Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Politika

2010.04.20. 16:02

Akkor legyen,aki akar irjon bele aki nem kíváncsi rá az nem olvassa ugyse :wink:

2010.04.20. 16:14

Kép
Kép

2010.04.20. 16:21

CSURKAPISTAAAAA :lol: :lol: :lol:

2010.04.20. 16:23

ááááá

nem találom azt a videót amikor a vöröscsillag rózsává válik merthogy aki nem látta még mszp rózsáját össze lehet rakni vöröscsillagnak is.

2010.04.20. 16:34

MChris írta:ááááá

nem találom azt a videót amikor a vöröscsillag rózsává válik merthogy aki nem látta még mszp rózsáját össze lehet rakni vöröscsillagnak is.

Az szegfű!
(De lehet, most rózsa lesz, mert úgy hallottam megváltoztatják)

2010.04.20. 16:37

Kérném szépen, napirend előtt 2 percben: :lol:
Lehet itt káromkodni is?
Úgy értem: ha valami bajt okoznak nekünk, lehet szidni ezeket a "bőszméket"? :lol:

2010.04.20. 16:37

simi64 írta:
MChris írta:ááááá

nem találom azt a videót amikor a vöröscsillag rózsává válik merthogy aki nem látta még mszp rózsáját össze lehet rakni vöröscsillagnak is.

Az szegfű!
(De lehet, most rózsa lesz, mert úgy hallottam megváltoztatják)


akkor szegfű :nyelves: :lo

2010.04.20. 16:39

simi64 írta:Kérném szépen, napirend előtt 2 percben: :lol:
Lehet itt káromkodni is?
Úgy értem: ha valami bajt okoznak nekünk, lehet szidni ezeket a "bőszméket"? :lol:


Erre majd Jacko válaszol :oops: kulturáltam gondolom azért összejön majd :wink:

2010.04.20. 16:40

Adjon az Isten:

2010.04.20. 16:49

MChris írta:
simi64 írta:Kérném szépen, napirend előtt 2 percben: :lol:
Lehet itt káromkodni is?
Úgy értem: ha valami bajt okoznak nekünk, lehet szidni ezeket a "bőszméket"? :lol:


Erre majd Jacko válaszol :oops: kulturáltam gondolom azért összejön majd :wink:


hogy apicsába ne lehetne! majd kitörli ha nem tetszik! :lol:

2010.04.20. 16:53

egyébként meg az az ötletem, hogy lehetne "titkosítani" a topicot, hogy vendégek ne lássák! :oops:

2010.04.20. 17:06

Labi írta:egyébként meg az az ötletem, hogy lehetne "titkosítani" a topicot, hogy vendégek ne lássák! :oops:


Marha egyszerű. Aki azon volt, hogy ne legyen politizálás, ne nézze.
Elvégre, nem lehet az embereket birka módjára "na csak erről beszélj"
Még ha ez az oldal nem erről szól, ez egy szabad oldal.

2010.04.20. 17:58

Labi írta:
hogy apicsába ne lehetne! majd kitörli ha nem tetszik! :lol:

Szegény Jackson!
Itt fog élni a topicban! :hehe

2010.04.20. 18:36

hegylako írta:Adjon az Isten:
SZEBB JÖVŐT!!!
Kép

2010.04.20. 19:32

Imco írta:
Labi írta:
hogy apicsába ne lehetne! majd kitörli ha nem tetszik! :lol:

Szegény Jackson!
Itt fog élni a topicban! :hehe


Nem kell aggódni. Első elképzelésem, hogy ebbe a topikba nem fogok moderálni. Ha nagy gáz van majd lecsukjuk és nem lehet hozzá irni. Aki ide ir az meg megérdemli amit kap a többiektől.
Ha nagyon elfajulna a topik akkor lezárjuk és pont. No meg a kampány szünet alatt is.

Viszont aki másik topikban politizál annak X-lessz.

