Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Én ebben tudok neked segíteni:

2007.10.04. 15:36

Sziasztok!

Nos ismételten felmerült egy új topic használata, hogy megkönnyítsük egymás életét, ezért íme: Ide írhatja mindenki azt, hogy én mobilozok, bankozok, hitelezek, szaktanácsot adok és társai...
Mivel egy elég szép méretű "kis" klubbocska a mienk és igen színes, azért hoztam létre ezt a topicot, hogy aki szeretné és felajánlja (vagy már felajánlotta) valamiben segítsségét, ne kelljen másoknak keresgélni vakon a régi irományokban.
Mivel azért itt barátságok is köttetnek, miért ne segítenénk elő ezt jobban azzal, hogy célirányosan segítünk egymásnak!? (mivel nem szeretném, hogy a topic azzal legyen tele, hogy egymásnak üzengetünk, tegyük meg azt, hogy a PÜ-t használjuk! ... ne "szemeteljük" tele, ne kelljen itt is keresgélni! (szerintem)
Szóval hajrá!

.....
kezdem is:
Bár az én szakterületem igen speciális, ha kell segítek! Szobrász, restaurátor létemre belvárosi homlokzatokat újítok fel. (néha házat is építek, vagy lakást újítok fel) ...de azt annyira nem kedvelem. Ha valakinek segítségre van szüksége, esetleg szaktanácsra áhitozik, üzenjen nyugodtan, megpróbálok segíteni! Ha vmilyen szakma munkadíjára, (aranyozó, restaurátor, kőműves..) anyag árára kíváncsi (festékek, díszítőelemek, nyílászárók...) keressen fel!

Üdv,

Labi

2007.10.04. 15:57

Akkor folytatom én! 8)

Ha valakinek bármilyen mobilos kérdése van, nyugodtan keressen fel! Kzolinak már segítettem! Olyan dolgokra gondolok, hogy ezért meg ezért a pénzért milyet érdemes? Vagy ha van kinézve több, akkor melyik jobb? stb.

Ezenkívül általában otthon vagyok a szórakoztató elektronikában is, de nem mindig! Ez terület függvénye! :D

Szóval ilyen dolgokban tudok segíteni! Tudom, hogy nem sok, de hátha valakinek pont jól jön!


Ha meg esetleg autózás közben jó zenét akartok, akkor ajánlom ezt az oldalt:

WWW.SXOE.EXTRA.HU

(azért jó videók is készülgetnek a honlapra :twisted: )

:roki

2007.10.04. 17:49

Robbanó motoros autó és hajó modellezés, elektroncsöves erősítők.
Ezekben a témákban tudok egy kicsit "okoskodni".

2007.10.04. 18:09

Mondjuk a bemútatkozós topicnak is volt a célja :!:

2007.10.05. 09:09

Munkaruha, póló,sapka, kabát,...sál. :twisted:
Feliratozva, üresen, színesen, akár 100db-ot is :!: :!: :!: :!: :!: :!:

2007.10.05. 10:44

Ha valaki nem tud feltenni AVATAR képet magának, vagy csak kicsiben, az keressen meg megcsinálom neki szép nagyra :)
Példát nem mondok, mert már sokaknak megcsináltam.. :)

Nameg ha valakinek informatikai kérdése van azt is várom szivesen!

2007.10.05. 13:29

Lakások felújitása,ipari alpinista munkák /reklámok,homlokzatok javítása, irodaházak üveg felületeinek tisztítása stb/ összegezve,ahol az állványozás nem megoldható,mi megoldjuk /megpróbáljuk/!!!

2007.10.05. 22:21

Helló!

Ha v-kinek ajtó-ablakcsere gondja lenne, szívesen segítek. Ezenkívül árnyékolástechnikában /redőny, reluxa, szalagfüggöny stb/ is :sör:

2007.10.05. 22:53

Én már leírtam másik topicba, de leírom ide is!

