Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: X5 vásárlása

2016.01.31. 15:40

Szabi46 írta:
vaszarig írta:
Szabi46 írta:Sziasztok!
Ezzel szemezek felszereltség és szín miatt (főleg a karosszéria szín miatt tetszik mert fekete NEM ÉRDEKEL, az ezüst még határeset, de inkább ez a szürke kellene)
Azt mondja a tulaj, hogy a szint szabályozó nem jó. Ez kompresszor csere szokott lenni? Buszokon tudom teljesen más azért kérdezem, mert autókon nem volt még ilyenhez szerencsém :?

Csak mert ahogy rákerestem, olyan 180ezer körül vannak a kompresszorok az meg már végképp sok kiadás lenne kezdésnek is, a vételár mellé ami szintén nem kevés. Magamban 3 milliót lőttem be vételárnak, amit már ez is jócskán meghalad. (Ülésfűtés, fekete belső, navi, vonóhorog, facelift 3.0d a kritériumok)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/ ... ta-9562691


Nekem ugyan ilyen színű van! Élőben szerintem még szebb, mint képeken! :mrgreen:
A szintszabályzás hibája sokmindentől lehet, többek között a kompresszortól is, de azért rá kéne tenni gépre, mivel időnként az enyém is ki szokta írni. Nálam pl az egyik levegőtartály érzékelője vacakol! De lehet a szenzor is, ami ugye a magasságot nézi! Szóval koránt sem biztos, hogy a kompresszor a hibás! :roll:

Voltam nézni bele szerettem ebbe a színbe. Ezt írja ki a kijelzőn: "niveauregel inaktiv"
Áll alap állapotban a rugó, viszont a tulaj elmondása szerint ha van benne súly hátul akkor a lámpa magasságot sem állítja így, és kicsit felfele visz a fénycsóva, mert villognak a szembejövők (vagy sok az ismerőse és köszönnek neki :D )


Ezért mondtam neked, hogy koránt sem biztos, hogy kompresszor! Nekem is ezt írja, pedig ahogy montam is, csak az egyik nyomásérzékelő vacakol! De egyébként legtöbbször nem a kompresszor a ludas, hanem épp a szintszabályzók! :roll: Gépre kell tenni, egyből kiderül! És igen, a 4 légrugósnál nem felemeli az egészet, mint a csak hátul légrugósnál, hanem alapra rakja! Viszont ezt csak géppel lehet sajnos kiütni! :roll:

Re: X5 vásárlása

2016.02.22. 14:51

Na, srácok, (határozottan de még időben) aktívvá teszem az X5 eladást. Imádom az autót, de a vállalkozáshoz kell a likvid tőke, és az eszközök, így dömperkémnek szerető gazdát keresek. A leírtakon túl ma kapott gyári új viszkót, és XenonBalu teljes kezelésén fog átesni. Fain gép, szívből ajánlom. Nemsoká lesz neki saját topicja is itt a fórumon. Illetve nektek mondom, hogy ha valakin keresztül sikerül eladni (értsd: azt mondja nekem, hogy pld. tökmöc ajánlotta) akkor 50e Ft nettó a közvetítő jutalma. Vételárban nagy engedményekre már nem kell számítani.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/bmw_x5_3.0_d_automata_engem_keresel_--_vadaszbombazo-9849260

Szép nagy HD képek később! Balu munkája után.

Re: X5 vásárlása

2016.02.22. 16:33

PapaBoss írta:Na, srácok, (határozottan de még időben) aktívvá teszem az X5 eladást. Imádom az autót, de a vállalkozáshoz kell a likvid tőke, és az eszközök, így dömperkémnek szerető gazdát keresek. A leírtakon túl ma kapott gyári új viszkót, és XenonBalu teljes kezelésén fog átesni. Fain gép, szívből ajánlom. Nemsoká lesz neki saját topicja is itt a fórumon. Illetve nektek mondom, hogy ha valakin keresztül sikerül eladni (értsd: azt mondja nekem, hogy pld. tökmöc ajánlotta) akkor 50e Ft nettó a közvetítő jutalma. Vételárban nagy engedményekre már nem kell számítani.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/bmw_x5_3.0_d_automata_engem_keresel_--_vadaszbombazo-9849260

Szép nagy HD képek később! Balu munkája után.



Köszi, hogy pont az én nevem jutott eszedbe és híresztelni fogom az biztos mert jó kis járgány! :D :franko: A vállalkozásodnak csak nem traktorok lesznek a fő alkotó elemei " egyik képen láttam csak azért kérdem :lol: " ? Utódja akkor most nem is lesz ha kérdezhetem? :roll:

Re: X5 vásárlása

2016.02.22. 22:11

tökmöc írta:Köszi, hogy pont az én nevem jutott eszedbe és híresztelni fogom az biztos mert jó kis járgány! :D :franko: A vállalkozásodnak csak nem traktorok lesznek a fő alkotó elemei " egyik képen láttam csak azért kérdem :lol: " ? Utódja akkor most nem is lesz ha kérdezhetem? :roll:


Hello Pappi! A profilban traktor, erőgépek, kombájn, mezőgazdaság. Dömperke utódját nem akarom még elkiabálni, de halkan mondom, hogy most nyáron cserél az egyik ismerős cégvezetői F10/520d aut. hófehér vasat valami újra, és azt kivásároljuk.

Re: X5 vásárlása

2016.11.11. 22:55

Szabad ezekkel foglalkozni ?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/ ... t-10754055

35i mellé.

Re: X5 vásárlása

2022.08.03. 17:31

Természetesen nem utasítanám el egy ilyen drága autó vásárlását, mint az X5, de ez most már biztosan nem opció számomra. Bár van remény, hogy egyszer megengedhetem magamnak. Most elkezdtem fogadni a sportra és a szerencsejátékra a https://wazamba.com/hu/ platformon. Próbáltál már ilyen módon pénzt keresni? Sok visszajelzést olvastam más felhasználóktól, hogy megcsinálták, és meglehetősen sikeresen.
Hozzászólás küldése

VigLink badge