Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.28. 10:11

rockerekhu írta:
kovessyroli írta:Tesómnak a Mercedes E220 CDI-re keresek bal első sárvédőt.
W211 a típusjele és 2005-ös évj. az autó.
Ezüst jó lenne :wink:

Ha esetleg van valakinek a környezetében bontva ilyen autó, akkor megköszönnöm az információt.
Én sajnos nem találtam itthon.

Kb 2 kmre van tolem egy merci bonto meg kerdezhetem hogy van,de ez Anglia postaval nemmtudom menyi ha erdekell szolj.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Köszi, de szerintem az angol postaköltség miatt ez nem igazán jön számításba.
Németországból is 120eurót mondtak postaköltségre, vélhetően az angol még ennél is drágább lenne.
Sérülékeny aluminium sárvédőről van szó, az sem megoldás, ha sérülten érkezik meg.

Re: Segítség kérése!!!

2017.04.29. 19:26

kovessyroli írta:
rockerekhu írta:
kovessyroli írta:Tesómnak a Mercedes E220 CDI-re keresek bal első sárvédőt.
W211 a típusjele és 2005-ös évj. az autó.
Ezüst jó lenne :wink:

Ha esetleg van valakinek a környezetében bontva ilyen autó, akkor megköszönnöm az információt.
Én sajnos nem találtam itthon.

Kb 2 kmre van tolem egy merci bonto meg kerdezhetem hogy van,de ez Anglia postaval nemmtudom menyi ha erdekell szolj.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével


Köszi, de szerintem az angol postaköltség miatt ez nem igazán jön számításba.
Németországból is 120eurót mondtak postaköltségre, vélhetően az angol még ennél is drágább lenne.
Sérülékeny aluminium sárvédőről van szó, az sem megoldás, ha sérülten érkezik meg.

En mar kuldtem haza merci ulesszetet innent az valami 65£ volt es nem kis darabok azert.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: Segítség kérése!!!

2017.05.24. 16:31

szevasztok!üzenetet akarok küldeni,de nem tudok rákattintani a címzettre.mi a megoldás?

Re: Segítség kérése!!!

2017.05.24. 17:06

atti523i írta:szevasztok!üzenetet akarok küldeni,de nem tudok rákattintani a címzettre.mi a megoldás?

Ha itt a hozzászólásoknál akarsz akkor itt nem lehet.
Kattints rá a blog megtekintésére legalul, és ott már lehet a névre is.
Remélem érthető. :facepalm: :D

Re: Segítség kérése!!!

2017.05.24. 19:01

bendegúz írta:
atti523i írta:szevasztok!üzenetet akarok küldeni,de nem tudok rákattintani a címzettre.mi a megoldás?

Ha itt a hozzászólásoknál akarsz akkor itt nem lehet.
Kattints rá a blog megtekintésére legalul, és ott már lehet a névre is.
Remélem érthető. :facepalm: :D

ha nehezen is,de megvan.ez lehetne egyszerübb is.kösz!

Re: Segítség kérése!!!

2017.06.01. 20:10

Szeretnék egy írásbeli megállapodást a műhellyel, aki a felújítást fogja végezni.

Tudtok javasolni valamit, hogy mit érdemes beleszövegezni ? Garanciális és teljesítési feltételekre gondolok.

Re: Segítség kérése!!!

2017.06.08. 12:33

Nem tudok pü-t írni adminnak..... mi a Tosz van?
Tudja valaki??

Re: Segítség kérése!!!

2017.09.15. 17:30

Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Debrecenben kellene átvenni egy bontott alkatrészt.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?
S.O.S kellene a dolog.

Előre is köszi

Re: Segítség kérése!!!

2017.09.16. 17:59

kanyobence írta:Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Debrecenben kellene átvenni egy bontott alkatrészt.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?
S.O.S kellene a dolog.

Előre is köszi


Ha még nem oldottad meg, akkor én Bp.-ről szerdán megyek Kolozsvárra, csüt. vissza Bp.-re. Útba tudom ejteni.
Ha addig nincs más és aktuális, akkor csörögj: 06308236383.

Re: Segítség kérése!!!

2017.09.16. 20:42

leslie írta:
kanyobence írta:Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Debrecenben kellene átvenni egy bontott alkatrészt.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?
S.O.S kellene a dolog.

Előre is köszi


Ha még nem oldottad meg, akkor én Bp.-ről szerdán megyek Kolozsvárra, csüt. vissza Bp.-re. Útba tudom ejteni.
Ha addig nincs más és aktuális, akkor csörögj: 06308236383.


Aktuális még.
Szuper, Viber-en hívható vagy? angolról valamiért nem enged magyart hívni!
Természetesen Bp-n valakit elküldök érte hozzád!
Én még mindig az UK-ban vagyok!

Előre is köszi

Re: Segítség kérése!!!

2017.09.17. 11:54

kanyobence írta:
leslie írta:
kanyobence írta:Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Debrecenben kellene átvenni egy bontott alkatrészt.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?
S.O.S kellene a dolog.

Előre is köszi


Ha még nem oldottad meg, akkor én Bp.-ről szerdán megyek Kolozsvárra, csüt. vissza Bp.-re. Útba tudom ejteni.
Ha addig nincs más és aktuális, akkor csörögj: 06308236383.


Aktuális még.
Szuper, Viber-en hívható vagy? angolról valamiért nem enged magyart hívni!
Természetesen Bp-n valakit elküldök érte hozzád!
Én még mindig az UK-ban vagyok!

Előre is köszi


Viberen is el tudsz érni.

Re: Segítség kérése!!!

2017.09.29. 14:16

Sziasztok!

Jön valaki pécsről pestre ? El kellene hozni egy kardánt.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

Re: Segítség kérése!!!

2018.05.17. 22:57

Sziasztok!
Van valaki, aki Miskolc környékén jár és megnézne nekem egy autót? Nem kérek 120 pontos állapotfelmérő vizsgálatot, csak hogy nem romhalmaz-e a kicsike? Nem szeretnék egy lefingott darabért ennyit utazni. Az meg hogy mit mond a tulaj, sokszor nem fedi a valóságot. :)

Re: Segítség kérése!!!

2018.05.18. 09:07

Jerry írta:Sziasztok!
Van valaki, aki Miskolc környékén jár és megnézne nekem egy autót? Nem kérek 120 pontos állapotfelmérő vizsgálatot, csak hogy nem romhalmaz-e a kicsike? Nem szeretnék egy lefingott darabért ennyit utazni. Az meg hogy mit mond a tulaj, sokszor nem fedi a valóságot. :)


Helló!
Ha más tag nem jelentkezik, akkor lemegyek én Miskolcra (Pestről).
Szólj, ha úgy van.
Szerk.: nekem csak hétvégén jó.

Re: Segítség kérése!!!

2018.05.18. 21:41

leslie írta:
Jerry írta:Sziasztok!
Van valaki, aki Miskolc környékén jár és megnézne nekem egy autót? Nem kérek 120 pontos állapotfelmérő vizsgálatot, csak hogy nem romhalmaz-e a kicsike? Nem szeretnék egy lefingott darabért ennyit utazni. Az meg hogy mit mond a tulaj, sokszor nem fedi a valóságot. :)


Helló!
Ha más tag nem jelentkezik, akkor lemegyek én Miskolcra (Pestről).
Szólj, ha úgy van.
Szerk.: nekem csak hétvégén jó.


???
Köszi Leslie a felajánlást. :franko:
De Pestről én is le tudok autózni. :tilt (Most itthon vagyok, nem Brisbane-ben.) Nem venném a lelkemre, ha a lustaságom miatt téged autóztatnálak meg. :)
...Ha csak nem tervezel amúgy is arra kirándulni. :roll:

Re: Segítség kérése!!!

2018.08.17. 11:11

Sziasztok !

Győr, Audiban keresek kapcsolatot.
Nem a portást és nem is a vezérigazgatót, de mindenképpen valamilyen vezetőt, mondjuk középszinten.
Állást hirdettek, jó lenne az ott lakó gyerekemnek, ehhez kellene egy kis támogatás.

Köszönöm előre is.

Re: Segítség kérése!!!

2018.12.14. 14:24

Sziasztok!

A debreceni Magiszhoz van valakinek kapcsolata? Az ismerősem kinézett egy X5-öt,
amit ott szervizeltek, és szubjektív tapasztalatra lenne szüksége az autóval kapcsolatban.

Köszönöm
Zoli

Re: Segítség kérése!!!

2018.12.14. 15:27

odus írta:Sziasztok!

A debreceni Magiszhoz van valakinek kapcsolata? Az ismerősem kinézett egy X5-öt,
amit ott szervizeltek, és szubjektív tapasztalatra lenne szüksége az autóval kapcsolatban.

Köszönöm
Zoli


Az idegen szavakban nem vagyok jó :facepalm: ezért rákerestem a szubjektív szó jelentésére (ezt írja a gugli: alanyi, az egyént tükröző, egyéni, személyes, magán, egyoldalú, elfogult, nem tárgyilagos, latin, filozófiai témakör). Szeretnék segíteni, de nem értem, hogy mit szeretnél? Bocs.
A Debreceni Magiszhoz kontaktot? Vagy "csak" az X5-ről általános szervíz tapasztalatra vagy kíváncsi. Az utóbbiban tudok segíteni.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: tökmöc
Értékelés: 4.76%

Re: Segítség kérése!!!

2018.12.14. 15:37

leslie írta:
odus írta:Sziasztok!

A debreceni Magiszhoz van valakinek kapcsolata? Az ismerősem kinézett egy X5-öt,
amit ott szervizeltek, és szubjektív tapasztalatra lenne szüksége az autóval kapcsolatban.

Köszönöm
Zoli


Az idegen szavakban nem vagyok jó :facepalm: ezért rákerestem a szubjektív szó jelentésére (ezt írja a gugli: alanyi, az egyént tükröző, egyéni, személyes, magán, egyoldalú, elfogult, nem tárgyilagos, latin, filozófiai témakör). Szeretnék segíteni, de nem értem, hogy mit szeretnél? Bocs.
A Debreceni Magiszhoz kontaktot? Vagy "csak" az X5-ről általános szervíz tapasztalatra vagy kíváncsi. Az utóbbiban tudok segíteni.


Szia!

Egy olyan szerelőt szeretnék, aki személyesen szervízelte az autót, és tudja, milyen állapotban van.

Üdv.
Zoli

Re: Segítség kérése!!!

2018.12.16. 21:02

Sziasztok

Eladó 540 - es e-39 et keresnék, a használtautó.hu kínálat ismert. Árban 1 - 1,1 milió forint körül várnék esetleges ajánlatokat a toi30@freemail.hu email címre, némi történettel az autóról és fényképekkel.

Üdv
Tamás
Hozzászólás küldése

VigLink badge