Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Skybond (minőségi autóriasztó)

2007.07.27. 21:33

Tisztelt Klubtagok!

Azért írok nektek, mert van a társulatnak egy ajánlatom...

Kb 1-2 hete készült el a vadonatúj GPS-es riasztónk, amit ráadásul megpróbáltunk a lehető legolcsóbbra összehozni ... ( jelenleg az "akciós" ára 74 400 ) ... De mire cakk-pakk beszereli egy ügyfélnek a szerelő simán lesz belőle 100-140 ..
Nah a lényeg :

Ha valaki innen jelentkezne, és vásárláskor felmutatja az E39 Klubkártyáját akkor viheti 65-ért (nekem ennyiba van), és akkor jár legjobban ha maga beszereli ...( vagy esetleg egy ügyesebb klubbtárs, aki látott már drótot autóban. Adok rajzot , meg ha éppen nem melózom némi személyes segítséget is tudok adni... )

Amit tud a központi egység ( lehet rá kötni egy csomó érzékelőt )

- Teljes héjvédelem
- Külön érintős azonosító ( ez egy kulcstartó alakú rádiós egység ( ha kéri az illető )) ( de pl az én BMW-ben ez nincs , engem idegesít Mosoly )
- Rablásgátló
- Indításgátló
- Légzsák elrobbanását figyelő bemenet.
Ami ennél extrább:
- SMS -es riasztás egy riasztóközpontba ( van havidíj , de kb napi 2 kávé ára , lásd lentebb )
- Teljes nyomkövetés , neten meg lehet nézni merre kószál a barátnő ..... ( hoppáá én ilyent nem mondtam Nagyon boldog )
- Sebességhatárolás ( be lehet állítani , hogy hol tiltson le a gép ...)

Itt írhatnék egy csomó reklámdumát , de minek ....Vigyázunk az autóra , ez a lényege.


Amibe fáj havonta ( mert a diszpécserek sem napfényből élnek ..)

Alap felügyelet : 3800 ft +afa
Kommunikáció ( adom a kártyát stb , és havi 40 riasztás benne van ... : 1800 ft +afa ( ha valaki mazoista és saját kártyát akar adni , ám legyen , de akkor az ő felelőssége hogy az a kártya mindíg kommunikációképes legyen ....

( Tehát eddig kb napi 230 ft .... )

Ha valaki a pontos útvonalát akarja nézegetni ( GPRS kapcsolaton "majdnem real time" , akkor az havi plusz 2000 + afa ...

Jah és mégegy ...ha valaki úgy dönt , hogy mondjuk a Braziliai nyaralásán ötpercenként sms-t küld a kocsival , mert hanyag és csillagászati telszámlát generál , azt sorry , de kiszámlázzuk ...

Itt lehet nézelődni ( kleresd az ügyfélkaput és annak a demó részét ) :

www.skybond.hu

És csakis klubbosoknak szól az ajánlat!!(Klubkártya felmutatása vásárláskor)...
Jelentkezéseket csak itteni üzenetben fogadokk el ...


Amit kérek érte :
- Véleményeket , ötleteket..
- Ha valamit még fejlesztünk a biztonság érdekében, tegyék már lehetővé a szoftver frissítését ....

További jó Bömösözést


Filkorn Tibor ( WTC )

2007.07.27. 21:36

A riasztóval kapcsolatba ne nekem írjatok hanem WTC klubtársnak.Én csak közzétettem a felajánlást.

GSM zavarás védett riasztó

2008.10.29. 03:29

Tisztelt Klubbtagok!

A skybond jövő héttől a frissen forgalomba kerülő készülékeit már GSM zavarás ellen két szinten védett szoftverrel fogja forgalmazni... :wink: (első szinthez nem kell a GPRS kapcsolat!! )



Az árak is változtak - úgy ahogy nem szoktak másnál - lefelé!

Készülék kizárlóag klubbtagoknak csak 42 + AFA RF vagy PINkódos azonosítással...

Beszerelés klubbtagoknak opcionális, tehát vagy beteszi maga ( segítek ) , vagy ajánlunk beszerelőt ...

... Jah , és bizonyos műszaki és szerződési feltételek fennállása esetén ha ellopják az autót, kifizetjük ... :-)


infó nálam : +3620/ 48 99 174 , vagy valamelyik skybond ( .hu vagy .net ) oldalon...

