igyekszem visszafogni magam.

Helo
Akkor ezentúl mindenki próbáljon meg szépen és helyesen írni
KIVÉTEL csak akkor van ha SÖRÖZÉSRE kerül a sor :lol: :lol:

2010.11.14. 20:38

lepke írta:Akkor ezentúl mindenki próbáljon meg szépen és helyesen írni
KIVÉTEL csak akkor van ha SÖRÖZÉSRE kerül a sor :lol: :lol:

...ami azért valljuk be, elég gyakran van! :lol:
Ma is! :wink:

2010.11.14. 20:45

simi64 írta:
lepke írta:Akkor ezentúl mindenki próbáljon meg szépen és helyesen írni
KIVÉTEL csak akkor van ha SÖRÖZÉSRE kerül a sor :lol: :lol:

...ami azért valljuk be, elég gyakran van! :lol:
Ma is! :wink:


:) én is ittam kettőt :)

2010.11.14. 20:55

éncsakegyetdeigyjártatok! :D

nomármegintoffolunk!
Hozzászólás küldése

VigLink badge