Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: TIS

2013.09.12. 21:48

atesz25 írta:
Imco írta:
atesz25 írta:Üdv.Szeretném feltelepíteni a Tis-t. Win7-re elindítom az exe fájlt kiválasztom a nyelvet de utánna semmi nem történik mi lehet a gond?

Az előtted szólok éppen erről értekeztek!

Végig olvastam az elöző négy oldalt, de én megnyitom a win95/bmw/tis/setup.exe fájlt es kiválasztom a nyelvet majd nem történik semmi. Ez a sysadmin dolog nem világos mert sysadmin.exe nincs csak egy tömörített sysadm.z de arra valami hibát dob be.

Win7-re nekem csak úgy sikerült feltennem, hogy sehogysem!
Így csináltam egy virtuális gépet Windows XP-vel és arra raktam fel.

Re: TIS

2013.09.17. 17:16

Jerry írta:
atesz25 írta:
Imco írta:
atesz25 írta:Üdv.Szeretném feltelepíteni a Tis-t. Win7-re elindítom az exe fájlt kiválasztom a nyelvet de utánna semmi nem történik mi lehet a gond?

Az előtted szólok éppen erről értekeztek!

Végig olvastam az elöző négy oldalt, de én megnyitom a win95/bmw/tis/setup.exe fájlt es kiválasztom a nyelvet majd nem történik semmi. Ez a sysadmin dolog nem világos mert sysadmin.exe nincs csak egy tömörített sysadm.z de arra valami hibát dob be.

Win7-re nekem csak úgy sikerült feltennem, hogy sehogysem!
Így csináltam egy virtuális gépet Windows XP-vel és arra raktam fel.

Siekült feltelepíteni, de német nyelvű.Nincs vagy nem tudna valaki küldeni egy linket a 2008-3-as angol verzióról?

Re: TIS

2013.09.17. 18:56

atesz25 írta:Siekült feltelepíteni, de német nyelvű.Nincs vagy nem tudna valaki küldeni egy linket a 2008-3-as angol verzióról?

Küldtem, de csak régebbit találtam angolul.

Re: TIS

2013.09.22. 21:35

Jerry írta:
atesz25 írta:
Imco írta:
atesz25 írta:Üdv.Szeretném feltelepíteni a Tis-t. Win7-re elindítom az exe fájlt kiválasztom a nyelvet de utánna semmi nem történik mi lehet a gond?

Az előtted szólok éppen erről értekeztek!

Végig olvastam az elöző négy oldalt, de én megnyitom a win95/bmw/tis/setup.exe fájlt es kiválasztom a nyelvet majd nem történik semmi. Ez a sysadmin dolog nem világos mert sysadmin.exe nincs csak egy tömörített sysadm.z de arra valami hibát dob be.

Win7-re nekem csak úgy sikerült feltennem, hogy sehogysem!
Így csináltam egy virtuális gépet Windows XP-vel és arra raktam fel.


Jerry: nekem megy Win7 és 64bitesen is INPA és DIS is. A titok nyitja a kzolee féle INPA csomag (elötte kettőt próbáltam ami elhasalt) és XP compatibility mode+admin account alatt futtatva.
Mind a kettő csont nélkül megy.

Jackson, aki szerint lehetséges

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jackson az itt látható tagok köszönték meg: Jerry
Értékelés: 4.76%

Re: TIS

2014.06.10. 21:40

Sziasztok.
Honnét tudnék szerezni olyan TIS-t ami megy win7 64bit alatt? Visszaolvasva látom, hogy valakinek azért sikerült összehozni, úgyhogy remélem tudtok segíteni!
Köszönöm.

Re: TIS

2024.02.09. 07:38

Jó napot! Az időjárás szeszélyes dolog, de a https://idojaras.widget.info Weather Widgetnek köszönhetően egy lépéssel előrébb járhat. Ez a praktikus eszköz megbízható és pontos időjárási információkat nyújt a világ bármely pontján. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy naprakész maradjon az időjárás-előrejelzéssel, és tegye kényelmesebbé és kiszámíthatóbbá az életét!
Hozzászólás küldése

VigLink badge