Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Akik edzőterembe járnak

2012.07.19. 20:56

köszönjük emese :nyelves: :nyelves: :doglotlo:

Re: Akik edzőterembe járnak

2012.07.19. 21:28

Marco85 írta:
lepke írta:Helo
Jövő héttől (( gyúrok )) :franko:
Tippek , trükkök :?: :?:
NEM kokszolok :facepalm: :facepalm:


Csirke, hal, rizs, zoldseg + min4 max 6edzes hetente..Ha nem megy, marad a "koksz"..

Helo
A rizsből elegem lett a katonaság idő alatt

Re: Akik edzőterembe járnak

2012.07.19. 22:25

lepke írta:
Marco85 írta:
lepke írta:Helo
Jövő héttől (( gyúrok )) :franko:
Tippek , trükkök :?: :?:
NEM kokszolok :facepalm: :facepalm:


Csirke, hal, rizs, zoldseg + min4 max 6edzes hetente..Ha nem megy, marad a "koksz"..

Helo
A rizsből elegem lett a katonaság idő alatt

Mikor volt az már :!:
Az előző évezredben!

Bezzeg a Borsodi :roker:
Abból nem lett eleged!
Pedig abból többet fogyasztottál. Gyanítom... :doglotlo:

Re: Akik edzőterembe járnak

2012.11.16. 23:17

Kép


iPhone Tapatalk

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.12. 12:14

nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.12. 13:11

kopasze-28 írta:nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:


Helló!
Én 13 éve edzek folyamatosan. Most mit mondjak ? Kurv@ jól nézek ki :facepalm: :D :D

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.12. 16:36

kopasze-28 írta:nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:

Szia Kopasz.Én is leszoktam menni heti 2-3-at,de én már csak tornázásnak nevezem.Tudod az én koromban,nem szabad megeröltetnem már magamat. :roki

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.13. 13:07

Jahh,én is heti 3 alkalommal megyek,ölég is :mrgreen: te korodban?mér mennyi is vagyol? :mrgreen:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.13. 13:09

leslie írta:
kopasze-28 írta:nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:


Helló!
Én 13 éve edzek folyamatosan. Most mit mondjak ? Kurv@ jól nézek ki :facepalm: :D :D


Én anélkűl is qrva jól nézek ki :nyelves: :nyelves: :nyelves: :nyelves: jó képű gyerök vok :nyelves: :nyelves: :hehe :facepalm:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.14. 09:00

kopasze-28 írta:
leslie írta:
kopasze-28 írta:nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:


Helló!
Én 13 éve edzek folyamatosan. Most mit mondjak ? Kurv@ jól nézek ki :facepalm: :D :D


Én anélkűl is qrva jól nézek ki :nyelves: :nyelves: :nyelves: :nyelves: jó képű gyerök vok :nyelves: :nyelves: :hehe :facepalm:


az... megérdemelnél egy szobrot,csak kellene egy öntőforma :nyelves:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.14. 09:42

MChris írta:
kopasze-28 írta:
leslie írta:
kopasze-28 írta:nagy a csend :hangos: senki nem gyurmázik? :mrgreen: :mrgreen:


Helló!
Én 13 éve edzek folyamatosan. Most mit mondjak ? Kurv@ jól nézek ki :facepalm: :D :D


Én anélkűl is qrva jól nézek ki :nyelves: :nyelves: :nyelves: :nyelves: jó képű gyerök vok :nyelves: :nyelves: :hehe :facepalm:


az... megérdemelnél egy szobrot,csak kellene egy öntőforma :nyelves:


Nem kell öntőforma, én már láttam kopasz szobrát :mrgreen:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: 2 admin, simi64
Értékelés: 9.52%

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.14. 12:16

mi van,köll a fájdalom??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :nyelves: :nyelves: :nyelves: :boxing :boxing :boxing :boxing :boxing

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kopasze-28 az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.14. 13:13

kopasze-28 írta:mi van,köll a fájdalom??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :nyelves: :nyelves: :nyelves: :boxing :boxing :boxing :boxing :boxing

Azért pár BMW emblémát tetoválhatott volna rá :!:
Különben hasonlít! :elvis :mrgreen:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.03.14. 16:38

kopasze-28 írta:mi van,köll a fájdalom??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :nyelves: :nyelves: :nyelves: :boxing :boxing :boxing :boxing :boxing


Kéne már egy másnapos fejfájás :roker:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.08.29. 19:13

Csirkemell ,rizs,gyümölcsök és zöldségek! Ennyi kell,hogy izmosak legyetek! Na meg edzeni! :)

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.09.15. 19:51

supreme írta:Csirkemell ,rizs,gyümölcsök és zöldségek! Ennyi kell,hogy izmosak legyetek! Na meg edzeni! :)

Helo
Ez nem tűnik olyan lehetetlen dolognak

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.09.21. 19:05

lepke írta:
supreme írta:Csirkemell ,rizs,gyümölcsök és zöldségek! Ennyi kell,hogy izmosak legyetek! Na meg edzeni! :)

Helo
Ez nem tűnik olyan lehetetlen dolognak


nem olyan egyszerű mindig betartani az étrendet..és az edzést is komolyan csinálni! :)

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.09.21. 19:15

supreme írta:
lepke írta:
supreme írta:Csirkemell ,rizs,gyümölcsök és zöldségek! Ennyi kell,hogy izmosak legyetek! Na meg edzeni! :)

Helo
Ez nem tűnik olyan lehetetlen dolognak


nem olyan egyszerű mindig betartani az étrendet..és az edzést is komolyan csinálni! :)

Helo
Nekem elég nehéz betartani a szabályokat :facepalm:

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.10.02. 12:44

Sziasztok, most vettem csak észre a "gyúrós" topikot. A 10.ker-ben van termem, ha valaki jár kondizni és hozzánk térne be, e39.hu tagként az akkor aktuális diák áron edzhet. Próbaedzés ingyenes, amennyiben megtetszene és bérletet vennétek, kérlek küldjetek egy privát mailt és leadom a nevetek a pultba! Fitness Energy Kőbánya néven megtaláltok, üdv Dávid.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek davidoff1983 az itt látható tagok köszönték meg: 2 cichlidszsolt, Cxgrav
Értékelés: 9.52%

Re: Akik edzőterembe járnak

2013.10.02. 18:16

davidoff1983 írta:Sziasztok, most vettem csak észre a "gyúrós" topikot. A 10.ker-ben van termem, ha valaki jár kondizni és hozzánk térne be, e39.hu tagként az akkor aktuális diák áron edzhet. Próbaedzés ingyenes, amennyiben megtetszene és bérletet vennétek, kérlek küldjetek egy privát mailt és leadom a nevetek a pultba! Fitness Energy Kőbánya néven megtaláltok, üdv Dávid.


Nem veled beszelgettem nehany napja a Papp Tamasnal ??
Hozzászólás küldése

VigLink badge