Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

2010.07.01. 22:07

Ma láttam egy E60 M5-öt az Arany János utcában magyar rendszámos volt kivételesen.És egy egy fejes blokkolóvolt fent elől.Az a fajta amit talin Lacika is simán meg mért mert semmit nem blokkolt.Azért egy E60 M5 tulajnak telhetne komolyabb védelemre.

2010.07.01. 22:08

admin írta:Ma láttam egy E60 M5-öt az Arany János utcában magyar rendszámos volt kivételesen.És egy egy fejes blokkolóvolt fent elől.Az a fajta amit talin Lacika is simán meg mért mert semmit nem blokkolt.Azért egy E60 M5 tulajnak telhetne komolyabb védelemre.


egy pisztoly!? :lol: ..de lehet betart minden szabályt! :lol:

2010.07.05. 10:31

admin írta:Ma láttam egy E60 M5-öt az Arany János utcában magyar rendszámos volt kivételesen.És egy egy fejes blokkolóvolt fent elől.Az a fajta amit talin Lacika is simán meg mért mert semmit nem blokkolt.Azért egy E60 M5 tulajnak telhetne komolyabb védelemre.


Netán LT-400?? G9? (single)?

2010.07.05. 10:34

Krapu írta:
admin írta:Ma láttam egy E60 M5-öt az Arany János utcában magyar rendszámos volt kivételesen.És egy egy fejes blokkolóvolt fent elől.Az a fajta amit talin Lacika is simán meg mért mert semmit nem blokkolt.Azért egy E60 M5 tulajnak telhetne komolyabb védelemre.


Netán LT-400?? G9? (single)?


Noha a G9-et FIII-mal és FII (5.10-es) sem lehet megmérni. Max nagyon a széleken...

2010.07.12. 20:41

szia!

érdeklődnék hogy lenne egy régebbi típusú Whistler 1580-as készülék.

érdemes szerinted használni ezt még vagy nagyon elavult?

ui.: 5e ft lenne.....

2010.07.13. 10:31

peteeqe írta:szia!

érdeklődnék hogy lenne egy régebbi típusú Whistler 1580-as készülék.

érdemes szerinted használni ezt még vagy nagyon elavult?

ui.: 5e ft lenne.....


szia!

Nem érdemes vele foglalkozni, nagyon elavult, lézeres mérők vannak többségben. Hogyha jelez, akkor azt fogja jelezni, hogy csekket kapsz. Radar ellen talán jó lenne, de előjelzési távolsága miatt nem használható annyira kicsi.
Mellesleg a SCS-102, 103-at nem jelzi...
Blokkolóban gondolkodj.

ECHO

2010.07.13. 10:40

Szia!

Az igaz hogy az ECHO LASERTEK blokkoló nem ér semmit? Azt hallottam hogy egy év után elavul, mivel nem lehet frissíteni...

Re: ECHO

2010.07.13. 10:58

Norbi530d írta:Szia!

Az igaz hogy az ECHO LASERTEK blokkoló nem ér semmit? Azt hallottam hogy egy év után elavul, mivel nem lehet frissíteni...


Szia!

Azért ilyen formában nem igaz, jelenleg az összes hazai lézert ismeri, de korlátai vannak, ami azt jelenti, hogy bizonyos fegyverekkel egy adott távolságon belül meg lehet mérni, például az új 103-as készülék átlövi simán, nem tudja az echo blokkolni, próbálja de kevés hozzá. 100méteren belül biztos elvérzik :(

Re: ECHO

2010.07.13. 11:03

Krapu írta:
Norbi530d írta:Szia!

Az igaz hogy az ECHO LASERTEK blokkoló nem ér semmit? Azt hallottam hogy egy év után elavul, mivel nem lehet frissíteni...


Szia!

Azért ilyen formában nem igaz, jelenleg az összes hazai lézert ismeri, de korlátai vannak, ami azt jelenti, hogy bizonyos fegyverekkel egy adott távolságon belül meg lehet mérni, például az új 103-as készülék átlövi simán, nem tudja az echo blokkolni, próbálja de kevés hozzá. 100méteren belül biztos elvérzik :(



Köszi az infót!
Ha úgy alakul majd lecserélem egy komolyabb szettre.
Komplett első hátsó védelem mennyi lenne ami frissíthető is?

2010.09.15. 19:39

Sziasztok,

Én a napokban vettem a XI-ben, Bp.-en, LI-t az importőrtöl!
Pazar Jó árai vannak! 2 év full gari, alkatrészek...

Ö nem szereli be de rengeteg műhelyt tud ajánlani...

2010.09.16. 07:27

A háromlábú lézerrel milyen távolságból tudnak bemérni, és rendszámot azonosítani?

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2012.03.31. 12:04

Fanatikusoknak! Édesapám egyik hobbi gépének (Laser Interceptorral kialakított) frissen elkészült lézeres traffipaxok elleni védelme!

A képen látható lézerblokkoló linkje

Kép

Kép

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2013.05.16. 12:58

Kedves Kollégák!

A mai naptól elérhető webshopomban mindenféle BMW-hez (szinte kivétel nélkül) jégkék/fehér angel eye izzó az országban a legjobb áron!!

Ide kattints ;)

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:00

Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet? Persze blokkolóra gondolok, nem detektorra.

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:02

bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet?

Pl. a szabályok betartása?! :roll:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: SvidronyA
Értékelés: 4.76%

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:07

hamoriarpi írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet?

Pl. a szabályok betartása?! :roll:


Utálom a szabályokat, főleg, ha azért hozzák őket, hogy több pénzt szedjenek be. Nem azért kell, mert lakott területen szeretnék 150-nel átmenni. De, ha benézek egy 30-as táblát, nem szeretnék 100 ezreket fizetni.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bmw750i az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:21

hamoriarpi írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet?

Pl. a szabályok betartása?! :roll:

Ezt már csak árulnod kéne! :D

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:33

Imco írta:
hamoriarpi írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet?

Pl. a szabályok betartása?! :roll:

Ezt már csak árulnod kéne! :D

Nekem eddig bevált! Csak ajánlani tudom.

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 22:53

hamoriarpi írta:
Imco írta:
hamoriarpi írta:
bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet?

Pl. a szabályok betartása?! :roll:

Ezt már csak árulnod kéne! :D

Nekem eddig bevált! Csak ajánlani tudom.

Én is ezt az ellenszert használom 8) és sohasem volt probléma a büntetésekkel. Tilosban parkolást hasonló fondorlattal szoktam megoldani. :D

Re: Traffipax jelzők-lézerblokkolók (Admin engedélyével)

2015.03.30. 23:41

bmw750i írta:Legújabb traffipax ellen van valami hatásos szerkezet? Persze blokkolóra gondolok, nem detektorra.


Állítólag van , egy cimbim forgalmaz ilyeneket és éppen hülyére keresi magát belőle.
Viszik mint a cukrot , az importőr nem bír eleget hozni ...
Talán 160e. az induló szint 5 fejjel.
Hozzászólás küldése

VigLink badge