Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Segítség kérése!!!

2010.06.10. 16:33

Sziasztok márka társak.

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni,tudom hogy sokan,sőt itt elég sokan nem ismertek engem,így megértem ha nem áll szándékotokba segíteni,de nagyon nagy gondba vagyok :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:
Leírom miről van szó,megemlítem,hogy soha de soha nem kértem vadidegenektől ilyen témába segítséget,és NEM szoktam kunyerálni,hogy értsétek miről van szó,de önhibámon kívül kerültem ilyen helyzetbe sajnos :cry:
Ha segítetek rajtam,azt rettenetesen megköszönném,és úgy tudom nektek meghálálni,h ha bármi gondotok van a kocsitokkal,nyugottan keressetek fel és megcsinálom akár ingyen akár féláron,vagy tudom is én,de vhogy megoldjuk,ezzel tudom viszonozni a segítségeteket.
Akkor leírom miről van szó:

-Mint tudjátok januárba elküldtek a meló helyemről,és munkanélküli lettem,sajnos a segély amit adtak,szinte semmire nem volt elég.
Nap mint nap bújtam az állás hirdetéseket,küldtem az ön.rajzokat sorba
a gyárakba,negatív sikerekkel.Egész mostanáig,pontosabban május végéig,míg nem behívtak interjúra egy céghez.Itt végre majd 5 hosszú keserves hónap után végre lett munka helyem Smiley
-Na de nem ez a lényeg amiért hozzátok fordulok és aa segítségeteket kérem,mielőtt hozzá kezdenék,hozzá teszem,h SOHA de SOHA nem szerettem ilyet csinálni,és főleg nem kéregetni(!!!!)
-annyira szar helyzetbe kerültünk anyagilag,h rettenetesen el vagyunk csúszva csekkekkel és most jön a lényeg ami miatt hozzátok fordultam,tegnap kaptam az utolsó hideget a nyakamba,mikor megtudtam,hogy az OTP-nél van a folyó szlám,és megszüntették az "A"hitelkeretemet csak úgy,mivel 4 hónapja nem ment rá munkabér utalás/a segély nem számít annak/,és ez miatt nagyon nagy bajba kerültem,mivel elutalták a májusi segélyt ami kemény 52 ezer ft,igy most minusz 19 ezer be van a szlám,és mivel megszüntették a keretet,gyakorlatilag és elméletileg is,hiába utalták el a pénzemet nem tudok semmit csinálni,nem tudok még egy 1000ft se felvenni,csekket befizetni,semmit.Így a lakás kölcsönömet se tudom kifizetni ami 45000 ft undecided Cry Cry Cry,és félek h nagy baj lesz,a bnőm szlája is teljesen kimerült,nagyon sok csekk van befizetetlenűl,az ő telóját megint kikapcsolták mert még nem lett kifizetve a szla,ennek a vissza kötése is 7500 ft angry
-semmi pénzünk nem lesz,ahogy bnőm kifizeti az elmaradt csekkeket,az aktuálisak persze megint nem lesznek kifizetve,mert nem tudjuk sanos,és félünk,h kikapcsólják a villanyt,vagy netán a vizet zárják el,mert már jött felszólitás is undecided undecided Enni valót nem is tudom miből fogunk venni,ami miatt nagyon félek az az,h nemtudom kifizetni a lakás kölcsönt,nem akarok utcára kerülni.
-szeretném a segítségeteket kérni,nem sokra volna szükségem,csak h ezt a hónapot kitudjam vhogy húzni,mert utána már kapok fizetést.
-100-150 ezer ft kihúzna minket a kátyúból,h kitudjuk fizetni az elmaradásokat,asszem ez nem túl nagy összeg,sokfele elosztva.

