Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.09. 08:00

Hm. Lelki vigaszt is nyújtok, és közvetítek háborús felek között. Már csak valahogyan az anyósommal kellene dűlőre jutnom, utána bátran nekivághatok az arab-izraeli konfliktusnak is. :P Továbbra is tartom korábbi állításomat; ez egy jó fórum, ahol sok önzetlen embert találtam.

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.09. 19:31

:)

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.10. 10:57

Kedves Kiara, bocsi, de nem mondtad meg, hogy hogy tetszett a kép az asszonynak? (Vagy ennyire lesújtó?)

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.10. 11:04

desei írta:Kedves Kiara, bocsi, de nem mondtad meg, hogy hogy tetszett a kép az asszonynak? (Vagy ennyire lesújtó?)


Sziaaa!!! Nagyon tetszett! Azért nem írtam még, mert ma viszem keretezni ahová tanácsoltad. Aztán gondoltam lefotózom és felteszem a fórumra, hogy mások is megcsodálják a profi munkát!
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

És ne szerénykedj, látva a többi munkádat is - nagyon ügyes vagy!!!

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.10. 11:42

Alig várom, mert a kép ugye akkor lesz kép, ha be van keretezve. Ne feledd el a lakkozást. :taps:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.10. 11:47

Megragadva az alkalmat, ha van asztalos, bútorkészítő fórumtag, és lenne neki hulladék farostlemez (vagy furnér - sosem tudom melyik melyik) olyan, aminek az egyik oldala fehérre festett, (bármilyen képméretű) akkor ha ki szeretné dobni, ne tegye, mert szívesen átvenném. Egyszer kaptam egy üzemtől, de már egy-két darabom maradt meg, és jobb erre festeni, mint vászonra. A vászon ugyanis sérülékeny. Köszönettel: :franko:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.13. 09:01

ruckroland írta:
szekeres írta:Részemről tényleg végleg lezártam ezt a dolgot, nem kívánok reagálni, se olvasni efféle hozzászólást.


Kiváló ötlet! Kár, hogy szétcsesztétek a topikot.


 ! jackson írta:
Akkor most elő veszem az ecetes ollót és nyiszálni kezdek. Nemi, faji és vallási hozzátartozása való tekintet nélkül. Ha valami elveszett akkor bocs ilyen az ecetes olló.

Update: vágás kész idáig.
Némi nép nevelés: ha valakinek még kedve van szétcseszni ezt a topikot akkor ez után kap pár óra pihenőt. Ha a vitatkozó felek bármelyike újra próbálkozna annak n-szer nap kizárás lehet a következménye (hogy legyen idő lehiggadni).
Szóval sárga lapot kapott (ABC sorrendben): Labi, kiara, szekeres mint fő hangadók.

Akinek nem tetszik reklamáljon admin-nál (mint felettes szerv).

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.14. 06:44

jackson írta:
ruckroland írta:
szekeres írta:Részemről tényleg végleg lezártam ezt a dolgot, nem kívánok reagálni, se olvasni efféle hozzászólást.


Kiváló ötlet! Kár, hogy szétcsesztétek a topikot.


 ! jackson írta:
Akkor most elő veszem az ecetes ollót és nyiszálni kezdek. Nemi, faji és vallási hozzátartozása való tekintet nélkül. Ha valami elveszett akkor bocs ilyen az ecetes olló.

Update: vágás kész idáig.
Némi nép nevelés: ha valakinek még kedve van szétcseszni ezt a topikot akkor ez után kap pár óra pihenőt. Ha a vitatkozó felek bármelyike újra próbálkozna annak n-szer nap kizárás lehet a következménye (hogy legyen idő lehiggadni).
Szóval sárga lapot kapott (ABC sorrendben): Labi, kiara, szekeres mint fő hangadók.

Akinek nem tetszik reklamáljon admin-nál (mint felettes szerv).


na lemaradtam... :(

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.14. 22:58

MChris írta:
jackson írta:
ruckroland írta:
szekeres írta:Részemről tényleg végleg lezártam ezt a dolgot, nem kívánok reagálni, se olvasni efféle hozzászólást.


Kiváló ötlet! Kár, hogy szétcsesztétek a topikot.


="jackson"]Akkor most elő veszem az ecetes ollót és nyiszálni kezdek. Nemi, faji és vallási hozzátartozása való tekintet nélkül. Ha valami elveszett akkor bocs ilyen az ecetes olló.

Update: vágás kész idáig.
Némi nép nevelés: ha valakinek még kedve van szétcseszni ezt a topikot akkor ez után kap pár óra pihenőt. Ha a vitatkozó felek bármelyike újra próbálkozna annak n-szer nap kizárás lehet a következménye (hogy legyen idő lehiggadni).
Szóval sárga lapot kapott (ABC sorrendben): Labi, kiara, szekeres mint fő hangadók.

Akinek nem tetszik reklamáljon admin-nál (mint felettes szerv).


na lemaradtam... :(


Ne bánkódj Krisztián,te nem is ehhez a fajhoz tartozol,meg nem is ABC sorrendben van. :wink:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.14. 23:14

Tényleg, most látom! :lol:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.14. 23:25

apa írta:
MChris írta:
jackson írta:
ruckroland írta:
szekeres írta:Részemről tényleg végleg lezártam ezt a dolgot, nem kívánok reagálni, se olvasni efféle hozzászólást.


Kiváló ötlet! Kár, hogy szétcsesztétek a topikot.


