Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Melyik matricát raknád a kocsidra?

1. Számut
4
15%
2. Számut
2
8%
3. Számut
0
0 szavazat
4. Számut
0
0 szavazat
5. Számut
0
0 szavazat
6. Számut
0
0 szavazat
7. Számut
3
12%
8. Számut
0
0 szavazat
9. Számut
14
54%
10. Számut
3
12%
 
Szavazatok száma : 26

NT Autó

2007.06.19. 22:03

Az NT autó a partnerség keretében felajánlotta, hogy aki az E39 Klub tagsági kártyáját bemutatja náluk, az már az első alkalommal megkapja a törzsvásárlóknak járó kedvezményeket. Palotai Józsi szervízvezetőt keressétek ezügyben.
A cég honlapja:
http://www.ntauto.hu/index.html

Adtak ezenkívül néhány kupont, ami ingyenes átvizsgálásra szól

Kép

Kép

Szívesen küldök annak, akinek szüksége lenne rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára efer 2007.06.25. 09:30-kor.

2007.06.19. 23:55

Ez jó hely Steven-t meg lehet kérdezni! :wink: :D
Köszönjük nekik!

2007.10.02. 22:36

Szia Efer!

Kaphatnék abból a kuponból valahogy? Elvinném a paripát átvizsgáltatni! ...klubkártya már van...

Köszi,

Labi

2007.10.02. 22:56

Ez engem is érdekelne, hogy hogyan lehet hozzájutni! Ha itthon veszek autót, akkor mindenképpen velük akarom megvizsgáltatni!

2008.05.01. 11:35

Üdv!
Közvetíteném az NT Autó ajánlatát.
Készíttetnének egy kb. 150x60-as belülről felragasztható - ablak üveg - BMW emblémás matricát, amin természetesen az NT-is jelezve van. Aki felragasztja a vasra, az a E39 klub kedvezményen kívül részesedne a BMW sávos alkatrész kedvezményéből is. ( Alkatrésztől fűggően van kedvezmény az adott árura a BMW-nél, ez százalék sávokra van felosztva. )
Mindez tervezet, kérdés, ki, mit szól hozzá. A matrica tervezete fel lesz rakva az oldalra, csak olyan lenne legyártva ami a nagytöbbségnek tetszene.
Oldboy!

2008.05.01. 20:15

Szerintem az ötlet jó, a "reklám felület" nem túl nagy, aki az NT-hez jár feltétlenül megéri, de mások is elgondolkozhatnak rajta. Egyébként is az NT-ről eddig mindenki csak pozitívan nyilatkozott.

2008.05.01. 20:55

Nemrossz az 5let!

Matrica

2008.05.01. 23:13

Én is támogatom! :)

2008.06.19. 07:30

nos nem tudom, hogy adekvát e, ha ezentúl ide írom a paripa szervizelésének "blogjait" ....de asszem itt a helye, hamár az NT-hez viszem az autót. :D
Nem reklámozom, csak ízelítőül írom, hogy mik a tapasztalatok szervizzel kapcsolatban.
....
no elkészült végre a teljesen gyári kipufi rendszerem. a kétdobos hátsó traktusomat sikerült végre ferakni! :D
az NT-nél az alkatrészek viszonylag drágák, de ha az alkatrészeket magatok viszitek, a munkadíj már nagyon kedvező....így szárazon. a nem gyári dob és cső vágása, az új hátsó traktus felhelyezése, hegesztése, beállítása 1,5 óra volt két lakatosnak és mindösszesen 6.600Ft-ot fizettem. ez úgy gondolom igen korrekt :!:
ez eddig 3szor vittem oda a kocsim és rendkívüli módon meg vagyok velük elégedve :!:
ajánlom mindenkinek.
.....
a nem oly rég tartott NT-s találkozó alkalmával döntöttem úgy, hogy ezentúl hozzájuk viszem a vasat....és nem bántam meg! a legszimpatikusabb az az, hogy mindvégig az autóm mellett lehetek, így megnézhetem, hogy mit is csinálnak. ...a felemelt autó alá magam is "bemászhatok" :D

szóval csak ajánlani tudom őket!

Labi

2008.06.19. 13:58

Üdv!
Az NT-vel kapcsolatban írnám, hogy az általam fentebb írt "matricás projekt" nincs elfelejtve, Nikola úr mondta dolgoznak rajta, hamarosan felkerül az oldalra a próba verzió.
Oldboy!

2008.08.05. 18:02

Szia Laci!

Küldöm a matrica tervezetet.

Lényege, hogy aki elmegy az NT Autóhoz és felragasztja a matricát a kocsira az a szokásos 2 – 15 %-ig terjedő

alkatrész kedvezményen felül is kaphat ár kedvezményt. Ez alkatrész ill. anyag függő dolog. A BMW-nél fel vannak osztva az

alkatrészek kedvezmény sávokra, csoportokra, ez határozza meg, hogy mennyi kedvezményt tud adni az NT Autó.

Amelyik matrica a legjobban tetszik a társaságnak, az lenne legyártva.A lap tetején lehet szavazni,De csak az szavazzon aki komolyan is gondolja! Értelem szerűen E39 Klub tagokról van szó.

Oldboy!
A matricák mérete 400x150.
1
Kép
2
Kép
3
Kép
4
Kép
5
Kép
6
Kép
7
Kép
8
Kép
9
Kép
10
Kép

2008.12.06. 02:58

admin írta:Szia Laci!

Küldöm a matrica tervezetet.

Lényege, hogy aki elmegy az NT Autóhoz és felragasztja a matricát a kocsira az a szokásos 2 – 15 %-ig terjedő

alkatrész kedvezményen felül is kaphat ár kedvezményt. Ez alkatrész ill. anyag függő dolog. A BMW-nél fel vannak osztva az

alkatrészek kedvezmény sávokra, csoportokra, ez határozza meg, hogy mennyi kedvezményt tud adni az NT Autó.

