Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 17:49

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a topicot mert több emberről kiderült a felkészülés a télre topicban is,hogy szeretnek konzolokon és pc-n játszani!!! Tényleg szezonja van... :wink: Hamar sötétedik kint hideg van és nem ülhet az ember állandóan a net előtt... 8) Na meg hát az igény is felmerült egy ilyen játszós topickkal kapcsolatban... meg hát ne offoljuk szét semelyik még az off topicot sem... :lol:

Itt lehet online partnereket találni különböző játékokhoz illetve véleményezni az új megjelenéseket ne meg hát persze a már végig játszott olykor megunt game-eket is!!!
Akkor a teljesség igénye nélkül jöhet ide bármi pl.:Xbox,Xbox360,PlayStation,
PlayStation2,PlayStation3,PSP,Nintendo Wii,Pc és stb.

Mindenkinek kellemes kikapcsolódást és jó játékot kívánok!!!

2010.11.09. 18:00

Sokáig xbox360 függő voltam.
Éjszakába nyúlóan játszottuk liveon a cod4-et és a world at war-t.

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:03

strobi írta:Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a topicot mert több emberről kiderült a felkészülés a télre topicban is,hogy szeretnek konzolokon és pc-n játszani!!! Tényleg szezonja van... :wink: Hamar sötétedik kint hideg van és nem ülhet az ember állandóan a net előtt... 8) Na meg hát az igény is felmerült egy ilyen játszós topickkal kapcsolatban... meg hát ne offoljuk szét semelyik még az off topicot sem... :lol:

Itt lehet online partnereket találni különböző játékokhoz illetve véleményezni az új megjelenéseket ne meg hát persze a már végig játszott olykor megunt game-eket is!!!
Akkor a teljesség igénye nélkül jöhet ide bármi pl.:Xbox,Xbox360,PlayStation,PlayStation2,
PlayStation3,PSP,Nintendo Wii,Pc és stb.

Mindenkinek kellemes kikapcsolódást és jó játékot kívánok!!!


Csatlakozom ( PS3 ) Csak autós játékok!!!

Amúgy Srobi játékokat, konzolokat tud jó árban, amit elfelejtett közölni! ( Ja és lelkiismeretes, segítőkész )

Amivel én szoktam nyomni: GranTurismo5 prologe és F1 2010 ( mindent kormánnyal ) F1-ben közép szinten vezetem a drivers championt.

Vegyetek Strobitól, nem csak a fiatalok játéka, hanem 60 évesek is nyomják, saját szememmel láttam 8O

2010.11.09. 18:04

tibi666 írta:Sokáig xbox360 függő voltam.
Éjszakába nyúlóan játszottuk liveon a cod4-et és a world at war-t.


95'-ben játszottam először még a Master Of magic-el. ...még DOS-os program volt. ......azóta is szinte csak azzal nyomom! :lol: :lol:

éljen a MOM!!! :lol:

(csak, hogy a régmúlt stratégia is megjelenjen a fórumon) :twisted:

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:13

XenonBalazs írta:
Csatlakozom ( PS3 ) Csak autós játékok!!!

Amúgy Srobi játékokat, konzolokat tud jó árban, amit elfelejtett közölni! ( Ja és lelkiismeretes, segítőkész )

Amivel én szoktam nyomni: GranTurismo5 prologe és F1 2010 ( mindent kormánnyal ) F1-ben közép szinten vezetem a drivers championt.

Vegyetek Strobitól, nem csak a fiatalok játéka, hanem 60 évesek is nyomják, saját szememmel láttam 8O


Nem a reklám helye de ha már a kőműves barátom a "vakolós" le merte írni akkor ide biggyesztem,hogy igen másod vonalon lassan 2 éve foglalkozom új és használt konzolok és játékok adás-vételével,szervizelésével illetve cseréjével :!:

Amiben tudok szívesen segítek bárkinek!

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:23

strobi írta:
XenonBalazs írta:
Csatlakozom ( PS3 ) Csak autós játékok!!!

Amúgy Srobi játékokat, konzolokat tud jó árban, amit elfelejtett közölni! ( Ja és lelkiismeretes, segítőkész )

Amivel én szoktam nyomni: GranTurismo5 prologe és F1 2010 ( mindent kormánnyal ) F1-ben közép szinten vezetem a drivers championt.

Vegyetek Strobitól, nem csak a fiatalok játéka, hanem 60 évesek is nyomják, saját szememmel láttam 8O


Nem a reklám helye de ha már a kőműves barátom a "vakolós" le merte írni akkor ide biggyesztem,hogy igen másod vonalon lassan 2 éve foglalkozom új és használt konzolok és játékok adás-vételével,szervizelésével illetve cseréjével :!:

Amiben tudok szívesen segítek bárkinek!


Mibe fáj manapság egy flashelt 360?
Premium. Nem tudom, mi a neve most annak, ami wireless kontrolleres, és winchester van rajta. Mikor én boxoztam volt core, arcade, premium, meg elite. Nekem premiumom volt.

Lehet vennék tőled egyet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi666 2010.11.09. 18:40-kor.

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:39

tibi666 írta:
Mibe fáj manapság egy flashelt 360?
Premium. Nem tudom, mi a neve most annak, ami wireless kontrolleres, és winchester van rajta. Mikor én boxoztam volt core, arcade, premium, meg elite. Nekem premiumom volt.


Most van arcade,premium "még",elite meg 3 hónapja az új slim 4 és 250Gb-os verzióban!

Prémiumot "használtan" 40.000 Kürűl már lehet szerezni általában 20Gb-os vinyóval de nem ritka még a 60Gb-os sem!!!
A Flasht aki tudja megoldja okosba de ha kell tudok benne segétkezni... :wink:

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:42

strobi írta:
tibi666 írta:
Mibe fáj manapság egy flashelt 360?
Premium. Nem tudom, mi a neve most annak, ami wireless kontrolleres, és winchester van rajta. Mikor én boxoztam volt core, arcade, premium, meg elite. Nekem premiumom volt.


Most van arcade,premium "még",elite meg 3 hónapja az új slim 4 és 250Gb-os verzióban!

Prémiumot "használtan" 40.000 Kürűl már leget szerezni általában 20Gb-os vinyóval de nem ritka még a 60Gb-os sem!!!
A Flasht aki tudja megoldja okosba de ha kell tudok benne segétkezni... :wink:


Az újak is flashelhetők?
Ezeknél is megoldható, hogy úgy szedjük szét, hogy nem sérül a matrica, mint régen?
Live közelébe nem mennék most, túl addiktív. :) De a garancia jó lenne, ha megmaradna.....

Annak idején flashelttel kezdtem, a ban hullám elkerült, de a 3 led nem. Gari után új gépet kaptam vissza, azon már csak eredetivel toltam. De most nem férne bele anyagilag az eredeti játékok vásárlása.

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:47

tibi666 írta:
Az újak is flashelhetők?
Ezeknél is megoldható, hogy úgy szedjük szét, hogy nem sérül a matrica, mint régen?
Live közelébe nem mennék most, túl addiktív. :) De a garancia jó lenne, ha megmaradna.....


Erre még 3 hete azt mondta egy kolléga,hogy ezt nem törik fel mostanság 2-3 év kell neki!!!
valamivel több mint 2 hete már megy a dolog csak 2-3 ezerrel több mint a régebbi gépeken!!! Sajnos ennél jelenleg még a garancia nem marad sajnos de ezt is le fogják majd küzdeni!!!
A fat gépeknél megy simán mint eddig... :lol:

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:50

strobi írta:
tibi666 írta:
Az újak is flashelhetők?
Ezeknél is megoldható, hogy úgy szedjük szét, hogy nem sérül a matrica, mint régen?
Live közelébe nem mennék most, túl addiktív. :) De a garancia jó lenne, ha megmaradna.....


Erre még 3 hete azt mondta egy kolléga,hogy ezt nem törik fel mostanság 2-3 év kell neki!!!
valamivel több mint 2 hete már megy a dolog csak 2-3 ezerrel több mint a régebbi gépeken!!! Sajnos ennél jelenleg még a garancia nem marad sajnos de ezt is le fogják majd küzdeni!!!
A fat gépeknél megy simán mint eddig... :lol:


Akkor Te, mint hozzáértő, melyiket javasolnád nekem?
Ár/érték arányban a legjobbat..... Újat szeretnék.
Premium, vagy 4 gigás Slim?

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 18:56

tibi666 írta:
Annak idején flashelttel kezdtem, a ban hullám elkerült, de a 3 led nem. Gari után új gépet kaptam vissza, azon már csak eredetivel toltam. De most nem férne bele anyagilag az eredeti játékok vásárlása.


Figyu erre azt szoktam mondani a kedves szülőknek itt a boltban,hogy nem kell megvenni a játékot a megjelenés napján 12.990-ért egy hónap múlva már végig-játszott példányt lehet venni 9.000körűl fél év 1 év múlva meg már 6-7.000ért is ki lehet fogni!!!
Na már most amíg nem játszottál egy játékkal addig az neked új játék... :lol:

Live-ozni pedig kötelező mert a legtöbb game csak úgy támogatja a 2 vagy több szereplőt!!!

2010.11.09. 18:58

Labi írta:
tibi666 írta:Sokáig xbox360 függő voltam.
Éjszakába nyúlóan játszottuk liveon a cod4-et és a world at war-t.


95'-ben játszottam először még a Master Of magic-el. ...még DOS-os program volt. ......azóta is szinte csak azzal nyomom! :lol: :lol:

éljen a MOM!!! :lol:

(csak, hogy a régmúlt stratégia is megjelenjen a fórumon) :twisted:


A Master of Magic-et még C64-en nyomtam... :D

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.09. 19:02

strobi írta:
tibi666 írta:
Annak idején flashelttel kezdtem, a ban hullám elkerült, de a 3 led nem. Gari után új gépet kaptam vissza, azon már csak eredetivel toltam. De most nem férne bele anyagilag az eredeti játékok vásárlása.


Figyu erre azt szoktam mondani a kedves szülőknek itt a boltban,hogy nem kell megvenni a játékot a megjelenés napján 12.990-ért egy hónap múlva már végig-játszott példányt lehet venni 9.000körűl fél év 1 év múlva meg már 6-7.000ért is ki lehet fogni!!!
Na már most amíg nem játszottál egy játékkal addig az neked új játék... :lol:

Live-ozni pedig kötelező mert a legtöbb game csak úgy támogatja a 2 vagy több szereplőt!!!


Ez igaz, de a gond az, hogy rövidek a játékok.
És ha nem akarok multizni, márpedig nem akarok, mert túl addiktív, akkor nem feltétlen éri meg még 6-8 ezerért sem.
Tudom, lehet cserélgetni, én is csináltam, de macerás a postára rohangálni, sok a postaköltség, stbstb....

De ha te is foglalkozol használt játékokkal, akkor meggondolandó, mert itt vagy a közelben.

2010.11.09. 20:23

Helo
Én csak a ...Honfoglalón...szoktam játszani :P :P

2010.11.10. 00:13

lepke írta:Helo
Én csak a ...Honfoglalón...szoktam játszani :P :P


Lepke Majd eljösz hozzám, kipróbálod a hi tech kormányt és az F1 2010-et és azt mondod milyen király, mikor kikapja a kormányt a kezedből a rázókő, és te is veszel.

2010.11.10. 09:44

XenonBalazs írta:
lepke írta:Helo
Én csak a ...Honfoglalón...szoktam játszani :P :P


Lepke Majd eljösz hozzám, kipróbálod a hi tech kormányt és az F1 2010-et és azt mondod milyen király, mikor kikapja a kormányt a kezedből a rázókő, és te is veszel.

Helo
Köszönöm a meghívást
Minden vágyam az hogy nálad legyek egy napig
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lepke 2010.11.10. 09:47-kor.

Re: Minden ami játék, Konzol és Pc függőknek!

2010.11.10. 09:47

tibi666 írta:
Akkor Te, mint hozzáértő, melyiket javasolnád nekem?
Ár/érték arányban a legjobbat..... Újat szeretnék.
Premium, vagy 4 gigás Slim?


Sajnos prémiumot elég nehéz újonnan szerezni már... azoknak a használt ára a jó!!!
Egyértelműen a 4gigás slim ami attól jobb az a 250 gigás slim... :lol:
De hanem flash-eled akkor bőven elég a 4gigás!!! később meg lehet benne vinyót cserélni simán!

Sőtt tegnaptól illetve mától kapható a kinect és a slimek már ehhez vannak legyártva... :wink:

Ez elég meggyőző és ebben van a jövő!!!

Ez minden családos embernek ajánlom!

2010.11.11. 18:11

Még csak 2 napja jelent meg Európában a Kinect és máris ilyen videók keringenek... :lol:

2010.11.12. 20:05

PS3 tulajoknak jó hír: nov 24-én megjelenik a Gran Turismo 5!!
Kötelező vétel minden autófanatikusnak.

2010.11.12. 21:12

Ez is egy alapmű legujabb része!
Hozzászólás küldése

VigLink badge