Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2014.09.19. 11:42

egate írta:Ennyire nehezet kérdeztem?:) Szerencsére sikerült megoldanom, rajottem közben. Hasznos egy szerkezet,az biztos.


Novoth Tibi, igaz PicoScope, de abban penge.

Link

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2014.09.19. 11:43

imi36 írta:
egate írta:Ennyire nehezet kérdeztem?:) Szerencsére sikerült megoldanom, rajottem közben. Hasznos egy szerkezet,az biztos.


Novoth Tibi, igaz PicoScope, de abban penge.

Link

Köszi az infót!
Igazából mindegy milyen szkop, csak értsen hozzá.:)
Keresni fogom.
Köszi mégegyszer!

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2015.01.04. 11:19

2009-es 206+ peugeotot akarok diagolni. Ismer valaki olcsó megoldást erre?

Tapatalk

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2015.01.04. 11:59

barbrady írta:2009-es 206+ peugeotot akarok diagolni. Ismer valaki olcsó megoldást erre?

Tapatalk

Würth univerzális diag a Peugeot-t és a Volvot is elég részletesen látja. Filléres megoldást nem tudok.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: barbrady
Értékelés: 4.76%

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2015.01.04. 13:10

barbrady írta:2009-es 206+ peugeotot akarok diagolni. Ismer valaki olcsó megoldást erre?

Tapatalk


Diagboxot telepítettem már, az elvileg gyári, bár nem tudom az interface mennyibe kerül. Autocom is jó lehet, bár nem a legolcsóbb kategória. Ha nem akarsz nagyon belemerülni, akkor egy elm-327-es kábel, és egy scanmaster is megfelelő. Ez utóbbi a pár ezer forintos kategória.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Qwerti az itt látható tagok köszönték meg: barbrady
Értékelés: 4.76%

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2016.12.19. 12:17

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata,véleménye a TCS CDP interface-el kapcsolatban?
Autocom cdp+ valamint Delphi ds-150e típusú készülékeket nézegettem, amikor rátaláltam erre az "alternatívára".
Elméletileg ugyan az a hardware van benne mint az előbb említett típusokban.
Ez lenne az.
Ahogy olvasgattam működik az Autocom, Delphi valamint a Würth WOW szoftverekkel.

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2016.12.22. 13:03

toma3757 írta:Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata,véleménye a TCS CDP interface-el kapcsolatban?
Autocom cdp+ valamint Delphi ds-150e típusú készülékeket nézegettem, amikor rátaláltam erre az "alternatívára".
Elméletileg ugyan az a hardware van benne mint az előbb említett típusokban.
Ez lenne az.
Ahogy olvasgattam működik az Autocom, Delphi valamint a Würth WOW szoftverekkel.

Wurthel nem fog mukodni,jo ez hiba olvasasra de azon kivul a Bmwkhez mast nem tudd elo adatokat nem latja torolni tesztelni sem fogsz tudni vele.
Ds1300 interfacet keres ami Oki csipes vagy sima k-dcan kabelt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Egyéb OFF avagy nem-BMW diagnosztikai cuccok

2018.02.26. 21:52

Sziasztok!

Mivel társalgó nem volt, így itt kérdezek: INPÁ-val a klímahűtő ventilátor kivezérelhető? Mert időnként úgy kerepel, mint egy rossz varrógép...
Aztán eszembe jutott: rockerekhu-tól kaptam a működő DIS + INPÁ-t, de pl. használati utasítást még nem olvastam róla. (mea culpa)
A DIS-hez találtam angolt (németül pechemre nem tudok), azt olvasgatom, de hátha akad valaki bennfentes, akinek lenne valami tutibb. (esetleg magyar?)
Eddig csak autodidakta módon futtattam a progikat (Youtube és értelem szerűen), de érdekelne, hogy mit lehet még vele csinálni. (és ha lenne pl. INPA doksim, nem tennék fel ilyen kérdéseket)
Köszi. :)
Hozzászólás küldése

VigLink badge