-Tudom,sokan még nem ismertek engem,és nem olyan régóta vagyok itt köztetek,nem tudom mi a véleményetek rólam,én bárkinek szívesen segítek ahol tudok bárki is legyen az a fórumról.
Egyszóval,nagyon hálás lennék,ha eme kis közösségből segíteni tudnátok.
Tudom,h jön a füredi tali,meg mindenki kevésből él,de remélem kitud segíteni és nélkülözni tud,akár csak 2000ft-ot is.

Ennyit szerettem volna csak,remélem nem kérek túl sokat.

Köszönöm előre is a segítségeteket

Tisztelettel és üdvözlettel:kopasz

U.i.:remélem nem haragszotok meg,amiért hozzátok fordultam segítségért,elfogyott minden tartalék pénzünk,sajnos a családom se tud nagyon már kisegíteni,amennyire tudnak ők is segítenek.

Megértéseteket köszönöm :oops: :wink:

2010.06.10. 21:50

Szia!

Én megértem és átérzem a helyzeted, nem tudom a többiek hogy vélekednek.

Nekem az első dolog ami eszembe jutott az az hogy ennél egy kicsit több kell, nem tudom ezt hogy gondoltad kivitelezni, mondasz egy számlaszámot és oda utal aki tud?

Ezzel az lesz a probléma hogy a delikvens honnan tudja mire lesz felhasználva.

Ismered a mondást "messziröl jött ember....

Nem, a nem segitő szándék beszél belölem ellenkezöleg.

Találjunk ki valamit.

Üdv
Hegylakó

2010.06.10. 23:14

hegylako írta:Szia!

Én megértem és átérzem a helyzeted, nem tudom a többiek hogy vélekednek.

Nekem az első dolog ami eszembe jutott az az hogy ennél egy kicsit több kell, nem tudom ezt hogy gondoltad kivitelezni, mondasz egy számlaszámot és oda utal aki tud?

Ezzel az lesz a probléma hogy a delikvens honnan tudja mire lesz felhasználva.

Ismered a mondást "messziröl jött ember....

Nem, a nem segitő szándék beszél belölem ellenkezöleg.

Találjunk ki valamit.

Üdv
Hegylakó

Helo
A Kopasz klubtársat az oldal 80%-ka ismeri
Én jómagam sokszor találkoztam vele,telefonon is beszélgettünk eleget
Decemberi tali előtt felhívott hogy sajnos nem tud eljönni mert GONDOK vannak,felajánlottuk neki hogy a belépőt rendezzük csak jöjjenek a párjával és szórakozzunk egyet, MERT nagyon NAGY mulatós ember
Ő az az ember aki minden BMW-s klubtagot meghív bográcsozni hétvégeken,és jó bulikat szokott rendezni a tagoknak
A pénz az biztosan arra kell neki amiket leír
Most eléggé LE vagyok égve DE egy 5-ezrest elküldök,IGY jobban alszom hogy tudtam segíteni egy ismerősömnek
Bankszámla számot írd ki az oldalra és aki akar az segíteni fog
üdv zoli

2010.06.11. 00:05

lepke írta:
hegylako írta:Szia!

Én megértem és átérzem a helyzeted, nem tudom a többiek hogy vélekednek.

Nekem az első dolog ami eszembe jutott az az hogy ennél egy kicsit több kell, nem tudom ezt hogy gondoltad kivitelezni, mondasz egy számlaszámot és oda utal aki tud?

Ezzel az lesz a probléma hogy a delikvens honnan tudja mire lesz felhasználva.

Ismered a mondást "messziröl jött ember....

Nem, a nem segitő szándék beszél belölem ellenkezöleg.

Találjunk ki valamit.