="jackson"]Akkor most elő veszem az ecetes ollót és nyiszálni kezdek. Nemi, faji és vallási hozzátartozása való tekintet nélkül. Ha valami elveszett akkor bocs ilyen az ecetes olló.

Update: vágás kész idáig.
Némi nép nevelés: ha valakinek még kedve van szétcseszni ezt a topikot akkor ez után kap pár óra pihenőt. Ha a vitatkozó felek bármelyike újra próbálkozna annak n-szer nap kizárás lehet a következménye (hogy legyen idő lehiggadni).
Szóval sárga lapot kapott (ABC sorrendben): Labi, kiara, szekeres mint fő hangadók.

Akinek nem tetszik reklamáljon admin-nál (mint felettes szerv).


na lemaradtam... :(


Ne bánkódj Krisztián,te nem is ehhez a fajhoz tartozol,meg nem is ABC sorrendben van. :wink:

A kettest is csak kegyelemből kapta... :lol:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.16. 01:00

Helo simi
Csak azt nem értem hogy kűlföldiek hogyan írhatnak az oldalon
Én ebben tudok segíteni
Hegesztőgépeket és egyéb szerelőipari szerszámokat gépeket megvásárolok
lehet KÖDÖLT is :wink: :wink: :wink:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.16. 01:37

lepke írta:Helo simi
Csak azt nem értem hogy kűlföldiek hogyan írhatnak az oldalon
Én ebben tudok segíteni
Hegesztőgépeket és egyéb szerelőipari szerszámokat gépeket megvásárolok
lehet KÖDÖLT is :wink: :wink: :wink:

Inkább nézz be a DJ topicba, küldök Neked nótát :!:
:lol:

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.16. 15:34

apa írta:
MChris írta:
jackson írta:(ABC sorrendben): Labi, kiara, szekeres mint fő hangadók.

Akinek nem tetszik reklamáljon admin-nál (mint felettes szerv).


na lemaradtam... :(


Ne bánkódj Krisztián,te nem is ehhez a fajhoz tartozol,meg nem is ABC sorrendben van. :wink:


:kalapács :kalapács :kalapács Basszus utólag irtam bele és nem néztem még egyszer végig a sorrendet.

Jackson, aki elbalta

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.20. 12:14

Beírok ide, gondoltam hátha tud valaki segíteni.
Szeretnék a gyerekszobába plazma ionizátort vásárolni (ha megnő a gyerek plazmavágó lesz :D ). Van-e valakinek és mik a tapasztalatai?
Én ezeket találtam (a Samsungot itthon sajnos nem forgalmazza senki):
http://www.airvitaminshop.hu/
http://www.samsung.com/ae/consumer/home ... prd_detail

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.20. 13:11

touring írta:Beírok ide, gondoltam hátha tud valaki segíteni.
Szeretnék a gyerekszobába plazma ionizátort vásárolni (ha megnő a gyerek plazmavágó lesz :D ). Van-e valakinek és mik a tapasztalatai?
Én ezeket találtam (a Samsungot itthon sajnos nem forgalmazza senki):
http://www.airvitaminshop.hu/
http://www.samsung.com/ae/consumer/home ... prd_detail


Daikint vegyél helyette az még ér is valamit:
http://www.coolklima.hu/index.php?typ=& ... 65&page=te

IDE irt egy hosszabb szösszenetet róla Medgyesi úr

Jackson, aki szerint többre mész vele

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jackson az itt látható tagok köszönték meg: touring
Értékelés: 4.76%

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.20. 13:17

Sziasztok. Ha ütött, ha kopott, ha karcos, vagy bármilyen karosszéria probléma akkor abban biztos tudok segíteni. Bár sajnos pici országunk, pici szegletében, Budapesten.

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.20. 13:27

juf424 írta:Sziasztok. Ha ütött, ha kopott, ha karcos, vagy bármilyen karosszéria probléma akkor abban biztos tudok segíteni. Bár sajnos pici országunk, pici szegletében, Budapesten.


És hogy?????

Jackson, aki amúgy nagyon karcos

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.20. 21:10

jackson írta:
touring írta:Beírok ide, gondoltam hátha tud valaki segíteni.
Szeretnék a gyerekszobába plazma ionizátort vásárolni (ha megnő a gyerek plazmavágó lesz :D ). Van-e valakinek és mik a tapasztalatai?
Én ezeket találtam (a Samsungot itthon sajnos nem forgalmazza senki):
http://www.airvitaminshop.hu/
http://www.samsung.com/ae/consumer/home ... prd_detail


Daikint vegyél helyette az még ér is valamit:
http://www.coolklima.hu/index.php?typ=& ... 65&page=te

IDE irt egy hosszabb szösszenetet róla Medgyesi úr

Jackson, aki szerint többre mész vele

Megnéztem a linken a működési elvét. A sorban hamarabb van a plazmaszűrő, mint a kisüléses villámfolyam rendszer, ami elektroszmogot termel. Elgondolkodtató.

Re: Én ebben tudok neked segíteni:

2011.10.21. 08:53

touring írta:Megnéztem a linken a működési elvét. A sorban hamarabb van a plazmaszűrő, mint a kisüléses villámfolyam rendszer, ami elektroszmogot termel. Elgondolkodtató.


Csak nem klíma tisztítási szakember vagy?? De akkor meg miért kérdezted milyet?? :lol: :lol: :lol:

Jackson, aki nem érti logice sorban a dolgokat :lol: :lol:
Hozzászólás küldése

VigLink badge