Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
A tagok hírdethetik az eladó autóikat.Miútán elkelt kérem jeleze,hogy töröljem a topicot.
Hozzászólás küldése

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 12:02

Sziasztok!

A kitartó munkának köszönhetően szépen alakul a helyzetem, és hamarosan autócsere következik. Nem kapkodom a dologgal, ugyanis nagyon szeretem a jelenlegi Black Devilt, többek között amiért legalább 300e körüli karbantartási, és szervíz munkák lettek elvégezve a saját örömöm, és nyugalmam érdekébenaz utóbbi pár hónapban (egy eleve nagyon jó autón! Kezdők figyelmébe ajánlom ezt megfontolásra), illetve a megszerzett közös méterek élménye miatt.

Hibátlanul működik a gép, nagyon egyben van, mire új gazdájához kerül, XBalu még tökéletes tisztába is teszi majd. Részleteket a hírdetésben látjátok, akit / akinek ismerősét érdekli, előbb írjatok rám priváton, hogy tudjam hova tenni az érdeklődést. Az ár irányár, nektek mondom, nem sürgős eladni, majd alakul később.

BMW 330xd Touring (Automata) FACELIFT ALPINA Black Devil

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 12:24

Korrekt hirdetés, gyönyörű autó, bár szerintem kevés a kép.
U.i.: Visszatérsz a Tdshez? :-D

Tapatalk-kal küldve az én LT26i-el

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 12:35

Haminda írta:Korrekt hirdetés, gyönyörű autó, bár szerintem kevés a kép.
U.i.: Visszatérsz a Tdshez? :-D


Lesznek még gyönyörű képek, később felkerülnek! Akarok szép belsős képeket amikor XBalu gyári állapotba hozza a belsőt, mert tökéletesen hibátlan az is.

Majdnem teljes sötétség van a folytatással kapcsolatban. (Igen, TDS valami kutyaház kasztnival :mrgreen: , idevele! :facepalm: ) Kicsit belefáradtam a 10+ (év) problémák orvoslásába, ezért fiatalabbat nézek, lehet, valószínűleg benzines következik. Nagyon tetszik a járáskultúra, a hangja, a tisztasága, egy 30i bőven kiszolgálna automatával. Talán még egy 25xi is. Hozni kell megint kintről, mert itthon drágák és maroknyi a kínálat. Touring sem lesz többet. Elég volt, már nem tetszik.

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 12:56

és természetesen körben ALPINA design!


És a felnik? :roll:

Kép

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 13:12

Tényleg nagyon szép!Gratula hozzá! :franko:

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 13:48

kzolee írta:És a felnik? :roll: ]


Már lekerült, ezek a mostaniak jobban tetszenek rajta :wink:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PapaBoss az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 14:08

PapaBoss írta:
kzolee írta:És a felnik? :roll: ]


Már lekerült, ezek a mostaniak jobban tetszenek rajta :wink:

Ugye viccelsz?!

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 14:18

hamoriarpi írta:Ugye viccelsz?!


Politikailag korrektül fogalmaztam. :D Más szavakkal élve eladtam, mert jött egy nagyon jó ajánlat, naa... :wink: :D

Re: PapaBoss | eladó Black Devil

2014.05.16. 14:58

A Csonti hírdetéseit is te írod? :mrgreen:
Hozzászólás küldése

VigLink badge