Üdv
Hegylakó

Helo
A Kopasz klubtársat az oldal 80%-ka ismeri
Én jómagam sokszor találkoztam vele,telefonon is beszélgettünk eleget
Decemberi tali előtt felhívott hogy sajnos nem tud eljönni mert GONDOK vannak,felajánlottuk neki hogy a belépőt rendezzük csak jöjjenek a párjával és szórakozzunk egyet, MERT nagyon NAGY mulatós ember
Ő az az ember aki minden BMW-s klubtagot meghív bográcsozni hétvégeken,és jó bulikat szokott rendezni a tagoknak
A pénz az biztosan arra kell neki amiket leír
Most eléggé LE vagyok égve DE egy 5-ezrest elküldök,IGY jobban alszom hogy tudtam segíteni egy ismerősömnek
Bankszámla számot írd ki az oldalra és aki akar az segíteni fog
üdv zoli


Jaja....csatlakozom Lepkéhez.....vagyunk itt elegen..(regisztráltak)..ha mindenki csak egy ezressel beszál meglesz az e39-is :-)...De tényleg segítünk csak számlaszámot adj....

2010.06.11. 08:42

Sziasztok Urak :wink:

Először is köszönöm megértéseteket és együtt működéseteket.

Amit Lepke leirt a decemberi talival kapcsolatba az igaz,nagyon rendes dolog volt tőle,h felajánlotta a segítségét,és akkor montam neki,h ez rendes gesztus de nem fogadhattuk akkor el.

De most tényleg van baj,sajnos.....

Valahol Hegylakó kollégának is igaza van,DE.........én pont nem vagyok az az ember
aki mások pénzéből akar meggazdagodni,és pénzt kicsalni bárkitől is :!:

semmi értelmét nem látom ennek,hisz magammal bas.......ák ki,hisz elterjedne,h egy utolsó csalo szemét vagyok...........és vissza élek a joindulatokkal.....

aki segíteni szeretne,és segít vhogy annak privátba elküldöm a szlaszámom,és h elhiggye mire kellett a pénz,be scennelem neki a csekk fénymásolatokat és elküldöm imélbe,igy biztos h elhiszitek h nem kamuzok.......

Soha de soha senkitől nem fogadtam el pénzt,ilyen formába meg főleg nem.
Néha zavarba vagyok mikor barátoknak ismerősöknek segítek,akár ugy h megcsinálom az autóját,vagy elviszem vhova,és azt mondja kifizeti akár az üz.anyagot,akár a javítást,és megkérdezik,h:-mivel tartozok? akkor szoktam mondani,h semmivel,és mégis kifizetik....

Aki segíteni szeretne,az keressen meg privátba és megadom a szla számot.

Tisztelettel és köszönettel:

kopasz

2010.06.11. 09:53

kopasze-28 írta:Sziasztok Urak :wink:

Először is köszönöm megértéseteket és együtt működéseteket.

Amit Lepke leirt a decemberi talival kapcsolatba az igaz,nagyon rendes dolog volt tőle,h felajánlotta a segítségét,és akkor montam neki,h ez rendes gesztus de nem fogadhattuk akkor el.

De most tényleg van baj,sajnos.....

Valahol Hegylakó kollégának is igaza van,DE.........én pont nem vagyok az az ember
aki mások pénzéből akar meggazdagodni,és pénzt kicsalni bárkitől is :!:

semmi értelmét nem látom ennek,hisz magammal bas.......ák ki,hisz elterjedne,h egy utolsó csalo szemét vagyok...........és vissza élek a joindulatokkal.....

aki segíteni szeretne,és segít vhogy annak privátba elküldöm a szlaszámom,és h elhiggye mire kellett a pénz,be scennelem neki a csekk fénymásolatokat és elküldöm imélbe,igy biztos h elhiszitek h nem kamuzok.......

Soha de soha senkitől nem fogadtam el pénzt,ilyen formába meg főleg nem.
Néha zavarba vagyok mikor barátoknak ismerősöknek segítek,akár ugy h megcsinálom az autóját,vagy elviszem vhova,és azt mondja kifizeti akár az üz.anyagot,akár a javítást,és megkérdezik,h:-mivel tartozok? akkor szoktam mondani,h semmivel,és mégis kifizetik....

Aki segíteni szeretne,az keressen meg privátba és megadom a szla számot.

Tisztelettel és köszönettel:

kopasz


Szia!

