Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: OFF autók

2017.02.10. 12:36

NagyMatyas írta:Uram vétkeztem :doglotlo:

Volt szerencsém ma kipróbálni egy 2017-es A5 Sportbacket 2.0 tfsi motorral (259 ló, 370 Nm, 7 gangos dsg). Tökéletes volt, meg minden, mert 1000-res fordulatról is olyan jólmaszkoltan volt képes megindulni, hogy sokkal nagyobb motort feltételez belé az ember, de nekem, akkor is idegen volt az egész. (35d még mindig jobbat lép bárhonnan, a maga elavult automata váltójával, azért azt el kell mondani és mérnök srác is bevallotta :franko: )
Futómű, nekem maga volt a tökéletesség, még malomkerék méretű felnikkel is. A váltó a mi "taknyos", "nyúlós" wandlerünkkel köszönő viszonyban sincs, annyira direkt, mint egy manuális váltó. Ahogy nyomod a gázt, úgy megy az autó, mindegy, hogy milyen fokozatban és milyen fordulatról lépsz oda. Abszolút meghajlok a mérnökök előtt. :franko: Nem akarok többet írni, mert azt gondolnátok, hogy megtértem :facepalm: :D (Viszont muszáj elismerni, hogy az idő nem áll meg, a konkurencia pedig teszi a dolgát.)

Ettől függetlenül, nekem a 35d örök szerelem marad, mert hiába 12 éves, eddig az elmúlt 4 év és 57 ezer km alatt 2 db autóval találkoztam, ami dinamikusabb volt nála :wink:


Nem csak Te :oops:

Re: OFF autók

2017.02.10. 12:44

Kép

Re: OFF autók

2017.02.10. 14:33

Ha még valaki belinkel valami szart, akkor én is bevallom a Prius-t. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF autók

2017.02.10. 14:47

MChris írta:Kép


Abszolút reális választás :wink: Nincs ebben semmi gáz, a maguk nemében nagyon jó kis kocsik :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: 2 MChris, Schnitzer
Értékelés: 9.52%

Re: OFF autók

2017.02.10. 14:54

NagyMatyas írta:Abszolút reális választás :wink: Nincs ebben semmi gáz, a maguk nemében nagyon jó kis kocsik :franko:


Köszi,nem volt nagy komfort vesztés a 7re-hez képest (meg marad az is)

fűtött bőrülések,befordulós fűtött tükör,16:9,Bluetooth,tolatókamera,GPS,LED tompított,eső szenzor,automata váltó,start-stop,ESP,ABS, guminyomás mérő, távolságtartó tempomat,4 elektromos ablak

Re: OFF autók

2017.02.10. 14:56

MChris írta:
NagyMatyas írta:Abszolút reális választás :wink: Nincs ebben semmi gáz, a maguk nemében nagyon jó kis kocsik :franko:


Köszi,nem volt nagy komfort vesztés a 7re-hez képest (meg marad az is)

fűtött bőrülések,befordulós fűtött tükör,16:9,Bluetooth,tolatókamera,GPS,LED tompított,eső szenzor,automata váltó,start-stop,ESP,ABS, guminyomás mérő, távolságtartó tempomat,4 elektromos ablak


Tud mindent, amit kell, talán még többet is :wink:

Re: OFF autók

2017.02.10. 14:57

kovessyroli írta:Ha még valaki belinkel valami szart, akkor én is bevallom a Prius-t. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


nem akartam a 7er mellé egy használt (tekert) BMW-t keresni,letettem róla,és már unom az autószerelést,átéltem E39-el és E38-al is :wink:

Re: OFF autók

2017.02.10. 21:21

Én is mentem a nyolcgangos automata 20d-vel, de jobb a békesség alapon a kéziváltóra szavazok.

Szmájli nincs, mert mobilnézetben hibára fut az SQL.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%

Re: OFF autók

2017.02.10. 22:16

NagyMatyas írta:
MChris írta:
NagyMatyas írta:Abszolút reális választás :wink: Nincs ebben semmi gáz, a maguk nemében nagyon jó kis kocsik :franko:


Köszi,nem volt nagy komfort vesztés a 7re-hez képest (meg marad az is)

fűtött bőrülések,befordulós fűtött tükör,16:9,Bluetooth,tolatókamera,GPS,LED tompított,eső szenzor,automata váltó,start-stop,ESP,ABS, guminyomás mérő, távolságtartó tempomat,4 elektromos ablak


Tud mindent, amit kell, talán még többet is :wink:

És jó ránézni is! :facepalm:

Kép
Bocsi...

Re: OFF autók

2017.02.13. 12:39

Gallaca írta:
NagyMatyas írta:
MChris írta:
NagyMatyas írta:Abszolút reális választás :wink: Nincs ebben semmi gáz, a maguk nemében nagyon jó kis kocsik :franko:


Köszi,nem volt nagy komfort vesztés a 7re-hez képest (meg marad az is)

fűtött bőrülések,befordulós fűtött tükör,16:9,Bluetooth,tolatókamera,GPS,LED tompított,eső szenzor,automata váltó,start-stop,ESP,ABS, guminyomás mérő, távolságtartó tempomat,4 elektromos ablak


Tud mindent, amit kell, talán még többet is :wink:

És jó ránézni is! :facepalm:

]
Bocsi...


annak kicsi :wink:

Re: OFF autók

2017.03.02. 20:53

Kezdhetek gyűjteni :facepalm:

http://m.galeria.totalcar.hu/hirek/2017 ... 14791515#2

Re: OFF autók

2017.03.02. 21:20

kzolee írta:Kezdhetek gyűjteni :facepalm:

http://m.galeria.totalcar.hu/hirek/2017 ... 14791515#2

Sajnos én is láttam. Úgy látszik egyre jár az agyunk...
V90, Panamera Turismo...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: OFF autók

2017.03.02. 21:56

hamoriarpi írta:

Sajnos én is láttam. Úgy látszik egyre jár az agyunk...
V90, Panamera Turismo...

...csak lehet, hogy addigra betiltják (remélem, az ötletgazdával együtt): UGYANINNEN :oops:

Re: OFF autók

2017.03.03. 09:39

Nyomatékosítok 2 képpel... :D

Kép

Kép

Re: OFF autók

2017.03.05. 04:04

[quote="kzolee"]Nyomatékosítok 2 képpel... :D

Szép, szép, viszont én úgy hallottam, hogy a Porsche-t még drágább fenntartani, mint a BMW-t....
( nem előítélet, vagy ilyesmi, de lehet, hogy aki ilyet vesz, annak nem érdekes a fenntartási költség )

Re: OFF autók

2017.03.05. 11:15

leslie írta:
kzolee írta:Nyomatékosítok 2 képpel... :D

Szép, szép, viszont én úgy hallottam, hogy a Porsche-t még drágább fenntartani, mint a BMW-t....
( nem előítélet, vagy ilyesmi, de lehet, hogy aki ilyet vesz, annak nem érdekes a fenntartási költség )

Igen, csak a Porschénál nem a lerohadó alkatrészekre költesz, hanem ez valódi szervízköltség.
Olaj, szűrők, fékek, kopóalkatrészek. Itt nem a gyári elbaszásokat javíttatod.

Re: OFF autók

2017.03.05. 14:31

hamoriarpi írta:
leslie írta:
kzolee írta:Nyomatékosítok 2 képpel... :D

Szép, szép, viszont én úgy hallottam, hogy a Porsche-t még drágább fenntartani, mint a BMW-t....
( nem előítélet, vagy ilyesmi, de lehet, hogy aki ilyet vesz, annak nem érdekes a fenntartási költség )

Igen, csak a Porschénál nem a lerohadó alkatrészekre költesz, hanem ez valódi szervízköltség.
Olaj, szűrők, fékek, kopóalkatrészek. Itt nem a gyári elbaszásokat javíttatod.

Lattam en mar kozelrol 50k merfoldes porsche turbot, ami okadta az olajat. Valoszinuleg ez kivetel volt, ami erositi a szabalyt.

Re: OFF autók

2017.03.05. 18:58

hamoriarpi írta:
leslie írta:
kzolee írta:Nyomatékosítok 2 képpel... :D

Szép, szép, viszont én úgy hallottam, hogy a Porsche-t még drágább fenntartani, mint a BMW-t....
( nem előítélet, vagy ilyesmi, de lehet, hogy aki ilyet vesz, annak nem érdekes a fenntartási költség )

Igen, csak a Porschénál nem a lerohadó alkatrészekre költesz, hanem ez valódi szervízköltség.
Olaj, szűrők, fékek, kopóalkatrészek. Itt nem a gyári elbaszásokat javíttatod.


Akkor a mai fogyasztói társadalomban a Porsche az örökkévalóságra gyártja az autóit? :mrgreen:
( nem a BMW fun beszél belőlem, csak nem hinném, hogy a Porsche sokkal különb lenne.... SZERINTEM, Mi nagyjából ismerjük a BMW-ket és ezzel ismerjük a hibáit is. Ha a Porsche-t ismernénk ennyire, akkor lehet, hogy abban is csalódnánk/csalódnál )
Javíts ki, ha tévednék.

Re: OFF autók

2017.03.10. 20:50

---- Azért örülök, hogy mégis X3-ast vettünk sógoromnak ----

Katt a linkre, nincs kiboldolva :D

Re: OFF autók

2017.03.14. 12:21

Van valakinek Skoda bontós ismerőse?
Hozzászólás küldése

VigLink badge