Amelyik matrica a legjobban tetszik a társaságnak, az lenne legyártva.A lap tetején lehet szavazni,De csak az szavazzon aki komolyan is gondolja! Értelem szerűen E39 Klub tagokról van szó.

Oldboy!
A matricák mérete 400x150.
1
Kép
2
Kép
3
Kép
4
Kép
5
Kép
6
Kép
7
Kép
8
Kép
9
Kép
10
Kép


Sziasztok!

Ha jól tudom akkor ez a szavazás lezárult,mit lehet tudni erről "E39 oldalról" ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MChris 2008.12.06. 03:45-kor.

2008.12.06. 03:05

te se tudsz aludni? :D:D

2009.03.12. 09:32

Ez a téma kimerült? Lett ebből valami?

2009.03.12. 09:39

pepperoni írta:Ez a téma kimerült? Lett ebből valami?


Múltkor amikor arra járta cirka 1-2 hete talán kérdeztem a Palotai Józsit mi van vele.
Azt mondta, hogy a magas euró sziven döfte a témát mert a kedvezmény amit adhat mondjuk 10% és közben az euró meg 240ről felment 320-ra na ott eltünik a manóba a kedvezmény.

Szóval ha pontos az infóm jegelve van a téma.

Jackson, aki törzsvásárlói áron kapja. (na ja egy halom ember ismer az E39 klubból és jó reklám nekik ha azt mondom ott javítottam)
ui: például ezért kaptam ingyen első-hátsó rendszám keret cserét NTautós-ra. (nekik ingyen reklám)

2009.09.24. 11:16

Üdv!
Palotai Józsi felhívott telefonon, hogy kimondott hétvégi átvizsgálós talit nem rendezne az NT Autó, de október folyamán a klubtagok autóit mukaidőben átvizsgálnák a szokásos módon.
Kérdésként csak az merült fel, hogy lehet igazolni a klub tagság tényét.
Erre kérnének javaslatot. Végül is akinek van kártyája az már megfelelő lenne. Esetleg lehet szervezni mini tali formájában csoportokat, mivel az ajánlat egész októberre szólna. Téma adva, hozzá lehet szólni akit érdekel.
Oldboy!

2009.09.24. 13:10

Oldboy írta:Üdv!
Palotai Józsi felhívott telefonon, hogy kimondott hétvégi átvizsgálós talit nem rendezne az NT Autó, de október folyamán a klubtagok autóit mukaidőben átvizsgálnák a szokásos módon.
Kérdésként csak az merült fel, hogy lehet igazolni a klub tagság tényét.
Erre kérnének javaslatot. Végül is akinek van kártyája az már megfelelő lenne. Esetleg lehet szervezni mini tali formájában csoportokat, mivel az ajánlat egész októberre szólna. Téma adva, hozzá lehet szólni akit érdekel.
Oldboy!


Én voltam náluk a múlt héten, mert arra jártam.

Hogy lehetne igazolni ?
Adjanak egy számítógépet és aki odamegy az lépjen be az oldalra nevével jelszavával.
Ha sikerült belépnie, OK. Azt úgyis látják ott 3 másodperc alatt.
Szerintem.

2009.09.24. 13:31

Oroszlan írta:
Oldboy írta:Üdv!
Palotai Józsi felhívott telefonon, hogy kimondott hétvégi átvizsgálós talit nem rendezne az NT Autó, de október folyamán a klubtagok autóit mukaidőben átvizsgálnák a szokásos módon.
Kérdésként csak az merült fel, hogy lehet igazolni a klub tagság tényét.
Erre kérnének javaslatot. Végül is akinek van kártyája az már megfelelő lenne. Esetleg lehet szervezni mini tali formájában csoportokat, mivel az ajánlat egész októberre szólna. Téma adva, hozzá lehet szólni akit érdekel.
Oldboy!


Én voltam náluk a múlt héten, mert arra jártam.

Hogy lehetne igazolni ?
Adjanak egy számítógépet és aki odamegy az lépjen be az oldalra nevével jelszavával.
Ha sikerült belépnie, OK. Azt úgyis látják ott 3 másodperc alatt.
Szerintem.


Ez csak annak gond akit nem ismernek. Mivel a kocsim közismert a műhelyben (az előző tulajon gzdagodtak meg :lol: , már messziről tudják én jövök.

Jackson, akinek nincs ilyen gondja

2009.09.24. 14:32

jackson írta:
pepperoni írta:Ez a téma kimerült? Lett ebből valami?


Múltkor amikor arra járta cirka 1-2 hete talán kérdeztem a Palotai Józsit mi van vele.
Azt mondta, hogy a magas euró sziven döfte a témát mert a kedvezmény amit adhat mondjuk 10% és közben az euró meg 240ről felment 320-ra na ott eltünik a manóba a kedvezmény.

Szóval ha pontos az infóm jegelve van a téma.

Jackson, aki törzsvásárlói áron kapja. (na ja egy halom ember ismer az E39 klubból és jó reklám nekik ha azt mondom ott javítottam)
ui: például ezért kaptam ingyen első-hátsó rendszám keret cserét NTautós-ra. (nekik ingyen reklám)


Én is ide járok 5 éve, még a Bécsi útra hordtam a tádéest.
Korrektek. 8O

2010.10.01. 10:31

Halo.

Oldboy, azt hiszem Ő szervezte a múltbéli NT-s autótalikat, ahol átvizsgálják a kocsikat télre.. Ilyenről illetve erről a lehetőségről melik klubtag tud valamit intézni ? (Jacko?)
Hozzászólás küldése

VigLink badge