Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.02.25. 00:27

Szia HERO
Milyen stílusban utazol? Én chopperrel nyomulok.
bezo

2007.02.25. 00:31

bezo írta:Szia HERO
Milyen stílusban utazol? Én chopperrel nyomulok.
bezo


hali

ugyan nem kerdezted,de ugyis mondanam en is : cbr600rr honda

2007.02.25. 02:29

én ma mondtam asszonynak szülinapomra veszek magamnak egy choppert, és megyek a szigetre ossian koncertre.
válni akar :D

2007.02.25. 03:04

Pitbull írta:én ma mondtam asszonynak szülinapomra veszek magamnak egy choppert, és megyek a szigetre ossian koncertre.
válni akar :D


Hmm nagy kérdés, asszony vagy chopper, nehéz döntés lesz de remélem jól gurulsz khmmm akarom mondani döntesz :lol: :lol: :lol: 8)

2007.02.25. 14:29

Stia Pitbull
Ha meghallod a V2 hangját nem lesz nehéz döntés
bezo

2007.02.25. 20:30

sziasztok !


Vazzeg ez a világ legjobb klubja én 10 évig krosszoztam /KTM a tutti/ tavaly bekelett fejeznem SAJNOS!!! Ha összejövünk lesz stori dögivel . A világon nincs ennyi motoros BMW-s . :twisted:

2007.02.25. 21:37

Pitbull írta:én ma mondtam asszonynak szülinapomra veszek magamnak egy choppert, és megyek a szigetre ossian koncertre.
válni akar :D


Én ezt egyszerűen megoldottam, olyan nőt vettem feleségül, aki eleve szeret motorozni.. :D
Igaz júliusban szülünk, de az sem akadály...majd hozzákötjük a babakocsit a motorhoz, és kap pilótaszemüveget a gyerek..:)

2007.02.25. 21:57

Chrisstopher írta:
Pitbull írta:én ma mondtam asszonynak szülinapomra veszek magamnak egy choppert, és megyek a szigetre ossian koncertre.
válni akar :D


Én ezt egyszerűen megoldottam, olyan nőt vettem feleségül, aki eleve szeret motorozni.. :D
Igaz júliusban szülünk, de az sem akadály...majd hozzákötjük a babakocsit a motorhoz, és kap pilótaszemüveget a gyerek..:)
:taps:

2007.02.25. 23:50

Ezt most nagyon elképzeltem babakocsi meg pilóta szemüveg :lol: :lol: :lol:

2007.02.26. 15:50

Én is csatlakoznék a motoros szekcióhoz :lol: Jóapám egy Ducati Multistrada 1000DS-t bűvöl,előtte egy 900SS volt :lol: Én meg a crossal szemezgetek, KTM-s cuccok már mind megvannak :lol: Már csak a moci hiányzik :lol: És az utánpótlás csapathoz is csatlakoznék :lol: 8)

2007.02.26. 18:23

Ne beszéljetek motorokról, mertmár igyis az idegbaj kerülget, hogy NINCS remélem még nincs 8) :roll:

2007.02.26. 18:24

mate írta:Én is csatlakoznék a motoros szekcióhoz :lol: Jóapám egy Ducati Multistrada 1000DS-t bűvöl,előtte egy 900SS volt :lol: Én meg a crossal szemezgetek, KTM-s cuccok már mind megvannak :lol: Már csak a moci hiányzik :lol: És az utánpótlás csapathoz is csatlakoznék :lol: 8)


KTM-ből engem megragadott kettő:

egy LC4 640-es Adventure van nekem, és egy KTM Junior 50 a kisfiamnak. Még csak most lesz 8 éves de simán szétszedi a kőbányát azokkal a kis 25 centis kerekekkel is :)

2007.02.26. 18:50

Diabolica írta:
mate írta:Én is csatlakoznék a motoros szekcióhoz :lol: Jóapám egy Ducati Multistrada 1000DS-t bűvöl,előtte egy 900SS volt :lol: Én meg a crossal szemezgetek, KTM-s cuccok már mind megvannak :lol: Már csak a moci hiányzik :lol: És az utánpótlás csapathoz is csatlakoznék :lol: 8)


KTM-ből engem megragadott kettő:

egy LC4 640-es Adventure van nekem, és egy KTM Junior 50 a kisfiamnak. Még csak most lesz 8 éves de simán szétszedi a kőbányát azokkal a kis 25 centis kerekekkel is :)


hidegkuton nem egy ktm es bolt fog nyilni?
tenyleg a talmacsi felirat miert van fent a kocsidon?
fan klub, vagy szemelyes ismeretség?

2007.02.26. 18:53

csatlakozom akkor én is a kis 125ccm -es apriliámmal (gyorsasági:D),és a 150 ccm quadommal:D

2007.02.26. 18:59

pappkari írta:csatlakozom akkor én is a kis 125ccm -es apriliámmal (gyorsasági:D),és a 150 ccm quadommal:D

gyerekek, ugylatszik csak ki kellett ejtenem a szamon a MOTOR szót,es gyűlünk...:)
bár a havat nezve inkabb szankozni mehetunk lassan, igy marcius idusan...:(

2007.02.26. 19:02

Ha valakinek van valami eladó mocija az ossza meg velem!!Elsősorban gyorsasági érdekelne 600cc felett :)
Már szétpörög az agyam annyit jár a motoron MIATTATOK :P :P :P :P :twisted:

2007.02.26. 19:33

Itt fojtasátok! Ne a bemutatkozó topicot Off-oljátok :oops:

2007.02.26. 19:43

admin írta:Itt fojtasátok! Ne a bemutatkozó topicot Off-oljátok :oops:

épp most gondoltam ra hogy kezdjuk tulzasba vinni:)
bocsesz
:oops:

2007.02.26. 19:50

Chrisstopher írta:
Diabolica írta:
mate írta:Én is csatlakoznék a motoros szekcióhoz :lol: Jóapám egy Ducati Multistrada 1000DS-t bűvöl,előtte egy 900SS volt :lol: Én meg a crossal szemezgetek, KTM-s cuccok már mind megvannak :lol: Már csak a moci hiányzik :lol: És az utánpótlás csapathoz is csatlakoznék :lol: 8)


KTM-ből engem megragadott kettő:

egy LC4 640-es Adventure van nekem, és egy KTM Junior 50 a kisfiamnak. Még csak most lesz 8 éves de simán szétszedi a kőbányát azokkal a kis 25 centis kerekekkel is :)


hidegkuton nem egy ktm es bolt fog nyilni?
tenyleg a talmacsi felirat miert van fent a kocsidon?
fan klub, vagy szemelyes ismeretség?


Nem a hidegkútin én építkezek (lakóházat) de mindenki azzal jön hogy ktm bolt lesz. Nem értem miért.... :D (A vérem is narancssárga, ezért a ház is az lett.....)

A két Talmácsit szponzorálja a cégem, ezért a 330Ci-re készült a Gábor rajtszáma, az 540-es re pedig a Gergőt fogom feltenni.
Nemrég mesélte a Gábor, hogy két ember előtte fogadott arra, hogy az az ő kocsija és neki kellett közölnie a hírt miszerint vesztettek, mert sosem volt BMW-je....
Azt pedig inkább nem is mesélem milyen volt tavaly hazajönni Brno-ból a 3. hely után több száz magyar motoros között....
Kép

2007.02.26. 20:02

Sziasztok!

Mi is járunk a nejemmel Brno-ba.Tavaly Sacshenringen is voltunk.Amúgy Yamaha Fazer 1000 van jelenleg.
Hozzászólás küldése

VigLink badge