Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.01.09. 12:40

Üdv, uraim régi bútor darab vagyok itt még az E39 korszakomból most viszont egy E60 van 2005-ös magyarításban szeretném a segítségeteket kérni ha tudna valaki segíteni. Előre is köszönöm.

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.01.09. 23:43

luksa írta:Üdv, uraim régi bútor darab vagyok itt még az E39 korszakomból most viszont egy E60 van 2005-ös magyarításban szeretném a segítségeteket kérni ha tudna valaki segíteni. Előre is köszönöm.

Keresd ez ügyben Maszit, helyileg egy Diósd-Budaörs környéki ipari parkban vannak, nekem anno ők csinálták: 06harminc9248260‬

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: luksa
Értékelés: 4.76%

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.01.10. 00:12

LeviM5 írta:
luksa írta:Üdv, uraim régi bútor darab vagyok itt még az E39 korszakomból most viszont egy E60 van 2005-ös magyarításban szeretném a segítségeteket kérni ha tudna valaki segíteni. Előre is köszönöm.

Keresd ez ügyben Maszit, helyileg egy Diósd-Budaörs környéki ipari parkban vannak, nekem anno ők csinálták: 06harminc9248260‬

Nem hiszek a szememnek! Te hol a tökömben voltál idáig? :shock: :roll: :roker: :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: 2 luksa, NagyMatyas
Értékelés: 9.52%

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.01.10. 00:28

Gallaca írta:
LeviM5 írta:
luksa írta:Üdv, uraim régi bútor darab vagyok itt még az E39 korszakomból most viszont egy E60 van 2005-ös magyarításban szeretném a segítségeteket kérni ha tudna valaki segíteni. Előre is köszönöm.

Keresd ez ügyben Maszit, helyileg egy Diósd-Budaörs környéki ipari parkban vannak, nekem anno ők csinálták: 06harminc9248260‬

Nem hiszek a szememnek! Te hol a tökömben voltál idáig? :shock: :roll: :roker: :D

Végre tudtam "tanácsot" adni. :wink:
Nem megy az üzenet küldés, folyamatosan "errort" ad, bocs, de majd válaszolok, ha sikerül.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: 2 Gallaca, luksa
Értékelés: 9.52%

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.04.10. 10:28

Üdv, ismét jelentkezem, először is köszönöm a tanácsokat megkerestem a Maszit Budaörsön a mult hét pénteken le is magyarosították az egységemet. Vasárnap túra ccc modul nem mükszik, a BMW felirat felugrik majd ki.be kapcsolgat újraindulgat az eszköz. Szétt ba... az ideg, megyek így majd k óra állás után egyszercsak elindul azóta működik. Na most ha valaki tud segíteni, mi a baj, gondolom a magyarításnak nincs ehhez köze.

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.04.10. 21:52

luksa írta:Üdv, ismét jelentkezem, először is köszönöm a tanácsokat megkerestem a Maszit Budaörsön a mult hét pénteken le is magyarosították az egységemet. Vasárnap túra ccc modul nem mükszik, a BMW felirat felugrik majd ki.be kapcsolgat újraindulgat az eszköz. Szétt ba... az ideg, megyek így majd k óra állás után egyszercsak elindul azóta működik. Na most ha valaki tud segíteni, mi a baj, gondolom a magyarításnak nincs ehhez köze.


Nincs köze hozzá! Elfáradt, típushiba, cirka 300 ezer forint az új, vagy a közvéleménnyel ellentétben elmész ide és megjavíttatod 60 ezer forintért, ahogy én is tettem 3 éve (pedig elvileg javíthatatlan):

http://alaplapjavitas.hu/hu/

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: luksa
Értékelés: 4.76%

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.04.12. 13:58

Köszi, utána járok. Gondoltam hogy nem a magyarítás miatt van.

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.04.12. 14:31

luksa írta:Köszi, utána járok. Gondoltam hogy nem a magyarítás miatt van.

De lehet a magyarosita miatt is hogy pont elszalt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.04.12. 15:12

rockerekhu írta:
luksa írta:Köszi, utána járok. Gondoltam hogy nem a magyarítás miatt van.

De lehet a magyarosita miatt is hogy pont elszalt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Akkor el sem indult volna a magyarosítás után, meg felteszem nem ez az első, amit Maszi csinál.. :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: luksa
Értékelés: 4.76%

Re: NAVIGÁCIÓ MAGYARÍTÁS!!!

2018.08.15. 12:53

Üdv, ismét érdeklődöm, E60 2005-ös nincs benne aux ezt hogyan lehet pótolni mi kell hozzá? Ki akarom cserélni a monitort modernebbre de aux kellene hozzá, tud valaki segíteni? köszönöm
Hozzászólás küldése

VigLink badge