Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.09.09. 12:45

mate írta:Nekem az E39-hez 4db van!
Gondolom az E60-hoz is annyi lehet! :roll:
Engem is nagyon zavar, hogy csak egy kulcs van hozzá...pedig az autó hibátlan full-os lenne (komfort ülések,hűtés-szellőztetés-masszás, panoráma tető, Prof. navi stb.) De sajnos csak egy kulcsos ezért megingott a bizalmam feléjük. .Jogosan merül fel a kérdés, hogy kinél van a többi? Kitud elveszteni olyan kulcsokat, amit nem is használ? Amúgy az autóhoz szervízkönyv is van. Érdekes.
Szóval továbbra is érdekelne, hogy megoldható e a többi kulcs vásárlása és átkódoltatása!

A hiányzó kulcsokat lelehet tiltani és akor kenheti a hajára mert be nem tudja inditani vele.

2007.09.09. 14:36

Hi,

az e60 hoz már csak 3 kulcs jár gyárilag. Összesen egy CAS vezérlőhöz 10 db kulcs igényelhető. Ebből 3 már fizikailag készen van a kocsi gyártásakor. Ha elveszett, vagy nem kaptad meg, még további 7db kulcsot rendelhetsz CAS csere nélkül.
A hiányzó kulcsokat le tudjuk tiltani.

Üdv. Jani

mate írta:Nekem az E39-hez 4db van!
Gondolom az E60-hoz is annyi lehet! :roll:
Engem is nagyon zavar, hogy csak egy kulcs van hozzá...pedig az autó hibátlan full-os lenne (komfort ülések,hűtés-szellőztetés-masszás, panoráma tető, Prof. navi stb.) De sajnos csak egy kulcsos ezért megingott a bizalmam feléjük. .Jogosan merül fel a kérdés, hogy kinél van a többi? Kitud elveszteni olyan kulcsokat, amit nem is használ? Amúgy az autóhoz szervízkönyv is van. Érdekes.
Szóval továbbra is érdekelne, hogy megoldható e a többi kulcs vásárlása és átkódoltatása!

2007.09.09. 19:18

maszika írta:Hi,

az e60 hoz már csak 3 kulcs jár gyárilag. Összesen egy CAS vezérlőhöz 10 db kulcs igényelhető. Ebből 3 már fizikailag készen van a kocsi gyártásakor. Ha elveszett, vagy nem kaptad meg, még további 7db kulcsot rendelhetsz CAS csere nélkül.
A hiányzó kulcsokat le tudjuk tiltani.

Üdv. Jani

mate írta:Nekem az E39-hez 4db van!
Gondolom az E60-hoz is annyi lehet! :roll:
Engem is nagyon zavar, hogy csak egy kulcs van hozzá...pedig az autó hibátlan full-os lenne (komfort ülések,hűtés-szellőztetés-masszás, panoráma tető, Prof. navi stb.) De sajnos csak egy kulcsos ezért megingott a bizalmam feléjük. .Jogosan merül fel a kérdés, hogy kinél van a többi? Kitud elveszteni olyan kulcsokat, amit nem is használ? Amúgy az autóhoz szervízkönyv is van. Érdekes.
Szóval továbbra is érdekelne, hogy megoldható e a többi kulcs vásárlása és átkódoltatása!

Köszi az infókat! De ha levan tiltva akkor, úgysem lehet nyitni az ajtót, hogy berakja a zárba a kulcsot?

2007.09.09. 19:36

Szia !

dehogynem. Mechanikusan használható a kulcs, nyitja az ajtót, a csomagtartót, és a kormányzárat.
A motor nem inditható, és kapocsvezérlés sem aktív. (gyujtás sincs, rádióállás sincs, hiába forgatod, fekete marad a műszerfal). A távirányító része sem aktív.

Jani

mate írta:
maszika írta:Hi,

az e60 hoz már csak 3 kulcs jár gyárilag. Összesen egy CAS vezérlőhöz 10 db kulcs igényelhető. Ebből 3 már fizikailag készen van a kocsi gyártásakor. Ha elveszett, vagy nem kaptad meg, még további 7db kulcsot rendelhetsz CAS csere nélkül.
A hiányzó kulcsokat le tudjuk tiltani.

Üdv. Jani

mate írta:Nekem az E39-hez 4db van!
Gondolom az E60-hoz is annyi lehet! :roll:
Engem is nagyon zavar, hogy csak egy kulcs van hozzá...pedig az autó hibátlan full-os lenne (komfort ülések,hűtés-szellőztetés-masszás, panoráma tető, Prof. navi stb.) De sajnos csak egy kulcsos ezért megingott a bizalmam feléjük. .Jogosan merül fel a kérdés, hogy kinél van a többi? Kitud elveszteni olyan kulcsokat, amit nem is használ? Amúgy az autóhoz szervízkönyv is van. Érdekes.
Szóval továbbra is érdekelne, hogy megoldható e a többi kulcs vásárlása és átkódoltatása!