További jó bömösözést....

Re: GSM zavarás védett riasztó

2008.10.29. 14:25

WTC írta:Tisztelt Klubbtagok!
GSM zavarás ellen két szinten védett szoftverrel.....(első szinthez nem kell a GPRS kapcsolat!! )

Ez hogy a manóban oldja meg? Vigyázat Ericssonos voltam, tehát jöhet komolyabb szakmai magyarázat.

WTC írta:RF vagy PINkódos azonosítással...

Ez mi a manót jelent?

WTC írta:... Jah , és bizonyos műszaki és szerződési feltételek fennállása esetén ha ellopják az autót, kifizetjük ... :-)

Milyenek ezek a feltételek el lehet olvasni valahol a Internet-en?

Jackson, aki már nem kezdő riasztó témában

Re: GSM zavarás védett riasztó

2008.10.29. 21:13

jackson írta:
WTC írta:Tisztelt Klubbtagok!
GSM zavarás ellen két szinten védett szoftverrel.....(első szinthez nem kell a GPRS kapcsolat!! )

Ez hogy a manóban oldja meg? Vigyázat Ericssonos voltam, tehát jöhet komolyabb szakmai magyarázat.

Röviden: A rádiótechnikai paraméterek változását méri a készülék, és ha negatív irányba változást észlel a paraméterek egy meghatározott csoportjában akkor egy kis inteligenciával eldönti hogy zavarás-e vagy sem. Ha zavarásként értékeli, akkor ( villámgyorsan elküldi a riasztást. ( tehát elég érzékeny a ketyere)

A 2 szint meg a folyamatos GPRS kapcsolat megszakadására épül, de hát az nem nagy kaland , azt más cég is tudja csak kétszer ennyiért .....

WTC írta:RF vagy PINkódos azonosítással...

Ez mi a manót jelent?

Manó: Fólia kivitelű számbillentyűzet a műszerfalra, boxra valahova , az autó csak a PIN kód beadása után használható. ( mint a teló )
RFID: rádiós azonosító "kulcstartó" nagyjából hasonlóan műxik mint az új bömbik kulcsazonosítása. ( két darabot adok alapból , másolni nem lehet ha plusszban kell nálam rendelhető. Ha elveszik újat adunk az autó átprogramozása után ( régi kulcs nem lesz használható )

WTC írta:... Jah , és bizonyos műszaki és szerződési feltételek fennállása esetén ha ellopják az autót, kifizetjük ... :-)

Milyenek ezek a feltételek el lehet olvasni valahol a Internet-en?

Jackson, aki már nem kezdő riasztó témában



Feltételek:
Műszaki: Két zónás mikrohullámú radar beépítése, extra beltérvédelem ( pl Ultrahangos, vagy üvegtörésérzékelő) , emelésérzékelő megléte. Backup aksis központi készülék.
Szerődési: Meghatározott beszerelő építheti csak be , folyamatos nyomkövetés ergó GPRS előfizetés szükséges.
Készülék 42+Afa
Havi pénz meg alap esetben 4+AFA ( folyamatos nyomkövetés ) Ez most új ár, jövő héten kerül meghirdetésre... Jelenleg ez 7 körül volt....
Mondtam olcsóbb lettem :-)

Van még infó : www.skybond.hu , www.skybond.net

Nézegetnivaló demó "flotta":

terkep.skybond.hu --> belépés ---> User : skybond Pw: skybond

Karóra: kihangosííts nyomkövető karóra.
Skybond 100: macskára, kutyára, feleség retiküljébe rakható nyomkövető
Skybondi 710... Bömös :-) ( Nem szioktam ANNYIVAL menni! Csal a GPS :-) )

Nem minden nap vannak mindenről adatok,, néha beletörlok. De érdemes visszamenni az időben :-)

Üdv Mindenkinek

2010.03.10. 13:09

Nagyon tetszik a rendszer, igazából a pajzs on gondolkoztam, de ez a rendszer sokkal fejlettebb és még sokkal olcsóbb is :-) sztem egy alapvető hiba van vagy csak nem volt a leírásban a külön aksi hisz ha meghal az aksi akkor ki se tudja nyitni senki a motorháztetőt azaz magamat is kizárom a kocsiból, de ha a betörő bejut és leveszi az akkusarut akkor meg minden fejlesztés hiába.

