Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: egyéb

2011.09.20. 08:28

Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.

Re: egyéb

2011.09.20. 09:44

afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.


Az asszony is Poloval kezdett. 2002-es 1.4 comfortline. Szép volt, de fenntartása az M5-ös BMW-hez hasonló szintű volt. Horror. Minden elromlott, ami elromolhatott. 1 évig bírtuk. Remélem nagyobb szerencsétek lesz. A komplett 90 ezres szervízcsomag: Szijak, görgők, vízpumpa 45 ezer körül volt. Plusz olaj, szűrők stb. A 160 ezer sok. 100-ból ki lehet hozni. Szerintem a Jlaci folglalkozik VW alkatrészekkel is. Hívd fel!

Re: egyéb

2011.09.20. 09:56

Rjani530d írta:
afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.


Az asszony is Poloval kezdett. 2002-es 1.4 comfortline. Szép volt, de fenntartása az M5-ös BMW-hez hasonló szintű volt. Horror. Minden elromlott, ami elromolhatott. 1 évig bírtuk. Remélem nagyobb szerencsétek lesz. A komplett 90 ezres szervízcsomag: Szijak, görgők, vízpumpa 45 ezer körül volt. Plusz olaj, szűrők stb. A 160 ezer sok. 100-ból ki lehet hozni. Szerintem a Jlaci folglalkozik VW alkatrészekkel is. Hívd fel!

Köszi. Sajnos énis hallottam h nem 2 forint a vw-k szervízelése de azért ez sok.Egyébként ez egy 2007-es szintén 1.4-es.

Re: egyéb

2011.09.20. 10:26

afcajax írta:
Rjani530d írta:
afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.


Az asszony is Poloval kezdett. 2002-es 1.4 comfortline. Szép volt, de fenntartása az M5-ös BMW-hez hasonló szintű volt. Horror. Minden elromlott, ami elromolhatott. 1 évig bírtuk. Remélem nagyobb szerencsétek lesz. A komplett 90 ezres szervízcsomag: Szijak, görgők, vízpumpa 45 ezer körül volt. Plusz olaj, szűrők stb. A 160 ezer sok. 100-ból ki lehet hozni. Szerintem a Jlaci folglalkozik VW alkatrészekkel is. Hívd fel!

Köszi. Sajnos énis hallottam h nem 2 forint a vw-k szervízelése de azért ez sok.Egyébként ez egy 2007-es szintén 1.4-es.


Addigra már biztos, hogy fényévekkel jobbak voltak! Miénk még az elsők közül való volt. Azóta is sajnálja a feleségem, mert szép, csajos kocsi volt.

Re: egyéb

2011.09.20. 10:37

afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.



Szia!

Ha a Nyíregyháza neked belefér, akkor küld át hogy mit szeretnél cserélni és adok rá egy ajánlatot.
Van szerelő ismerősöm, precíz , megbízható, korrekt.

Re: egyéb

2011.09.20. 11:22

Ha már Nyíregyházán vagy érdemes benézni a Debreceni úton a Gyémánt Autó Kft.-hez.(a volt Platán Autóház területén) Ha Debrecen felől mégy a Debreceni úton, balra a felüljáró előtt van egy OMW kút. Az előtt vannak. Nagyon profik! Hivatkozhatsz rám. Ha kell PÜben küldök telefonszámot.

Re: egyéb

2011.09.20. 11:55

kiara írta:Ha már Nyíregyházán vagy érdemes benézni a Debreceni úton a Gyémánt Autó Kft.-hez.(a volt Platán Autóház területén) Ha Debrecen felől mégy a Debreceni úton, balra a felüljáró előtt van egy OMW kút. Az előtt vannak. Nagyon profik! Hivatkozhatsz rám. Ha kell PÜben küldök telefonszámot.


Én is ismerem Laciékat ( Gyémánt Autó ), szintén tudom ajánlani.

Re: egyéb

2011.09.20. 20:43

Köszönöm srácok a segítségeteket de sajnos úgy tűnik egyenlőre tárgytalan az egész. Ma délre vitte a barátnőm eredetiség vizsgára és kiderült h rommá volt törve és a motorszám se stimmelt.Egyből kocsi irány Pest és vissza a pénz, kocsi otthagy.Beszarás h ebben a világban ha egy nem összekaristolt kocsit találsz akkor az már majdnem nagyobb eséllyel volt nemrég újra fújva.Tudom vastagságmérővel ki lehetett volna szűrni de nekem nincs és nem is nagyon tudtam kölcsön kérni.Bár hozáteszem h amikor megláttam a tulajt és családját és a házukat egyből elillant minden gyanúm, gyerek, rendezett ház udvar, kutya, macska.A szép megkímélt autó is bele illett a képbe.Utólag kiderült mondjuk, h valószínű ők is át lettek baszva, mert amikor vették nekik az előző tulaj csinálta az eredetiség vizsgálatot és utána íratták a nevükre. No szóval ez van, kurva jó kis nap volt, de tanúlságos. Mégegyszer köszi a tanácsokat, ha újra Polo lesz akkor hasznukat is tudom majd venni.

Re: egyéb

2011.09.20. 20:46

jlaci74 írta:
afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.



Szia!

Ha a Nyíregyháza neked belefér, akkor küld át hogy mit szeretnél cserélni és adok rá egy ajánlatot.
Van szerelő ismerősöm, precíz , megbízható, korrekt.

Én debrecenbe tudok, PÜ ben adok telefonszámot, ha kell.

Re: egyéb

2011.09.20. 22:04

afcajax írta:Köszönöm srácok a segítségeteket de sajnos úgy tűnik egyenlőre tárgytalan az egész. Ma délre vitte a barátnőm eredetiség vizsgára és kiderült h rommá volt törve és a motorszám se stimmelt.Egyből kocsi irány Pest és vissza a pénz, kocsi otthagy.Beszarás h ebben a világban ha egy nem összekaristolt kocsit találsz akkor az már majdnem nagyobb eséllyel volt nemrég újra fújva.Tudom vastagságmérővel ki lehetett volna szűrni de nekem nincs és nem is nagyon tudtam kölcsön kérni.Bár hozáteszem h amikor megláttam a tulajt és családját és a házukat egyből elillant minden gyanúm, gyerek, rendezett ház udvar, kutya, macska.A szép megkímélt autó is bele illett a képbe.Utólag kiderült mondjuk, h valószínű ők is át lettek baszva, mert amikor vették nekik az előző tulaj csinálta az eredetiség vizsgálatot és utána íratták a nevükre. No szóval ez van, kurva jó kis nap volt, de tanúlságos. Mégegyszer köszi a tanácsokat, ha újra Polo lesz akkor hasznukat is tudom majd venni.


Na itt a lehetőség, amit majdnem elszalasztottál. Szerintem hívd fel a barátnőd figyelmét a BMW 3as szériára. Jobban megszereti majd, mint a Polot! :lol:

Re: egyéb

2011.09.20. 22:04

szekeres írta:
jlaci74 írta:
afcajax írta:Egy kis segítségre lenne szükségem. A barátnőm most vett egy vw polot és kellenne Debrecenben vagy környékén vmi jó megbízható szervízet vagy szerelőt találni aki normális árakon minőségi munkát végez.Most aktuális pont a 90000 km-es szervíz periódus és kértünk kalkulációt az egyik szervíztől (Franco Kft.) és kb. 160 000 Ft-ra jött ki ami kurva sok.(ebben tételesen a kicserélendő elemek, szűrők többe kerültek mint amennyiért én vettem a bömögőbe).Ha vkinek van a családban vw vagy van tapasztalata ezen a téren akkor várom szíves segítzségét mert nagyon fontos lenne egy jó, megbízható szerelőt találni.



Szia!

Ha a Nyíregyháza neked belefér, akkor küld át hogy mit szeretnél cserélni és adok rá egy ajánlatot.
Van szerelő ismerősöm, precíz , megbízható, korrekt.

Én debrecenbe tudok, PÜ ben adok telefonszámot, ha kell.


De már minek??? :nyelves: :D :D

Re: egyéb

2011.09.21. 08:14

kiara írta:
afcajax írta:Köszönöm srácok a segítségeteket de sajnos úgy tűnik egyenlőre tárgytalan az egész. Ma délre vitte a barátnőm eredetiség vizsgára és kiderült h rommá volt törve és a motorszám se stimmelt.Egyből kocsi irány Pest és vissza a pénz, kocsi otthagy.Beszarás h ebben a világban ha egy nem összekaristolt kocsit találsz akkor az már majdnem nagyobb eséllyel volt nemrég újra fújva.Tudom vastagságmérővel ki lehetett volna szűrni de nekem nincs és nem is nagyon tudtam kölcsön kérni.Bár hozáteszem h amikor megláttam a tulajt és családját és a házukat egyből elillant minden gyanúm, gyerek, rendezett ház udvar, kutya, macska.A szép megkímélt autó is bele illett a képbe.Utólag kiderült mondjuk, h valószínű ők is át lettek baszva, mert amikor vették nekik az előző tulaj csinálta az eredetiség vizsgálatot és utána íratták a nevükre. No szóval ez van, kurva jó kis nap volt, de tanúlságos. Mégegyszer köszi a tanácsokat, ha újra Polo lesz akkor hasznukat is tudom majd venni.


Na itt a lehetőség, amit majdnem elszalasztottál. Szerintem hívd fel a barátnőd figyelmét a BMW 3as szériára. Jobban megszereti majd, mint a Polot! :lol:


Én inkább az 1-esre gondolok. Drágább, de a vicc az h a fenntartása nem lenne sokkal drágább mint a Poloé, kivéve persze a benzint.Ugyan 1-esről még nem hallottam sok vélemyényt, de azért gondolom minden téren más kategória mint a Polo.

Re: egyéb

2011.09.21. 08:41

Az előző gondolatomat folytatva kérnék mindenkit akinek volt vagy van ill. esetleg a hozzátartozói vagy ismerősi körben rendelkeznek 1-es bömmögővel írja már le tapasztalatát hagy okosodjak h ez egy elvetélt ötlet vagy a Polo-hoz képest ár-érték arányban egy optimális választás is lehet.

Re: egyéb

2011.09.21. 09:43

afcajax írta:Az előző gondolatomat folytatva kérnék mindenkit akinek volt vagy van ill. esetleg a hozzátartozói vagy ismerősi körben rendelkeznek 1-es bömmögővel írja már le tapasztalatát hagy okosodjak h ez egy elvetélt ötlet vagy a Polo-hoz képest ár-érték arányban egy optimális választás is lehet.


szeva
szüleimnek 120d-je van, de kvázi én szervizeltetem. 2005-ös évjárat, 2009-ben behozva németországból 80e km-el (reálisnak tűnik) azóta lett benne 150e km.
kopó cuccokon kívül
-1 db xenon izzó
-jobb oldali kormányösszekötő (éljenek a szuper utak főleg ék Magyarországon)
-jobb oldali hátsó csapágy (dettó)
télen lett cserélve az összes fékbetét + kopásjelző + a kormányösszekötő+futóműállítás és kb 60-70 ezer körül fizettem
most lett cserélve benne a létező összes szűrő + olaj szintén 70e forint körül fizettem
egy fura, talán egyedi hibája van: nagy esőben volt már h fogta magát az ablaktörlő és megállt, ez autópályán még nem is volt gáz mert lefútta a szél, de főúton azért okozott kellemes perceket a legkevésbé vizes pont megtalálása a teljes szélvédőn (bal sarok fent :))
amúgy kényelmes (akár hátul is, csak bejutni nehezebb) dinamikus, a vásárláskor nullázott fogyasztásmérő 6,7l állt be úgy hogy sokszor hidegen, rövid távra van használva szóval ez simán levihető 6l-re is
kb ennyi

Re: egyéb

2012.01.16. 10:40

Kínai 3-as

Kép
Kép

Re: egyéb

2012.01.16. 12:30

simi64 írta:Kínai 3-as

Kép
Kép

Helo
Kínába gyártottak E60-as Long változatot is
Nagy sikert értek el vele

Re: egyéb

2012.01.16. 12:54

lepke írta:
simi64 írta:Kínai 3-as

Kép
Kép

Helo
Kínába gyártottak E60-as Long változatot is
Nagy sikert értek el vele

Ja.
A tömegközlekedést ilyenekre akarják leváltani. Minél hosszabb, annál több pici kínai fér bele :mrgreen:

Re: egyéb

2012.01.28. 00:01

Lákátos :facepalm:

Re: egyéb

2012.01.28. 07:51

simi64 írta:Lákátos :facepalm:

Helo
Nem hibázott Lákátos :nono: :nono: Mert nem tud ÖT-ig számolni :lol: :lol: :lol:

Re: egyéb

2012.01.28. 10:08

lepke írta:
simi64 írta:Lákátos :facepalm:

Helo
Nem hibázott Lákátos :nono: :nono: Mert nem tud ÖT-ig számolni :lol: :lol: :lol:


Hát igen,,, Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés.....
Hozzászólás küldése

VigLink badge