Köszi az infókat! De ha levan tiltva akkor, úgysem lehet nyitni az ajtót, hogy berakja a zárba a kulcsot?

2007.09.09. 20:19

maszika írta:Szia !

dehogynem. Mechanikusan használható a kulcs, nyitja az ajtót, a csomagtartót, és a kormányzárat.
A motor nem inditható, és kapocsvezérlés sem aktív. (gyujtás sincs, rádióállás sincs, hiába forgatod, fekete marad a műszerfal). A távirányító része sem aktív.

Jani

mate írta:
maszika írta:Hi,

az e60 hoz már csak 3 kulcs jár gyárilag. Összesen egy CAS vezérlőhöz 10 db kulcs igényelhető. Ebből 3 már fizikailag készen van a kocsi gyártásakor. Ha elveszett, vagy nem kaptad meg, még további 7db kulcsot rendelhetsz CAS csere nélkül.
A hiányzó kulcsokat le tudjuk tiltani.

Üdv. Jani

mate írta:Nekem az E39-hez 4db van!
Gondolom az E60-hoz is annyi lehet! :roll:
Engem is nagyon zavar, hogy csak egy kulcs van hozzá...pedig az autó hibátlan full-os lenne (komfort ülések,hűtés-szellőztetés-masszás, panoráma tető, Prof. navi stb.) De sajnos csak egy kulcsos ezért megingott a bizalmam feléjük. .Jogosan merül fel a kérdés, hogy kinél van a többi? Kitud elveszteni olyan kulcsokat, amit nem is használ? Amúgy az autóhoz szervízkönyv is van. Érdekes.
Szóval továbbra is érdekelne, hogy megoldható e a többi kulcs vásárlása és átkódoltatása!

Köszi az infókat! De ha levan tiltva akkor, úgysem lehet nyitni az ajtót, hogy berakja a zárba a kulcsot?


Hm.Okés... Nagyon köszi az infókat! :wink: Akkor marad a Premium Selection...

2008.09.05. 09:56

Sziasztok. Én is autó vásárlás előtt állok, e60-525D-ben gondolkodom,lehetőleg nem automata váltóval. Valami infó mire kell figyelni? Esetleg valamilyen eladó jó autót tud valaki? kÖSZI. :roll: Kinti vásárlás is érdekel, ha tud benne valaki segíteni.

2008.09.05. 11:39

Szia!

A fateromé eladó, bár automata, de hibátlan állapotú, valós kilóméterrel, és tényleg kihasználatlanság miatt akar megválni tőle:

http://www.hasznaltauto.hu/2315224_bmw_525d_2004

..ja és nagyon brutál színe van élőben, a fényképek nem igen adják vissza.

petike

2008.09.08. 19:06

petike írta:Szia!

A fateromé eladó, bár automata, de hibátlan állapotú, valós kilóméterrel, és tényleg kihasználatlanság miatt akar megválni tőle:

http://www.hasznaltauto.hu/2315224_bmw_525d_2004

..ja és nagyon brutál színe van élőben, a fényképek nem igen adják vissza.

petike


Ez télleg nagyon szép, az E34-esemnek volt ilyen szine. 8)

2008.09.08. 21:22

geisz írta:
Ez télleg nagyon szép, az E34-esemnek volt ilyen szine. 8)


..hidd el, volt egy pár álmatlan éjszakám, de marhára sajnálnám a kis schnitzer e46-omat :)

petike

2008.09.25. 16:39

Sziasztok,

Barátom akar venni e 60 at, megnézett egyet rendszáma LDM 689
Ha valaki megnézné vagy meg akarná venni ne tegye pofátlanul rommá volt törve, Győrben van a kocsi 520 d

-Z-

2008.10.24. 20:56

Sziasztok !

Vennék E60-at, de csak 530i érdekel, csak a benzines és limuzin, 2004-esre gondoltam. Diesel és turing nem kell.
Van egy E39 523i-m 1998-as, még nem tudtam eladni, ha más nem lesz marad a beszámítás. (ha lehet)

Ha valaki tud ilyet, értesíthetne. Előre is köszönöm.

2008.12.12. 12:17

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne, van, szerintem egy jonak tünő vétel itt: http://www.autogenial.de/home/carmax.htm. E61 52o d ami ebben az árfekvésben ritka. Ja, megbizható az eladó cég, csak ki kell menni Fuldaba.

