Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Segítség kérése!!!

2017.02.21. 20:23

Egy V12 nem egy kisebbfajta, inkább nagyobb fajta hobbi. :)

Re: Segítség kérése!!!

2017.02.22. 00:11

kzolee írta:Egy V12 nem egy kisebbfajta, inkább nagyobb fajta hobbi. :)



A V12-re több hiba lehetőséget írnak de nem vészeset. A V8-at meg ismerem gondjait de erről a kettőről olvastam, hogy jó motorok. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tökmöc 2017.02.22. 17:14-kor.

Re: Segítség kérése!!!

2017.02.22. 09:43

tökmöc írta:Szép napot mindenkinek!

Ez nem egy olyan nagy segítség kérés de sajnos nem tudtam hova írjam ki. Nos elgondolkodtam azon, hogy kéne egy kisebb fajta hobbi és egy E38-ra gondoltam természetesen 1996-2000 évjáratúra és benzinesre. Természetesen nem úgy gondoltam hogy azonnal vennék egyet és teljes erővel neki állni, mert ez nem így lenne hanem arra gondoltam olcsón venni és szép lassan felújítani! Akkor kérdésem az lenne szerintetek van ennek értelme vagy inkább felejtsem is el?

Nem vagyok milliomos nem is akarom gyári állapotra vissza állítani de egy ilyen állapotú E38-nak tudnék örülni! https://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/75 ... a-10700311


Végtelen idő, energia (és pénz), mire ide jutsz, hogy ilyen legyen egy e38. + mire össze guberálsz minden minden alkatrészt hozzá, stb.
Akkor arról még nem is beszéltem, hogy neked minden olcsón kell. Ehhez pedig már nem fogsz találni olcsón alkatrészt. Ami jó hozzá, annak el fogják kérni az árát! Összességében, szerintem meg gondolandó, hogy érdemes-e bele kezdeni. (inkább vegyél házat és azt szépítsd :wink: )

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Segítség kérése!!!

2017.02.22. 17:18

leslie írta:
tökmöc írta:Szép napot mindenkinek!

Ez nem egy olyan nagy segítség kérés de sajnos nem tudtam hova írjam ki. Nos elgondolkodtam azon, hogy kéne egy kisebb fajta hobbi és egy E38-ra gondoltam természetesen 1996-2000 évjáratúra és benzinesre. Természetesen nem úgy gondoltam hogy azonnal vennék egyet és teljes erővel neki állni, mert ez nem így lenne hanem arra gondoltam olcsón venni és szép lassan felújítani! Akkor kérdésem az lenne szerintetek van ennek értelme vagy inkább felejtsem is el?

Nem vagyok milliomos nem is akarom gyári állapotra vissza állítani de egy ilyen állapotú E38-nak tudnék örülni! https://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/75 ... a-10700311


Végtelen idő, energia (és pénz), mire ide jutsz, hogy ilyen legyen egy e38. + mire össze guberálsz minden minden alkatrészt hozzá, stb.
Akkor arról még nem is beszéltem, hogy neked minden olcsón kell. Ehhez pedig már nem fogsz találni olcsón alkatrészt. Ami jó hozzá, annak el fogják kérni az árát! Összességében, szerintem meg gondolandó, hogy érdemes-e bele kezdeni. (inkább vegyél házat és azt szépítsd :wink: )


Igen ma több időm volt utána olvasgatni dolgok után szerintem is felejtős lesz! A házikó megvan már! :roll: Neked most tényleg E46 van??? :shock:

Segítség kérése!!!

2017.03.18. 10:07

Egy német autót leinformálásában (telefonos) kérek segítséget,itt a guglitranslét nem a barátom. Az eladó a levélre nem reagál .
Németül beszélő emberke van ismerősi körben, csak autószerelős szlenget beszélő/értő nincs. Fizetnék is érte, nem a telefonszámla elspórolása a célom,csak egy felesleges 1000km útnak akarok elébe menni.
Köszi

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.18. 19:09

Bor3sz írta:Egy német autót leinformálásában (telefonos) kérek segítséget,itt a guglitranslét nem a barátom. Az eladó a levélre nem reagál .
Németül beszélő emberke van ismerősi körben, csak autószerelős szlenget beszélő/értő nincs. Fizetnék is érte, nem a telefonszámla elspórolása a célom,csak egy felesleges 1000km útnak akarok elébe menni.
Köszi

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Asszem a kovessyroli /boldolva/ KATT beszél németül és ott van melletted. Dobáld meg egy PÜvel.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.18. 23:27

Sziasztok!
Valaki tudna ajanlani egy jo homokszorot aki le tudna pucolni a feknyergeimet femtisztara? Normalis iparos kerestetik!
Elore is koszonom!



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.18. 23:31

Bummer írta:Sziasztok!
Valaki tudna ajanlani egy jo homokszorot aki le tudna pucolni a feknyergeimet femtisztara? Normalis iparos kerestetik!
Elore is koszonom!



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Pilisvörösvár útba esik neked?

Asus Z00AD

Ezt a hozzászólást a szerzőnek F_E_K_ az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.19. 12:26

F_E_K_ írta:
Bummer írta:Sziasztok!
Valaki tudna ajanlani egy jo homokszorot aki le tudna pucolni a feknyergeimet femtisztara? Normalis iparos kerestetik!
Elore is koszonom!



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Pilisvörösvár útba esik neked?

Asus Z00AD


Szia!
Utba nem de messze sincs a 13.-bol...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.19. 13:35

Bummer írta:
F_E_K_ írta:
Bummer írta:Sziasztok!
Valaki tudna ajanlani egy jo homokszorot aki le tudna pucolni a feknyergeimet femtisztara? Normalis iparos kerestetik!
Elore is koszonom!



