Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.10.19. 22:24

lepke írta:Hali
Laci! a lila színű nevek mit takarnak :roll: lemaradtam egy kicsit

Klub telefonkönyben szerepel a telefonszáma!

Tudod 06-90-.........

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.07. 12:53

Hát, azért jó hogy a gyerekek sok mindent könnyen vesznek...

Kép

Szülőnek nehezebb lenni mint gyereknek.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.08. 16:21

P3 szerviz Debrecen (?). Ismeri oket valaki? Regebben egy masik forumon "beszeltem" egy taggal, ez volt az avatarjaba irva, ott mar nem aktiv, viszont lehet, hogy o tud egy infot, amire vadaszok. Azt hiszem Geri a neve.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 14:22

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 18:27

Donor83 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Ez működik: KATT IDE! :wink: Csak be kell jelölnöd a "nem vagyok robot jelölőnégyzetet, s ezt követően be kell pipálgatni egy képrejtvényt. Ha ez sikeres -nem egy atomvillanás- már nézheted is az adatokat.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 18:50

SvidronyA írta:
Donor83 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Ez működik: KATT IDE! :wink: Csak be kell jelölnöd a "nem vagyok robot jelölőnégyzetet, s ezt követően be kell pipálgatni egy képrejtvényt. Ha ez sikeres -nem egy atomvillanás- már nézheted is az adatokat.


Köszi!
Igen én is ezt próbáltam, de nekem nem ad be semmit. Esetleg lehet h a gépemmel nem stimmel valami.
Egyébként a ruszki oldalt mondták még de valamiért az is meghalt.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 19:00

Donor83 írta:
SvidronyA írta:
Donor83 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Ez működik: KATT IDE! :wink: Csak be kell jelölnöd a "nem vagyok robot jelölőnégyzetet, s ezt követően be kell pipálgatni egy képrejtvényt. Ha ez sikeres -nem egy atomvillanás- már nézheted is az adatokat.


Köszi!
Igen én is ezt próbáltam, de nekem nem ad be semmit. Esetleg lehet h a gépemmel nem stimmel valami.
Egyébként a ruszki oldalt mondták még de valamiért az is meghalt.

Most nézem, azért nem működik, mert rossz a VIN :!: Két betű és öt szám kell :!: Te 1 betűt plussz 6 számot próbál(gat)sz :roll:

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 20:03

SvidronyA írta:
Donor83 írta:
SvidronyA írta:
Donor83 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Ez működik: KATT IDE! :wink: Csak be kell jelölnöd a "nem vagyok robot jelölőnégyzetet, s ezt követően be kell pipálgatni egy képrejtvényt. Ha ez sikeres -nem egy atomvillanás- már nézheted is az adatokat.


Köszi!
Igen én is ezt próbáltam, de nekem nem ad be semmit. Esetleg lehet h a gépemmel nem stimmel valami.
Egyébként a ruszki oldalt mondták még de valamiért az is meghalt.

Most nézem, azért nem működik, mert rossz a VIN :!: Két betű és öt szám kell :!: Te 1 betűt plussz 6 számot próbál(gat)sz :roll:

Valami tényleg van a sajátomat sem tudtam megnézni...

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.16. 22:14

SvidronyA írta:
Donor83 írta:
SvidronyA írta:
Donor83 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a VIN decoder miért nem működik? Egyszerűen sehol nem tudom elérni. Esetleg ha valaki tudna segíteni:
B652695 -öt kéne megnéznem.
Előre is köszi.
Üdv.

Ez működik: KATT IDE! :wink: Csak be kell jelölnöd a "nem vagyok robot jelölőnégyzetet, s ezt követően be kell pipálgatni egy képrejtvényt. Ha ez sikeres -nem egy atomvillanás- már nézheted is az adatokat.


Köszi!
Igen én is ezt próbáltam, de nekem nem ad be semmit. Esetleg lehet h a gépemmel nem stimmel valami.
Egyébként a ruszki oldalt mondták még de valamiért az is meghalt.

