Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2010.11.12. 21:37

tibi666 írta: SiemensHID nevű kamu cucc.

Nekem is ilyen van már vagy három éve és én már használtan vetem és még mindig tökéletes.A BC se panaszkodik rá igaz az új ára 50000Ft-volt.Úgy hogy annyira nem lehet szar.

2010.11.12. 21:46

admin írta:
strobi írta:
tibi666 írta:
...Magyarul ilyen átalakító szetteket nem fogsz kapni nagy gyártótól, csak kínait.


Ma már ami nem kínai az a nem eredeti... :lol:
Pontosítok Ma már ami nem kínai az a gagyi...
Sajnos ez így van...De azoknak még hosszabbított ötöst is gyárt a BMW :cry: Meg az M5 is nagymértékben az Ő igényeikhez van szabva!

2010.11.12. 22:50

admin írta:
tibi666 írta: SiemensHID nevű kamu cucc.

Nekem is ilyen van már vagy három éve és én már használtan vetem és még mindig tökéletes.A BC se panaszkodik rá igaz az új ára 50000Ft-volt.Úgy hogy annyira nem lehet szar.


Lehet, hogy annyira nem rossz, de köze nincs a Siemenshez.

2010.11.13. 00:34

strobi írta:
kisodo írta:...

...


Jackson mint moderátor:
kisodo és strobi fogjátok vissza magatokat mert lekopott a kezem mire ki x-elgettem a vitátokat.
Ha valami nem tetszik akkor PÜ-ben püfföljétek egymást.

2010.11.13. 00:42

Jackson, mint moderátor törölte az idézetet is
Helo Klubtagok
Ez NEM idevaló
inkább PÜ-ben beszéljétek meg vagy telefonon

2010.11.13. 01:03

bmw520ds írta:Tegnap este Levi és az én autóm egymás mellé állítva egy épület falától tíz méterre, bekapcsoltuk a lámpákat. Neki gyári, nekem gagyi xenon. A különbség a fény által terített terület színében: Az Ő fénye autóból nézve az úton sárgához közeli, kb. 3-4-szeres erősségű. Az enyém kék, nem megfelelő erejű, teljes egészében megértettem miért olcsók a gagyi xenonok. A falra vetített kép magasságát egyformára állítottuk.


És legalább az övé jól volt beállitva elötte? Vagy most van két rosszul beállitott.

Jackson, aki szivott ezzel a beállitással mire jó lett

2010.11.13. 01:44

jackson írta:
bmw520ds írta:Tegnap este Levi és az én autóm egymás mellé állítva egy épület falától tíz méterre, bekapcsoltuk a lámpákat. Neki gyári, nekem gagyi xenon. A különbség a fény által terített terület színében: Az Ő fénye autóból nézve az úton sárgához közeli, kb. 3-4-szeres erősségű. Az enyém kék, nem megfelelő erejű, teljes egészében megértettem miért olcsók a gagyi xenonok. A falra vetített kép magasságát egyformára állítottuk.


És legalább az övé jól volt beállitva elötte? Vagy most van két rosszul beállitott.

Jackson, aki szivott ezzel a beállitással mire jó lett
Az enyémben van széttörve mindkét lámpában a tompított magasság állítója és házilag orvosoltam és most közép állásban van belül a potméter, akkor jó. Ismered Levit :wink:

2010.11.13. 11:09

lepke írta:Jackson, mint moderátor törölte az idézetet is
Helo Klubtagok
Ez NEM idevaló
inkább PÜ-ben beszéljétek meg vagy telefonon


Ezt már másfél éve letelefonáltuk!

Csak biztosan szénsavasat ivott és most büfögi felfele... :lol:

Egyébként meg Xenon! De nem Balázs... :P

kocka

2011.01.14. 15:28

Sziasztok.Lehet,hogy nem a legjobb helyre írom de valaki segítsen már nekem.Vettem 2 fényszórót a 2105-ös kockámba mert már nagyon sz@r volt és nem tudom,hogy állítsam be.Úgy tudom van erre valami trükk,fal elé kell állni stb.Csak nem tudom a pontos menetét.Ha valaki tudja kérem segítsen vagy dobjon egy pü-t.Köszönöm.

___________________
Üdv.:P.Tamás.
Hozzászólás küldése

VigLink badge