Tehát autóalkatrész ügyben kereshettek.

email: kzoli819@gmail.com
tel: 20/9379-478
MSN: k.zoli81.2@hotmail.com

2007.12.07. 11:17

Sziasztok,

Amiben én tudok segíteni:

Számítástechika, számítógépes hálózatok (Lan, wifi), adatbázisok (kicsit),
Hang Fény Látványtechnika: esküvők, céges rendezvények, konferenciák, neves fellépők szervezése stb.
4 éve DJ is vagyok, általában Retro bulikat csinálok saját technikával,
Mobil technológia (fejlesztőmérnökként dolgozom a T-Mobile-nál)
Alapvető villanyszerelés, de van nagyon jó villanyszerelő ismerősöm, Ő profi, a komolyabb dolgokhoz!

Ha kérdésetek van, keressetek!

Fodor László
0630 930 3922


Üdv,
Laca

2007.12.07. 11:35

üdv.


dr. Kövessy Roland
ügyvéd


ha jogi kérdésekben bizonytalan vagy, esetleg komoly döntés előtt állsz, és segítségre van szükséged, nyugodtan keress meg.

alapvetően polgári és cégjoggal foglalkozom, de büntetőben is eljárunk.


tel.: 20/388-9393
kovessy@chello.hu

2007.12.07. 11:41

Ha valakinek konyhabútor kell vagy beépitett szekrény galéria stb....

2007.12.07. 17:47

pappkari írta:Ha valakinek konyhabútor kell vagy beépitett szekrény galéria stb....

Most szólsz mikor kész a konyha :lol:

2007.12.07. 18:28

MŰSZAKI VIZSGA-ZÖLDKÁRTYÁBAN TUDOK SEGITENI BP. 06 20 9254-236

2007.12.07. 21:14

Hy all!

Az embereket mentem meg a kiszáradástól "van egy sörözőm" ha valaki már majdnem szomjan halna akkor még azelőtt szóljon mielőtt éhen hal... :lol: !!!
Egyébként 9 éve Dj-ként dolgozok illetve hang-technika,fény-technika terén is otthol vagyok!!!
dióhéjban ennyi... ja és nem sokára itt a "pirotechnika szeszon"...:)

üdv.strobi.

2007.12.07. 21:20

strobi írta:Hy all!

Az embereket mentem meg a kiszáradástól "van egy sörözőm" ha valaki már majdnem szomjan halna akkor még azelőtt szóljon mielőtt éhen hal... :lol: !!!
Egyébként 9 éve Dj-ként dolgozok illetve hang-technika,fény-technika terén is otthol vagyok!!!
dióhéjban ennyi... ja és nem sokára itt a "pirotechnika szeszon"...:)

üdv.strobi.


Bakker és csak most szólsz erről?!
Most már tudjuk hol tartjuk a helyi kis klubtalikat. Természetesen a számlát te állod :lol:

2007.12.07. 21:29

kzoli819 írta:
strobi írta:Hy all!

Az embereket mentem meg a kiszáradástól "van egy sörözőm" ha valaki már majdnem szomjan halna akkor még azelőtt szóljon mielőtt éhen hal... :lol: !!!
Egyébként 9 éve Dj-ként dolgozok illetve hang-technika,fény-technika terén is otthol vagyok!!!
dióhéjban ennyi... ja és nem sokára itt a "pirotechnika szeszon"...:)

üdv.strobi.


Bakker és csak most szólsz erről?!
Most már tudjuk hol tartjuk a helyi kis klubtalikat. Természetesen a számlát te állod :lol:


Jaja kérem a számlát de ez hülyeség mivel a szám nem is lát csak a szemem!!! Na jó ez nem volt olyan jó de igaz...:)

2007.12.07. 22:28

Strobi!

Merre van az arra?Épp azon gondolkodtunk,hová menjünk holnap. :D

2007.12.08. 11:53

tom írta:Strobi!

Merre van az arra?Épp azon gondolkodtunk,hová menjünk holnap. :D


Hali!

Ez a sörözőcskécske Debrecen és Szoboszló között van Ebesen...:) Igérem legkésőbb tavasszal csinálunk egy környékbeli klub-talit és egy jó kis főzéssel egybekötött ismerkedési estet!!!

2007.12.08. 13:51

Csak környékbéli?
Én marhára nem arra lakom de a sört meg nagyon szeretem! :lol: :lol: 8)
Hozzászólás küldése

VigLink badge