Remélem nem kerülte el a figyelmedet, hogy nem bántásbol irtam amit irtam.

Kivánom hogy minél elöbb megoldodjon.

Üdv
Hegylakó

2010.06.11. 10:24

Pocilaci írta:
lepke írta:
hegylako írta:Szia!

Én megértem és átérzem a helyzeted, nem tudom a többiek hogy vélekednek.

Nekem az első dolog ami eszembe jutott az az hogy ennél egy kicsit több kell, nem tudom ezt hogy gondoltad kivitelezni, mondasz egy számlaszámot és oda utal aki tud?

Ezzel az lesz a probléma hogy a delikvens honnan tudja mire lesz felhasználva.

Ismered a mondást "messziröl jött ember....

Nem, a nem segitő szándék beszél belölem ellenkezöleg.

Találjunk ki valamit.

Üdv
Hegylakó

Helo
A Kopasz klubtársat az oldal 80%-ka ismeri
Én jómagam sokszor találkoztam vele,telefonon is beszélgettünk eleget
Decemberi tali előtt felhívott hogy sajnos nem tud eljönni mert GONDOK vannak,felajánlottuk neki hogy a belépőt rendezzük csak jöjjenek a párjával és szórakozzunk egyet, MERT nagyon NAGY mulatós ember
Ő az az ember aki minden BMW-s klubtagot meghív bográcsozni hétvégeken,és jó bulikat szokott rendezni a tagoknak
A pénz az biztosan arra kell neki amiket leír
Most eléggé LE vagyok égve DE egy 5-ezrest elküldök,IGY jobban alszom hogy tudtam segíteni egy ismerősömnek
Bankszámla számot írd ki az oldalra és aki akar az segíteni fog
üdv zoli


Jaja....csatlakozom Lepkéhez.....vagyunk itt elegen..(regisztráltak)..ha mindenki csak egy ezressel beszál meglesz az e39-is :-)...De tényleg segítünk csak számlaszámot adj....


Szia!

Nem ismerlek személyesen, de a többiek véleménye garancia számomra. 5eFt-t felajánlok. Leveledből az jött le nekem, hogy hiába utalnánk, nem tudod a számláról felvenni a pénzt. Lehet, hogy félreértettelek, akkor kérlek adj egy számlaszámot, vagy találj ki valamit, hogyan juttathatjuk el számodra a lovettát.

Sajna időmilliomos SE vagyok, és ritkán járok Tatabányán.

Üdv,

Att530d

2010.06.11. 11:53

Nem ismerlek, de Zolinak hiszek. Beszállok én is egy 5-össel. Egyszerűbb lenne, ha beírnád ide a számlaszámodat.

2010.06.11. 12:03

A többiek szava nekem is elég.

Várom a fejleményeket.

2010.06.11. 12:17

H!

Kopasz küld a számot PÜ-ben,ha valaki akkor Te megérdemled!

5

2010.06.11. 12:48

Ötössel beszállok én is, mert ha a többiek azt mondják jó helyre megy, akkor az úgyis van. Úgyhogy várom a fejleményeket, hogy hova küldjem!

Re: 5

2010.06.11. 13:07

charlie01 írta:Ötössel beszállok én is, mert ha a többiek azt mondják jó helyre megy, akkor az úgyis van. Úgyhogy várom a fejleményeket, hogy hova küldjem!


Dobj neki egy PÜ-t. Leír mindent.

2010.06.11. 13:19

Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)

2010.06.11. 13:41

kopasze-28 írta:Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)


Kedvezményezett neve nélkül nem megy el :!:

Mit írjak be? Kopasz E28 ???

2010.06.11. 13:49

csak simán kopasznak,ennyi elég :wink:

2010.06.11. 14:00

kopasze-28 írta:csak simán kopasznak,ennyi elég :wink:


OK ment

2010.06.11. 14:00

kopasze-28 írta:Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)


A virtuális zsetonok megkezdét hosszadalmas útjukat számlád felé, félek csak hétfőn érkeznek meg.