Jackson, aki tájékoztat

2010.04.20. 20:45

jackson írta:
Imco írta:
Labi írta:
hogy apicsába ne lehetne! majd kitörli ha nem tetszik! :lol:

Szegény Jackson!
Itt fog élni a topicban! :hehe


Nem kell aggódni. Első elképzelésem, hogy ebbe a topikba nem fogok moderálni. Ha nagy gáz van majd lecsukjuk és nem lehet hozzá irni. Aki ide ir az meg megérdemli amit kap a többiektől.
Ha nagyon elfajulna a topik akkor lezárjuk és pont. No meg a kampány szünet alatt is.

Viszont aki másik topikban politizál annak X-lessz.

Jackson, aki tájékoztat


"Aki ide ir az meg megérdemli amit kap a többiektől." - ezt nem értem. :(
Ne keverjük azt, hogy ha valaki vállalja a nézeteit, és éppen nem valaki után megy/bólogat. Ha pedig azért szívatják másik topikban, akkor én meg Őt védem meg.
Krisztián felhívta mindenki figyelmét, hogy Ez a politikai topik. Ide kell írni a politikai vitákat, nem máshova. Ha pedig lesz hülye, akkor az megkapja azt amit Jackson mond.

2010.04.20. 21:13

Celtic írta:"Aki ide ir az meg megérdemli amit kap a többiektől." - ezt nem értem. :(
Ne keverjük azt, hogy ha valaki vállalja a nézeteit, és éppen nem valaki után megy/bólogat. Ha pedig azért szívatják másik topikban, akkor én meg Őt védem meg.
Krisztián felhívta mindenki figyelmét, hogy Ez a politikai topik. Ide kell írni a politikai vitákat, nem máshova. Ha pedig lesz hülye, akkor az megkapja azt amit Jackson mond.


Olvastad a index fórum politikai részének szabályzatát. Mert abban részletesen taglalják.
Ez azt jelenti, hogy ha leirja antinacionalista azt lezsidózzák, ha valaki emlegeti a régi időket azt lekomcsizzák stb.
Szóval az ide irja a véleményét és utána ebben a fórumban kap valami "kellemes" jelzőt.
A másik topikban átvinnit természetesen én is x-elem.

Jacksonm, aki megmagyarázta hogyan értette.

2010.04.20. 21:19

jackson írta:
Celtic írta:"Aki ide ir az meg megérdemli amit kap a többiektől." - ezt nem értem. :(
Ne keverjük azt, hogy ha valaki vállalja a nézeteit, és éppen nem valaki után megy/bólogat. Ha pedig azért szívatják másik topikban, akkor én meg Őt védem meg.
Krisztián felhívta mindenki figyelmét, hogy Ez a politikai topik. Ide kell írni a politikai vitákat, nem máshova. Ha pedig lesz hülye, akkor az megkapja azt amit Jackson mond.


Olvastad a index fórum politikai részének szabályzatát. Mert abban részletesen taglalják.
Ez azt jelenti, hogy ha leirja antinacionalista azt lezsidózzák, ha valaki emlegeti a régi időket azt lekomcsizzák stb.
Szóval az ide irja a véleményét és utána ebben a fórumban kap valami "kellemes" jelzőt.
A másik topikban átvinnit természetesen én is x-elem.

Jacksonm, aki megmagyarázta hogyan értette.


Jackson! Hogy jön ide az index fórum politikai szabályzata? :)
-Nem járok index fórumaira, mert véleményem szerint alja.
-Engem az index oldal szabályzata hidegen hagy.
Arra pedig kár hivatkozni, hogy noha ennek az oldal elődje az index fóruma, mert mint írva van, nem hiába lett önálló, egyedi oldal. Tehát ez nem az index.
De olyanon vitázni, ami még be sem következett, és pláne, hogy az ellen többek között Te vagy Én tehetünk, majdhogynem kár érte.

2010.04.20. 22:08

Helo
A Parlamentből már csak a Torgyán hiányzik
Mindenki mondjon le :wink: :lol:


Kép

üdv zoli

2010.04.20. 22:24

nemá! ebben a topicban mindenki olyan bátortalan! fröcsögjetek már egy kicsit, mert olyan jól belejöttetek az off topicban, de itt mindenki a ring sarkában ücsörög! nosza :!: :lol: :lol:
Hozzászólás küldése

VigLink badge