Egy dolog van a pajzs mellet h ha mégis ellopnák az autót mekkora a háttere a cégeteknek, hogy valóban ki is tudja fizetni az autót? Mert kiírni mindenki kitudja meg szerződést is mindenki letud pecsételni, de ha baj van 10millát már nem minden cég tud felmutatni.

B.

GPS

2010.08.15. 22:42

Sziasztok!

Sajnos vásároltam a Skybond-tól GPS készülékeket(több logisztikai követő késüléket és 3drb védelmi funkciókkal is ellátott egységet). Nem ajánlom senkinek!

A baj már a vásárláskor kezdődött, a Skybond tulaj még éppen kézzel forrasztotta össze a készülékelet, amikor át kellett volna vennem őket. Gondoltam, sebaj legalább ért hozzá.

Aztán beszereléskor, a GPS központi egységek közül 1-2-nél(pontosan már nem emlékszem hány darabnál) füstszagot érzett a szerelő(Bosch szerviz), 1 darab riasztósnál pedig az RFID egység nem működött. Az elfüstölt GPS-nél először telefonon a szerelőre akarták kenni a hibát, majd amikor visszavittem a Skybondba a központi egységet, és egyértelműen kiderült hogy az elektronikai panel hozzáért a fémházhoz végül megjavították garanciában.

Ezután kezdödtek a nagyobb gondok. A GPRS-en küldött adatok(logisztika) előbb elkezdtek szakadozni, majd előbb utóbb mindegyik készülék meghalt(max 6 hónapon belül). Amikor még a szaggatós fázisnál tartottunk akkor mindegyik készüléket újraszoftverezte a Skybond(valamelyiket többször is), ami sajnos csak kábelen keresztül lehetséges, de amikor végképp felmondtak a készülékek akkor bevalloták hogy sajnos hibás fejlesztés, a GPS minden újabb kordinátát a memóriába írja be, és így az pár hónap múlva kimeríti az életciklusát. Felajánlották, hogy garanciában kicserélik a memóriát, de itt nekem elegem lett, kiszereltettük az összes készüléket és egy másik terméket helyeztünk a kocsikba.

A Skybond azóta is igérgeti hogy visszafizeti a készülékek árát, egy pár darabot kifizetett 2/3 áron, a többi ott áll a garázsomban(immár több mint 15 hónapja).

Ha valaki ennek ellenére szeretne Skybond GPS-t, a nálam levőket odaadom bagóért, csak kábelköteget kell venni hozzájuk.

Üdv:
Ákos

Re: GPS

2010.08.16. 07:16

Akos írta:Sziasztok!

Sajnos vásároltam a Skybond-tól GPS készülékeket(több logisztikai követő késüléket és 3drb védelmi funkciókkal is ellátott egységet). Nem ajánlom senkinek!

A baj már a vásárláskor kezdődött, a Skybond tulaj még éppen kézzel forrasztotta össze a készülékelet, amikor át kellett volna vennem őket. Gondoltam, sebaj legalább ért hozzá.

Aztán beszereléskor, a GPS központi egységek közül 1-2-nél(pontosan már nem emlékszem hány darabnál) füstszagot érzett a szerelő(Bosch szerviz), 1 darab riasztósnál pedig az RFID egység nem működött. Az elfüstölt GPS-nél először telefonon a szerelőre akarták kenni a hibát, majd amikor visszavittem a Skybondba a központi egységet, és egyértelműen kiderült hogy az elektronikai panel hozzáért a fémházhoz végül megjavították garanciában.

Ezután kezdödtek a nagyobb gondok. A GPRS-en küldött adatok(logisztika) előbb elkezdtek szakadozni, majd előbb utóbb mindegyik készülék meghalt(max 6 hónapon belül). Amikor még a szaggatós fázisnál tartottunk akkor mindegyik készüléket újraszoftverezte a Skybond(valamelyiket többször is), ami sajnos csak kábelen keresztül lehetséges, de amikor végképp felmondtak a készülékek akkor bevalloták hogy sajnos hibás fejlesztés, a GPS minden újabb kordinátát a memóriába írja be, és így az pár hónap múlva kimeríti az életciklusát. Felajánlották, hogy garanciában kicserélik a memóriát, de itt nekem elegem lett, kiszereltettük az összes készüléket és egy másik terméket helyeztünk a kocsikba.

