Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
A tagok hírdethetik az eladó autóikat.Miútán elkelt kérem jeleze,hogy töröljem a topicot.
Hozzászólás küldése

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.02.22. 23:11

Kedves Mindenki!

Eljött a napja, hogy a dömperke saját szekciót kapjon, és elkezdjük neki keresni az új gondos tulajdonosát. A hirdetésben hosszasan taglalom, hogy milyen dolgok lettek javítva/cserélve/fejlesztve mióta nálam termel a gépezet, kérem az esetleges kérdések előtt azt minden érdeklődő olvassa el. Ha valakin keresztül sikerül eladni (értsd: azt mondja nekem, hogy pld. Tökmöc ajánlotta) akkor 50e Ft nettó a közvetítő jutalma. Vételárban nagy engedményekre már nem kell számítani. Egyelőre nem sürget az idő, Xenon Balut felhívom egy külső/belső nagytakarítás miatt - az új vevő teljes tisztasággal kapja meg a vadászbombázót. Nagyméretű HD képek nemsoká érkeznek. Az autó jól felszerelt, teli napfénytetős, esőszenzoros, állófűtéses, elöl hátul parkradaros, combtámaszos komfort üléses, memóriás (ülés+kormány), multi M kormányos, automata, xenon, satöbbi satöbbi. Jól egyben van, nincs semmi széthullva, csak a mai napon költöttem rá éppen 70 ezret. Aki tudja mit keres, annak szívből ajánlom, hogy lesse meg, és szeressen bele, mert ez igazi családtag. Teljes bézs, világos belső, pihenteti a lelket és védi a benne utazókat. Írd és mond minden elektromos dolog hibátlanul működik benne.

BMW X5 3.0 d (Automata) Engem keresel -- Vadászbombázó

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.02.23. 07:25

Van egy klímás D4D 6 személyes Hiacém... Csak épp nem eladó. :)

Sok sikert az eladáshoz, pöpec a gép! ;)

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.03.05. 13:39

Vadi új képek a hirdetésben!

BMW X5 3.0 d (Automata) Engem keresel -- Vadászbombázó

XenonBalu ismét kiváló munkát végzett a szépségiparban. Ma autóztam egy kicsit a napsütésben, baromi jó élmény birtokolni a dömpert.

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.03.05. 20:28

PapaBoss írta:Vadi új képek a hirdetésben!

BMW X5 3.0 d (Automata) Engem keresel -- Vadászbombázó

XenonBalu ismét kiváló munkát végzett a szépségiparban. Ma autóztam egy kicsit a napsütésben, baromi jó élmény birtokolni a dömpert.

Cool! Ha már ilyen patika és nincs rajta takargatnivaló, megnéztem volna nagy képeken. Ha érted mire gondolok! :wink:

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.03.05. 23:04

Gallaca írta:Cool! Ha már ilyen patika és nincs rajta takargatnivaló, megnéztem volna nagy képeken. Ha érted mire gondolok! :wink:


szia Laca! Gondoltam rá amikor ma feltettem a képeket.. de megéri HD-zni? Eddig csak kiemelést és a keretet vettem eddig, azok tényleg hasznosak. De egyelőre még azokat sem kapcsoltam be mert nem sürgős a helyzet.

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.03.06. 00:50

PapaBoss írta:
Gallaca írta:Cool! Ha már ilyen patika és nincs rajta takargatnivaló, megnéztem volna nagy képeken. Ha érted mire gondolok! :wink:


szia Laca! Gondoltam rá amikor ma feltettem a képeket.. de megéri HD-zni? Eddig csak kiemelést és a keretet vettem eddig, azok tényleg hasznosak. De egyelőre még azokat sem kapcsoltam be mert nem sürgős a helyzet.

Szia!
Szerintem mindenképp, már ha magamból indulok ki. Több, nagyobb kép. Nyálcsorgatónak.

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.05.15. 13:28

PapaBoss írta:Vadi új képek a hirdetésben!

BMW X5 3.0 d (Automata) Engem keresel -- Vadászbombázó

XenonBalu ismét kiváló munkát végzett a szépségiparban. Ma autóztam egy kicsit a napsütésben, baromi jó élmény birtokolni a dömpert.


Szép az autó, de XenonBalu, szál irányba kefélhette volna a csomi belsőt, ez a halálom, 5 perc egy kefével:)

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.05.15. 16:05

zsolty-j írta:
PapaBoss írta:Vadi új képek a hirdetésben!

BMW X5 3.0 d (Automata) Engem keresel -- Vadászbombázó

XenonBalu ismét kiváló munkát végzett a szépségiparban. Ma autóztam egy kicsit a napsütésben, baromi jó élmény birtokolni a dömpert.


Szép az autó, de XenonBalu, szál irányba kefélhette volna a csomi belsőt, ez a halálom, 5 perc egy kefével:)


Ne viccelj szerintem így rusztikus! :) Egyenes lenne akkor az nonszensz mindenkinek olyan van! :) Ez a mŰvészet! :)

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.05.26. 07:39

PapaBoss írta:
Gallaca írta:Cool! Ha már ilyen patika és nincs rajta takargatnivaló, megnéztem volna nagy képeken. Ha érted mire gondolok! :wink:


szia Laca! Gondoltam rá amikor ma feltettem a képeket.. de megéri HD-zni?

Egy éve 170 Ft körül volt a HD kép opció. Nem kérdés, hogy megéri-e. :roll:

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.05.26. 09:28

Jerry írta:
PapaBoss írta:
Gallaca írta:Cool! Ha már ilyen patika és nincs rajta takargatnivaló, megnéztem volna nagy képeken. Ha érted mire gondolok! :wink:


szia Laca! Gondoltam rá amikor ma feltettem a képeket.. de megéri HD-zni?

Egy éve 170 Ft körül volt a HD kép opció. Nem kérdés, hogy megéri-e. :roll:


Nem az a baj. Nagyon sok a szöveg alatta. Nem bántásból mondom, hanem tapasztalatból. :?

Re: ELADÓ -- PapaBoss X5 3.0d aut. LCI (218HP / ohne DPF)

2016.06.05. 21:11

INFO @ Már megvették. 8) Egy külföldi állampolgár vitte családi használatra, az elvárt áron. Jó egészséget Döncikének :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PapaBoss az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge