Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: F1 BMW!!!

2014.03.05. 22:40

Maxi írta:Hamarosan kezdődik az idény! :hangos:

2 hét.
Kicsit megtekerik az erőviszonyokat az új szabályok.
Meglátjuk! :)

Re: F1 BMW!!!

2014.03.06. 23:51

Helo
Igy lesznek izgalmas futamok

http://sportgeza.hu/forma1/2014/03/06/wgtesztossz/

Re: F1 BMW!!!

2014.03.13. 11:17

Nem Bmw , de Forma 1 , és látványos ...
( javasolnám a topic címének módosítását, jelen formájában okafogyott ... )

Re: F1 BMW!!!

2014.03.16. 14:36

Vártam ezt a napot, mint a gyerekek a karácsonyt! Az ajándék viszont elmaradt számomra. Tudom rengeteg változás történt,mindenki tapogatózik! Nem értem a szabály alkotóit,mindig arra hivatkoznak hogy izgalmasabb és költséghatékonyabbá kell tenni a sportot!!! Szerintem,és még sokak számára ez nem jó irány! A mai futam élvezhetetlen volt! :( Nem is értem, miért nem robotpilótát alkalmaznak! Most sokan gondolják hogy a MAXI mindig fanyalog!! Igen,mert ez a spórolásról és nem a versenyről szól. Persze haladni kell a technika fejlődésével ez természetes,de engedjék a pilótákat érvényesülni!!! Most nyomd,ne nyomd,óvatosan mert elfogy a benzin stb-stb!!!! Ez kész röhej :facepalm: Röviden ennyi! Nem untatok másokat az elégedetlenségemmel !!! Ennél csak jobb lehet!?

Re: F1 BMW!!!

2014.03.16. 14:48

Maxi írta:Vártam ezt a napot, mint a gyerekek a karácsonyt! Az ajándék viszont elmaradt számomra. Tudom rengeteg változás történt,mindenki tapogatózik! Nem értem a szabály alkotóit,mindig arra hivatkoznak hogy izgalmasabb és költséghatékonyabbá kell tenni a sportot!!! Szerintem,és még sokak számára ez nem jó irány! A mai futam élvezhetetlen volt! :( Nem is értem, miért nem robotpilótát alkalmaznak! Most sokan gondolják hogy a MAXI mindig fanyalog!! Igen,mert ez a spórolásról és nem a versenyről szól. Persze haladni kell a technika fejlődésével ez természetes,de engedjék a pilótákat érvényesülni!!! Most nyomd,ne nyomd,óvatosan mert elfogy a benzin stb-stb!!!! Ez kész röhej :facepalm: Röviden ennyi! Nem untatok másokat az elégedetlenségemmel !!! Ennél csak jobb lehet!?

De minek kell spórolni?Aki nem tudja finanszírozni az F1-be való részvételt annak nem kell indulni ennyi.Nem kötelező a részvétel.

Re: F1 BMW!!!

2014.03.16. 15:35

admin írta:
Maxi írta:Vártam ezt a napot, mint a gyerekek a karácsonyt! Az ajándék viszont elmaradt számomra. Tudom rengeteg változás történt,mindenki tapogatózik! Nem értem a szabály alkotóit,mindig arra hivatkoznak hogy izgalmasabb és költséghatékonyabbá kell tenni a sportot!!! Szerintem,és még sokak számára ez nem jó irány! A mai futam élvezhetetlen volt! :( Nem is értem, miért nem robotpilótát alkalmaznak! Most sokan gondolják hogy a MAXI mindig fanyalog!! Igen,mert ez a spórolásról és nem a versenyről szól. Persze haladni kell a technika fejlődésével ez természetes,de engedjék a pilótákat érvényesülni!!! Most nyomd,ne nyomd,óvatosan mert elfogy a benzin stb-stb!!!! Ez kész röhej :facepalm: Röviden ennyi! Nem untatok másokat az elégedetlenségemmel !!! Ennél csak jobb lehet!?

De minek kell spórolni?Aki nem tudja finanszírozni az F1-be való részvételt annak nem kell indulni ennyi.Nem kötelező a részvétel.