KLM

2008.12.14. 20:27

Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, jelenleg egy e39 530d boldog tulaja vagyok, de ma megláttam egy e60 530d-t és hát talán elgondolkodom egy cserén. :oops:
http://www.hasznaltauto.hu/2570808_bmw_530d_2005
Valaki közelben lakónak esetleg lenne véleménye róla.
Előre is nagyon köszi!

Üdv.
Charlie

2008.12.15. 12:43

Charlie írta:Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, jelenleg egy e39 530d boldog tulaja vagyok, de ma megláttam egy e60 530d-t és hát talán elgondolkodom egy cserén. :oops:
http://www.hasznaltauto.hu/2570808_bmw_530d_2005
Valaki közelben lakónak esetleg lenne véleménye róla.
Előre is nagyon köszi!

Üdv.
Charlie


Szia Charlie,

a full full extrával egy kicsit tudnék vitatkozni... :lol: , de szerintem nagyon szép az autó! ( a miénk majdnem ugyanilyen, csak benzines :wink: ) Érdemes elgurulni vásárlás előtt vele egy állapotfelmérésre (szakszerviz) !

2008.12.15. 16:45

Charlie írta:Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, jelenleg egy e39 530d boldog tulaja vagyok, de ma megláttam egy e60 530d-t és hát talán elgondolkodom egy cserén. :oops:
http://www.hasznaltauto.hu/2570808_bmw_530d_2005
Valaki közelben lakónak esetleg lenne véleménye róla.
Előre is nagyon köszi!

Üdv.
Charlie


Nagyon szépnek tűnik. Nekem nem is a full full extrán akadt meg a szemem, hanem a "keveset futott"-on... havi 3ezer km annyira nem mondható annak (szerintem). Egy állapotfelmérés mindenképpen jáccik, na persze nem abban a szervízben ahová az eladó vinné :lol:

2008.12.16. 00:14

Sziasztok!

Mate, Saw köszönöm nektek a véleménynyílvánítást! :D
Természetesen az átnézés kötelező!
Csak még azt nem tudon, hogy BMW Schneider, vagy Somogyi autó Pellérd, de majd utánaérdeklődöm.
Addig is mégegyszer köszi!

Üdv.
Charlie

2008.12.20. 15:19

Charlie írta:Sziasztok!

Mate, Saw köszönöm nektek a véleménynyílvánítást! :D
Természetesen az átnézés kötelező!
Csak még azt nem tudon, hogy BMW Schneider, vagy Somogyi autó Pellérd, de majd utánaérdeklődöm.
Addig is mégegyszer köszi!

Üdv.
Charlie



Igy igaz, ahogy az előttem szólók írták E60-nál nevetségesen hangzik hogy full... Nem tom egyátalán létezik-e E60, amibe az összes létező extrát belerakták!!!

Somogyit javaslom, én hozzá járok, korrektnek tartom.

Üdv: András

2008.12.20. 19:46

Charlie írta:Sziasztok!

Mate, Saw köszönöm nektek a véleménynyílvánítást! :D
Természetesen az átnézés kötelező!
Csak még azt nem tudon, hogy BMW Schneider, vagy Somogyi autó Pellérd, de majd utánaérdeklődöm.
Addig is mégegyszer köszi!

Üdv.
Charlie

Hali.Én ismerem az eladót.Megbízható ember.Vettünk már tőle több autótis.Ha szervízbe vinnéd megvizsgáltatni akkor csak a Somogyit ajánlom.Én is oda hordom az autómat.A schneider-nél topák az emberek./tapasztalat/.

2008.12.20. 19:54

Köszönöm!

Akkor nincs mese irány a Somogyi!
Van olyan dolog az E60-nál amire oda kell figyelni az átvizsgálásnál és majd a mindennapokban! Azt már tudom, hogy csak kénmentes gázolaj lehetséges.

Üdv.
Charlie

2008.12.20. 20:07

Charlie írta:Köszönöm!

Akkor nincs mese irány a Somogyi!
Van olyan dolog az E60-nál amire oda kell figyelni az átvizsgálásnál és majd a mindennapokban! Azt már tudom, hogy csak kénmentes gázolaj lehetséges.

Üdv.
Charlie

Ha elmentek a Somogyihoz ő elmond neked mindent amit tapasztaltak ennél a típusnál.A Somogyi szokta csinálni ezeket a diagnosztikákat.A computeres vizsgálat alatt kiderül minden.PL:nincs e tekergetve az óra,kijelző álltal nem mutatott hibák,ki nem törölt régebbi hibák....stb
Hozzászólás küldése

VigLink badge