Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.08. 15:33

Kozbe sikerult a TV menube a csatornak kozott megtalalni az AV opciot szval az zsir es mukodik!
Koszonom!

Mar csak a muholdas dolog ami megoldasra varna.Hol talalom ebbe az antennat?

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.08. 22:23

jokers501 írta:Kozbe sikerult a TV menube a csatornak kozott megtalalni az AV opciot szval az zsir es mukodik!
Koszonom!

Mar csak a muholdas dolog ami megoldasra varna.Hol talalom ebbe az antennat?

Hátsó szélvédőben.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.08. 22:25

Olyan, minz az ablakfutes vagy van konkret nagyobb antenna?

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.08. 22:39

jokers501 írta:Olyan, minz az ablakfutes vagy van konkret nagyobb antenna?

Nem jól mondtam, mert a Realoem nem oda írja a TV antennát, az csak a rádióé! Az 1-es alkatrész az! http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=65_0607

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.09. 01:46

Gallaca írta:
jokers501 írta:Olyan, minz az ablakfutes vagy van konkret nagyobb antenna?

Nem jól mondtam, mert a Realoem nem oda írja a TV antennát, az csak a rádióé! Az 1-es alkatrész az! http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=65_0607

De ő a GPS antennát keresi szerintem.

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.11.09. 03:13

admin írta:
Gallaca írta:
jokers501 írta:Olyan, minz az ablakfutes vagy van konkret nagyobb antenna?

Nem jól mondtam, mert a Realoem nem oda írja a TV antennát, az csak a rádióé! Az 1-es alkatrész az! http://www.realoem.com/bmw/enUS/showpar ... Id=65_0607

De ő a GPS antennát keresi szerintem.

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el

Jó, az AV csatornáról, és a műholdas dologról másra gondoltam. Túlkombináltam úgy látszik. :facepalm: A GPS antenna a hátsó ajtó tetejében a spoiler alatt található. Normál GPS antenna kinézete van.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2015.12.10. 09:22

Igen a GPS antennat keresem.Ugyanis azt irja nincs jel.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.03.18. 19:51

Sziasztok.
Visszatérő probléma nálam az e39-en és e53-n is.
A probléma: "Check Numplate Light"
Nem tudok vele mit kezdeni, nem rozsdás a foglalat mégsem érintkezik, kicsit megmozgatom benne az izzót akkor jó egy napig vagy még addig sem.
Mit lehet ezzel kezdeni?

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.03.18. 20:08

ptom írta:Sziasztok.
Visszatérő probléma nálam az e39-en és e53-n is.
A probléma: "Check Numplate Light"
Nem tudok vele mit kezdeni, nem rozsdás a foglalat mégsem érintkezik, kicsit megmozgatom benne az izzót akkor jó egy napig vagy még addig sem.
Mit lehet ezzel kezdeni?

Na ezzel én is így vagyok, elb.szott egy lámpa. :facepalm: Nincs hozzá valami kiváltó megoldás? Ami illik ennek a helyére, csak egy kicsit stabilabban működik!

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.03.18. 20:38

Átvetető kábel?

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.03.18. 20:40

kzolee írta:Átvetető kábel?

A lámpa szofita égős szar! Ha megmozgatod az égőt akkor egy döccenőig jó :facepalm: .

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.05.12. 20:11

Sziasztok. TPM vagyis keréknyomás piktogram hibám van - E53 x5.
Szakadó esőbe elkezdett narancssárgán világítani, szerencsére 2 település közt voltam, benzinkúton fújtam a kerekekbe, az egyikben valóban már 2 bar alatt volt a nyomás. (közben sz@rrá áztam).
Azóta is világít a lámpám. Egyenlő nyomást raktam mind a 4 gumiba. (2.3bar)
Néztem 2 videót is, hogyan tűntetik el a lámpát, na nekem úgy semmit nem csinál. Gyújtás ráad, keréknyomás ellenőrző gomb nyomva tart, majd nyomva tart, majd 1 perc nyomvatartás után sem történik semmi. Mielőtt nem világított a lámpa akkor ha megnyomom a gombot minek kellene történnie, mert nálam nem történt semmi ha megnyomtam ezt a gombot.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.11.19. 18:43

Sziasztok,

Megvettem a drágámat egy x3-t, de ez 2006 os évjárat és van rajta egy olyan csatlakozás hogy telefon lehet rákötni. Ha jól olvastam akkor TCU volt ráírva. Olyan furcsa a csatlakozása... erre van esetleg valami átalakító csati a mostani telefonokhoz?
A navi-t meg lehet magyarosítani vagy valami szoftvert rárakni mert a térképen már semmit nem jelezz, csak üresség. :(

Segítséget előre is köszönöm.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2016.11.19. 22:18

Listen írta:Sziasztok,

Megvettem a drágámat egy x3-t, de ez 2006 os évjárat és van rajta egy olyan csatlakozás hogy telefon lehet rákötni. Ha jól olvastam akkor TCU volt ráírva. Olyan furcsa a csatlakozása... erre van esetleg valami átalakító csati a mostani telefonokhoz?
A navi-t meg lehet magyarosítani vagy valami szoftvert rárakni mert a térképen már semmit nem jelezz, csak üresség. :(

Segítséget előre is köszönöm.

TCU (telematic control unit)az egy bluetooth kihangosító, az én autómban is ilyen volt egy ideig. Nem kellett vezeték a telefonhoz.

Re: NEM MŰKÖDIK MI LEHET A BAJ (X5-X6-X3).

2019.12.17. 20:37

Üdvözlők minden tagot.

Lenne egy olyan problémám, hogy van egy X5 E70 2011 4.4 50i 408Le autóm.

Elkezdett rosszalkodni 2 hibával úgy hogy gyorsításnál változó sebességnél de 130 és 170 között kidobja azt a hibát hogy motor teljesítmény csökkent haladjak lassabban és nézessem meg, de ezt sem mindig. Megnézettem és mindig azt írja ki a gép hogy 2-es turbó nyomás. Cseréltek már benne turbó szelepeket , tömítéseket.
2. hiba. Alapjáraton minimálisan rángat de tényleg minimális alig észrevehető viszont bizonyos sebességnél mondjuk 78-nál pici gázadásnál vagy szinten tartásnál is rángat.
A rángatás az után tűnt fel hogy elvittem chipes-hez az autót és amikor eljöttem tőle akkor volt furcsa. azt mondta a chip-es hogy gyertya vagy trafó. Trafót cseréltem de nem változott.
Gondolkozom hogy EGR szelep lehet-e azt olvastam hogy az okozhatja a rángást.
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek a chip-es el tudott valamit állítani/rontani a beállításokkal?

Válaszokat elölre is köszönöm.
Hozzászólás küldése

VigLink badge