Én valamiért a Ferrarit szeretem, ha már BMW nincsen, de ez tényleg dögunalom volt. A spórolás nem a költségekre, hanem a benzinre vonatkozik, Annyi mindent változtattak egyszerre, hogy ezt egyik csapat sem tudja megoldani ennyi idő alatt. Mindenki fél, hogy kiürül a tank, csak mennek egymás után, mint a birkák.

Re: F1 BMW!!!

2014.03.16. 23:59

Szerencsétlen gyereknek elvették az ezüstérmét is :doglotlo: -pont a benzin miatt... :mereg:
Sokk a Red Bullnál

Re: F1 BMW!!!

2014.03.17. 22:14

admin írta:
Maxi írta:Vártam ezt a napot, mint a gyerekek a karácsonyt! Az ajándék viszont elmaradt számomra. Tudom rengeteg változás történt,mindenki tapogatózik! Nem értem a szabály alkotóit,mindig arra hivatkoznak hogy izgalmasabb és költséghatékonyabbá kell tenni a sportot!!! Szerintem,és még sokak számára ez nem jó irány! A mai futam élvezhetetlen volt! :( Nem is értem, miért nem robotpilótát alkalmaznak! Most sokan gondolják hogy a MAXI mindig fanyalog!! Igen,mert ez a spórolásról és nem a versenyről szól. Persze haladni kell a technika fejlődésével ez természetes,de engedjék a pilótákat érvényesülni!!! Most nyomd,ne nyomd,óvatosan mert elfogy a benzin stb-stb!!!! Ez kész röhej :facepalm: Röviden ennyi! Nem untatok másokat az elégedetlenségemmel !!! Ennél csak jobb lehet!?

De minek kell spórolni?Aki nem tudja finanszírozni az F1-be való részvételt annak nem kell indulni ennyi.Nem kötelező a részvétel.

:hehe

Re: F1 BMW!!!

2014.03.30. 09:59

Nézni,vagy nem nézni? Ez itt a kérdés!!!! :shock:

Re: F1 BMW!!!

2014.03.30. 11:07

Maxi írta:Nézni,vagy nem nézni? Ez itt a kérdés!!!! :shock:

Amíg Te meditálsz rajta, én nézem! ;) :)
A végén majd megosztjuk, hogy ki, mire jutott! :D

Re: F1 BMW!!!

2014.04.06. 18:47

A futamon a Safety Car-nak volt a legjobb hangja. :franko:

Re: F1 BMW!!!

2014.04.06. 19:48

Jó verseny volt...
Most csak majdnem elaludtam ... :mrgreen:
( máskor el is alszom )

Re: F1 BMW!!!

2014.04.06. 20:01

jlaci74 írta:Jó verseny volt...
Most csak majdnem elaludtam ... :mrgreen:
( máskor el is alszom )

Igen! Ma én sem aludtam. :franko:
Csak a Szujót kéne likvidálni.
Látszik, hogy Palik neveltje. :(

Re: F1 BMW!!!

2014.04.10. 21:28

Sajnos... :(

http://www.f1-live.hu/f1-hirek/bmw-viss ... -felejtos/

Re: F1 BMW!!!

2014.04.10. 21:57

Ha valakit érdekel, hogy mitől ( is ) olyan g.ci gyors a merci ...

Re: F1 BMW!!!

2014.04.17. 21:46

--- Kerékcsere --- :o

Re: F1 BMW!!!

2014.05.01. 12:06

Nekem a május elsejéről nem csak a sör, virsli, és egyéb dolgok jutnak az eszembe. 20 éve,ezen a napon hunyt el SENNA !! :( Nekem ő volt a legnagyobb!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Maxi az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: F1 BMW!!!

2014.07.27. 21:17

Helo
A mai futam nagyon izgalmasnak bizonyult
Ricciardo folyamatosan iskolázza Vettelt

Re: F1 BMW!!!

2014.07.27. 21:49

lepke írta:Helo
A mai futam nagyon izgalmasnak bizonyult
Ricciardo folyamatosan iskolázza Vettelt


Valóban -talán- a legjobb futam volt az idén.

Re: F1 BMW!!!

2015.03.12. 20:10

Jó, hogy ennyi királyi csatornánk van! :(
Tehát a szombati-vasárnapi idegbajt elkerülendő:
Duna Tv 6:45 illetve 5:30 a kezdés ideje.
Hozzászólás küldése

VigLink badge