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Pilisvörösvár útba esik neked?

Asus Z00AD


Szia!
Utba nem de messze sincs a 13.-bol...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hátha másnak is jól jön:

Mészáros Tamás
+36 20 916 4616
(Pilisvörösvár)

Asus Z00AD

Ezt a hozzászólást a szerzőnek F_E_K_ az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.30. 09:36

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
WDS-ben meg tudnátok nézni nekem, hogy 2006/6 E60/61 motorosan behajló külső tükör sötétedő tükörlapjánál melyik 2 szál a fűtés és melyik 2 a sötétedés?
Előre is köszönöm.
Nincs már WDS-em. :(

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.30. 14:52

Sziasztok!
Egy kedves ismerősöm Colin Mcrae-nek gondolta magat és sikerült összetörnie a 2009-es E92 326 i coupe-jának a jobb első lámpáját. :taps: Szerencse a szerencsétlenségben hogy csak a "plexi" tört be és nem lett magának a lámpatestnek semmi baja. Hosszu netes keresgélést követően, csak horror árban lévő lámpákat találtam neki az ebay-en. Nem tudtok esetleg valakit akinek lenne ilyen jobbos lámpája? Vagy esetleg a plexit hozzá amennyiben cserélhető a lámpán?

Egy hasonlo lámpa kellene:
http://www.ebay.com/itm/2007-2010-BMW-E ... 2568611076

Előre is köszönöm!

üdv.: samu

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.30. 15:34

superbutt írta:Sziasztok!
Egy kedves ismerősöm Colin Mcrae-nek gondolta magat és sikerült összetörnie a 2009-es E92 326 i coupe-jának a jobb első lámpáját. :taps: Szerencse a szerencsétlenségben hogy csak a "plexi" tört be és nem lett magának a lámpatestnek semmi baja. Hosszu netes keresgélést követően, csak horror árban lévő lámpákat találtam neki az ebay-en. Nem tudtok esetleg valakit akinek lenne ilyen jobbos lámpája? Vagy esetleg a plexit hozzá amennyiben cserélhető a lámpán?

Egy hasonlo lámpa kellene:
http://www.ebay.com/itm/2007-2010-BMW-E ... 2568611076

Előre is köszönöm!

üdv.: samu


bimmer.hu (Bömbölő kolléga). Az oldalon az elérhetősége. Ő meg tudja oldani!

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.30. 15:36

superbutt írta:Sziasztok!
Egy kedves ismerősöm Colin Mcrae-nek gondolta magat és sikerült összetörnie a 2009-es E92 326 i coupe-jának a jobb első lámpáját. :taps: Szerencse a szerencsétlenségben hogy csak a "plexi" tört be és nem lett magának a lámpatestnek semmi baja. Hosszu netes keresgélést követően, csak horror árban lévő lámpákat találtam neki az ebay-en. Nem tudtok esetleg valakit akinek lenne ilyen jobbos lámpája? Vagy esetleg a plexit hozzá amennyiben cserélhető a lámpán?
Egy hasonlo lámpa kellene:
http://www.ebay.com/itm/2007-2010-BMW-E ... 2568611076
Előre is köszönöm!
üdv.: samu

Árulni éppenséggel árulnak búrát, de rá kell kérdezni a kompatibilitásra.
ebay 1
ebay 2

Re: Segítség kérése!!!

2017.03.30. 15:43

PeterE39 írta:
superbutt írta:Sziasztok!
Egy kedves ismerősöm Colin Mcrae-nek gondolta magat és sikerült összetörnie a 2009-es E92 326 i coupe-jának a jobb első lámpáját. :taps: Szerencse a szerencsétlenségben hogy csak a "plexi" tört be és nem lett magának a lámpatestnek semmi baja. Hosszu netes keresgélést követően, csak horror árban lévő lámpákat találtam neki az ebay-en. Nem tudtok esetleg valakit akinek lenne ilyen jobbos lámpája? Vagy esetleg a plexit hozzá amennyiben cserélhető a lámpán?
Egy hasonlo lámpa kellene:
http://www.ebay.com/itm/2007-2010-BMW-E ... 2568611076
Előre is köszönöm!
üdv.: samu

Árulni éppenséggel árulnak búrát, de rá kell kérdezni a kompatibilitásra.
ebay 1
ebay 2



Köszi szépen! :)

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.20. 11:49

Tudja valaki Papi telefonszámát?

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.20. 12:19

Afterdark írta:Tudja valaki Papi telefonszámát?

PÜ ment.

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.23. 07:54

Dunakeszin ismer valaki megbízható műanyagost? Az m5 lökhárítókat kellene rendbeszedni.

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.27. 12:31

Tesómnak a Mercedes E220 CDI-re keresek bal első sárvédőt.
W211 a típusjele és 2005-ös évj. az autó.
Ezüst jó lenne :wink:

Ha esetleg van valakinek a környezetében bontva ilyen autó, akkor megköszönnöm az információt.
Én sajnos nem találtam itthon.

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.28. 09:13

kovessyroli írta:Tesómnak a Mercedes E220 CDI-re keresek bal első sárvédőt.
W211 a típusjele és 2005-ös évj. az autó.
Ezüst jó lenne :wink:

Ha esetleg van valakinek a környezetében bontva ilyen autó, akkor megköszönnöm az információt.
Én sajnos nem találtam itthon.

Kb 2 kmre van tolem egy merci bonto meg kerdezhetem hogy van,de ez Anglia postaval nemmtudom menyi ha erdekell szolj.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hozzászólás küldése

VigLink badge