A Skybond azóta is igérgeti hogy visszafizeti a készülékek árát, egy pár darabot kifizetett 2/3 áron, a többi ott áll a garázsomban(immár több mint 15 hónapja).

Ha valaki ennek ellenére szeretne Skybond GPS-t, a nálam levőket odaadom bagóért, csak kábelköteget kell venni hozzájuk.

Üdv:
Ákos


nem semmi 8O

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.16. 22:50

Hali!

Lett pár visszavett (T. Ügyfél fizetésképtelensége miatt ) nyomkövető készülék (40-50 db).

Mivel használt ( részben kifizetett, kb. 2 éves készülékek ) ezért erre a pár darabra vonatkozó ár 17Eft+AFA.
Van havidíjja, ez CSAK klubbos kedvezmény ~3000 Ft, illetve szintén CSAK klubbos, hogy ha adod a saját GSM kártyát ( tied a költség ) és akkor 2000 FT.

Beszerelés:
A) Ha tudod hogy hol a + a - meg a gyújtás jel akkor megvan ... Esetleg a már meglévő riasztó ráköthető, akkor ebben a havidíjban benne van a diszpécserszolgálat is ( riasztások kezelése stb )
B) Ha komolyabb a járgány, tehát CAN interface stb kell, akkor van beszerelőnk , de ott te alkuszol, az nem az én üzletem. Általában 9000 a munkadíj + illesztő.
C) Szintén CSAK klubbos, ha esetleg nem tudod hol a + és a - és nem túlkomplikált az autó akkor segítek bekötni ...
Demó: www.skybond.net -> belépés -y felhasználónév: teszt , jelszó: teszt


Üdv FT

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.16. 22:53

Kedves Ákosom!

Jó régen igaz, de elfelejtetted leírni, hogy nálatok ott a határon túl még a fix-ip címet is kicserélik értesítés nélkül a tisztelt szolgáltatóitok...Sajna az ottani viszonyokra - amik fogadtak - nem voltunk, vagyunk felkészülve.
Sőt, nem is akarunk.

Csókec.

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 01:02

WTC írta:Kedves Ákosom!

Jó régen igaz, de elfelejtetted leírni, hogy nálatok ott a határon túl még a fix-ip címet is kicserélik értesítés nélkül a tisztelt szolgáltatóitok...Sajna az ottani viszonyokra - amik fogadtak - nem voltunk, vagyunk felkészülve.
Sőt, nem is akarunk.

Csókec.


Hali.
Tereptúrákat szervezek és a nevezők autójára szeretnék feltenni nyomkövetőt, hogy lássuk ki merre jár.
Viszont ezek mind külföldi túrák.
Akkor, hogy is van ez?
Csak Magyarországon működnek?
...vagy én vesztettem el a fonalat?

Ha mégis működik, akkor van lehetőség tesztelésre? Augusztus elején lesz egy 5 napos túránk, ott élesben ki tudnánk próbálni, hogy mire képes a csodaszer.

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 08:19

Szia!

Elméletileg működik akárhol azonban vannak korlátok.

1) a GPS miatt fedett helyen nem működik. Erős oldaltakarásban pontatlan ( pontosan úgy mint a kézi Navi ) Normális pontossága ezeknek a készülékeknek kb 10 méteren belül van. Van pontosabb ( kb 1-5 méter ) , az drágább, de sokkal többet nem lehet tőle várni ( napviharok, stb )
2) A GSM miatt ahol nincs térerő nem, vagy hiányosan működik ( pl albániában sok helyen nem , de a perui őserő felett működött, így elég nehéz megmondani ) Ahonnan megy a telefon onnan általában ez is tud adatot küldeni.
3) Külföld , na ez az érdekes: A roaming miatt, ha rendszeresen külföldön van akkor drága az üzemeltetés, ilyenkor az adott ország GSM kártyáit szoktuk beletenni ( beszerzés az Ügyfél feladata), így gyakorlatilag ugyanennyi. Ha csak egy-két napot van külföldön, akkor emberi árba belefér a roaming-díj MO-i kártyával is.
4) Terepautók: Úgy kell beszerelni, hogy a legbiztosabb nyomkövetést adja, tehát antennák a tetőre ( nem úgy mint általában , hogy elrejtjük az autóban ).