Most nézem, azért nem működik, mert rossz a VIN :!: Két betű és öt szám kell :!: Te 1 betűt plussz 6 számot próbál(gat)sz :roll:

A VIN csak néhány típus esetében (pl E39) kétbetű-ötszám kombinációjú, ez egyébként egy E60 -as VIN. Azok (E60/61) mind B -vel kezdődnek és hat szám karakterből áll.
Ha valakinek mégis sikerülne ezt a VIN számot "megoldani" printscreen-nel vagy bárhogy dobja el legyen szíves nekem, mert a felszereltség b@szottul érdekelne.
Egyébként az én GS-es VIN-em sem megy a rendszeren. Kb. 2-3 hete még a holland oldal engedte a pdf-es letöltést. Aztán múlthéten már ez a .de oldalra dobott át innen elég nehézkes volt akkor az elérés, (épp egy E90-et néztem az pedig VC hatszám) most meg semmi.
Sürgős lenne mert péntekig döntenem kéne a verda ügyében. Esetleg nincs valaki Vác közeléből itt csapattag? Lehet lenne egy óriási kérésem.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.11.17. 02:36

Donor83 írta:Esetleg nincs valaki Vác közeléből itt csapattag? Lehet lenne egy óriási kérésem.

Dunakeszi, Göd, Sződ, Vác van vagy 8-10 ember.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.17. 01:12

Szép estét!!!

Van olyan aki megtudja mondani mi történik egy plazma tv-vel ha sokáig kint van mondjuk egy autóban miközben fagyos idő van kint?

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.17. 01:30

Elvileg semmi, viszont, ha beviszed a lakásba, akkor egy fél napig nem kapcsolnám be, amíg át nem melegszik szoba hőmérsékletűre. :D

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.17. 14:16

nagy.matyika írta:Elvileg semmi, viszont, ha beviszed a lakásba, akkor egy fél napig nem kapcsolnám be, amíg át nem melegszik szoba hőmérsékletűre. :D



Úgy lesz és nagyon szépen köszönöm! :franko:

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.18. 00:48

Szívesen :)

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.24. 09:09

tökmöc írta:Szép estét!!!

Van olyan aki megtudja mondani mi történik egy plazma tv-vel ha sokáig kint van mondjuk egy autóban miközben fagyos idő van kint?

Hali
Itt Borsodban semmi nem történhet vele mert azonnal kilopják a kocsiból :wink: :wink:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: 2 admin, petya1
Értékelés: 9.52%

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2015.12.24. 15:22

lepke írta:
tökmöc írta:Szép estét!!!

Van olyan aki megtudja mondani mi történik egy plazma tv-vel ha sokáig kint van mondjuk egy autóban miközben fagyos idő van kint?

Hali
Itt Borsodban semmi nem történhet vele mert azonnal kilopják a kocsiból :wink: :wink:



Még szerencse, hogy Ausztriában vagyok!!! :D Azért sikerült a főszakács szobájában elhelyezni. Azért köszi :franko:

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2016.02.22. 16:51

Szép napot mindenkinek!!!!

Először is ne kövezzetek meg de egy off autót szeretnék chiptuningolni és érdeklődnék ki ismeri őket: " http://ecotuning.hu/ " !
Megbízhatóak? Elég kellemes árakat ismertettek nekem és már csak egy kis megerősítés kéne, hogy nem fogják az autót le nullázni! :roll:

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2016.02.22. 22:17

tökmöc írta:Szép napot mindenkinek!!!!

Először is ne kövezzetek meg de egy off autót szeretnék chiptuningolni és érdeklődnék ki ismeri őket: " http://ecotuning.hu/ " !
Megbízhatóak? Elég kellemes árakat ismertettek nekem és már csak egy kis megerősítés kéne, hogy nem fogják az autót le nullázni! :roll:


Van egy barátom aki a kollár-ékkal dolgozik, és dragster gépeket épít / ++ programozza a dízeleket. Ha gondolod összehozlak vele, fele ilyen árakon megcsinálja neked. Én 18 hónapig vertem a PD passatot, a szart is kitapostam belőle, soha semmi baja nem volt, a srác nagyon ügyes. Mindig egyedi programot ír a szokásaidnak megfelelően.

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2016.02.23. 23:33

Ez most komoly????

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/ ... ta-9131724

Ma olvastam a facebookon és nem akartam elhinni, hogy egy X5 hátsó kerék meghajtású! Hát akkor minek az X? :roll:

Re: Minden ami OFF Topicba való! :)

2016.02.24. 21:17

tökmöc írta:Ez most komoly????

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/x5/ ... ta-9131724

Ma olvastam a facebookon és nem akartam elhinni, hogy egy X5 hátsó kerék meghajtású! Hát akkor minek az X? :roll:

Nem Xdrive, hanem Sdrive! Az vonatkozik a hajtásra :szerintem
Az X5 a típus. Egyébként sose gondoltam volna, hogy van ilyen X5.
Hozzászólás küldése

VigLink badge