Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.31. 17:59

jlaci74 írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet? Persze blokkolóra gondolok, nem detektorra.


Állítólag van , egy cimbim forgalmaz ilyeneket és éppen hülyére keresi magát belőle.
Viszik mint a cukrot , az importőr nem bír eleget hozni ...
Talán 160e. az induló szint 5 fejjel.


Valami link nincs erről a cuccról? Az 5 fej miatt kiyo-nak gondolnám, de az ezt tudhatja?

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.31. 18:04

bmw750i írta:
jlaci74 írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet? Persze blokkolóra gondolok, nem detektorra.


Állítólag van , egy cimbim forgalmaz ilyeneket és éppen hülyére keresi magát belőle.
Viszik mint a cukrot , az importőr nem bír eleget hozni ...
Talán 160e. az induló szint 5 fejjel.


Valami link nincs erről a cuccról? Az 5 fej miatt kiyo-nak gondolnám, de az ezt tudhatja?


Igen, kiyo, az új tudja... azt hiszem... , igazából én Árpi álláspontján vagyok , nagyon nem mélyedtem bele a témába.
Ha kell adok privátba kontaktot a sráchoz...

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.31. 20:31

http://www.powertuning.hu/231-lezerblok ... itett.html

jlaci74 írta:
bmw750i írta:
jlaci74 írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet? Persze blokkolóra gondolok, nem detektorra.


Állítólag van , egy cimbim forgalmaz ilyeneket és éppen hülyére keresi magát belőle.
Viszik mint a cukrot , az importőr nem bír eleget hozni ...
Talán 160e. az induló szint 5 fejjel.


Valami link nincs erről a cuccról? Az 5 fej miatt kiyo-nak gondolnám, de az ezt tudhatja?


Igen, kiyo, az új tudja... azt hiszem... , igazából én Árpi álláspontján vagyok , nagyon nem mélyedtem bele a témába.
Ha kell adok privátba kontaktot a sráchoz...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: bmw750i
Értékelés: 4.76%

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2016.03.30. 12:33

Üdv.

Az új autómba találtam egy NEUTRALASER blokkolót kérdés,hogy ez már valami nagyon régi cucc vagy éppenséggel még hasznos lehet a jövőben az új radarokkal szemben ?
Ha nem akkor inkább lekötöm az egészet :)

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2016.03.30. 20:27

T0Mi05 írta:Üdv.

Az új autómba találtam egy NEUTRALASER blokkolót kérdés,hogy ez már valami nagyon régi cucc vagy éppenséggel még hasznos lehet a jövőben az új radarokkal szemben ?
Ha nem akkor inkább lekötöm az egészet :)


Felejtő!!! SAJNOS!!!
A régi blokkolok sosem lesznek hasznosak az uj radarokhoz.
( nálam hasonlo a helyzet: van egy KIYO blokkolom, de az ujjakat nem blokkolja, igy kb. porfogo )

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2016.07.27. 13:16

Sziasztok!

El tudom érni valahogy a bolt tulajdonos, mert az itt és a honlapon lévő számon 2 hét alatt se tudtam utolérni.

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2016.07.27. 13:49

zoomon írta:Sziasztok!

El tudom érni valahogy a bolt tulajdonos, mert az itt és a honlapon lévő számon 2 hét alatt se tudtam utolérni.


Facebook: Csipe László ( a neve alatt ott szerepel, hogy tr.bolt tulaj ). Irj neki. Vagy a weboldalára, vagy a facen is van oldala.
Hozzászólás küldése

VigLink badge