A megjegyzésbe nem fért ki végig, ezért leírom ide is, ha talizunk szivesen vennék egy próbakört, szeretem a régebbi autókat is, akár az anyósülésről. Nem a pénz miatt, amúgy is megkértelek volna rá!

Jó hétvégét és szebb jövőt!

Att530d

2010.06.11. 14:21

Att530d írta:
kopasze-28 írta:Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)


A virtuális zsetonok megkezdét hosszadalmas útjukat számlád felé, félek csak hétfőn érkeznek meg.

A megjegyzésbe nem fért ki végig, ezért leírom ide is, ha talizunk szivesen vennék egy próbakört, szeretem a régebbi autókat is, akár az anyósülésről. Nem a pénz miatt, amúgy is megkértelek volna rá!

Jó hétvégét és szebb jövőt!

Att530d


Köszönöm kedves uram :wink: 8) a próba kör természetesen alap,és nem csak a jobb egyből,szívesen odaadom kipróbálni,hisz ez csak természetes.
Egyébként is kiprobálhattad volna akkor is ha nem lenne most ez a helyzet 8)

2010.06.11. 20:14

kopasze-28 írta:
Att530d írta:
kopasze-28 írta:Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)


A virtuális zsetonok megkezdét hosszadalmas útjukat számlád felé, félek csak hétfőn érkeznek meg.

A megjegyzésbe nem fért ki végig, ezért leírom ide is, ha talizunk szivesen vennék egy próbakört, szeretem a régebbi autókat is, akár az anyósülésről. Nem a pénz miatt, amúgy is megkértelek volna rá!

Jó hétvégét és szebb jövőt!

Att530d


Köszönöm kedves uram :wink: 8) a próba kör természetesen alap,és nem csak a jobb egyből,szívesen odaadom kipróbálni,hisz ez csak természetes.
Egyébként is kiprobálhattad volna akkor is ha nem lenne most ez a helyzet 8)

Helo
Ahogyan veszem észre ez elég jól alakul
üdv zoli

2010.06.11. 20:19

lepke írta:
kopasze-28 írta:
Att530d írta:
kopasze-28 írta:Kedves klubtársak

Nem is tudom hogy fejezzem ki hálámat felétek,h ennyire segítő készek vagytok,nagyon jó érzéssel tőlt el :wink:

Nos,ma rendeződött a számla dolog,és már tudom használni megint,vissza kaptam az A hitelt,igaz lekorlátozva,de megint tudom használni.

Tehát akkor közzé teszem a szla számot,igy egyszerűbb,nem kell mindenkinek megadnom

OTP

11773401-04417958

Egy kérésem lenne annak aki segít rajtunk,h vmi képp jelezze nekem akár privátba,
akár a közlemény rovatba irja be a nick nevét ha neten utal,h tudjam ki is volt valójában,és h a későbiekben,meg tudjam személyesen köszönni neki/kik

Hegylakó,természetesen nem értettelek félre,tudom h nem bántásból irtad 8)


A virtuális zsetonok megkezdét hosszadalmas útjukat számlád felé, félek csak hétfőn érkeznek meg.

A megjegyzésbe nem fért ki végig, ezért leírom ide is, ha talizunk szivesen vennék egy próbakört, szeretem a régebbi autókat is, akár az anyósülésről. Nem a pénz miatt, amúgy is megkértelek volna rá!

Jó hétvégét és szebb jövőt!

Att530d


Köszönöm kedves uram :wink: 8) a próba kör természetesen alap,és nem csak a jobb egyből,szívesen odaadom kipróbálni,hisz ez csak természetes.
Egyébként is kiprobálhattad volna akkor is ha nem lenne most ez a helyzet 8)

Helo
Ahogyan veszem észre ez elég jól alakul
üdv zoli


Helyes, csak igy tovább.

Mindenki hozzon magával még egy dakota indián közmondást... :roll:
Hozzászólás küldése

VigLink badge