Üdv

FT






Hali.
Tereptúrákat szervezek és a nevezők autójára szeretnék feltenni nyomkövetőt, hogy lássuk ki merre jár.
Viszont ezek mind külföldi túrák.
Akkor, hogy is van ez?
Csak Magyarországon működnek?
...vagy én vesztettem el a fonalat?

Ha mégis működik, akkor van lehetőség tesztelésre? Augusztus elején lesz egy 5 napos túránk, ott élesben ki tudnánk próbálni, hogy mire képes a csodaszer.[/quote]

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 10:41

Szia.
Az antennákat természetesen a tetőre szereljük. (vagyis tesszük, mert gondolom mágneses,mint pl.a Garminé)
Külföldi SIM nem gond.
Tudsz adni egyet letesztelni?
Azért szeretném előbb megnézni, hogy működik, mert a túra hegyekben zajlik.
Havonta 1 túra a Kárpátokban, különböző útvonalakon.
Ha jól veszi az "adást", akkor 10db-ra lenne szükségem.
Üdv, Laci.

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 10:59

Szia!

ha hozod a kártyát , máris adom, számom a tesztoldal autójánál kis kereséssel megtalálható :-) Illetve a diszp. szolgálatnál lehet számot hagyni, visszahívlak.

vagy belföldi teszteléshez ajánlom a tesztoldalt :-)

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 15:07

WTC írta: számom a tesztoldal autójánál kis kereséssel megtalálható :-) Illetve a diszp. szolgálatnál lehet számot hagyni, visszahívlak.


Mennyivel egyszerűbb lett volna leírni azt a 8 számot :!:
:facepalm:
:doglotlo:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek simi64 az itt látható tagok köszönték meg: kiara
Értékelés: 4.76%

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 15:21

Simi , ez logikusan hangzik ...

Szal húsz háromötvenkilencnegyvennyolc nulla nulla

És lőnn ...

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.17. 15:24

WTC írta:Simi , ez logikusan hangzik ...

Szal húsz háromötvenkilencnegyvennyolc nulla nulla

És lőnn ...

:franko:

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.18. 01:09

WTC írta:Simi , ez logikusan hangzik ...

Szal húsz háromötvenkilencnegyvennyolc nulla nulla

És lőnn ...


Köszi.
Most kerültem gép elé, de már indulok is külföldre.
Csütörtökön már vagyok, majd csörgök.

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.07.23. 17:10

Hali!

Bővítésre kerültek a fent említett készülékek funkciói. ( egy újabb típus szoftvere lett implementálva a régi készülékre )
A következőt tudja extra:

A)
1. Zárás jel ( központi zárról , nyomógombról ) esetén az adott hely GPS koordinátájához "rögzíti magát" ( gyakorlatilag a "geokerítés" funkció, csak dinamikusan , a jármű lezárásakor kerül kiszámításra. Ha zárt állapotban elhagyja a jármű a területet ( elszállítás ), riasztást generál ...
2. A Nyitás természetesen feloldja...

B) A felhasználó által definiált területet "Védett területté" lehet nyilvánítani, ( pl telephely, otthon az udvar ) ha ezt a területet a jármű elhagyja, riasztást generál illetve e-amil értesítést küld. Ezt egy gmailes fiókkal + okostelefonnal használva egy olyan funkcióhoz jutunk, hogy ha az autó elhagyja a területet csipog a telefon ... és egy mailt kapunk amivel az autó online kövehető a telefonon....


Üdv

FT

Re: Skybond (minőségi autóriasztó)

2012.08.02. 02:32

Ingyen nyomkövető!

Van 5 darab Skybond 1200 -as nyomkövető készülék ( használt , felújított, új szoftverrel) .
Éves előfizetés esetén a készülék ingyen, a készlet erejéig.

húsz háromötvenkilenc negyvennyolc nullalnulla ( délutáni órákban)


Üdv


WTC
Hozzászólás küldése

VigLink badge