Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Mennyire vagy megelégedve XenonBalázs munkájával?

A szavazás 2011.04.19. 00:04-kor befejeződött.

Nagyon megvagyok elégedve
25
86%
Elégedetlen vagyok vele.
4
14%
 
Szavazatok száma : 29

Re: www.polirozas.com

2014.10.27. 21:14

Jerry írta:Köszi Balázs a profi munkát, amit a bátyám Mergáján végeztél!
A srác teljesen le van azóta is döbbenve, hogy mekkora a változás!
Szerinte nem is takarítottál, hanem komplett belsőt cseréltél! :mrgreen:
:taps:


Autót kellett volna cserélni... BMW-re. :mrgreen:

Re: www.polirozas.com

2014.10.28. 09:04

kzolee írta:
Jerry írta:Köszi Balázs a profi munkát, amit a bátyám Mergáján végeztél!
A srác teljesen le van azóta is döbbenve, hogy mekkora a változás!
Szerinte nem is takarítottál, hanem komplett belsőt cseréltél! :mrgreen:
:taps:


Autót kellett volna cserélni... BMW-re. :mrgreen:

Sajnos a srác menthetetlen. 37 éve nem bírom rávenni, hogy tisztességes autók
- posztereit ragassza a falra,
- matchbox-ait gyűjtse,
- modelleit építse.
Így az is reménytelen volt, hogy lebeszéljem a tyúklábas megvételéről! :facepalm:

Re: www.polirozas.com

2014.11.27. 21:44

Még keddi napon jártam Balázsnál lámpa polirozáson (már az új gépezetet vette kezelésbe).
Balázs hozta a precíziós munkavégzését, nagyon szép lett az eredménye.
Előtte-utána képet készített ő, így azt csak linkelem.

előtte-utána

Ja, és a hátsó lámpákat is kezelésbe vette - touringról lévén szó, a csomiajtóban lévők vesztettek a tündöklésükből,
de Balázs visszahozta a régi fényüket. Szó szerint ugyebár :)


Pisti

Re: www.polirozas.com

2014.11.28. 23:47

benzingoz írta:Még keddi napon jártam Balázsnál lámpa polirozáson (már az új gépezetet vette kezelésbe).
Balázs hozta a precíziós munkavégzését, nagyon szép lett az eredménye.
Előtte-utána képet készített ő, így azt csak linkelem.

előtte-utána

Ja, és a hátsó lámpákat is kezelésbe vette - touringról lévén szó, a csomiajtóban lévők vesztettek a tündöklésükből,
de Balázs visszahozta a régi fényüket. Szó szerint ugyebár :)


Pisti


Köszönöm az elismerő szavakat. Használd egészséggel sokáig!

Re: www.polirozas.com

2014.12.30. 12:54

Eredményekben gazdag Új Esztendőt kívánok Márkatársaimnak, Barátaimnak! :buek :buek2
Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek XenonBalazs az itt látható tagok köszönték meg: 5 Bummer, jimbi525d, lepke, muhaati, odus
Értékelés: 23.81%

Re: www.polirozas.com

2015.04.15. 21:02

Ma én is igénybe vettem Balázs szolgáltatásait, mint belső és klíma tisztítás. Az eredménybe nem lehet belekötni. Minden egyes elköltött forintot megért. Köszönöm itt is!

Ui.: Mielőtt valaki megkérdezné, természetesen vittem sört:)

Re: www.polirozas.com

2015.04.16. 12:49

akos51 írta:Ma én is igénybe vettem Balázs szolgáltatásait, mint belső és klíma tisztítás. Az eredménybe nem lehet belekötni. Minden egyes elköltött forintot megért. Köszönöm itt is!

Ui.: Mielőtt valaki megkérdezné, természetesen vittem sört:)


Én köszönöm a látogatást. És az a finom cseh sör...... :ezelment

Re: www.polirozas.com

2015.05.13. 16:44

Ma én is voltam Balázsnál.

Hogy ez a manus milyen egy trehány figura.....iszik,bagózik,dógozni azt nemakar.....nah jó nem :twisted: ,csak azt sajnálom hogy nem ihattunk együtt 1 sört :facepalm: :D

Soron kívül fogadott, mert messziről jöttem, legalábbis ezt hazudta. :nyelves: ( biztos a szép szemem miatt :mrgreen: )

Polírozta a gépezet búráját, és közben jól elbeszélgettünk.
Ha legközelebb arra járok,beugrom hozzád.
Köszönöm szépen a gyors és preciz munkát!
:taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bor3sz az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2017.03.04. 20:51

Kb. 2 hete voltam Balunál, aki a T5-öst hozta újszerű külső/belső tisztaságúra. :wink:

1 héttel később elkelt!

Grat magamnak :D & Köszi a szép munkáért Bro'

Kép

Re: www.polirozas.com

2017.03.18. 16:18

Üdv!
A héten voltam Balázsnál, és kijelenthetem hogy nagyon ért a munkájához, szóval profi.
A menü: az autó teljes polírozása, motortér takarítás, belső takarítás, bőr pucolás-ápolás, klíma tisztitás, klíma töltés ellenőrzésé, felni pucolás, és még a kipufogó végét is fel polírozta.
A szer Józsák amikel dolgozik szintén profi cuccok, minden a gyári színét kapta vissza.
A munka díjai teljesen rendben vannak, mondom hogy profi (jót megfizethető áron)

Köszönöm.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek broton az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2017.03.18. 16:58

broton írta:Üdv!
A héten voltam Balázsnál, és kijelenthetem hogy nagyon ért a munkájához, szóval profi.
A menü: az autó teljes polírozása, motortér takarítás, belső takarítás, bőr pucolás-ápolás, klíma tisztitás, klíma töltés ellenőrzésé, felni pucolás, és még a kipufogó végét is fel polírozta.
A szer Józsák amikel dolgozik szintén profi cuccok, minden a gyári színét kapta vissza.
A munka díjai teljesen rendben vannak, mondom hogy profi (jót megfizethető áron)

Köszönöm.
mennyi volt a polir?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: www.polirozas.com

2017.03.18. 17:29

dreizwanzig írta:
broton írta:Üdv!
A héten voltam Balázsnál, és kijelenthetem hogy nagyon ért a munkájához, szóval profi.
A menü: az autó teljes polírozása, motortér takarítás, belső takarítás, bőr pucolás-ápolás, klíma tisztitás, klíma töltés ellenőrzésé, felni pucolás, és még a kipufogó végét is fel polírozta.
A szer Józsák amikel dolgozik szintén profi cuccok, minden a gyári színét kapta vissza.
A munka díjai teljesen rendben vannak, mondom hogy profi (jót megfizethető áron)

Köszönöm.
mennyi volt a polir?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Azt hogy a munkanemek külön-külön menyibe kerültek sajnos nem jegyeztem meg de összesen ötven körül volt.

Re: www.polirozas.com

2017.06.21. 21:59

Köszönöm Balázs, megint, (szokás szerint) jó munkát végeztél. :)
Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek muhaati az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge