Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2011.02.02. 21:18

LACIKAtraffipaxboltHU írta:
MChris írta:
LACIKAtraffipaxboltHU írta:Lehet még segítséget nyújtani anyagiakban a gyászoló Családnak?


Igen,még tudsz, hétfőn is jött utalás,a maradék összeget nem adtuk még át,talán a jövő7 végén mehetünk le átadni.


Számlaszám:
11773487-00143570-00000000
Kedvezményezett neve:
Müller Krisztián (Gábor kért meg rá)

Ez az? OTP?


Ha lemásoltad a MChris korábbi hozzászólását akkor igen.

Jackson, aki nem nézte meg számról számra

2011.02.02. 22:19

jackson írta:
LACIKAtraffipaxboltHU írta:
MChris írta:
LACIKAtraffipaxboltHU írta:Lehet még segítséget nyújtani anyagiakban a gyászoló Családnak?


Igen,még tudsz, hétfőn is jött utalás,a maradék összeget nem adtuk még át,talán a jövő7 végén mehetünk le átadni.


Számlaszám:
11773487-00143570-00000000
Kedvezményezett neve:
Müller Krisztián (Gábor kért meg rá)

Ez az? OTP?


Ha lemásoltad a MChris korábbi hozzászólását akkor igen.

Igen,úgy történt... Akkor holnap intézkedem!

Jackson, aki nem nézte meg számról számra

2011.02.03. 22:13

Őszinte részvétem!

2011.02.04. 21:53

Ez borzalmas!Őszinte részvétem a Családnak! Nyugodj Békében Pityu!

Részvét

2011.02.05. 16:51

Bár nem vagyok már aktív tagja a klubnak, és Pityut sem ismertem személyesen, mégis szomorú vagyok, hogy egy márkatársunk, ilyen tragikus körülmények között hunyt el. Őszinte részvétem, nyugodj békében!

2011.02.07. 08:19

54600Ft maradt a koszorúpénzből ez kerül borítékba...

2011.02.08. 03:34

Tegnap történt. Megyünk a kisfiammal el otthonról. Zárom a lakás ajtót és a szemfüles 3 éves kiböki a kulcstartómon a metabond flankont.
- Apa mi ez a kulcson?
- Fiam az egy doboz amit egy kedves bácsitól kaptam - Szívemben szomorúság
- Apa és milyen bácsitól kaptad? - Még szarabb pont ebbe az irányba nem akartam el menni
- Hát egy kedves bácsitól.
- Milyen bácsitól - Nem úszom meg muszály válaszolni.
- Hát tudod attól a bácsitól akinek pár hete mutogattak a kamionodat a reggeliző asztalná.
És közben szomorúan húz lefelé a metabond doboz és a hozzákötődő szomorú emlékek.
- Aha az kedves bácsi volt.

Jackson, aki még mindig nem tud felejteni :cry:

2011.02.08. 20:48

Jackson!
Nem is kell, nem is szabad felejteni! Az idő minden sebet begyógyít egy emberben.
Tegnap kiadta a főnököm fontos feladatnak, az összes földünket, ami 2000 pár hektár, körbe kell traktorozzam, 120db terület és egy olyan számítógéppel felvennem a kontúrokat, amit eddig csak pár nyomogatás erejéig használtam. GPS antenna amivel kapcsolódik a műholdjaihoz. Gyönyörű színes kijelzős több milliós ékszer. Kiszedtem a kombájnból és beraktam a trakiba. Persze meg sem lepődtem, hogy nem indul a program. Minden egyes paraméterét, a GPS antenna távolsága a nem kormányzott fix tengelytől, GPS antenna magassága, traktor típusa, ezidáig nem is nehéz, de voltak kifejezések, amiket nem tudtam minek, miért vannak, mihez kellenek. Persze kezelési utasítás német...Gyöngyözött a homlokom, egy óra alatt sikerült összekalapálni a rendszert, ami működik, persze csak az, ami épp kell! Szomorú voltam. Nincs kinek telefonálnom! A Pityu kicsit gondolkozik, rázom a telefont, nézem a térerőt, halló!!!Itt vagy?! Aztán: Igen. Tudod mit csinálj?...Bla-bla...Nem is az Ő feladata volt az elektronika! Mindig tudott segíteni, mert kíváncsiságból megtanulta, olyan szinten, mint Te a BMW diagot, bár sosem hallhattuk tőle dicsekvés képen. Még sok nehéz pillanat lesz nélküle.

2011.02.09. 19:27

Én sem ismertem, de mint mindenki szomorúan olvastam, hogy egy jó ember ment el.
Őszinte részvétem a családnak.

2011.02.09. 20:12

Őszinte részvétem. Nyugodj békében.

2011.02.09. 21:47

MChris írta:54600Ft maradt a koszorúpénzből ez kerül borítékba...


Köszönöm MChris, hogy felvállaltad és ilyen rendesen intézed ezt az egészet!
Remélem, hogy ez a kis pénz sokat segít majd a családnak ezekben a szomorú napokban!

2011.02.10. 09:22

Tegnap olvastam a szomorú hírt és az összes kommentet.
Nagyon sajnálom és őszinte részvétem!!!

2011.02.11. 19:08

ŐSZINTE RÉSZVÉTÜNK A CSALÁDNAK!!!! Nagyon szomorú vagyok!!!! NABO

2011.02.12. 22:37

Tisztelt Klubtársak!
Ma meglátogattuk Erikáékat. Látom Krisztián monitorja még nem működik, ezért akkor én írom le az üzenetüket számotokra.
Nagyon szépen köszönik mindenkinek a részvétnyilvánítást, valamint a koszorúra küldött hozzájárulásunkat, ami pillanatok alatt kinőtte szerepkörét és nem gondolt mértékben, jó szándékkal borítékban került a hozzájáruló tagok nemes gesztusát tolmácsolva a család, Pityu családja felé. A koszorú senkiben nem ébresztett ellenséges dolgokat, értették a miértjét, visszajelzések alapján, amit szóban ki is fejtettek Erika felé.
A körülményekhez képest jól vannak, örültek nekünk. Sok feladatuk van, azt KELL végezni és élni tovább!
A BMW iránti szeretetük végig nyilvánvaló volt, amíg ott voltunk, szeretettel beszéltek a márkáról, tudják, ez sajnos egy baleset volt, ami már megtörtént és visszafordítani nem lehet. Ahogy beszélgettünk, jó érzés töltött el: A két gyönyörű gyermekarcra nézve, Pityu arca és mosolya megmaradt nekünk!

2011.02.12. 23:39

bmw520ds írta:Tisztelt Klubtársak!
Ma meglátogattuk Erikáékat. Látom Krisztián monitorja még nem működik, ezért akkor én írom le az üzenetüket számotokra.
Nagyon szépen köszönik mindenkinek a részvétnyilvánítást, valamint a koszorúra küldött hozzájárulásunkat, ami pillanatok alatt kinőtte szerepkörét és nem gondolt mértékben, jó szándékkal borítékban került a hozzájáruló tagok nemes gesztusát tolmácsolva a család, Pityu családja felé. A koszorú senkiben nem ébresztett ellenséges dolgokat, értették a miértjét, visszajelzések alapján, amit szóban ki is fejtettek Erika felé.
A körülményekhez képest jól vannak, örültek nekünk. Sok feladatuk van, azt KELL végezni és élni tovább!
A BMW iránti szeretetük végig nyilvánvaló volt, amíg ott voltunk, szeretettel beszéltek a márkáról, tudják, ez sajnos egy baleset volt, ami már megtörtént és visszafordítani nem lehet. Ahogy beszélgettünk, jó érzés töltött el: A két gyönyörű gyermekarcra nézve, Pityu arca és mosolya megmaradt nekünk!

Megnyugtató érzés. Ennek örülünk.

2011.02.14. 14:00

Csak most értesültem erről a szörnyűségről,Őszinte részvétem a családnak.

Isten veled! :cry:

2011.02.25. 19:59

Új élményem: Pityuval álmodtam.

A "szokott" parkolóban találkoztunk, Veszprémben a mekinél. Egy E60M5 gyári lökhárítót hozott megmutatni, nem érdekel esetleg engem. Rendes két oldali kivágásos, nem Mpakett, Carbonswartz színben. Mondtam neki, hát, ha E60asom lenne most biztos megvenném, M-esíteni. Kenény 20ezer Ft-ot kért érte.
Beszélgettünk mindenféléről, közben egy motoros odajött hozzánk, útbaigazítást kért, segítettünk neki, Pityu mosolygott a bajusza alatt.
Mondom neki: Te, Pityu, de jó hogy taliztunk, gyere máskor is, mekizünk. Erre Pityu: Te, Levi, jó lenne, de én meghaltam! (most is kiráz a hideg)
Erre én: ÁÁÁÁ, az kizárt, hát itt fogom a karod, itt állsz mellettem, barátnőm a kocsiba ül, ő is látja, hogy ittvagy, ne hülyéskedj!!! Erre ő: Levi biztos csak az álmodban vagyok!!!! Erre én, újra belekaroltam, ezt nem hiszem el, hát érzem hogy megfogtalak! Ekkor mindkettőnknek könny szökött a szemébe, és megöleltük egymást...
Beültünk az autóinkba, és láttam a fekete Touringot elmenni.
...
Felébredtem, és most is kristály tisztán emlékszem az újabb találkozásunkra! Álmomban...

2011.02.25. 21:50

LeviM5 írta:Új élményem: Pityuval álmodtam.

...
Felébredtem, és most is kristály tisztán emlékszem az újabb találkozásunkra! Álmomban...


Nem ismertem a Pityut személyesen de amit most leírtál mélyen meghatott...
Teljesen könnyes szemekkel itt ülök a gép előtt és arra gondolok,hogy mégis milyen "jó volt neked" vele álmodni és beszélni... :!:

2011.02.25. 22:47

strobi írta:
LeviM5 írta:Új élményem: Pityuval álmodtam.

...
Felébredtem, és most is kristály tisztán emlékszem az újabb találkozásunkra! Álmomban...


Nem ismertem a Pityut személyesen de amit most leírtál mélyen meghatott...
Teljesen könnyes szemekkel itt ülök a gép előtt és arra gondolok,hogy mégis milyen "jó volt neked" vele álmodni és beszélni... :!:


Az emberi elme furcsa dolgokat produkál.
Megmondom őszintén már néha gondolok csak rá, pl. ha a garázskulcsra akasztott metabondos kulcstartó a kezembe kerül. Ezért is volt meglepő és mint az "Eredetben" baromi valósághű ez az álom.

2011.02.26. 11:06

LeviM5 írta:
strobi írta:
LeviM5 írta:Új élményem: Pityuval álmodtam.

...
Felébredtem, és most is kristály tisztán emlékszem az újabb találkozásunkra! Álmomban...


Nem ismertem a Pityut személyesen de amit most leírtál mélyen meghatott...
Teljesen könnyes szemekkel itt ülök a gép előtt és arra gondolok,hogy mégis milyen "jó volt neked" vele álmodni és beszélni... :!:


Az emberi elme furcsa dolgokat produkál.
Megmondom őszintén már néha gondolok csak rá, pl. ha a garázskulcsra akasztott metabondos kulcstartó a kezembe kerül. Ezért is volt meglepő és mint az "Eredetben" baromi valósághű ez az álom.


A tesómnak és lányainak volt hasonló élménye. A nagypapa halála után a gyerekek nappali fény mellett közölték ott a papa (egyszerre ketten) az ablakban. Erre a nővérem, hát jó akkor integessetek neki és kedvesen arra mosolygott.

Jackson, aki tiszteli az elhunytakat és még most is lenne egy halom minden adalékos téma amit meg kéne beszéli Pityuval
Hozzászólás küldése

VigLink badge